Roman

Roman

piątek, 11 kwietnia 2014

CIEKAWE DLACZEGO POLSKA TV NIC NIE WSPOMNIAŁA NA TEN TEMAT?Czy papież Bergoglio, ex-papież Ratzinger
i królowa Elżbieta II oskarżeni są
o handel dziećmi?

Jak donosi Judy Byington z Saratoga Springs Child Abuse Examiner, papież Franciszek I, królowa Elżbieta II i wysokiej rangi dygnitarze z zakonu jezuitów zostali oskarżeni o międzynarodowy handel dziećmi oraz tuszowanie przestępstw dokonanych wobec dzieci. 31 marca 2014 roku, Międzynarodowy Trybunał w Brukseli zarządził postępowanie w tej sprawie, co potwierdza Kevin Annett z Międzynarodowego Trybunału d/s Zbrodni Kościoła i Państwa (The International Tribunal into Crimes of Church and State; ITCCS). Annett został ostrzeżony, że nakaz aresztowania go może zostać wydany w każdej chwili przez Urząd Tajnej Rady Królowej Elżbiety i rządu kanadyjskiego.

Jego przestępstwo polega na tym, że zmierza on skuteczne do wyjaśnienia sprawy brakujących 50 000 kanadyjskich, indiańskich dzieci.
W lutym 2013 w Brukseli, sąd składający się z sześciu sędziów uznał winnymi zarzucanych im czynów 40 członków światowej elity, a wśród nich królową Elżbietę II, byłego papieża Benedykta Ratzingera i premiera Kanady - Brenta Harpera.
Jak pamiętamy, Ratzinger złożył nagle rezygnację z dalszego pełnienia funkcji głowy kościoła katolickiego w lutym 2013 roku (kilka dni po otrzymaniu nakazu aresztowania).
Nakaz aresztowania Annetta nie był pierwszym tego typu nakazem na członka ITCCS. Wygląda na to, że królowa Elżbieta oraz członkowie rządów - brytyjskiego i kanadyjskiego w 2013 i 2014 roku nakazali przetrzymanie w areszcie członków trybunału. Aresztowani i przetrzymywani bez okazania im aktu oskarżenia zostali w styczniu 2014 brytyjscy obywatele David Compan i jego żona, a w 2013 roku, Kanadyjczycy - Steve Finney i Kevin Annett. Jakie przestępstwa popełnili owi działacze działający przeciwko krzywdzeniu dzieci?


Ci ludzie w 2013 roku opublikowali ustalenia sędziów z International Common Law Court (Trybunał Międzynarodowego Prawa Precedensowego) wobec królowej Elżbiety II, kanadyjskiego premiera Brenta Harpera i katolickiego papieża Benedykta Ratzingera.
http://www.examiner.com/article/pope-bergoglio-child-trafficked-pope-ben...

O jakie przestępstwa oskarżono królową Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, Elżbietę Aleksandrę Marię II, głowę Wspólnoty Narodów, głowę kościoła anglikańskiego, jezuitę Francisa Bergoglio, obecnego papieża i kanadyjskiego premiera Brenta Harpera?
Ten ostatni, kilku innych kanadyjskich urzędników państwowych oraz Jorge Mario Bergoglio (papież Franciszek) zapobiegali ekshumacji zwłok z 31 masowych grobów 50 000 zaginionych dzieci tubylców kanadyjskich.
Królowa Elżbieta została uznana winną przez sąd w Brukseli zniknięcia w 1964 roku dziesięciu  dzieci z kanadyjskiego internatu Kamloops. Dwóch świadków uprowadzenia zmarło w tajemniczych okolicznościach z nieznanych przyczyn poprzedzających zanim międzynarodowy Trybunał zdążył ich przesłuchać.
W przypadku jezuity, papieża Franciszka oskarżenia o handel dziećmi nie były nowe. Już w 1970 roku oskarżano go o to, że w celu wspięcia się na swoją pozycję w czasie "brudnej wojny" prowadzonej przez morderczą juntę wojskową, jako głowa instytucji katolickiej (kościoła) Argentyny brał udział w handlu dziećmi z sierocińców. Świadek wielu spotkań Bergoglia z urzędnikami junty zgodził się zeznawać na ten temat w międzynarodowym procesie w marcu.

