Roman

Roman

sobota, 7 grudnia 2013

Jezu!... i ci?! - Część dziewiąta i ostatnia -

Czarny papież: Historia JezuitówDzisiejsza maszyna religijna jest bardzo starym systemem władzy. Pojawił się on tuż po potopie. Demoniczne siły posłużyły się dwoma kluczowymi postaciami - Semiramidą (Semiramis - her.: szem/rama - ta, która przybyła z wysoka) i jej synem Nimrodem z Babilonu.

Niewiasta z dzieciątkiem, a pod jej stopami Księżyc.
(Czyżby lunarne "bóstwo" Alilla czczone przez żyjących w niewiedzy jako Allah?)


Nimrod (hebr.: buntownik) poślubił swoją matkę, która po jego śmierci ogłosiła, że stał się on teraz bogiem Słońca imieniem Baal (hebr.: właściciel, pan, gospodarz; także mąż, małżonek). Nadano mu wiele imion; niektóre z nich to Tamuz (10-ty miesiąc żydowskiego kalendarza), Sol (w wielu językach - słońce) itd. System sugerował, że jest ona boginią również o wielu imionach - np. Isis (Izyda), Wenus no i oczywiście Królowa Nieba. 

Isis/Izyda z dzieciątkiem 

Moloch z dzieciątkiem.
Karmicielka, czy...?

Królowa Nieba z dzieciątkiem

Ten system po dzień dzisiejszy ciasno powiązany jest z polityką. Symbolem tego szatańskiego systemu jest filar o czworobocznej podstawie wbity w ziemię, symbolizujący od tysięcy lat kombinacje religijno-politycznej władzy nad całym światem. Obelisk można podziwiać w Egipcie, w Stanach Zjednoczonych i w Watykanie.

Egipt


Watykan

Buenos Aires

Dla jezuitów, masonów i iluminatów obelisk jest symbolem rządu władającego całym światem. Obelisk jest symbolem tajemnym w kręgach okultystycznych, bowiem reprezentuje obecność boga Słońca, Baala. Jest to zarazem symbol falliczny.

Egipski bóg Min hebr.: płeć w postaci ityfallicznej
(Słowo min to po hebr.płeć)
[Można nie używać, ale trzeba mieć]

Dr. Albero Rivera wyjaśnia, że ​​gdy został zaprzysiężony przez jezuitów, ci powiedzieli mu, że został im dany tajny znak, gdy ruch ekumeniczny pomyślnie wymazywał stanowczo protestantyzm w trakcie przygotowań do podpisania konkordatu między Watykanem a Stanami Zjednoczonymi. Znakiem było to, że prezydent USA składał przysięgę twarzą zwróconą w kierunku obelisku. Po raz pierwszy w historii USA odbyła się po  zachodniej stronie Kapitolu, a oczy prezydenta Reagana  zwrócone w kierunku białego obelisku w parku National Mall. Stało się to dnia 20 stycznia 1981¹_².
Czy amerykański prezydent był tego świadom? Tego się już nie dowiemy.

*) Twarzą w kierunku białego obelisku

Cofnijmy się jednak znowu do lat powojennych. Pius XII wzdragał się przytulić drugie dziecko Watykanu - komunizm, więc został usunięty, a na tronie papieskim zasiadł Jan XXIII, który zwołał Drugi Sobór Watykański i dzięki ustaleniom nowej taktyki prawie zniszczono konkurencję - amerykański jak i europejski protestantyzm a równocześnie zaczęto uśmiechać się w kierunku komunistów. Jan XXIII wspierał i swego ulubionego chłopca na zachodniej półkuli, ulubieńca uciskanych mas, zaprzysiężonego jezuitę - Fidela Castro.

Jan XXIII

Jezuita Fidel Castro - ulubieniec papieża

Rycerze - Fidel Castro i Książę Suwerennego Wojskowego Zakonu Maltańskiego,
Andrew Willoughby Ninian Bertie

"Praktycznie każdy prawicowy dyktator [...] wychowany na katolika - Hitler, Franco, Petain, Mussolini, Pavelić, Tiso byli sterowani przez jezuitów" - John Cornwell

Jeszcze jeden "ojciec" - Josef Tiso

* * * * * * *

- Innym arcydziełem jezuitów jest Ku-Klux-Klan, organizacja stworzona przez oficerów rzymskokatolickiej armii Federatów informuje wtajemniczony pod przysięgą przez kardynała Bea były jezuita, dr. Rivera. - Ta masońska frakcja powstała z trzech głównych powodów:
1/ ponieważ KKK nazywa siebie lożą protestancką i twierdzi, że nienawidzi Żydów, katolików i czarnoskórych, co niszczy wizerunek prawdziwego chrześcijaństwa  bazującego  na kosmicznym braterstwie wszystkich ludzi
2/ ponieważ KKK przyjmuje w swoje szeregi katolików ze względu na własne bezpieczeństwo
3/ ponieważ czarnoskórzy nie mając zaufania do protestantów skłonni są szukać wsparcia w wyciągniętych ku nim ramionach Watykanu, dzięki czemu powstaje nowa armia czarnoskórych jezuitów.


* * * * * * *

Badając historię trudno jest nie zauważyć, że demoniczne siły posługując się na przestrzeni minionych 1600 lat Watykanem niszczyły każdego, kto stał na ich drodze. Miliony katolików, protestantów zginęło na próżno w I-szej i II-giej wojnie światowej. Kto odniósł z tego korzyść? Tylko Watykan. Demoni obmyślają gry polegające na programowaniu mózgów ludzkich - miliony ludzi giną.
Zdradliwi są kaci ludzkości.
Naiwni naziści zostali zdradzeni. Rosnący w siłę w Ameryce neonaziści nie zdają sobie sprawy z faktu, że są sterowaną przez jezuitów piątą kolumną - to Akcja Katolicka (Azione Cattolica).

Może to brzmieć niewiarygodnie, a jednak niektórzy Żydzi, którzy nawrócili się na katolicyzm dołączyli do American Nazi Party (Amerykańska Partia Nazistowska - ANP)

Trzy symbole

Zdradzono naiwnych wiernych ortodoksyjnej cerkwi mordowanych dawniej przez krzyżowców, a nie tak dawno przez katolickich ustaszów; ich duchowi przywódcy oddali pokłon Watykanowi uznając nieomylność papieską.

Z komunistycznym papieżem

Z nazistowskim papieżem

Także zdradzony został Izrael, który od 1948 roku zabiegał gorliwie o względy Watykanu . Tak zwana Stolica Apostolska nie uznawała przez dziesiątki lat istnienia tego państwa wbrew rezolucji Organizacji Narodów Zjednoczonych!
Watykan to najbardziej niebezpieczny wróg Izraela - ostrzega dr. Rivera i dodaje: katolicy mordowali żydów w przeszłości i nie ustaną w swych dążeniach. Tu były jezuita, dr. Alberto Rivera cytuje proroctwo proroka Zachariasza: W całym kraju - wyrocznia Pana - dwie części zginą i śmierć poniosą, trzecia część tylko ocaleje. (13:8)
Jak to uczynią? Posługując się muzułmanami. Jak długo konszachty z Watykan/świat muzułmański będą się obu stronom opłacać - tak długo będą się wzajemnie błogosławić i całować po rękach.Namiestnik Syna Bożego na Ziemi całuje Koran,
księgę która zaprzecza boskości Chrystusa,
w którą papież ponoć wierzy.
No cóż, katolik nie musi być chrześcijaninem, tak jak talmudysta nie musi być wyznania mojżeszowego,
a muzułmanin okazywać miłosierdzie "niewiernym" - takim jak katolicy...
Wężowisko...

Szymon Perski (Peres) prezydent Izraela, wychowanek jezuitów
z papieżem-jezuitą Franciszkiem

Obrzydliwe dzieci apokaliptycznej Nierządnicy rzymskiej - Ku Klux Klan (KKK) - też zostały zdradzone. Nawet nie zdają sobie sprawy z tego, kto nimi manipuluje.

Także masoni zostali zdradzeni. Nie wiedzieli, że Pius XII był masonem. Nigdy nie przyszło im do głowy, że i oni są dziećmi Wielkiej Nierządnicy, kontrolowanymi przez generała jezuitów.
Rzymski papież Pius XII i nowojorski kardynał Francis Spellman
Masoński uścisk dłoni

Ach te fartuszki..., a pod nimi brudy tego świataDzięki ich przywódcom, biedni protestanci teraz kochają papieża i kumają się z Nierządnicą z siedmiu wzgórz.  Albo czyż nie wiecie, że ten, kto łączy się z nierządnicą, stanowi z nią jedno ciało? Będą bowiem - jak jest powiedziane - dwoje jednym ciałem (1 Kor. 6:16).
I nie miejcie udziału w bezowocnych czynach ciemności, a raczej piętnując, nawracajcie [ich]! O tym bowiem, co u nich się dzieje po kryjomu, wstyd nawet mówić (Ef 5:11-12).

Masoński uścisk dłoni
Wychowanek Hitlerjugend i ex-premier Wielkiej Brytanii,
ex-anglikanin, a ostatnio katolik - Mr. Tony Blair ⁴-

Jej Wysokość posadzona po prawicy nieomylnej Eminencji
Obie osobistości germańskiego pochodzenia

Zdradzeni zostali także biedni komuniści. Są oni po prostu gałęzią rzymskokatolickiej instytucji; to łobuz, którym posługują się jezuici. [Stalin był wychowywany w domu katolickiego księdza katolickiego, gdzie pracowała jego matka, uczęszczał do szkoły katolickiej, a następnie do kolegium katolickiego;  był ministrantem. Gdy ukończył 14 lat został przyjęty do "ortodoksyjnego", jezuickiego seminarium w Tbilisi. w Gruzji), do instytucji, która szkoliła jezuitów]. Szefem obozów śmierci na Syberii był kardynał Krikor Bedros Aghajanian, kolega z klasy jezuickiego seminarium Tbilisi.

Jezuita Dżugaszwili alias Stalin
Gruzini:  "zastał Rosję z sochą, zostawił z atomową bombą"

Urodzony we Wrocławiu dziennikarz Emil Ludwik Cohn
13 grudnia 1931 roku przeprowadził słynny wywiad ze Stalinem, podczas którego batjuszka
nie ukrywał, że jako jezuita jego zadaniem była infiltracja i kierowanie podziemiem w Gruzji
przeciwko caratowi

Ormianin, kardynał Aghajanian w towarzystwie polskich księży (1958)

Dziesiątki milionów ludzi spalono żywcem poświęcając ich podczas szatańskich rytuałów na Syberii; co najmniej trzy razy tyle, ile istnień ludzkich złożył na ołtarzu Lucyfera katolicki dyktator Hitler, lecz mało danych ujrzało z tej przyczyny światło dzienne. Pod koniec życia Stalin czuł się na tyle silny i wtajemniczony, że zadarł z kościołem katolickim.
W czasie stalinowskiego terroru zamordowano tylko na Łubiance wielu więźniów politycznych, w tym licznych Polaków, a także generała Aleksandra Poskrebyszewa, który nadzorował wykonanie wyroku śmierci na generale Andrieju Własowie, który 2 sierpnia 1946 roku został rytualnie powieszony na strunie fortepianowej, a w podstawę czaszki kat wbił mu żelazny hak. Stracony został też generał Nikolaj Vlasik, szef osobistej ochrony Stalina. Nie trwało długo i Stalin, który otruł Lenina został otruty i zmarł 5 marca 1953 roku. Tak kończą się interesy z diabłem. Szatan niszczy w końcu swoje narzędzia, gdy te stają się nieposłuszne lub zbędne. Morderstwo za morderstwem, ludobójstwo i zdrada, haleluja i do przodu! (jak mawia jeden z "ojców" nie świętych tym razem... nie wskazując palcem). [Halelu Jah - to po hebr.: chwalcie Jehowę].

Zdradzeni zostali uczciwi wierni kościoła rzymskokatolickiego. Oferuje im się bowiem sprytnie kult Baala mający przypominać kult Chrystusa, który nie życzył sobie ceremonii, mszy, tradycji, dogmatów, doktryn, hierarchii kapłańskiej, ani instytucji. ["Wy jesteście świątynią Świętego Ducha"; "wy jesteście solą Ziemi"]. Ich papieże są tylko ludźmi. Księża i zakonnice są tylko ludźmi, zaś Watykan jest narzędziem demonicznych mocy, ściągając miliony ludzi do piekła, głosząc im sfałszowane Ewangelie, fałszywego Chrystusa i fałszywego Ducha Bożego. W bibliach, które noszą pod pachami dygnitarze rzymskiej kongregacji czytamy: Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! (Gal. 1:8); Obawiam się jednak, ażeby nie były odwiedzione umysły wasze od prostoty i czystości wobec Chrystusa... (2 Kor. 11:3) [The False Christ, Merriam-Webster's Collegiate Dictionary].


Sir Issac Newton, Spurgeon, Wycliff, Tyndale, Luther, Calvin, Knox, Fox, Wesley, Finney, Moody i inni z jezuitami, którzy wyszli z kościoła kat. włącznie twierdzili, że papieże to narzędzia Antychrysta. Czyżby tak wiele autorytetów się myliło (przy czym ani jeden z nich nie był wyznawał judaizmu, co z kolei nie oznacza, że protestantyzm jest "lepszy" niż inny --izm, jak np. katolicyzm)? Jednak warto dowiedzieć się, jak przedstawia się stan świadomości człowieka, którego marzenie się spełniło i zasiadł na tronie instytucji, która ciągnie za sobą przez wieki krwawy ślad jak kometa ogon, człowieka, który pozwala nazywać siebie "namiestnikiem Chrystusa na Ziemi", jest ponoć jak sam Stwórca "nieomylny", pozwala nazywać siebie "Ojcem Świętym", ubiera się w szaty kapłanów starożytności, pozwala braciom i siostrom klękać przed sobą, pozwala całować się w pierścień (a do niedawna w pantofel)... Nie trzeba doprawdy być psychoterapeutą, aby ocenić nie osądzając:
Benedetto Gaetani alias Bonifacy VIII

"Toteż oznajmiamy, twierdzimy, określamy i ogłaszamy, że posłuszeństwo każdej istoty ludzkiej wobec Biskupa Rzymskiego jest konieczne dla osiągnięcia zbawienia".
(Papież Bonifacy VIII - Bulla Unam Sanctam)
Pan Bonifacy w swej nieomylności zboczył z drogi, bo przecież to nie system wiary a tylko nauka Chrystusa może obudzić w duszy, w każdym z nas rezonans - duchowy proces zwany "zbawieniem".

Gioacchino Vincenzo Raphaelo Luigi Pecci alias Leon XIII

"Na Ziemi zajmujemy miejsce Boga Wszechmogącego" (Papież Leon XIII The great encyclical letters of Pope Leo XIII)
Czy Leon XIII otrzymał takie upoważnienie od Stwórcy Wszechrzeczy na piśmie?
Jeśli tak, to z pewnością to upoważnienie (nie potwierdzone notarialnie i bez apostille) jest sfałszowane jak wiele kart historii.


Ja jestem wszystkim we wszystkim i ponad wszystko, tak, że sam Bóg i ja, wikariusz Boga, zwołujemy to samo consistorium i jestem w stanie uczynić niemal wszystko, co Bóg może uczynić... Czymże więc jestem, jeśli nie Bogiem? (Papież Mikołaj) [Ian Paisley - Antychist; Decrets of the Lord Gregory Pope LX; Liber 1, Leibig 1881]

...niemal wszystko - no, nie byłbym pewien; może by tak na początek pan papież stworzył W SOBIE porządek (po grecku: kosmos); może zechciałby uporządkował swoje myśli, aspiracje, słowa i uczynki...

Tu nasuwa się nam - oczywiście - logiczne pytanie: CHRYSTUS CZY WATYKAN?

...a to ponieważ jak wynika z ośmiu poprzednich i z obecnego dziewiątego z cyklu artykułów dowiedzieliśmy się kto jest apokaliptyczną Macierzą Nierządnic i Zatracenia  (Obj. Jana, 17) oraz o politycznych, ekonomicznych i wojskowych manipulacjach tej rzekomo religijnej instytucji, a rzeczywistości ambasadzie astralnych, demonicznych mocy na naszej planecie. Z kart historii dowiedzieliśmy się korupcji, zakłamaniu, oszustwach, morderstwach, spiskach, perwersyjnym modelu myślenia, o bólu i cierpieniu jakie Macierz Babilon z premedytacją spowodowała i nadal powoduje. Kosmiczna wolna istota zwana na Ziemi Chrystusem zwraca się do wszystkich oszukanych wyznawców dogmatów katolickich: I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: «Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: bo grzechy jej narosły aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie. (Obj. 18, 4-5)
W wersecie 6 czytamy jak następuje: Odpłaćcie jej tak, jak ona odpłacała, a za jej czyny oddajcie podwójnie; w kielichu, w którym przyrządzała wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie! To by oznaczało powrót do starotestamentowego prawa "oko za oko, ząb za ząb", które zostało unieważnione przez Chrystusa: Czyńcie dobro tym, którzy zawinili. (Mat. 6:12)
Jak można czynić dobro w tej sytuacji nie mszcząc się, rezygnując z rewanżu, prześladowań i ścigania złoczyńców, czyli z tego wszystkiego, co państwach katolickich miało i ma miejsce?
Publikując fakty historyczne dotyczące powstania i prowadzonej polityki przez tą instytucję. Ukazując czym są dogmaty wiary nie poparte naukowymi faktami.
Ciemność cierpi na światłowstręt. Z powodu tego odruchu Nierządnicy, palono na stosach i mordowano choćby jak w Jasenowacu nawracając siłą na katolicyzm tych, którzy w swej niewiedzy opowiedzieli się za inną interpretacją nauk Chrystusa, który jest "Bogiem żywym", aby zacytować tu biblie, rzekomo uznawane przez kapłanów. Ja jestem drogą i prawdą, i życiem - głosił Chrystus poprzez Jezusa (Ew. Jana, 14:6).
O bracia katolicy! Zdajcie sobie sprawę z faktu, że macie dwóch wrogów: waszych kapłanów-magów paradujących w starożytnych szatach zwanych "liturgicznymi" oraz tych, którzy twierdzą, że żydzi, chrześcijanie i muzułmanie mają tego samego Boga.
TO KŁAMSTWO! TEN SAM BÓG NIE NAKAZUJE KOCHAĆ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO, A INNYM RAZEM NAMAWIA DO ZABIJANIA INNOWIERCÓW, BOWIEM BÓG JEST MIŁOŚCIĄ, BÓG KOCHA SWOJE STWORZENIA, BO W INNYM WYPADKU NIE BYŁBY BOGIEM. TE TRZY T.ZW. SYSTEMY ABRAHAMOWE MAJĄ TĘ SAMĄ WSPÓLNĄ CECHĘ, A MIANOWICIE IGNORUJĄ PRZEDE WSZYSTKIM PRAWO NIE ZABIJANIA. KTO NAMAWIA DO ZABIJANIA NIE JEST BOGOGIEM.

Czy wypowiedzi doktora Alberto Rivery można brać na serio?

¹) Patrz fotografia z ceremonii zaprzysiężenia powyżej

²) Newsweek, Januar 26, 1981

J Russell Major, The Western WorldBrak komentarzy:

Prześlij komentarz