Roman

Roman

wtorek, 1 kwietnia 2014

QuintPlug - najnowszy produkt firmy QuintSysteme

Plug to po angielsku wtyczka.

QuintPlug nie jest jednak jeszcze jedną z tak wielu wtyczek na rynku.
Zastosowanie zgodne z przeznaczeniem
   - QuintPlug to kompaktowe urządzenie elektroniczne służące do bioenergetycznej ochrony organizmu przed wszechobecnym już dziś, rakotwórczym, elektromagnetycznym smogiem oraz szkodliwym dla organizmu promieniowaniem geopatycznym.
   - Jedno takie urządzenie starczy na cały dom albo duże mieszkanie. Wystarczy podłączyć je do gniazdka elektrycznego. To wszystko! Niniejsza instrukcja opisuje funkcje tej użytecznej wtyczki XXI wieku.

Co to jest elektrosmog?
   - E-smog to zanieczyszczenie środowiska wszelkimi szkodliwymi dla zdrowia częstotliwościami elektromagnetycznymi, emitowanymi przez urządzenia elektryczne, take jak sieci bezprzewodowe, telefony komórkowe i komputery. Na podstawie testów przeprowadzonych na bazie zasad medycyny energetycznej (jak testy kinezjologiczne, badanie meridianów) można wykazać, że promieniowanie elektromagnetyczne pochodzące z takich źródeł jest szkodliwe a nawet chorobotwórcze dla ludzkiego (a także zwierzęcego) ciała. Także medycyna komplementarna zgadza się z następującymi oświadczeniami:
- smog elektromagnetyczny może skutecznie blokować układ odpornościowy człowieka (niedobór immunologiczny) albo wywołać jego ekstremalne reakcje (alergie)
- może powodować zaburzenia natury endokrynologicznej (zaburzenia menstruacyjne) a także
poważne zaburzenia układu autonomicznego (bezsenność, nadciśnienie).

Ostatnimi czasy także wyniki wielu badań przeprowadzonych na uniwersytetach w różnych krajach świata wskazują na szkodliwe oddziaływanie radiacji elektromagnetycznej na nasze zdrowie.

Jak działa QuintPlug?
Wtyczka QuintPlug działa dzięki specjalnej technologii XXI wieku opracowanej przez austriacką firmę QuintSysteme, która od lat specjalizuje się w cyfrowym przechowywaniu i stosowaniu substancji widma fal.

Dziś wiadomo już, że układ regulacji ciała może rezonować z widmami fali różnych substancji. Wybierając odpowiednie substancje można wywołać w człowieku stan dobrego samopoczucia i równoważyć reakcje ciała na stress.
Na tej zasadzie opiera się QuintPlug.

Specyficzny "koktail" na który złożyły się widma równych substancji jest przechowywany w tym innowacyjnym urządzeniu, które wspiera regulacyjny system własny organizmu w przetwarzaniu skutków obciążenia wywołanego elektromagnetycznym smogiem. E-smog = stres.

Od chwili gdy wtyczka QuintPlug zostaje podłączona do gniazdka, urządzenie stale emituje ów "koktajl" wibracji. Te częstotliwości odpowiadają recepturze esencji Bacha, minerałów, ziół i innych substancji, które redukują napięcie spowodowane przez elektromagnetyczny smog.QuintPlug nieustannie wplata te informacje (drgania)czyniąc z nich składnik instalacji elektrycznej w domu, tak, że informacje te rozprzestrzeniają się używając przewodów elektrycznych w całym domu. Informacje te (wibracje) są absorbowane przez organizm i wspierają system regulacji ciała, aby ten mógł lepiej sobie radzić z napięciem wywołanym elektromagnetycznym zanieczyszczeniem.

QuintPlug nie jest jednym z wielu gadżetów na rynku i kompensuje również fale geopatyczne.

Tu nie chodzi o zapewnienie fizycznego odekranowania się od pól elektrycznych, magnetycznych i geopatycznych.
Mowa tu o pozytywnym efekcie bioenergetycznym. 

   - Oddziaływanie urządzenia QuintPlug polega na rozprzestrzenianiu pozytywnych informacji drgań, na ich specyficznej częstotliwości emitowanej nieustannie przez wtyczkę i nakładania  się ich na instalację elektryczną budynku. Pozytywne efekty mogą być wykrywane bezpośrednio w ciele ludzkim metodami, którymi posługuje się medycyna bioenergetyczna (np. elektroakupunktura wg. doktora Volla, dekoder dermograficzny, kinezjologia, Systemy Quint itp.).

Efekty
Przeprowadzone przez nas badania wykazały, że użytkownicy czują się bardziej energiczni w swoich domach i w miejscach pracy, gdzie zainstalowano wtyczki QuintPlug. Wiele osób donosi także o poprawie jakości snu.
Jak wynika z powyższego: prowadzenie dalszych badań naukowych jest konieczne dla dobra ludzkości, bowiem elektrosmog to jedna z plag XXI wieku.

Działanie
Włóż wtyczkę QuintPlug do gniazdka elektrycznego - najlepiej w swojej sypialni. Lampka kontrolna na urządzeniu wskazuje, że urządzenie działa bez zastrzeżeń, a impulsy uzdrawiających substancji są emitowane. Na ogół jedna wtyczka wystarczy na całe mieszkanie lub dom rodzinny. Jeśli chcecie wyposażyć większą powierzchnię, należy użyć oddzielnej wtyczki do każdej oddzielnej instalacji elektrycznej (licznika).
QuintPlug jest przeznaczony do pracy ciągłej, a więc wtyczka powinna znajdować się zawsze w gniazdku. Ponieważ konstrukcja wtyczki Quint Plug opiera się na technologii cyfrowej, widma częstotliwości pozostają zapisane na stałe na czas nieokreślony i nie tracą swej jakości!

