Roman

Roman

poniedziałek, 30 września 2013

O NAZISTACH I MUZUŁMAŃSKICH FANATYKACH

Każdy system religijny niesie w sobie iskierkę prawdy.
Każda ideologia zawiera w sobie coś niecoś z prawdy.
Każdy fanatyk jest zagubionym człowiekiem,
błądzącą duszą, która wykorzystywana jest przez siły Ciemności.
Dlatego nie należy generalizować i osądzać.

* * * 

Zgodnie z rasistowską ideologią, Arabowie, a więc Semici są podludźmi (niem.: Untermenschen) w odróżnieniu od rasy nadludzi (łac. homo superior, niem. Übermenschen). Jak widać - brak tu klasy średniej. Oczywiście stąd wywodzi się ideologia o rasie panów (niem.: Herrenvolk); panów władających naszą planetą. Niemieccy faszyści wychodzili i nadal wychodzą z założenia, że tylko rdzenni Niemcy są jedynym narodem, który powinien zostać uznany za idealnie czystą, białoskórą rasę - rasę aryjską.
Krótko: tego typu rasiści stawiają siebie na górze drabiny ewolucyjnej, zaś Semitów na samym dole. Stwierdzam do osobistego użytku, że to śmiercionośny wirus.
 
W książce Mein Kampf * (której jak twierdził jezuita, Alberto Rivera, prawdziwym autorem był jezuita o nazwisku Bernard Rudolf Stempfle), opisano sposób walki o dominację nad światem materii. Ma to być rzekomo zażarta wojna pomiędzy rasą Aryjczyków, rasą panów a rasami niearyjskimi. Nawet Hiszpanie, Francuzi czy Grecy są rasami niższego rzędu; to "murzyni Europy" (die Europeische Neger). Stwierdzam do osobistego użytku, że to śmiercionośny wirus.
Przyczyny tej wojny?
Różnice kulturowe i polityczne. Semici - Arabowie, Żydzi - oczywiście Cyganie, Słowianie to podludzie. Slaven sind Sklaven. Oczywiście te ideologiczne poglądy ze względów politycznych były tłumione jak np. podczas spotkania Hitlera z wielkim muftim Jerozolimy, Mohammadem Aminem al-Husseini, dnia 21 listopada 1941 roku, założycielem bośniacko-albańskich oddziałów Waffen-SS (które Hitler uznał później za mało skuteczne").
Muzułmanie widzą w nie muzułmanach niewierne psy. Islam z wili miłosiernego Allaha zdominuje świat. Inszalla. Stwierdzam do osobistego użytku, że to śmiercionośny wirus.

Talmudyści, a nie "wszyscy żydzi" twierdzą, że goje (hebr. narody) będą im służyć po przyjściu Mesjasza na Ziemię. Co więcej, tylko oni, wyznawcy Talmudu są wybranym narodem niosącym w sobie pierwiastek boski; inni ludzie nie posiadają go w sobie. Stwierdzam do osobistego użytku, że to śmiercionośny wirus.
Tego samego wirusa można znaleźć w świętej rzekomo Biblii, w świętym rzekomo Koranie, w świętej rzekomo inkwizycji. Święta rzekomo istota, która zainspirowała hipnotycznymi tekstami tych ksiąg miliardy dusz wiedziała  c o  czyni. Żyjące w niewiedzy podzielone religijnymi programami czujące się wybranymi ludy Ziemi będą bezlitośnie zwalczać się w imię miłosiernego oczywiście "boga". Nie ważne  k t  ó r a  frakcja i za jaką cenę w tej bratobójczej "świętej" wojnie zwycięży; ci, którzy pozostaną przy życiu mają szansę wraz ze swoim "bogiem" panować nad światem materii i być królami Ziemi.

