Roman

Roman

czwartek, 20 listopada 2014

Dzieciobójstwa ciąg dalszy - opublikowane przez ITCCS

Ważne wiadomości opublikowane przez: 
International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS)*
Aktualizacja: 08 listopada 2014
Vancouver  -  ITCCS.org

Były pracownik Katedry Świętego Różańca ujawnił działanie na Zachodnim Wybrzeżu katolickiej, satanistycznej loży. Jej członkowie składają ofiary ze zgwałconych i mordowanych dzieci. Grupa ta znana jako Twelve Mile Club (Klub Dwunastu Mil) działa z prywatnych jachtów zacumowanych w West Vancouver, których właścicielami są zamożni, katoliccy biznesmeni. Uprowadzone dzieci torturowane są na pokładach tych jachtów dwanaście mil od granicy wód terytorialnych  Kanady. Ciała zamordowanych dzieci wyrzucane są do oceanu.

Świadek przedstawił dowody tych zbrodni w trakcie specjalnego przesłuchania w siedzibie ITCCS w sprawie uczestnictwa kanadyjskiego ministra, Denisa Lebela, który brał czynny udział w rytualnym morderstwie popełnionym na małoletnim w Rzymie dnia 22 lutego 2014 roku przez katolicką grupę Ninth Circle (Dziewiąty Krąg).

Świadek uczestniczył w spotkaniach pomiędzy arcybiskupem Raymondem Roussinem ze starszym proboszczem Glenem Dionem w 2007 i 2008 roku, podczas których omawiano z prawnikami kościoła metody tuszowania ich aktywnego zaangażowania w działalności Klubu Dwunastu Mil.Świadek zeznał, że arcybiskup i Glen Dion w trakcie debaty wymieniali nazwiska innych duchownych oraz sędziów, którzy są członkami tego klubu; m.in. padło nazwisko byłego przewodniczącego wojewódzkiego Sądu Sprawiedliwości Brytyjskiej Kolumbii, Hugha Stansfielda, Williama Essona i Terrance'a Warrena, sędziów Sądu Najwyższego Kolumbii Brytyjskiej, duchownego i moderatora United Church (Zjednoczonego Kościoła), Gary'ego Patersona oraz dwóch oficjeli tegoż kościoła, Briana Thorpe i Jona Jessimana. 

Prezes Sądu, Hugh Stansfield zmarł nagle w maju 2009 roku po tym, gdy został uznany jako podejrzany o dokonanie gwałtów na dzieciach.

Arcybiskup Roussin zrezygnował nagle z zajmowanego stanowiska w styczniu 2009 roku ze względu -  jak podała do wiadomości archidiecezja w Vancouver - na "załamania nerwowe". Odnosząc się do osoby arcybiskupa, świadek stwierdził, iż "w trakcie ostatniego spotkania, wiosną 2008 roku, zanim arcybiskup zrezygnował ze swojego stanowiska Jego Ekscelencja był bardzo zmartwiony protestami Indian i członków grupy Kevina Annetta w katedrze. 


Pastor Kevin Annett uznany za wroga nr. 1 Watykanu
Nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla


Arcybiskup bał się po prostu dziennikarzy, którzy zwracali już uwagę na te protesty i odkryją niebawem istnienie i działalność Klubu Dwunastu Mil oraz zaczną dociekać co stało się z zaginionymi dziećmi.To było dla niego zbyt wiele".

W ubiegłym roku wydano nakazy aresztowania trzech domniemanych członków tego szatańskiego klubu - moderatora Zjednoczonego Kościoła, Gary'ego Patersona oraz dygnitarzy, Briana Thorpe i Jona Jessimana. Zostali oni oskarżeni o udział w handlu i zabijanie dzieci indiańskich należących do ich kościoła.(http://itccs.org/2013/02/25/guilty-final-verdict-is-rendered-in-first-common-law-court-case-against-the-vatican-and-canada-for-genocide/)


*) Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni Popełnianych Przez Kościół i Państwo

1 komentarz:

  1. Byle dojść do Prawdy i Sprawiedliwości. "Patrzcie, co bajka o Jezusie Chrystusie dla nas zrobiła". Papież Leon X. "Po czynach ich - poznasz ich" --- Jezus Chrystus. Termin “Paranoia Catholica” do psychiatrii wprowadził już w 1818 roku wybitny psychiatra Johann Christian Heinroth (1773-1843), co na język polski było tłumaczone jako “obłęd katolickości”. Johann Christian Heinroth wyróżniał zasadniczo cztery rodzaje obłędu, paranoi, w tym paranoję katolicką, obłęd katolickości jako ogólne pomieszanie emocjonalne, kognitywne i wolitywne. Odchyły, aberracje, zaburzenia, tak emocji, wglądu jak i woli to paranoia catholica w rozpoznaniu i lecznictwie psychiatrycznym obecna już przynajmniej od 1818 roku.

    OdpowiedzUsuń