Roman

Roman

środa, 14 stycznia 2015

UFO I POLITYKA

Także Iran opublikował komunikat na temat
wpływu "kosmitów"* na politykę świata:

Z udostępnionych przez Edwarda Snowdena dokumentów wynika, że przymierze zawarte pomiędzy rządem USA a przedstawicielami jednej z ras odwiedzających naszą planetę doprowadziło do utworzenia się agendy, która kontroluje politykę Stanów Zjednoczonych.
Ta polityką dotyczy nas wszystkich.

[Czy ten "przeciek" jest kontrolowany to już inna kwestia].
Rosjanie wyrazili "zaniepokojenie"

Teheran (FNA) - Były współpracownik amerykańskiej NSA (Agencja Bezpieczeństwa Narodowego), Edward Snowden przedstawił dokumenty świadczące o tym, że pewna cywilizacja pozaziemska kontroluje zarówno politykę wewnętrzną jak zagraniczną Stanów Zjednoczonych i to już od 1945 roku. Oto przyczyna dlaczego postanowił współpracować z ruchem oporu w kołach rządowych USA i w Pentagonie i nagłośnić obecne status quo.

Ameryka dziękuje Snowdenowi - iluminaci są wściekli


Zadziwiający raport opublikowany przez Federalne Służby Bezpieczeństwa  (Federal Security Services - FSB) spisany na podstawie przestudiowanych prawie dwóch milionów sklasyfikowanych jako "ściśle tajnych" dokumentów rządowych uzyskanych z amerykańskiego Departamentu Obrony (Department of Defense) pod kierownictwem amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego i Centralnego Biura Bezpieczeństwa (National Security Agency  / Central Security Service) ujawnił były współpracownik tychże, Edward Snowden twierdząc, że mamy tu "bezsporny dowód na fakt, iż pozaziemska cywilizacja decyduje o polityce zagranicznej i wewnętrznej Ameryki od 1945 roku".
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jakiej wagi informacja dotarła w tej chwili do Ciebie, o czcigodny Czytelniku?!

Edward Snowden, informatyk pracujący dla CIA jak i wyżej wymienionych agencji, po ucieczce z USA otrzymał azyl w Rosji i został nazwany przez prezydenta Obamę "najbardziej poszukiwanym człowiekiem na Ziemi".

Samotnie przeciw Ameryce (rządzonej przez nazistów)


W tymże raporcie można przeczytać, że Snowden w grudniu 2012 roku skontaktował się "per e-mail" ze znanym amerykańskim publicystą, blogerem i autorem Glenem Greenwaldem; e-mail ten zawierał tytułowe zdanie: ... "jesteśmy w posiadaniu informacji, które mogą okazać się  dla Ciebie interesujące". Liczba mnoga potwierdza krążące już od dawna w kręgach poważnych ufologów pogłoski o "rozdwojeniu jaźni" wśród kół rządzących naszym światem. T.zw. stara gwardia broni się zajadle nadal służąc oligarchii nadnarodowych klanów bankierów, zaś inni - niezależnie od wieku - chcą budować nowy świat; świat bez kłamstw, manipulacji, inwigilacji, ludobójstwa, rasizmu, nazizmu, terroryzmu, chrystianizmu, judaizmu, syjonizmu, karterów chemiczno-farmaceutycznych i innych tego rodzaju cywilizacyjnych dewiacji. 

Dalej: Snowden wyjaśnia Greenwaldowi, że powodem dla którego postanowił się skomunikować z nim są dokumenty, które otrzymał od pewnej grupy ludzi z rządu USA, którzy je zdobyli i ostrzegają, że  "w USA mamy w rzeczywistości dwa rządy, ten, który został wybrany i jeszcze jeden  - tajny rząd cieni".

Były kanadyjski minister obrony, Paul Hellyer (autor wielu rozchwytywanych książek), który przestudiował dokumenty przedłożone w tej sprawie przez Snowdena i rosyjskie służby wywiadowcze stwierdził, że są one "prawdziwe". Hellyer dodał, że od lat prorokował obecnie prowadzoną wojnę światową pomiędzy bankierami (tymi, którzy chcą sprawiedliwego świata a banksteramioraz że należy obalić rządy iluminatów, jeśli chcemy zbudować nowy świat bazujący na pryncypiach sprawiedliwości i pomocy ze strony pozytywnie nastawionych do nas kosmicznych ras. Dalsze ostrzeliwanie ich statków kosmicznych przez armię amerykańską jest niedopuszczalne

Wkrótce po udzieleniu "obszernego wywiadu drogą elektroniczną" pozwolono mu wystąpić w programie RUSSIA TODAY/SophieCo, podczas trwania którego stwierdził, iż zgodnie z posiadanymi informacjami "kosmici odwiedzali naszą planetę od tysięcy lat", po czym opisał wygląd zewnętrzny kilku z tych ras łącznie z Wysokimi Białasami zwanymi przez ufologów Nordykami, którzy współpracują w stanie Newada z siłami powietrznymi Stanów Zjednoczonych. 

[Nasuwa mi się tu skojarzenie z informacjami przekazanymi przez Jana van Helsinga, który opisywał w swoich książkach taką samą rasę "kosmitów" inspirujących i kontrolujących Hitlera, który opętany był ideą nadludzi rasy aryjskiej - Übermenschen, bardzo wysokiego wzrostu blondyni o długich blond włosach i jasnoniebieskich oczach. Wkrótce książki tego autora zostały w Niemczech prawnie zakazane). Spośród wielu "niekonwencjonalnych" i bulwersujących informacji zawartych w raporcie FSB, jedna z nich najbardziej poruszyła rosyjskie władze; jest to ta informacja, zgodnie z którą Wysocy Białasi reprezentują tę kosmiczną rasę, która odpowiedzialna jest za powstanie nazistowskiej III-ciej Rzeszy. Także i tę informację potwierdził minister Paul Hellyer.

Dostarczone przez Edwarda Snowdena dokumenty potwierdzają, że "Nordycy" (Wysocy Białasi) spotkali się w 1954 roku z byłym generałem i prezydentem USA D. D. Eisenhoverem, kiedy to ustanowiono "przymierze", a więc "tajny rząd" władający obecnie Stanami Zjednoczonymi.
[Podsumowując mamy w naszej historii: 1/ Stare Przymierze, Nowe Przymierze i Najnowsze Przymierze. Jak widać te istoty realizują zdecydowanie swój plan modyfikują go zależnie od potrzeb chwili. Zaiste, tego powinniśmy się od nich nauczyć, a ich nauczyć jak postępować z żywymi istotami z miłością, wyrozumieniem i miłosierdziem. Takie jest moje skromne zdanie na ten temat].

Dalej FSB ostrzega, że Nordycka Agenda jest realizowana przez "tajny rząd cieni", który zawładnął Stanami Zjednoczonymi i wzywa obecnie do szybkiego stworzenia globalnego systemu totalnego nadzoru elektronicznego w celu ukrycia i tuszowania wszystkich możliwych informacji dotyczących obecności Wysokich Białasów na naszej planecie, ponieważ - co stwierdza jeden z dokumentów Snowdena  - wchodzą oni w "ostatnią fazę" realizacji ich planu władzy absolutnej nad naszym światem. Raport potwierdza, że w amerykańskim rządzie nadal znajdują się ci, którzy informowali Snowdena i nadal popierają jego decyzję o poinformowaniu świata jakie realne niebezpieczeństwo zagraża ludzkości i resztkom naszej wolności. Tych ludzi z amerykańskiego rządu (z Pentagonem włącznie) rosyjscy eksperci wywiadu nazywają "nieomylnymi", co wskazuje na prowadzoną zaciekłą walkę o władzę z tymi, którzy tworzą i służą "tajnemu rządowi nieznanych mocy" z Obamą na czele. Raport stwierdza, że rosyjscy politycy podejrzewają, iż w zaistniałej sytuacji decydenci i opozycjoniści nie zgadzający się na reżim Wysokich Białasów i "tajnego rządu" sami zdecydowali się na zawarcie przymierza z inną kosmiczną rasą.

Patrząc na obecne wydarzenia - obrazy kreowane przed naszymi oczyma - Ukraina, powstawanie kalifatów, Bliski Wschód, niezależna od dolara Rosja, grupa BRICS, Chińczycy na Wall Street jako pierwsza gospodarka świata itp. widzimy, że zaistniała realna szansa wyzwoleni się spod reżimu demonów i katów ludzkości.
Każdy z nas powinien powinien wymienić program nienawiści na program jedności, bo w jedności jest siła. Kto nienawidzi bliźniego swego - ten zdradza swój gatunek i staje się nieświadomym samego siebie, użytecznym idiotą służącym mocom ciemności, które za takiego go uznają ... jak długo jest przydatny.

*)  Słowo kosmici w tym artykule pisałem w cudzysłowie, ponieważ nie my absolutnej pewności, czy chodzi tu o kosmitów rasy Ariani z gwiazdobioru Byka, czy z innego wymiaru. 

https://www.youtube.com/watch?v=BUysmEbQRFg

https://www.youtube.com/watch?v=H6MyB74VoQ4

1 komentarz:

  1. Ale fajna bajeczka! Kolejna miejska legenda dla słabych umysłowo hamburgerofagów?

    OdpowiedzUsuń