 Wielki mufti na audiencji u Hitlera

Hitler widział w mieszkańcach Bliskiego Wschodu "malowane pół-małpy, które powinny czuć bat na swych plecach".  Hitlerowcy zdawali sobie sprawę ze znaczenia muzułmańskich umizgów i widzieli w muzułmanach pożytecznych idiotów.
Gdy w 1938 roku Mein Kampf ukazała się przetłumaczona na język arabski, taktownie pominięto naukę o rasowej drabinie. Obecnie książka ta jest ulubionym bestsellerem  w świecie muzułmańskim z Turcją i ... Indiami włącznie. Czy czytelnicy tej inspirującej ich pozycji zdają sobie sprawę jakie siły ukrywają się za tą książką? Śmiem wątpić:
 

W 1930 roku, naziści starali się wykorzystać arabskie i perskie niezadowolenie z dominacji kolonialnej Francji i Wielkiej Brytanii na Bliskim Wschodzie. Hitlerowcy obiecali Arabom "wyzwolenie" spod francuskiego i brytyjskiego buta. Zaślepieni nienawiścią do kolonialistów i nie zdający sobie sprawy z kim mają do czynienia, muzułmanie wzięli tę obietnicę za dobrą monetę nie domyślając się nawet niemieckich planów zniewolenia ich po wypędzeniu Brytyjczyków i Francuzów.
Gwoli prawdy należy tu podkreślić, że w tamtych czasach muzułmanie i innowiercy żyli raczej w zgodzie, a fanatyzm muzułmański znany nam dzisiaj nie był popularny wśród narodów Bliskiego Wschodu. Brytyjskie służby specjalne w Palestynie szczuły muzułmanów na żydów. Ogólnie ludzie handlowali i żyli w zgodzie.
Setki tysięcy muzułmańskich żołnierzy z Afryki, Indii i ZSRR walczyło w armiach narodów zjednoczonych (aliantów), aby wspólnie pokonać hitlerowski faszyzm (np. pod Monte Cassino, na plażach Prowansji, czy pod Stalingradem...

Nie powinno się też zapomnieć o pozytywnej postawie Albanii, gdzie po II-giej wojnie światowej mieszkało więcej Żydów niż przed wybuchem wojny, mimo iż Albania była jedynym krajem europejskim z muzułmańską większością.

Siedemdziesięciu muzułmanów oficjalnie zostało uznanych za Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata. Należą do nich m.in. Bośniak Dervis Korkut, który dobrowolnie przechował jeden z najcenniejszych rękopisów hebrajskich - spisaną w XIV wieku Hagadę z Sarajewa, Turek, Selahattin Ulkumen, który uratował pięćdziesięciu Żydów przed śmiercią w Oświęcimiu; dramat który doprowadził do śmierci jego żony z rąk nazistów wkrótce po tym, jak urodziła mu syna albo Albańczyk, Refik Vesili który będąc 16-letnim chłopcem ukrywał ośmiu Żydów w jego rodzinnym domu w górach. Tu znowu widzimy, że decydującym czynnikiem w życiu człowieka, a szczególnie w ekstremalnych warunkach jest stan jego świadomości.
Warto o tym pamiętać. Unia Europejska chyli się ku upadkowi. Prawie 70 milionów muzułmanów żyje dziś w Europie żywiąc nienawiść do innowierców.
 
Z końcem lat 70-tych ubiegłego stulecia, doradca Białego Domu ds. Bliskiego Wschodu, dr Paul Woronoff stwierdził w jednym ze swoich raportów, że
pojawienie się UFO nad państwami w tym rejonie zapędziło do meczetów miliony muzułmanów.
 
Nie trwało długo i zaczął się muzułmański terror.
TO JEST POCZĄTEK TEGO ZAGRAŻAJĄCEGO DZIŚ OMDLAŁEMU, SPARALIŻOWANEMU ZE STRACHU ZACHODOWI ZJAWISKA.
 
To z tej przyczyny po dziś dzień rządy państw Zachodu oficjalnie
udają, że zjawisko UFO nie istnieje.
To z tej przyczyny toczona jest nieporadna wojna z pewną rasą
kosmiczną i wiadomo, że wszelkie wysiłki pokonania tej rasy zakończą się porażką Ziemian.
Skłócone ludy Ziemi są bezbronne wobec technologii jaką dysponują wrogie ludzkości, astralne moce ciemności.
BEZ JEDNOŚCI - SKŁÓCENI, ZWAŚNIENI, PRZEPEŁNIENI NIENAWIŚCIĄ, ŻYJĄCY PRZESZŁOŚCIĄ, PAMIĘTLIWI - SAMI SKAZUJEMY NASZE WNUKI NA NIEWOLNICTWO.

Nowe wydanie "Koranu" 
 
Prezydent Stanów Zjednoczonych Barak Hussein Obama:
"Stanę po stronie muzułmanów
jeśli polityczne wiatry zaczną wiać w obrzydliwym kierunku".

 

1 komentarz: