Roman

Roman

czwartek, 14 kwietnia 2016

CZY UE JEST CZWARTĄ RZESZĄ A ZARAZEM AMERYKAŃSKĄ KOLONIĄ?

- Można już dziś śmiało powiedzieć, że nuty europejskiej polityki walutowej
i gospodarczej są pisane w USA. Dyrygentami są Wall Street i System Rezerwy Federalnej (FED) - bank centralny Stanów Zjednoczonych.
- ... Ale  k t o  jest kompozytorem?
Wszystko wskazuje na to, że są to niemieccy naziści, potomkowie owych 300 uczonych (i roju szpiegów) przeszmuglowanych przez Watykan zaraz po kapitulacji hitlerowskiego Wehrmachtu do Ameryki. W rządzie i Pentagonie roi się od jezuitów i Kawalerów Maltańskich.
Brzmi fantastycznie? 
Tak. Ale TERAZ świat w którym żyjemy przechodzi katharsis - proces uwolnienia się od dogmatów, pewników, tłumionych uczuć, myśli i wyobrażeń.

Instytucją i podmiotem pośredniczącym jest EBC (Europejski Bank Centralny), kierowany przez byłego dyrektora generalnego jednego z największych banków inwestycyjnych na świecie - Goldman Sachs, Mario Draghi. [Zawsze podobna struktura: syjoniści, włoscy katolicy, niemieccy i inni faszyści].

 MarioDraghi, ex-prezes Banca D'Italia (z prawej),
Dominique Strauss-Kahn, ex dyr. Międzynarodowego Funduszu Walutowego (z lewej)
Jean-Claude Trichet, ex prezes Europejskiego Banku Centralnego
[patrz: ***** poniżej]

Europa - zgodnie z planem - ma być wykorzystywana w projekcie ratowania amerykańskiej gospodarki, ponieważ jak to ujął przed laty Zbigniew Brzeziński, człowiek klanu Rockefellerów - hegemonia Stanów Zjednoczonych w tym świecie musi pozostać niewzruszona. Czyli że wszczęty przez Waszyngton 2008/2009 kryzys finansowy jest utrzymywany po dziś dzień.
[Co to oznacza dla Polski? Że strefa wpływów ZSRR oddana została pod batutę USA i tamtejszą klikę trzymającą władzę. Wyniki tajnej umowy zawartej 24 września 1985 przez gen. Wojciecha Jaruzelskiego z Davidem Rockefellerem
w Nowym Jorku. Protokolant: Zbigniew Brzeziński].


Big Zbig i Rocky jak nazywają tych panów AmerykanieFaktycznie - wygląda na to, że nie ma nadziei na zatrzymanie tego wysoce rentownego, amerykańskiego "kryzysu"; czytaj: działalności na szkodę zwykłych mieszkańców Unii (czytaj: "umarlaków", jak nazywają nas iluminowani sataniści.

Europa na naszych oczach przekształcana jest w kolonię USA.
Podejrzane od samego początku TTIP (Transatlantic Trade and Investment Partnership - (Transatlantyckie Partnerstwo w dziedzinie Handlu i Inwestycji) – jest porozumieniem handlowym, którego celem jest utworzenie strefy wolnego handlu pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Unią Europejską). Negocjacje były
i są prowadzone za zamkniętymi drzwiami.
To partnerstwo to ostatni gwóźdź do trumny Europy. Niegdyś prawie doskonała, europejska infrastruktura społeczna jest sukcesywnie niszczona, prywatyzowana, a jej aktywy są kradzione przez anglo-syjonistyczną finansową oligarchię.  
Wygląda na to, że Commonwealth realm (Wspólnota narodów) poszerza po cichu swoją przestrzeń życiową. Aktualnie Królowa Elżbieta II uznawana jest za „Głowę Państwa” w 21 krajach świata. Większość ludzi nawet nie zdaje sobie z tego faktu sprawy.

Zdławienie Grecji jest dobrym przykładem przeprowadzenia udanego eksperymentu pozwalającego stwierdzić z jaką łatwością można ograbić Europę
z jej społecznych i fizycznych aktywów, doprowadzając ludność do skrajnego ubóstwa, w którym ludzie już nie myślą o proteście. Ameryka w minionym stuleciu często chełpiła się, że jest w stanie cofnąć każdy kraj do epoki kamienia łupanego, jeśli nie będzie tańczyć tak, jak mu grają z Białego Domu. Nie zapominajmy: ONI tworzyli i nadal kontynuują stworzenie świata dla siebie.

Lewicowy rząd w najbardziej strategicznie położonym kraju NATO był widziany jako absolutly no-go, czyli po naszemu -  t o  nie przejdzie. Nie ulega wątpliwości, że Tsipras, jego rodzina i jego rząd zostali zmuszeni szantażem do uległości. Przykłady mnożą się na całym świecie (John Perkins: Confessions of an Economic Hit Man - Wyznania Gospodarczego płatnego zabójcy*). Ludzi nieposłusznych po prostu się zabija.

