Roman

Roman

niedziela, 11 stycznia 2015

UWAGA! JESZCZE JEDEN WIRUS! NIE MYŚLAŁEM, ŻE DOCZEKAM...


TY TEŻ JESTEŚ WIELOWYMIAROWĄ ISTOTĄ
Energia naszej planety wzywa nas do podniesienia poziomu naszej częstotliwości.
Nadszedł czas, aby wstąpić na wyższy plan duchowej ewolucji.
OTO BUDZĘ SIĘ DO SPEŁNIENIA MOJEJ MISJI
 
Motto:
[...] przyjdę jak złodziej i nie poznasz, o której godzinie... (Apokalipsa Jana, 3:3)
Siedząc jako więzień polityczny w więzieniach STASI z początkiem lat 70-ch XX wieku nie myślałem, że dożyję dnia upadku Muru Berlińskiego. Wraz z tysiącami innych ludzi wizualizowałem ten moment w historii ludzkości, jednak nie wiedziałem w tamtym stanie świadomości, że każde życzenie się spełnia. Dożyłem tego dnia, który przeszedł o historii.
Dziś doczekałem się dnia, który nadszedł szybciej niż mogłem się spodziewać. Miliony, miliony ludzi budzi się ze snu do kosmicznego życia, jak Śpiąca Królewna pocałowana przez królewicza.
27.12.2014 

        Zarazek sporadycznej – i najczęściej egzystującej jako bardzo odizolowana – choroby wydaje się teraz mutować. Pojawił się w kilku państwach jednocześnie – w tym również w Niemczech, Austrii i Szwajcarii – i rozszerza się na cały świat szybciej niż wirus Ebola. 
Grypa AWAKEN (zwana w Polsce Grypą Przebudzenia Duchowego) – grypa jaką czołowi eksperci WHO [Światowej Organizacji Zdrowia] nazywają Wirusem Zagrażającym Systemowi Globalnej Władzy – powoduje nagłe rozbudzenie się ludzkiego umysłu do stanu chronicznego, klarownego i trzeźwego sposobu myślenia oraz postrzegania rzeczywistości tu i teraz, czyli Wiecznej Teraźniejszości. 
- Na początku proces ten zaczyna się niegroźnie – wraz z odczuwaniem przyjemności z picia wyłącznie oczyszczonej z chloru, fluoru i innych toksyn wody pitnej oraz ze spożywaniem zdrowej żywności.
- Następnie pojawia się wyraźna antypatia i niechęć do konsumowania informacji serwowanych przez mainstreamowe środki przekazu, t.zw. media.
- Ostatecznie pojawia się syndrom Podwyższonej Świadomości Kosmicznej Wspólnoty i Jedności. Dochodzi tu do całkowitego zjednoczenia się z własnym jestestwem, z sobą samym - z Duchem, a co za tym idzie do nieznanego dotąd pacjentowi stanu świadomości – do całkowitego uwolnienia się od uczucia strachu.
- Ostatecznie choroba kończy się stanem bezwarunkowej, bezinteresownej Miłości, pokorą wobec Majestatu Życia i wdzięcznością do Stwórcy, do Jego Tworzenia i do samego siebie, z powodu cierpliwości jaką się wykazał żyjąc jako niewolnik w systemie Zła.
Wszystkie do dziś wypróbowane przez władzę naziemną środki, takie jak m.in. ekstremalnie niskie częstotliwości HAARP, chemtrails (smugi chemiczne), mistrzostwa świata w piłce nożnej, a nawet dokonywane w trybie przyspieszonym masowe szczepienia, operacje fałszywej flagi i groźby związane ze scenariuszem globalnej wojny…, wydają się być całkowicie bezskuteczne.
JESTEŚMY NIEZNISZCZALNI, BO JESTEŚMY ŻYCIEM.
JESTEŚMY NIEZNISZCZALNI, BO JESTEŚMY MIŁOŚCIĄ W AKCJI.
JESTEŚMY NIEZNISZCZALNI, BO JESTEŚMY FALAMI A ZARAZEM CZĄSTECZKAMI ŚWIATŁA  (co nota bene potwierdzone jest „naukowo” tak, jakby to było istotne).
Tak zwana Elita Rządząca jest całkowicie bezradna!
Cugle władze wymknęły się z jej obolałych z powodu duchowej artrozy dłoni.
Z powodu zagrożenia spowodowanego tym właśnie Wirusem Życia, WHO ogłosiła najwyższy stopień epidemiologicznego zagrożenia, bowiem Wirus Jedności może gruntownie zmienić ŻYCIE  w każdym jego aspekcie na   n a s z e j   planecie i okolicy! Nawet wysłane SMS-em przez tę organizację ostrzeżenie skierowane do ponad 7 miliardów mieszkańców planety Ziemia: „Proszę pozostać w swoim Matriksie! Tylko tam jesteście bezpieczni!” - przebrzmiało bez echa. Prawo rezonansu osłabło w tym wypadku!
Także najbardziej skuteczny do tej pory  ANTYBIOtyk o szerokim spektrum zastosowania i działania (skierowany przeciw świętemu ŻYCIU), mianowicie piorąca mózg papka przygotowana przez masowe media (czyli permanentne powtarzanie idiotycznej dezinformacji) przestaje działać!
Z punktu widzenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) jest jeszcze gorzej: zainfekowani Wirusem Jedności szybko rozwijają nieodwracalną i całkowitą odporność na każdy rodzaj manipulacji.
Ten kto jest zainfekowany w sposób oczywisty nie może już więcej wrócić do starych narzuconych wzorców myślowych. Sflaczały model myślenia uległ atrofii.
Wprawdzie Wirus ten został szybko zidentyfikowany, to jednak poplecznikom Elity Rządzącej (nie z Bożej Łaski) nie udało się szybko go odizolować.
Przez ekspertów nazywany jest też Wirusem Prawdy, Wirusem Miłości lub Wirusem Akaszy i jest bardzo, wręcz bardzo zaraźliwy. Władze planetarne oraz podległa im WHO - Światowa Organizacja Zdrowia - nakazują unikać kontaktu z samodzielnie myślącymi i działającymi w sposób odpowiedzialny ludźmi. Istnieje bowiem podejrzenie, że ten Wirus może się również dalej rozpowszechniać za pomocą telepatii!
Na podstawie ostatnich badań odkryto również w jaki sposób przebiega proces zakaźny:
- choroba na ogół zaczyna się wraz z przeczytaniem niniejszego odszyfrowanego tekstu!
- okres inkubacji wynosi zaledwie kilka nanosekund
- … no, już zaświtało?
Serdecznie witamy w Wymiarze Wolności!

… zaś co najważniejsze:  z każdą chwilą, z każdą minutą, z każdą godziną,

z każdym dniem jest nas coraz więcej!

 Prof. Dr. Michael Vogt
Roman Nacht
 
PS.: Zanim osądzisz albo nadal rościć będziesz sobie prawo wyłączności jeśli chodzi o głoszenie Prawdy Absolutnej, nie zapominaj o tym, że nie postrzegasz nawet 1% widma elektromagnetycznego i nie słyszysz nawet 1% pasma akustycznego.
Czytając niniejszy tekst podróżujesz z szybkością 220 kilometrów na sekundę przez małą galaktykę zwaną Drogą Mleczną, co nie stanowi jakiejś niebywałej prędkości.
90% komórek Twojego ziemskiego, fizycznego ciała zawiera swoje własne drobnoustrojowe DNA, a to oznacza, że nie są "Tobą". Atomy Twojego materialnego ciała to w 99.9999999999999999% pusta przestrzeń; reszta nie może być tez uznana za "coś solidnego". Ani jeden z tych atomów nie jest tym samym, w które przyodziałeś się w chwili przyjścia na ten świat. Wszystkie one zrodzone zostały w brzuchu gwiazdy.
Jako istota ludzka posiadasz 46 chromozomów, a więc o dwa chromozomy mniej niż np. ziemniak.
To że postrzegasz tak zwaną tęczę zawdzięczasz stożkowym  fotoreceptorom  znajdującym się w Twoich oczach. Dla zwierzęcia, które takich fotoreceptorów nie posiada - tęcza nie istnieje. Ty tęczy nie postrzegasz. Ty ją tworzysz! To wręcz zdumiewające biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie cudowne kolory, które widzisz, to nie cały 1% elektromagnetycznego spektrum.
Chwilowo żyjesz w materii i na materii. materia jest zgęszczonym promieniowaniem. Materia jest energią. Materia jest światłem, którego częstotliwość została na tyle obniżona, aby dostosować ją do ludzkich zmysłów. W rzeczywistości materia jest zjawiskiem w czasie; nie istnieje. Jak więc człowieczy mózg może pojąć duchowe doznanie?
99% materii nawet nie widać
 
Wszyscy jesteśmy istotami światła - jak uczył profesor Albert Einstein.
 
 
Wracajmy do domu, do światła - tam skąd wyszliśmy...
 

6 komentarzy:

 1. Zapytam, jak w filmie "Matrix" : Skoro wiadomo jak się to skończy(!) to PO CO to wszystko się odbywa(?) ... , może lepiej: ODBYŁO?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadawanie kolejnych pytań to droga donikąd, pułapka materialnego umysłu. Tylko przepuszczenie wszystkiego przez serce daje prawdziwe odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich poszukujących (✿◠‿◠) ❤

   Usuń
  2. Kwestionowałbym istnienie "materialnego umysłu" jako że umysł materią nigdy nie był, podobnie jak i świadomość materią być nie może.

   Pojęcie "materii" jest wyklute w umyśle ale go nie tworzy.

   Usuń
 2. Tak Meine Liebe Nacht, proste jak wąż.Choruję od urodzenia i to poniekąd miło że coraz więcej nas.

  OdpowiedzUsuń
 3. Autorom podziękowania ślę serdeczne. Komentarz zbędny..Wiedza warta rozdawania. Warto byśmy budowali również swą świadomość i wiedzę .. Wyłączamy milczenie/Włączamy myślenie. Polecam.podaj dalej.

  OdpowiedzUsuń