Roman

Roman

środa, 20 listopada 2013

Jezu!... i ci?! - Część czwarta -Alberto Rivera: Kardynał Bea podkreślał, w trakcie swoich wykładów, że Watykan z racji posiadanego ogromnego bogactwa może manipulować gospodarką całego świata - nawet gospodarką Stanów Zjednoczonych. Tak było w przeszłości i tak będzie w przyszłości, jeśli uzna to za potrzebne. [To "proroctwo" spełnia się dziś (2013) na naszych oczach]. Finansowym ramieniem Watykanu są Iluminaci współpracujący z Opus Dei i z kluczowymi lożami masońskimi. W ten sposób właśnie Watykan kontroluje gospodarkę świata. Rzym sprytnie podszedł tych, którzy podejrzewali światowy spisek.


Stworzono ogromną zasłonę dymną, aby odwrócić uwagę od Watykanu. To dlatego wydano tak wiele książek obnażających "prawdziwe oblicze" komunizmu, Komisji Trójstronnej (Trilateral Commission), Rady ds. Stosunków Zagranicznych (Council on Foreign Relations), całego imperium Rockefellerów, syjonizmu, Opus Dei, Klubu Rzymskiego (The Club of Rome) itd. Tragiczne jest to, że większość publicystów i ich czytelników nie zdaje sobie sprawy z faktu, że to Rzym stworzył większość z tych organizacji, lóż i zakonów oraz te organizacje, które je zwalczają.
[... bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi wzbogacili się ogromem jej przepychu...].
(Obj. 18:3)
Wróćmy teraz do przygotowań dotyczących inscenizacji II-giej wojny światowej.
Niemcy znajdują się w stanie deprymującej depresji. Kilku ateistycznych "Żydów" na usługach Watykanu miało zająć się wykupywaniem ziemi od Niemców głodnych i zdesperowanych Niemców. Ani szukający interesów pseudo-Żydzi, ani głodni Niemcy nie wiedzieli, że we właściwym czasie jezuici wykorzystają ten incydent w historii Niemiec w celu wzniecenia nienawiści jednych do drugich. Zaczęto więc podżegać Niemców przeciwko ich współobywatelom, którzy nie okazali miłosierdzia okradając ich, gdy ci znaleźli się w depresji. Dano więc Niemcom  do zrozumienia, że nadchodzi czas zemsty. To był dobrze przemyślany plan.
W czerwcu 1919 roku, gdy podpisywano Traktat Wersalski, uczestnicy byli wściekli na Watykan i odmówili uznania Watykańczyków jako siły politycznej; byli tak wściekli, że nie zaproszono do stołu obrad przedstawiciela tak zwanej "stolicy apostolskiej"Mimo, że Europa była w rozsypce, to jednak ani Francja ani cerkiew serbska nie zbankrutowały. natomiast w Niemczech i we Włoszech młodzi ludzie nie wiedzieli, w którą stronę mają się obrócić. Komuniści organizowali grupy rewolucjonistów, a jezuici działali na trzy fronty - Niemcy, Hiszpania i Włochy.
W 1922 roku otruto papieża Benedykta XVI, a na tronie zasiadł Pius XI.


Pierwszym frontem, na którym Watykan kontynuował w swej ignorancji Traktaty Wersalskie i przywódców Europy i gdzie skoncentrował swoje działania były Włochy.Tu paradował siejąc zamieszanie człowiek twierdzący, że jest nowym cezarem, który odbuduje cesarstwo rzymskie. Nazywał się Benito Mussolini.

Mussolini - inkarnacja arogancji

Człowiek bezwzględny i okrutny. Jego armia "czarnych koszul" była bandą zbirów, którzy biciem zmuszali ludzi do uległości. Zgodnie z kosmicznym prawem równe przyciąga do siebie równe sobie i podobne. Jezuici potrzebowali takiego człowieka. Ledóchowski, "Czarny Papież" rozkazał nawiązać kontakt z Mussolinim. Mianowany do tej misji jezuita nazywał się "ojciec" Venturi, spowiednik Benita. Kontrolowane przez Watykan wybory pomogły Mussoliniemu dostać się do władzy.


Pius XI orzekł, że Mussolini "to człowiek, z którym Opatrzność pozwala nam się spotkać". Mussolini zrewanżował się i podpisał z Watykanem konkordat*, czyniąc tym samym z rzymskiego katolicyzmu jedyną legalną religię panującą we Włoszech.


Mussolini uznał doczesną i polityczną władzę papieża oddając tym samym katolickim kapłanom pełną władzę nad włoskim narodem.
Rivera: Tak oto Włochy stały się potęgą pod rządami katolickiego faszysty i dyktatora.

Mussolini:
Faszyzm powinien nazywany być raczej korporatyzmem, gdyż jest to połączenie mocy korporacyjnych i rządowych.
[...z czego (nota bene) jasno wynika, że USA są państwem faszystowskim]

Stworzono nowoczesną armię i Włochy zaatakowały Etiopię, ponieważ potrzebowały więcej ziemi. Biedni i zdezorientowani Etiopczycy nie mieli szans. Walczyli dzielnie posługując się włóczniami i dzidami, ale siły powietrzne Mussoliniego, karabiny maszynowe, bomby i trujący gaz zdruzgotały wojowników.


Armia cesarza Haile Selassie 

Rewanż Mussoliniego za porażkę pod Aduą
Etiopska zagłada 1935-1941
"Bóg i historia osądzą". "Prorockie przemówienie" cesarza Haile Selassie wygłoszone do
52 członków Ligi Narodów w Genewie, dn. 30 czerwca 1936

Dobry katolik, człowiek Opatrzności Bożej, brat Benito

Po jednym z zamachów na Mussoliniego:


Rzym, 7 kwietnia 1926 r. godz. 11.00, Piazza del Campidoglio.
Angielka, Violet Helen GIBSON, córka lorda – kanclerza Irlandii oddaje strzał w kierunku Mussoliego.
Il Duce został lekko ranny w kość nosową. Mussolini po pewnym czasie pozwala zwolnić ją z aresztu.

Dama zniknęła bez wieści.

Historia lubi się powtarzać.
Berlusconi po zamachu
Zamachy które nie kończą się śmiercią mogą być upozorowane przez służby specjalne...

*) Umowa między rządem a grupą religijną ustanawiająca warunki umowy dotyczące spraw będących przedmiotem wspólnego zainteresowania (Webster's Dictionary)
Los Angeles Times, Oct.7, 1968 (Madrid UPT)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz