Roman

Roman

wtorek, 28 kwietnia 2015

POLA ZMIENIONEGO PROMIENIOWANIA - WPROWADZENIE [2]

Duch Boży, Święta Świadomość przemawia poprzez brata Emanuela, cherubina Boskiej Mądrości, odpowiedzialnego sługę w misji Jezusa Chrystusa sprowadzenia z powrotem do domu Ojca wszystkich dzieci Bożych.
Oto objawienie, przekaz dotyczący faktycznych wydarzeń, które zawsze stanowiły sedno proroctw wizjonerów oraz nosicieli słowa Ducha, o niebezpieczeństwie grożącym ludzkości ze Wschodu: 
Bóg, nasz Ojciec i Stwórca jest sprawiedliwym Bogiem; jest Bogiem bezgranicznej, wszystko przenikającej Miłości.
Stary Testament natomiast przesycony jest opowiadaniami o istnieniu Boga mszczącego się na ludziach i karzącego ich, niszczącego ludzki dorobek, a nawet zabijającego.
Objawienia prawdziwego Boga, Boga Miłości, zostały świadomie i po części nieświadomie zmieszane z instrukcjami bożka zemsty. Przez żyjących w niewiedzy oraz opanowanych żądzą władzy ludzi, wskazówki tego typu zostały wciągnięte w Księgi Mojżeszowe. Poprzez te księgę bożek zemsty znalazł dla siebie miejsce w Starym Testamencie i częściowo w Nowym Przymierzu.
Wiara w Boga, którego ukazuje szczególnie Stary Testament, pomieszana została z objawieniami i wskazówkami Boga Absolutnego, który jest Miłością.
Wiara w mszczącego się boga wywodzi się od demonicznych sił i dusz, które przed ofiarą złożoną na krzyżu przez Chrystusa, żyły i panowały w sferach  szatańskich hierarchii.
Dzięki ofiarnemu czynowi pierworodnego Syna Bożego, istoty te pozbawione zostały możliwości realizowania ich popędów i żądzy władzy oraz deformowania dusz, Dzięki poświęceniu się pierworodnego Syna Niebios, sfery szatańskie stały się płaszczyznami duchowego rozwoju dla dusz pod przewodnictwem kosmicznego Chrystusa. 
Na długo przed czasami Jezusa częściowo już zgęszczone, upadłe istoty stworzyły w postępującym, zgęszczającym się systemie słonecznym oraz na formującej się planecie Ziemi intensywnie pulsujące i aktywne pola promieniowania. 
Te negatywne, szkodliwe pola promieniowania działają szczególnie mocno na Bliskim, Środkowym i Dalekim Wschodzie. Pola te składają się z wysoce aktywnych, duchowych rodzaji atomów, które dziś są zgęszczone i w pewnych typach skał działają bardzo intensywnie.
W Jerozolimie, na terenie zwanym Palestyną, w dolinie Jordanu, w piaskach pogranicznych pustyni, w Egipcie oraz w dalej położonych wschodnich obszarach znajdują się głęboko pod wieloma warstwami ziemi magnetyczne pola promieniowania, które założone zostały przez podupadłe duchowo istoty posiadające dokładne wiadomości o składzie duchowych rodzajów atomów. Części tych pól promieniowania przemieszczone zostały na skutek erupcji i skoków biegunów w dalsze obszary Wschodu, aż na Daleki Wschód i także do Europy.
Przede wszystkim jednak te magnetyczne pola promieniowania wywierają wielki wpływ na Bliski i Środkowy Wschód. Upadłe istoty, niegdyś czyści aniołowie, którzy odwrócili się od Boga i jego niezmiennych Praw stopniowo zakładali szatańskie hierarchie oraz pola negatywnej energii na zgęszczającej się Ziemi.
Ich celem było od samego początku założenie bazy - centralnego terytorium - na najmocniej zgęszczającej się planecie - na Ziemi.
Energetyczne bazy duchowych pól promieniowania służyły m.in. do zakłócania pozytywnych, twórczych energii wypromieniowywanych przez Pracentralne Słońce, a więc emanowane z Boskiego Prawa. Zarazem bazy te stanowiły sieć przewodową dla podupadających duchowo istot, które chciały uczynić z planety Ziemi swoją nową ojczyznę.
Te negatywnie drgające pola promieniowania, które z powodu intensywniejszego napromieniowywania przez Pracentralne Słońce, Serce Kosmosu dzisiaj jeszcze mocniej niż dawniej są aktywowane, służą obecnie nadal demonom i przebiegunowanym, o ziemskich tendencjach upadłym istotom i duszom jako punkty orientacyjne w ich podróżach.
Te dążące do ziemskiej władzy i honorów, żądne zemsty dusze wykazują się identyczną frekwencją drgań jak pola promieniowania. Ich przywiązanie do Ziemi bazuje na duchowym, Boskim prawie: "równe przyciąga sobie równe i podobne wibracje".
Odwracające się coraz bardziej od Boga dzieci, zaczęły stopniowo zgęszczać się coraz bardziej z powodu ich negatywnego sposobu myślenia i postępowania przyjmując najwyższy z możliwych stopień zgęszczenia energii - ludzką formę. Znaczy to, że ludzka, grubomateriaina struktura wytworzyła się dopiero z biegiem miliardów lat, w miarę coraz mocniej zgęszczającego się subtelnego, eterycznego ciała.
Czyste, niebiańskie istoty nie były już w stanie aż do czasu Jezusa skierować dzieci upadku na Jednego Jedynego Boga Miłości i Mądrości.
Tak więc także pola promieniowania nie mogły zostać zneutralizowane i zlikwidowane.
Także Jezus z Nazaretu, kosmiczny Chrystus Boży, Zbawca wszystkich upadłych dusz i ludzi nie zneutralizował tych pól promieniowania. Zostały one stworzone przez istoty upadłe i zgodnie z Boskim Prawem, to one powinny pola te zlikwidować.
On, Syn Boży, Zbawiciel ludzkości przekazał jednak ludzkości część Boskiej energii - częściową siłę z Prasiły; energię, umożliwiającą wszystkim ludziom i duszom prowadzenie światłego, zgodnego z Boskim Prawem sposobu życia, który pozwoli zneutralizować i zniwelować oddziaływanie owych szkodliwych pól zmienionego promieniowania. 
Intensywne promieniowanie tych energetycznych baz działa szczególnie mocno na bardzo obciążone dusze i ludzi, którzy nie żyją realizując na co dzień Praw Ojca wszechświata.
Te magnetyczne, negatywne pola energii wywierają silny wpływ także na pola magnetyczne Ziemi, a tym samym oddziałują na prądy magnetyczne całego globu.
 

6 komentarzy:

 1. Czytając tego typu przekazy, pamiętajmy o tym, że istoty z wymiaru czystej świadomości w celu komunikowania się z nami zmuszone są posługiwać się językiem i symbolami do jakich my jesteśmy przyzwyczajeni. Istoty te nie mają zamiaru zakładać nowej, jeszcze jednej religii, lecz starają się pomóc skołowanej ludzkości uporządkować swoje myśli i znaleźć sens jej istnienia w i na materii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bóg tak niewiele hce od swoich dzieci !wystarczy tylko mieć Serce do wszystkiego co nas otacza.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesli Zbawiciel ludzkosci nie mogl zneutralizowac tego zlego promieniowania to jak moga zrobic to ludzie, nawet jesli przekazal im czesc Boskiej energii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wspaniałe pytanie, na które Chrystus odpowiedział 2000 ziemskich lat temu: będziemy dokonywać jeszcze większych uczynków niż On dokonał (Ew. Jana, 14:12). Nota bene: Chrystus nie wcielił się w celu przeprogramowania negatywnych pól promieniowania założonych przez szatańskie hierarchie, lecz w celu zbudzenia ze snu zniewolone istoty takie jak ja i ty i dziś ponad 7 mld. dusz w ludzkich ciałach na Ziemi. Dzięki Chrystusowi każda dusza niesie dziś w sobie iskierkę Boską i dodatkowo iskierkę Chrystusową. To dzięki tej energii komunikujemy się w chwili obecnej na Jego temat. Z pozdrowieniami. RN

   Usuń
 4. Dokładnie tak to też widzę,każdy z NAS jestą tą iskierką Bożą i Chrustusową .Wystarczy nam się tylko Przebudzić i jesteśmy uratowani ! Dzisiaj ,teraz .......nie w innym stuleciu ,ale muszą chcieć się przebudzić i ci co stoją teraz przeciwko Bogu ....,Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. ... A KTO NIE ZBUDZI SIĘ TERAZ, TEN ZBUDZI SIĘ W ŚWIATACH ASTRALNYCH, Z TYM ŻE PROCES BUDZENIA SIĘ W TAMTYCH WYMIARACH TRWA O WIELE DŁUŻEJ... Nie zazdroszczę i moim Czytelnikom nie życzę.

  OdpowiedzUsuń