Jak podał do wiadomości Los Angeles Times, Jorge Mario Bergoglio został oskarżony o handel niemowlętami oraz o pomoc w porywania przeciwników junty wojskowej w Argentynie w czasie "brudnej wojny". [Czy wojna - jakakolwiek - może być czysta?!]

Prawnicy składający w 2005 roku skargę do Trybunału w tej sprawie reprezentowali grupę aktywistów na rzecz praw człowieka - Plaza de Mayo.

Zgodnie z decyzją Komitetu ONZ ds. Praw Dziecka (UN Committee on Rights of the Child), z dnia 5 lutego, Watykan przestrzegał zasad, które "doprowadziły do stałych nadużyć seksualnych kleru i bezkarności sprawców. Dziesiątki tysięcy dzieci było wykorzystywanych seksualnie przez duchownych na całym świecie - podaje do wiadomości ONZ. - Większość tego typu przestępstw nie znalazło się na wokandzie sądowej, częściowo ze względu na brak współpracy ze strony dygnitarzy kościoła katolickiego.

Każdy anglikański duchowny, tak jak każdy kapłan katolicki, muszą tuszować gwałcenie dzieci w kościele, jeśli chcą, aby pozostawiono ich na miejscu pracy - powiedział Kevin Annet dziennikarzom podczas konferencji prasowej 7 lutego w Nowym Yorku. - We wrześniu doszło do porozumienia z ex-papieżem Benedyktem XVI Ratzingerem, iż należy przestrzegać polityki Crimen Sollicitationis (przestępstwo molestowania), czyli chronienia duchownych-gwałcicieli. Elżbieta Windsor i Watykan wspólnie spiskują i to jest przestępstwo."
Do oskarżonych w tym procesie dygnitarzy zakonu jezuitów należy papież Bergoglio, również oskarżony przez Trybunał. (Proces odbył się w marcu b.r. Świadkowie zostali zaprzysiężeni i zeznali, że jezuici upoważnili ich i zachęcali do zabijania i/lub torturowania przeciwników Watykanu i papieża.)

Zgodnie z ustaleniami   Organizacji Narodów Zjednoczonych z dnia 5 lutego 2014, kler katolicki dopuszczał się przestępstw seksualnych "za przyzwoleniem Stolicy Apostolskiej". Komitet zwrócił się do papieża Franciszka "o natychmiastowe usuniecie wszystkich znanych mu i podejrzanych duchownych, sprawców molestowania seksualnego dzieci. Jednak Stolica Apostolska konsekwentnie dbała bardziej o zachowanie reputacji kościoła i ochrony sprawców niż o zdrowie psychiczne dzieci, jak to zaobserwowali członkowie kilku komisji śledczych.  http://www.theguardian.com/world/2014/feb/05/un-denounces-vatican-child-...

W końcu papież Franciszek opryskliwie odpowiedział na powyższe ustalenia ONZ stwierdzając, że Organizacja ta pozwala sobie na ingerowanie w sprawy kościoła, i dodał, że zbada sprawę. 

Prawnicy potwierdzają, iż są w posiadaniu dowodów na to, że kościół kat. nawet po rezygnacji Benedykta XVI, Ratzingera, zrobi wszystko, co w jego mocy, aby osłonić  duchownych przed wymiarem sprawiedliwości, zachować tę sprawę w tajemnicy i zadbać o to, aby zrobić jak najmniej dla ofiar - powiedział Keith Porteous Wood, dyrektor Narodowego Towarzystwa Świeckiego w Wielkiej Brytanii.
Annett ubiega się o azyl polityczny w Stanach Zjednoczonych, aby kontynuować na drodze prawnej ściganie obu papieży, jezuitów oskarżonych w tej sprawie, królowej Elżbiety II, premiera Kanady Brenta Harpera i innych urzędników państwowych za ich globalnie popełniane przestępstwa wobec bezbronnych dzieci.

W Ewangelii wg. Łukasza czytamy: Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło (8:17).
Teraz wiadomo już dlaczego śmieszny i nieostrożny Ratzinger wycofał się tak niespodziewanie z zajmowanego papieskiego stolca.

Ratzinger alias Benedykt XVI

Ten gest to kwestia przyzwyczajenia?... czy wyznanie wiary?

Teraz wiadomo, dlaczego na stolcu zasiadł wielki mag - jezuita.

Jorge Mario Bergoglio alias Franciszek
Jemu na ramionach ptaszki nie siadają.

Teraz wiadomo jaki miała cel nagła wizyta królowej Elżbiety II w Watykanie, której towarzyszył książę Filip (ten, który twierdzi, że "nadmiar ludzi należy <odstrzelić>"...).


Jak wielu ludzi dziś wierzy, media podają dziś do wiadomości publicznej wszystko. To jest częściowo prawda. Wszystko zależy od sosu w jakim dane są te najnowsze wiadomości, a więc niusy. Te wolne media podały do wiadomości, że roku Pańskiego 2014-go, miesiąca czwartego a dnia 3-go, jej Królewska Mość, królowa Wielkiej Brytanii (i nie tylko) postanowiła wręczyć osobiście głowie kościoła kat.... tuzin jaj, jedną butelkę szkockiej whyskey, dwa rodzaje miodu (“Coronation Best Bitter” i “Grandad’s chutney” oraz ręcznie robione mydełka - “Sandringham handmade aromatherapy soaps”. Mój przyjaciel Paweł, który w Katowicach produkuje wspaniałe, ręcznie robione 100% naturalne mydełka nie zdążył na czas przesłać monarchini swoich produktów.

Rzecznik Watykanu nie podał o czym rozmawiał papież z królową.  
Na temat Falklandów nie zamieniono ani słowa.
Macie oczy, a nie widzicie...?
Królowa, która jest głową kościoła anglikańskiego od 1534 roku nie kłania się przed rzymskim tronem i nie całuje w pierścień (ani w pantofel) papieży. 
Więc o czym rozmawiano przy drzwiach zamkniętych?
...Może o tych angielskich jajach...? Kto wie...?...
- No cóż - jak powiedział pewien stary, mądry żyd - gdyby nie było pieniędzy na świecie, wszyscy bylibyśmy bogaci i nie było panów i sług.
 
http://blogs.reuters.com/faithworld/2014/04/04/queen-elizabeth-gives-pope-francis-eggs-whiskey-beer-at-vatican-meeting/

A w Polsce media zwróciły oczęta na Majdan, na Krym, na Putina i "nie zwróciły uwagi" - ani swojej, ani narodu - na tak ważny proces zachodzący na świecie, jakim jest wyzwolenie się spod tysiącletnich rządów satanistów na Ziemi.

20 komentarzy:

 1. Panie Romanie dziekuje za wspanialy i ciekawy artykul.Niektore informacje byly juz mi znane.
  Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja dziękuję za uznanie mojej pracy. Ten rodzaj artykułów piszę dla tych, którzy nie chcą się doinformować. To lustro ich złudzeń...

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie dzięki Panie Romanie za kolejny arcyciekawy artykuł. W katolandzie, w którym żyjemy, nie wypada podawać takich wiadomości w środkach masowego przekazu, zatem liczymy nadal i tylko na Pana. Serdeczne pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiem o tym od dawna, ale zastanawia mnie dlaczego dotąd nie ponieśli kary i dlaczego świat o tym milczy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest nawet na ten temat strona w języku polskim http://itccs-polski.blogspot.com/2014/04/wazne-zmiany-podane-przez-trybuna.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuje i jeszcze raz dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 7. A to jest link do obszernej relacji w 5 częściach na YT )z tzw. pierwszej ręki dokładnie opisujący te drastyczne przedstawione wyżej drastyczne fakty:
  https://youtu.be/WuG4QlylRhE
  Można oglądać od 4:20

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za ten wpis. Są jeszcze tacy, którzy nie chcą uznać faktu, że takie rzeczy mają miejsce w ich (podkreślam "w ich") świecie.

   Usuń
 8. dodam tylko że zetknąłem się z czymś zupełnie innym a mianowicie z listem Benedykta XVI kiedy opuszczał stolice apostolską, był w nim żal, rozpacz i uczucie oszukania. wzmianki o tym że to nie jest ta religia za jaką ją uważał, to co się działo za jego rządu papieskiego to było to co wyżej przypisał Pan Roman samemu B XVI. bardzo to dziwne ale oranizacje które się tym zajmują śmierdzą na 5tyś mil... ja myśle że to oni wywarli na nim przejście na emeryturę poprzez szantaż... dowiedział sie prawdy i teraz mamy franka który potulnie nawołuje do przyjmowania imigrantów i zapewnienia im bytu. nie trudno zauważć że jest pionkiem, poza tym nawet się z tym nie kryje całując żydowskie ręce - https://tajemnice.robertbrzoza.pl/religie/dlaczego-papiez-franciszek-caluje-zydowska-elite-w-reke/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On całuje "żydowskie ręce" byłych więźniów niemieckich obozów zagłady, żeby ludzie zapomnieli o roli, jaką odegrał Watykan w okresie II-giej wojny światowej. Bergholio jest jezuitą, a więc należy do nadzorców Watykanu.

   Usuń
 9. Dziekuje Panie Romanie za te wiadomosci ,obejrzalam n YT wszyskie czesci z tej Konferencji w Pradze i zrobilo mi sie niedobrze :(( w jakim swiecie my zyjemy ??? jak mozna robic tak potworne rzeczy !!!! i to na dodatek z niewinnymi dziecmi !!!! nie wiem jak mam wyrazic swoj böl ... Pozdrawiam Pana sedecznie Panie Romanie

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Romanie... pierwsze 4 linki nie dzialaja... a linki z "examinera" otwieraja sie tylko na glownej stonie... just to let you know

  OdpowiedzUsuń
 11. W przepowiedni Mlachiasza jest powiedziane:"...Kiedy nastanie czarny papież, Rzym /czytaj Watykan/upadnie...". Otóż, wszyscy czekają na czarnoskórego papieża,ale tego czarnego papieża już mamy. Jest nim Franciszek, wszak to Jezuita /czarny habit/. Do tej pory zakulisowo rządzili oni, Jezuici, a oficjalnie wybrani na konklawe kardynałowie, byli tylko marionetkami. Teraz oficjalnym papieżem jest jeden z ich przedstawicieli, co milowymi krokami przybliża nas do ich końca. Zresztą sam Franciszek powiedział, że będzie papieżem 4 może 5 lat.Jestem ciekaw czy to jego przeczucie czy wiedza o tym co ma nastąpić. Tak więc kochani, cieszmy się, bo ich koniec jest już bliski.Obserwujcie nie tylko ich zachowania, ale również wibracje energetyczne zachodzące na całej planecie. Jesteśmy już bardzo blisko globalnych zmian na lepsze.

  OdpowiedzUsuń
 12. Oby te zmiany na lepsze nastapily jak nakszybciej,ale nie kosztem wojen i upokorzen.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko jest energią. Nagromadzona agresja i nienawiść to formy energii, które szukają ujścia. Takie jest Uniwersalne Prawo. Ludzie - jak widać - po dziesiątkach tysięcy lat nadal ignorują prawo przyczyny i skutku, akcji i reakcji...

   Usuń
 13. Przecież Pan, Panie Romanie dobrze wie, że jest to tylko telewizja polsko języczna, a nie polska.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby nie było, Polska podpisała cyrograf zwany konkordatem.

   Usuń
 14. Witam. Przesyłam uzupełnienie do powyższego artykułu.
  Prague Conference. Kevin Annett (napisy PL)
  https://www.youtube.com/watch?v=lEN0vCnVgOg

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. Polska to dziwny kraj,gdzie Polacy nie mają nic do powiedzenia,a obcy rządzą i mówią za nas.

  OdpowiedzUsuń