Do jakich rodzai elektrosmogu wtyczki QuintPlug są przydatne?


Smog elektromagnetyczny niskiej częstotliwości (linie wysokiego napięcia, sprzęt gospodarstwa domowego, lampy, stacje transformatorowe)
Promieniowanie WiFi od sąsiadów
Własna bezprzewodowa baza ; Internet router
Promieniowanie stacji bazowej telefonu komórkowego
Własny telefon komórkowy, tablet, smartfon
Telefon DECT (system cyfrowej łączności bezprzewodowej); stacja bazowa, słuchawka
Notebook PC
Telewizor, odbiornik satelitarny


•••

•••
••   [lepiej używać QuintStick*]

••    [lepiej używać QuintBox**]
•      [lepiej używać QuintFilm***]

••    [lepiej używać QuintFilm]
••    [lepiej używać QuintStick]
••    [lepiej używać QuintStick]Legenda:
••• Dobrze nadaje się, obecnie najlepsze  rozwiązanie tego problemu
••  Częściowo nadaje się, ale lepsze rozwiązanie jest już dostępne
    Nie nadaje się

Test funkcjonalności
Za pomocą zwykłego tranzystora radiowego można sprawdzić w każdej chwili czy wtyczka QuintPlug emituje drgania elektromagnetyczne. Należy tylko ustawić radio na AM, 1 000 kHz i zbliżyć do wtyczki QP w gniazdku. Syczący dźwięk radia ulegnie drastycznej zmianie gdy radiem się porusza w zależności od odległości radia od wtyczki.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa
- Nie należy otwierać wtyczki; QuintPlug nie zawiera części, które mogą zostać naprawione przez użytkownika. Otwarcie urządzenia niesie ryzyko porażenia prądem.
- Gdyby wtyczka nie działała, należy wysłać urządzenie do naszego serwisu.
QuintPlug może być używany tylko we wnętrzach budynków.
- Należy unikać działania wilgoci, kurzu i bezpośredniego  wystawienia na promienie słoneczne albo inny rodzaj promieniowania cieplnego.
- Produkt chronić przed dziećmi.

Czyszczenie
W razie potrzeby przetrzeć wilgotną ściereczką i łagodnym środkiem czyszczącym, używanym w gospodarstwie domowym. Nie zanurzać w wodzie!

Prawidłowa utylizacja
Nie należy wyrzucać wtyczki QuintPlug z pozostałymi odpadami domowymi. Przekreślony symbol pojemnika na śmieci oznacza to, że produkt nie powinien być wyrzucony do śmietnika (tak jak każdy inny sprzęt elektryczny i elektroniczny). Proszę dowiedzieć się jakie obowiązują lokalne przepisy dotyczące utylizacji produktów elektronicznych.

Dane techniczne
Type
QuintPlug
Model
01
Tryb pracy
ciągły
Klasa ochrony
2
Stopień ochrony
IP 30
Napięcie
220-24- V  -  ~  50 Hz
Pobór mocy
 ˂ 1,5 VA
Zużycie prądu
5 mA  max .
D/A Converter - Przetwornik cyfrowo-analogowy
16 Bit, częstotliwość próbkowania 44,1 kHz
Zakres temperatury
Działanie: 0°C do +40°C
Przechowywanie: -20°C  do  +60°C
Wilgotność
0-90%
Waga
ok. 165 g
Wymiary
55 x 80 x 60 mm

Œ  -  Znak CE oznacza, że ​​produkt odpowiada europejskim przepisom i normom bezpieczeństwa, ochrony środowiska i ochrony konsumentów.

*) QuintStick - kliknij na: http://holopatia.blogspot.com/2013/05/quint-stick-nowosc-na-rynku-polskim.html

**)  QuitBox - mobilne, cyfrowe urządzenie XXI wieku do indywidualnej optymalizacji energetycznej. To idealny towarzysz dla indywidualnych klientów energetycznych.
QuintBox można zaprogramować  na  życzenie klienta. QB emituje specjalne programy drgań w celu optymalizacji zużycia energii - np. w pracy, uprawiając sport, relaksując się, dbając o lepszy sen...
W 2009 roku efektywne działanie urządzenia QuintBox zostało naukowo potwierdzone po przeprowadzeniu podwójnie ślepej próby na Uniwersytecie we Wiedniu.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/23910369/roman%20nacht/Ergebnisbericht%20QuintBox-Studie%20Uni%20Wien%20Mai%202009.pdf

QuintBox

***) QuintFilm - to specjalna folia z półki high-tech służąca jako ochrona przed elekromagnetycznym promieniowaniem.
W trakcie produkcji na przystosowaną do tego celu folię o nazwie handlowej QUINT HAPPY FILM, nanoszone zostają równoważące e-smog wzorce drgań. Gdy tak „poinformowana” folia dostaje się w pole elektromagnetycznego promieniowania (na przykład naklejona na bateryjkę telefonu komórkowego, a więc na źródło elektrosmogu), wówczas organizm jest w stanie lepiej znieść negatywne promieniowanie niż bez folii chroniącej.
QUINT HAPPY FILM nie jest odpromiennikiem! Funkcją tej folii nie jest ekranowanie szkodliwego dla zdrowia promieniowania, lecz modulowanie jego bioenergetycznych właściwości.

2 komentarze:

 1. Chcialbym kupić to urządzenie
  Gdzie mogę kupić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę wysłać maila w tej sprawie na adres:
   roman.nacht@gmail.com

   Usuń