Roman

Roman

niedziela, 10 kwietnia 2016

SEZAMIE OTWÓRZ SIĘ!


Podczas gdy kontrolowana prasa pod dyktando iluminatów od lat utrzymuje świat w przekonaniu, że konflikt zbrojny między Iranem a Izraelem jest nieuchronny, co stanowi jeden z celów satanistów podżegających do tej wojny, podczas gdy manipulowana jest opinia publiczna wypowiedziami polityków (takich jak premier Izraela Bibi Natanjahu (mało lubiany przez Izraelczyków) i z drugiej strony np. Mahmoud Ahmadinedżad pod dyktando fanatycznych, islamskich kleryków, 6-ty prezydent Iranu, który groził wymazaniem z mapy wrogiego islamowi Izraela), Oba kraje - Iran i Izrael - są zaangażowane w wielkie międzynarodowe przedsięwzięcia naukowe na terenie Jordanii wraz z innymi krajami arabskimi Bliskiego Wschodu. Jednak świat się zmienia, gdy jednoczą siły ludzie światli, tak jak zmienia się, gdy coraz więcej ludzi popada w stan duchowego zamroczenia. Za plecami otumanionych religijno-politycznymi programami podatników odbywają się niebywale ważne, tajne spotkania (przeważnie przy drzwiach zamkniętych, z pewnością żeby hałas ruchu ulicznego dochodzący z zewnątrz nie przeszkadzał obradującym) ludzi, którym zależy na pchnięciu tego świata
w kierunku światła.

SESAM to akronim -
Synchrotron-Light for Experimental Science Applications in the Middle East*
[Synchrotronowe światło dla doświadczalnej nauki i zastosowania na Bliskim Wschodzie]
 
Jak podaje Jerusalem Post**,  rządy Królestwa Jordanii, Iranu, Izraela, Królestwa Bahrajnu, Turcji, Pakistanu, Cypru, Egiptu i...  Autonomii Palestyńskiej pracują w takim tempie, aby w połowie 2017 roku naukowcy mogli współpracować razem nad projektem SESAME.  zgłaszane.
 
Jak wyjaśniono na stronie internetowej tego projektu, światło synchrotronowe,
a raczej promieniowanie synchrotronowe jako źródło produkuje bardzo intensywne impulsy fal rentgenowskich, o długościach fali i intensywności, które pozwalają na szczegółowe badania obiektów o powierzchni od komórek ludzkich, poprzez wirusy i w dół aż do atomów, z dokładnością która nie jest osiągalna
z pomocą innych środków.
Zaawansowane źródła światła (takie jak lasery i synchrotrony) stały się zatem głównymi czynnikami w promowaniu postępu naukowego i technologicznego, a w minionych dziesięcioleciach niezwykła moc promieniowania synchrotronowego wywarło ogromny wpływ na różne  dziedziny naukowe, które obejmują archeologię, biologię, chemię, naukę o środowisku, geologię, medycynę i fizykę.
 
 
Na terenie Jordanii stworzone zostanie pierwsze synchrotronowe źródło światła/promieniowania, jak również kraj ten staje się pierwszym ważnym międzynarodowym ośrodkiem naukowym w regionie, który  ułatwi prowadzenie międzynarodowych badań naukowych w regionie Bliskiego Wschodu. Niektóre kraje utrzymują w tej organizacji chwilowo status obserwatora. [Myślę, że także Polska powinna mieć tu swojego obserwatora].
 
Fizyk, prof dr Eliezer Rabinovici z Instytutu Fizyki Racah Uniwersytetu Hebrajskiego, wiceprezes rady SESAME, powiedział w trakcie udzielonego wywiadu dziennikarce i wydawcy "Zdrowie i Nauka" dla Jerusalem Post, pani
Judy Siegel, że "izraelscy naukowcy są z tą dziedziną dość dobrze obeznani, ale zdecydowano się na Jordanię ze względu na wielu naukowców pochodzących
z krajów, które nie utrzymują stosunków dyplomatycznych z Izraelem i którzy
z tej przyczyny nie mogliby uczestniczyć w projekcie. Trzeba w tym miejscu dodać, że jednoczenie się ludzi dobrej woli nie jest mile widziane przez fanatyczne kręgi w różnych krajach, które liczą na miliardy satanistów i ich banksterów w zamian za sianie zamętu i destabilizacji. Uczeni narażają swoje zdrowie i życie współuczestnicząc w tym projekcie. Np. Dr Masoud Alimohammadi i dr Majid Shahriari z UNESCO - dwaj irańscy członkowie SESAM, stali się ofiarami w trakcie dwóch ataków terrorystycznych przeprowadzonych przez organizacje wojującego islamu. W 2010 roku irański prokurator oskarżył o te ataki izraelski Mossad nie precyzując, że uczeni współpracują z uczonymi z Izraela (co automatycznie nie oznacza, że wywiad izraelski nie przeprowadza operacji pod fałszywą flagą tak jak i inne agencje wywiadowcze)***. Według Wikileaks, ataki te były sponsorowane przez Arabię Saudyjską.
 

Nie patrzmy zatem na przemijający na naszych oczach świat nienawiści, kłamstw
i intryg, lecz patrzmy z szacunkiem i wysyłajmy pozytywna, twórcza energię do tych wszystkich ludzi, którzy z narażeniem życia jednoczą się w projektach dla dobra ludzkości. 
 
- Jaki świat chcemy zostawić po sobie naszym wnukom?
- Świat rządzony prawami satanizmu i szariatu?
- Czy świat kulturalnych, cywilizowanych istot, które będą mogły usiąść przy okrągłym stole z przedstawicielami takich samych istot z wyżej rozwiniętych duchowo wymiarów? 
 *  *  * 4 komentarze:

 1. na Matce Ziemi nie ma miejsca na nienaturalne matrixy,organizacje,rzady ktore sami sie koronuja do ''rzadzenia'' innymi :) to smieszne lecz prawdziwe ale PRAWDA jest dla nich zlem koniecznym :) musza ulec NATURZE tej Planety i wrocic do SWIATLA i MILOSCI i TO juz sie DZIEJE ....na nic ''projekty'',''komputery'' ''windows7 czy windows 102 '':) BO DUSZA LUDZKA ICH PRZEWYZSZA I ICH "technologie'' :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... a przewyższa ich dlatego, bo jest nosicielką Boskiej uniwersalnej świadomości - miłości.

   Usuń
 2. To jest jakieś światełko w tunelu !

  OdpowiedzUsuń
 3. Bezinteresowna Miłość :)POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń