Roman

Roman

środa, 27 listopada 2013

Jezu!... i ci?! - Część piąta -

Oddajmy głos ponownie doktorowi Alberto Rivera:
- W 1923 roku Niemcy popadły w totalny chaos. Inflacja biła wszelkie rekordy. Pieniądze nie miały wartości. Naród niemiecki miał dość wojny, śmierci i cierpienia. W ich oczach wszystkiemu był winny cesarz i w końcu zdecydowano pozbawić go władzy. Niemcy stały na skraju ruiny. Władzę chcieli przejąć teraz komuniści. W końcu ustanowiono rząd, który jednak okazał się być słaby. Niektórzy namawiali Niemców, aby obalili i ten rząd, chcąc stworzyć republikę na wzór Francji. Papież był wściekły. Republika?! Nic z tego! Watykan brzydzi się, nienawidzi dwóch rzeczy: protestantyzmu i demokracji. Dlatego też jezuici czynili wszystko, aby podminować powstałą Republikę Weimarską. Zniszczyli ją dwaj ludzie: diabeł w cylindrze, Franz von Pappen i Pacelli, który znany jest jako papież Pius XII.


Zaczęto przygotowywać scenę dla nowej rzymskokatolickiej gwiazdy. Był to Adolf Hitler. Nowy wielki krok inkwizycji. Teraz przebrano się z dominikańskich szat w nazistowskie uniformy. Brązowe koszule Hitlera wspierane przez Watykan używały tej samej taktyki jak banda Mussoliniego - znęcając się nad opozycją i bijąc jej członków, nawet jeśli byli to inaczej myślący niż oni rzymscy katolicy. W tym czasie jezuita Stampfle pisał dla Hitlera "Mein Kampf" - plan przejęcia władzy przez Führera. Na ulicach niemieckich miast toczyli teraz krwawe boje rzymscy katolicy nazywający siebie nazistami z rzymskimi katolikami nazywającymi siebie komunistami. O co walczyli? O Niemcy.

[Te działania polityczne kontynuowane są po dziś dzień jako eksperyment w Polsce, w Kanadzie, w Salwadorze, planowany również do przeprowadzenia na terenie Stanów Zjednoczonych
Koszary wojsk amerykańskich w San Diego.

Tak oto Niemcy zamienione zostały w drugi front wojny toczonej przez jezuitów. Tworzono Trzecią Rzeszę.

Swastyka - niem. Hakenkreuz
Ten symbol zaczął odtąd zdobić sztandary, odznaczenia cywilne i wojskowe, winiety gazet,
godła licznych organizacji społecznych będących "pasem transmisyjnym woli partii",
w tym najbardziej znanej: Hitlerjugend. 

Bóg z nami. (Bóg miłości?)

Stary symbol, swastyka stał się symbolem nowej inkwizycji, a Hitler został skazany na sukces. On i jego towarzysze wszyscy mieli coś wspólnego: Wszyscy byli rzymskimi katolikami i wszyscy nieśli w sobie żydowskie geny z Pacellim, alias Piusem XII włącznie. Gdy okazało się, że Hitler cieszy się poparciem Ambrogio Damiano Achille Ratti'ego czyli papieża Piusa XI, w 1933 roku rzymscy katolicy głosowali jak jeden mąż na silnego przywódcę - na Führera - Adolfa Hitlera.


Tak na oczach całego świata watykańscy magowie zmaterializowali mordercza maszynę o nazwie Trzecia Rzesza. Operatorami tej maszyny byli rzymscy katolicy.

von Pappen

Himmler

Goebbels

W 1933 roku, faszystowskie Niemcy tak jak faszystowska Italia podpisały konkordat z Watykanem.Von Pappen: Trzecia Rzesza jest pierwszym mocarstwem, które nie tylko dostrzega, ale wprowadza w życie wzniosłe zasady papiestwa - donosił Der Völkischer Beobachter, 14 stycznia, 1934. Stojący na skrajnej prawicy mało znany prałat, Giovanni Battista Montini działa niewidoczny. To późniejszy papież Paul Sextus - Paweł VI.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz