Roman

Roman

niedziela, 17 kwietnia 2016

BRICS - Rosja kontra GIR, czyli Globalne Imperium Rotschildów

Jak poinformowała w ubiegłą środę gazeta "Kommiersant", Rosja zasiada w fotelu prezesa grupy BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i Południowa Afryka).
{Szkoda, że Polska nie dba o dobre stosunki z sąsiadem zza miedzy... , bo Putin umacnia grupę BRICS, ale nie przewiduje przyjmowania nowych członków}.

Oficjalna strona internetowa jest już uruchomiona

Następny szczyt grupy BRICS odbędzie się między 8 a10 lipca 2016 w rosyjskim mieście UFO (przepraszam!) Ufa. {W Satanie (znowu mój błąd; przepraszam)
w Astanie spotyka się inny klub, pod batutą Watykanu}.

- To spotkanie przejdzie do historii tej organizacji jako kluczowy etap, w którym kraje BRICS przechodzą już do wszechstronnej współpracy - powiedział dziennikarzom specjalny przedstawiciel rosyjskiego MSZ oraz komisarz do spraw BRICS, Vadim Łukow.

Przypadkowo w tym samym czasie w Ufie odbędzie się szczyt Shanghai Cooperation Organisation (Szanghajskiej Organizacji Współpracy - SCO), której członkami są Rosji - Kazachstan, Kirgistan, Chiny, Tadżykistan i Uzbekistan.
9 lipca dojdzie do wspólnego spotkania głów państw i szefów rządów krajów członkowskich BRICS i SCO. Głównym tematem spotkania grupy szanghaiskiej jest ewentualne włączenie do organizacji Indii i Pakistanu.

Szanghajska Organizacja Współpracy上海合作组织
Шанхайская организация сотрудничества


Powstał też Bank rozwoju BRICS. Putin podpisał umowę ratyfikacji:

Nie bardzo podoba mi się logo, ale podoba mi się blok antyestablishmentowy...
 
... ponieważ w formacie BRICS Rosja realizuje inne cele. Np. wzywa ona do wspólnego stworzenia struktury współpracy w dziedzinach takich jak energia, bezpieczeństwo i finanse. [Tak, nadal finanse, ale to wskazuje na fazę przejściową]. W sprawach dotyczących bezpieczeństwa wiele uwagi poświęca się zwalczaniu terroryzmu, narkotyzowania społeczeństw oraz o zapobieganiu zagrożeniom cybernetycznych. USA do tej pory stworzyła wiele grup terrorystycznych, przymyka oko na handel narkotykami przez służby wywiadowcze, które w ten sposób "zarabiają" na swoje "czarne projekty" i tajne loty kosmiczne. Do priorytetów Moskwy należy także umocnienie Banku Rozwoju BRICS i fundusza walut rezerwowych. Jak stwierdził rosyjski wicepremier
i wiceminister finansów, Siergiej Storczak;  "Bank Rozwoju BRICS rozpocznie w pełni swoją pracę do pięciu lat". Podczas spotkania BRICS w lipcu 2014 roku, w Brazylii, podpisano porozumienie w sprawie utworzenia nowego Banku Rozwoju z kapitałem 100 mld dolarów. Z początkiem marca prezydent Rosji, Władimir Putin wydał dekret w sprawie ratyfikacji tego dokumentu. Zarządowi Nowego Banku Rozwoju przewodniczy minister finansów Rosji - Anton Siluanow. Prezydentem Banku ma zostać przedstawiciel Indii, jednak jego nazswisko nie jest jeszcze znane. Pierwsze spotkanie zarządu zaplanowano na 7 lipca. Vadim Łukow powiedział, że: Dzięki wspólnocie BRICS mogą być finansowane nawet bardzo drogie projekty rozwojowe. Moskwa przygotowuje 37 inicjatyw, w tym w takich dziedzinach jak energetyka, górnictwo i komunikacja. Wstępna dyskusja może odbyć się już przed szczytem. Tak oto w nadchodzących dwóch miesiącach będą organizowane spotkania Rady Ekspertów grupy BRICS, Forum Akademickiego tejże, ministrów ds. środowiska oraz wiceministerów spraw zagranicznych krajów BRICS. [Podczas gdy Zachód zajęty jest niszczeniem europejskiej cywilizacji, islamizacją, ktora powinna nam wszustkim wyjśc na zdrowie i przygotowywane są wojny domowe a nawet rozpętanie III wojny światowej, Putin i jego grupa nastawiona jest na budowę, a nie na niszczenie.
 
- Podoba mi się, że Włochy i Grecja rozważają przyłączenie się do grupy BRICS. - Podoba mi się - mimo iż jestem za rozwojem duchowym, a nie za siłowymi rozwiązaniami, że Ameryka pomyśli dwa razy zanim zdecyduje się zaatakować BRICS, do której należą trzy państwa dysponujace bronią jadrową.
- Podoba mi się, że grupa BRICS reprezentuje 3 miliardy z 7 miliardów ludzi.
-  Podoba mi się, że kraje zjednoczone w grupie BRICS zgodne są jeśli chodzi
o wspólne opracowanie strategii w obliczu  "agresywnych sprawozdań prasowych pochodzących z  Zachodu".
- Podobami się wypowiedź prezyudenta Putina: Nie rezygnujemy ze współpracy
 z Europą, jednak priorytet dotyczy Ameryki Łacińskiej i BRICS.


Chyba tym razem pomyliłeś się chłopie...

7 komentarzy:

 1. teraz kolej na Naszą świadomość...Polacy...i myslę że to co się dzieje teraz w Naszym kraju nie jest przypadkowe...pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co się dzieje w naszym kraju? Oświeć mnie?

   Usuń
 2. Musi być ruwnowaga ing i jang .POZDRAWIAM :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzieki takim ludziom jak pan jestem dzis czlowiekiem rozbudzonym,wiedzacym o zblizajacej sie depopulacji swiatowej .Ci ktorzy pozostana po tej selekcji bedom zazdroscic tym co odeszli bo ich "zycie"bedzie zalerzec od istot wrogich ludziom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Najważniejsza jest obecnie praca nad swoim rozwojem duchowym, żeby pójść do przodu, a nie obsunąć się w przeszłość.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dobry artykuł. Chciałbym aby Macierewicz i spólka to przeczytali...

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dobry artykuł. Chciałbym aby Macierewicz i spólka to przeczytali...

  OdpowiedzUsuń