Pamiętacie:
- Mohammada Mosaddegh, premiera Iranu zamordowanego przez CIA w 1953 roku?;
- Patrika Lumumbę z Kongo, zamordowanego przez CIA w 1961 roku;
- Salvadora Allende z Chile, zamordowanego przez CIA w 1973 roku;
- Saddama Husajna z Iraku, zamordowanego przez kilerów W. Busha i T. Blaira
  w 2006 roku;
- Muammara Kaddafiego z Libii, zamordowanego przez kilerów NATO w 2011
  roku  z rozkazu Hillary Clinton (wówczas pełniacej funkcję sekretarza stanu
  USA, a dziś kandydatkę z ramienia Partii Demokratycznej (i złowrogi koncern
  MONSANTO) na stanowisko prezydenta USA...
Ta lista jest dłuższa.... Metoda iście alopatyczna: dostosuj się albo skalpel. Każda próba stawiania oporu jest bezskuteczna. Jak w spotkaniu z rasą cyborgów Borg. Kto chce może sporządzić podobną listę liderów zamordowanych w Afryce.

Obecnie zastraszanie, torturowanie i sianie strachu są standardowymi narzędziami umysłowo naruszonych kryminalistów - tak zwanych neoliberalnych oligarchów dysponujących prywatnymi armiami takich sił zbrojnych jak armia USA, NATO, tajne służby specjalne i policja w Stanach Zjednoczonych i Unii Europejskiej. Narodowe armie nie bronią granic, policja nie chroni obywateli przed atakami.
- Kto wydaje odpowiednie rozkazy?
- Kto zabrania wykonywania naturalnych obowiązków?
- Cui bono? Komu ten stan rzeczy służy?

Nie chcący podporządkować się liderzy, którzy nie chcą wykonywać rozkazów są eliminowani i/lun zamieniani na żądne władzy i honorów marionetki.
*******


  *) Dominique Strauss-Kahn -
14 maja 2011 został zatrzymany w Nowym Jorku na pokładzie samolotu linii Air france 
i tymczasowo zaaresztowany z zarzutem napaści seksualnej na pokojówkę hotelową. DSK nie przyznał się do winy. Ostatecznie zarzuty w tej sprawie zostały wycofane wobec uznania przez prokuratorów zeznań pokojówki za niewiarygodne. 
W tym samym czasie DSK został pozwany o próbę zgwałcenia w 2003 przez francuską dziennikarkę Tristane Banon i też zostały odrzucone. Przedstawione zarzuty uniemożliwiły mu w praktyce start w wyborach prezydenckich w 2012 roku. Podejrzewano, że te oskarżenia to spawka Sarkozy'ego i jego służb specjalnych. W nowojorskim pokoju hotelowym przypadkowo sąsiadującym z pokojem wynajmowanym przez DSK było dwóch agentów specjalnych francuskiego wywiadu.
Na motywach tej historii nakręcony został film Welcome to New York (2014) z Gerardem Depardieu w roli głównej.

**) Jean-Claude Trichet - Laureat Międzynarodowej Nagrody Karola Wielkiego w 2011 roku
[Agnieszka Jarosz:  Będzie ministerstwo finansów strefy euro?]
Również w 2011 roku został odznaczony Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi RP "za wybitne zasługi we wspieraniu reform gospodarczych w Polsce i za rozwijanie międzynarodowej współpracy w dziedzinie finansów".
W 1993 roku, wskutek wyprowadzenia 130 mld franków zbankrutował bank Crédit Lyonnais -
największy bank Francji, z większościowym udziałem Skarbu Państwa. Jean-Claude Trichet był oskarżany o tolerowanie tego procederu. Podczas śledztwa spaliły się archiwa banku Credit Lyonnais w Paryżu i w Hawrze.

- Jest także podejrzewany o to, że podczas szczytu ministrów finansów i szefów banków centralnych dwudziestu największych gospodarek świata w Szanghaju (26 lutego 2016) ustalił wraz z innymi, że banki będą się starały osłabiać dolara, bo słabszy dolar pomaga
w podniesieniu cen surowców (od tego posiedzenia ropa zyskała około 30%).

2 komentarze:

  1. no cóż, władza musi dba o siebie.Tylko oni wszyscy zapomnieli o jednym,że ten ,któremu, tak naprawdę służą
    nie ma wiecznej władzy i nigdy nie będzie miał i ich w poważaniu.Zawsze już będą tylko sługusami nic nie wartymi.Zaprzedali swemu panu to, co człowiek ma w sobie najcenniejsze.Zawsze mówię,że oni nie są ludźmi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Sprawy ludzkie, tym bardziej ludzkości, wcale nie są takie proste, jakby to się mogło wydawać. Cały czas należy pamiętać, jakże znamienne słowa znanej piosenki: Wszyscy mamy źle w głowach bo żyjemy.

    OdpowiedzUsuń