Roman

Roman

niedziela, 10 maja 2015

BRUDY TEGO ŚWIATA

Gen. Reinhard Gehlen


- Reinhard Gehlen, niemiecki generał brygady (1902 - 1979) w okresie II wojny światowej
kierował specjalną jednostką hitlerowskiego wywiadu wojskowego Fremde Heere Ost
(Obce Armie Wschód).


- Brat Reinharda, Hans Giovanni Gehlen był członkiem zakonu Rycerzy Maltańskich i pracował
w Watykanie. Obaj bracia opracowywali tajny plan infiltracji i przejęcia Stanów Zjednoczonych przez kościół katolicki. W ciągu ostatnich lat coraz więcej informacji dotyczących działalności tych dwóch braci zniknęło w magiczny sposób z Internetu.
Reinhard Gehlen ukrył prawie wszystkie informacje dotyczące służb zagranicznych wywiadu Hitlera.
- Z pomocą Watykanu niektóre z ważniejszych dokumentów zostały sfałszowane, aby móc w przyszłości, w odpowiednim momencie "udowodnić", że niektórzy z dyrektorów Office of Strategic Services (Office of Strategic Services - OSS; Biuro Służb Strategicznych), prekursora CIA (oficjalna nazwa Centralna Agencja Wywiadowcza) współpracowali z nazistami.

Reinhard Gehlen "przemycił" oryginalne i sfałszowane informacje armii amerykańskiej za pośrednictwem Allena W. Dullesa, pierwszego dyrektora CIA i jego brata, Johna Fostera Dullesa, sekretarza stanu w rządzie Eisenhowera. Obaj bracia byli członkami zakonu Rycerzy Maltańskich).

John Foster Dulles

Allen Dulles 

- Następnie Gehlen zaoferował pomoc, która miała polegać na tym, że jego wciąż istniejąca organizacja szpiegowska Fremde Heere Ost (FHO) zostanie wcielona do nowo powstałych amerykańskich i niemieckich tajnych służb zagranicznych - zwłaszcza, że Ameryka nie miała takiej organizacji w Rosji i w Azji. 
Mamy więc dwóch braci zajmujących kluczowe stanowiska w Europie i dwóch braci zajmujących kluczowe stanowiska w USA pracujących dla Watykanu.

- Słynna operacja Paperclip (Spinacz), to  kryptonim operacji przeprowadzonej w końcowym okresie i po zakończeniu II-giej wojny światowej; należało bezpiecznie przerzucić do USA wybitnych naukowców niemieckich.

Jeszcze wczoraj 104 pracujących dla Hitlera uczonych założyło agencję NASA.
Kamuflarz dla patrzących a nie widzących Amerykanów


John F. Kennedy i Wernher von BraunNajwybitniejszym nich był baron Werner von Braun,
zwany człowiekiem który zabrał Amerykę na Księżyc


- Tymczasem za kulisami Watykańczycy zorganizowali jak to nazwali później Amerykanie "ratlines" (szczurze kanały), którymi przerzucano inteligentnych nazistów z ich uprzednich stanowisk w III Rzeszy na czekające ich stanowiska w nowo stworzonej agencji wywiadowczej - CIA (oraz w innych krajach świata). Jezuici i Rycerze Maltańscy wyposażali ich w sfałszowane dokumenty i wszystko, czego potrzebowali na drogę.

- Reinhard Gehlen został mianowany dyrektorem naczelnym niemieckiej placówki CIA zwanej dziś Bundesnachrichtendienst (BND), dla której pracują masowo byli agencji STASI; jest to federalna służba wywiadowcza na terenie Niemiec, które są faktycznie firmą GmbH, a nie suwerennym państwem. Watykan kontroluje więc dziś USA jak i UE. 

W rzeczywistości nie mamy tu do czynienia ani z państwem niemieckim
ani z niemiecką instytucją


... ale od czegoś trzeba było kontynuować przegraną na niemieckim froncie walkę o panowanie nad światem, więc na początek stworzono CIA. Patrząc na ten obraz z góry stwierdzamy, że CIA, BND, zakon Rycerzy Maltańskich nie mogą być już dziś traktowane jako oddzielnie działające organizacje. Definitywnie także dynastia Bushów grała tu poważną rolę...

- Zespół szeryfa Joe Arpaio stwierdził, że obecny prezydent firmy a nie państwa) o nazwie USA, Barak Obama legitymuje się metryką urodzenia wystawiona mu przez CIA.

Agent CIA Barry Soetoro alias Barak Obama

Tego już zbyt wiele! Co ma wspólnego muzułmanin Obama z Kawalerami Maltańskimi?!
Zastanówmy się... Myślmy samodzielnie! Bez braci Gehlen i braci Dulles pracujących dla Zakonu Maltańskiego nie byłoby dziś CIA. To już wiemy.  I l u  prezesów/prezydentów (prezes to po angielsku - president) firmy USA między generałem Eisenhoverem a Barry Soetoro (czyli Barakiem Obamą) katolicka CIA umieściła w Białym Domu? Ile frontów wojny z islamem zaprojektowano w Watykanie i posłużono się agencją CIA [Catholic Intelligence Service]? Ilu najemników finansowanych jest przez agencję wywiadowczą służącą planom Watykanu? Ta agencja nie jest kontrolowana przez amerykański lub jakikolwiek inny rząd, ponieważ "agencja" ta zarabia na swoje "czarne projekty" jak je nazywa amerykański kongres handlem narkotykami, bronią i uranem. Były prezydent Stanów Zjednoczonych, George Bush, członek satanistycznej loży Sculls and Bones (Czaszki i Kości) był w latach 1975-1976 dyrektorem CIA i kontrolował Drug Enforcement Administration (DEA).

Wszędzie te orły...
Tu logo DEA,  amerykańska agencja rządowa utworzona w 1973 roku, której zadaniem jest m.in
 "walka z narkotykami", w tym sprawy narkotykowe związane z USA, odbywające się
poza granicami kraju!
W ten sposób samozwańczy policjant naszej planety likwiduje wszelką konkurencję na rynku narkotykowym.

Katolicka CIA dba o chaos na naszej planecie, aby "stolica apostolska" mogła zaprowadzić swój ład i porządek na świecie (nowy porządek). Ich motto to ordo ab chao, czyli porządek powstaje z chaosu; novus ordo seclorum  - nowy porządek na wieki. (Arcybiskup Graf von Magnis ogłaszał już z poczatkiem lat 80-ch XX wieku stworzenie katolickiej UE od Lizbony po Kaukaz. Gdy Karol Wojtyła opowiedział się za wstąpieniem Polski do Unii €uropejskiej wielu nie wtajemniczonych polskich katolików i oponentów nie mogło zrozumieć jakimi motywami kieruje się nieomylny papież. "Nasz papież"...? USA, UE i zasiąść na tronie świata w Jerozolimie i rządzić, i panować i posiąść władzę absolutną. Cóż za obsesja!


Bracia jezuici
Prezydent Izraela i wikary Pana boga na naszej planecie


Szymon Peres głośno twierdzi, że to Stolica Apostolska powinna stać na czele zjednoczonych religii świata. Za zamkniętymi drzwiami jednak opracowywane są inne plany. Wielcy magowie, iluzjoniści i manipulatorzy i scenarzyści - widząc postępujący proces globalnego przebudzenia się ludzkości - mogą opracować np. następujące scenario

Logo
CONGRESS OF LEADERS OF 
WORLD AND TRADITIONAL RELIGIONS
[Kongres Liderów
Świata i Tradycyjnych Religii]
Zatrzymajcie się na chwilę i przemyślcie co to oznacza?
Kto z kim się tam spotkał?
W jakim celu?
Żeby ten świat się nie zmienił?!
Organizacja Narodów Zjednoczonych i religie?
W XXI wieku? To zostawimy po sobie następnym pokoleniom?
Astana? Czy to nie anagram od SATANA?

Rzym chce rządzić z Jerozolimy. Potajemnie istnieje już plan zamienienia Tel Awiwu w stolicę Izraela. Trzeba zainscenozować zniszczenie Watykanu zgodnie z proroctwem. Ludzie już na to wydarzenie od wieków czekają. Papież będzie zmuszony "uciec" i znajdzie "schronienie" w Jerozolimie; świątynia jest już przygotowana jak i Trybunał Świata ufundowany przez panią Dorothy de Rotschild (któż inny wydałby na ten cel pieniądze?). 

Jerozolima zawsze miała służyć za kolebkę systemów religijnych zniewalających i skłócających ludzkość. Po fazie wojen religijnych zgodnie z planem powinna nastąpić faza "pokoju między religiami" [podziel i panuj dalej]. ten pokój będzie egzekwowany przez rządy państw świata pod batutą ... papieża.


Tu obradują czarnoksiężnicy i ich uczniowie
nad przyszłością świata, w którym mają żyć nasze wnuki
(w transie hipnotycznym, w sieci jaką zastaną w chwili narodzin)

... a na deser pytanie:
- K t o  szkolił pierwszych agentów Mossadu (Instytut d/s Wywiadu i Zadań Specjalnych)?


Odpowiedź:
Reinhard Gehlen. 

Tak jak USA i BRD, tak też i Izrael jest wirtualnym tworem, którego rząd ustanowiony jest przez klan Rotschildów których łączy stary sojusz z jezuitami już od 1876 roku. Adam Weishaupt konwertowany apostata pochodzący z żydowskiej rodziny (sabatanistów) był ściśle powiązany z domem bankierów finansujących tajne operacje kościoła. To klan Rotschildów (również sabatanistów) chcąc się pozbyć z tego świata ortodoksyjnych wyznawców ortodoksyjnego judaizmu oddał ich w ręce hitlerowców. 

Mark Lane w swojej książce pt. Plausible Denial (Obłudne zaprzeczenie) wspomina o żydowskich kryminalistach, którzy pracują dla Mosadu. Człowiek, który opublikował artykuł na ten temat został zastrzelony przed swoim domem. Tu krąg się zamyka: Rzym trzyma rząd Izraela pod kontrolą posługując się Mosadem. Prezydent Izraela jest jezuitą. Mosad był szkolony przez hitlerowca, agenta zakonu Rycerzy Maltańskich, generała Gehlena.


Na ten istotny fakt zwraca uwagę John Loftus w swojej pracy pt. The Secret War Against The Jews podając na ten temat jeszcze więcej szczegółów i America's Nazi Secret.
Podsumujmy: dzisiejsi wyznawcy judaizmu i ludzie uznający siebie za "żydów" żyjący na terenie założonego w 1948 roku Izraela są zagrożeni przez własnych przywódców lojalnych Rzymowi i utrzymujący stały kontakt z zakonem jezuitów i Rycerzy Maltańskich. W Jerozolimie oprócz ufundowanego przez syjonistycznych Rotschildów Trybunału Najwyższego, zbudowano wspaniały, wielki gmach - centrum syjonistycznych braci Rockefeller, a także Centrum Oftalmologii prowadzone przez syjonistyczny Zakon Maltański... Czy myślicie, że przeciętny, a nawet nieprzeciętny Izraelczyk żyjący w stałym stresie pod ostrzałem sponsorowanych fanatyków islamskich idąc ulicami jerozolimskimi zdaje sobie sprawę z tego jakie i czyje budynki mija? A jeżeli nawet to jest z tego dumny, że jego kraikiem na pustyni zainteresowali się magnaci z najwyższej półki.
Dzisiejszy Izrael może zostać zniszczony przez ten iluminacki triumwirat - bezmyślnych, uzbrojonych w nowoczesną broń masowego rażenia fanatycznych islamistów. W Białym Domu usadowiono muzułmanina, Unia Europejska z dnia na dzień kurczy się ze strachu przed postępującym procesem islamizacji, sataniści starają się jak tylko mogą wciągnąć Rosję w wojenna pożogę... Tylko ten, który żyje w naszym wnętrzu może nam pomóc. Ale trzeba Go o to poprosić, otworzyć oczy i dostrzec powagę czasów, w których żyjemy.

http://www.jpost.com/Israel-News/Politics-And-Diplomacy/Peres-proposes-UN-for-religions-to-pope-at-Vatican-374526

http://www.bibliotecapleyades.net/vatican/esp_vatican02b.htm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz