Roman

Roman

poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Amerykańskie dzieci jako świnki doświadczalne

Dlaczego Kongres Stanów Zjednoczonych
tuszuje rządowy program kontroli umysłu dzieci

Czy słyszeliście już Państwo o MK-ULTRA?

Kopia dokumentu zwolniona na podstawie FOIA (Ustawa o wolności informacji)
dot. MK-ULTRA

To nazwa dawniej ściśle tajnego projektu badawczego prowadzonego w latach 50. i 60. przez amerykańską CIA. Więcej na ten temat przeczytać m.in. w Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/MKULTRA

Czy słyszeliście Państwo o amerykańskim Projekcie Karczoch (Project Artichoke)? Wybrani uczeni studiowali czym jest hipnoza, jak, na kogo i w jakich warunkach i dlaczego działa, uzależniali ludzi od morfiny i różnych substancji chemicznych, w celu wytworzenia u osób wrażliwych stanu amnezji i innych stanów umysłu.

O co chodziło w tych eksperymentach przeprowadzanych na ludziach? O kontrolę ludzkiego umysłu. Nie własnego umysłu, lecz umysłów obywateli rządzonych przez zdradziecki rząd. Służby wywiadowcze Pentagonu, amerykańskiej marynarki wojennej, sił powietrznych i FBI zatrudniły tych uczonych i odbierały od nich uzyskiwane wyniki ich badań.
Jeszcze raz: Do czego dążono w pracach badawczych Projektu Karczoch? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w notatce sporządzonej w styczniu 1952 roku: "Czy można kontrolować człowieka do punktu, w którym będzie wykonywał rozkazy wbrew własnej woli, a nawet wbrew podstawowym prawom natury, takim jak np. instynkt samozachowawczy?"
Odpowiedź brzmi: można. Przykłady: kamikadze, samobójcy islamscy itp.

Moja córka i ja jesteśmy ofiarami eksperymentów dotyczących kontroli umysłu prowadzonych w ramach Projektu Karczoch/MK-ULTRA - pisze kobieta, obywatelka Stanów Zjednoczonych w ponownej petycji z prośbą do Kongresu, aby ten przeprowadził śledztwo w sprawie programu kontroli umysłu sponsorowanego przez Centralną Agencję Wywiadowczą (CIA).

Jestem również jestem ofiarą tortur, zniewolenia, handlu ludzkim towarem i eksperymentów nad kontrolą umysłu, a także przemocy seksualnej, eksperymentów finansowanych z pieniędzy podatników - pisze kobieta rodem z Kalifornii. - Dwóch członków mojej najbliższej rodziny stara się otrząsnąć po przeżyciu tych zbrodniczych czynów; jeden z nich jest nieletni. Te programy muszą być wstrzymane, korupcja powinna zostać wykorzeniona z naszego rządu i narodu, a prawda opublikowana.

Eksperymenty wyżej wymienionych projektów CIA przeprowadzano na szeroką skalę na dzieciach. Projekt MK-ULTRA/Artichoke rozpoczęto w 1950 roku. 257 respondentów zareagowało na ankietę przeprowadzoną przez Extreme Abuse Surveys (Sondaże ekstremalnych nadużyć). Ludzie ci odpowiedzieli "tak" na ​​pytanie, czy tajne eksperymenty kontroli umysłu sponsorowane przez amerykański rząd przeprowadzono na nich gdy byli jeszcze dziećmi.

Dorastałem jako ofiara tego samego przestępstwa - podaje do wiadomości w swej petycji pochodzącej z Teksasu inna osoba, a także komentarze blisko 40 ofiarwww.ChildAbuseRecovery.com
Niektóre z tych komentarzy są napisane przez terapeutów, którzy leczyli ofiary tych brutalnych programów rządowych. Inni mają przyjaciół torturowanych przez "badaczy" pracujących dla CIA.
"Najpierw doszły mnie słuchy o przeprowadzaniu tego rodzaju "doświadczeń" na obywatelach; teraz wiem, że tak było od przyjaciela, który wciąż bardzo cierpi z powodu tego typu eksperymentów, jakie na nim przeprowadzono. Rząd powinien powiedzieć tym ludziom prawdę, a jeśli ten proceder jest nadal realizowany, to należy to zatrzymać".

W 1947 roku Joint Chiefs of Stuff (amerykańskie Kolegium Połączonych Szefów Sztabów) sprowadziło do USA setki niemieckich nazistów, uczonych i ekspertów w różnych dziedzinach nauki  w ramach Projektu Spinacz (ang. Project Paperclip). Ludzi tych sprowadzono w celu tworzenia i szkolenia zawodowych zamachowców i superszpiegów. Oficjalnie program  MK ULTRA zakończono w 1964 roku.

Grupa 104 niemieckich naukowców (inżynierów rakiet kosmicznych) w Fort Bliss w Teksasie


W 1972 roku w Waszyngtonie rozeszły się pogłoski o dochodzeniu prowadzonym przez Senat. Ówczesny dyrektor CIA, Richard Helms nakazał zniszczenie wszystkich dokumentów dotyczących Projektu MK-ULTRA.
W roku 1977 Senat opublikował swój raport, w którym jednak nie wspomina o wykorzystywaniu dzieci w tym programie.

W 1995 roku świadkowie w trakcie przesłuchania dotyczącego eksperymentów prowadzonych przez CIA na ludziach zeznali przed Kongresem, że projektem kierował niejaki doktor Green.
21 czerwca 1965 roku, w trakcie letniego przesilenia, ów doktor Green w ramach obrzędu w Garden Grove w Kalifornii torturował dziecko. Sześcioletnia Jenny Hill została zmuszona przyglądać się jak inne dziecko zabito i złożono w ofierze w trakcie szatańskiej mszy. Po latach w swojej biografii pt. Twenty-Two Faces (22 twarze) opisała czym był  t.zw. "Green Program", który spowodował rozszczepienie się jej świadomości na 22 osobowości. www.22faces.com  oraz  http://www.youtube.com/wat?v=F626Lsrdwg4

W 1995 roku terapeutka Valerie Wolf i jej pacjenci, Claudia Mullen i Chris Denicola zeznawali w Kongresie na temat eksperymentów polegających na napromieniowywaniu ludzi. Cała ta trójka wyraziła swoją dezaprobatę twierdząc, że amerykańscy podatnicy nie powinni finansować projektów w których torturuje się dzieci prosząc, aby Kongres przeprowadził dodatkowe dochodzenie w tej sprawie. http://goo.gl/fLZg5D oraz 

W wyniku głosowania Kongres nie zwolnił danych zebranych w śledztwach przeprowadzonych w 1977 i 1995 roku. Nie kontynuowano dalszych dochodzeń, zaś CIA otrzymała finansowe wsparcie w wysokości 14,7 mld dolarów z t.zw. czarnego budżetu.

1 komentarz:

  1. Dopiero takie świństwa wychodzą na jaw to bardzo smutne jest jedno wyjście wszystkie agendy rządowe zlikwidować należy zaraz

    OdpowiedzUsuń