Roman

Roman

niedziela, 8 maja 2016

MK-ULTRA: Coraz więcej teorii spiskowych okazuje się spiskami w praktyce

Pojęcie teorii spiskowych wprowadzili spiskowcy w celu odwrócenia uwagi od swoich poczynań.

 Większość teorii spiskowych jawiło się początkowo jako nonsensowne, bezpodstawne i nieudokumentowane zarzuty pod adresem agencji rządowych, tajnych bractw (i nie tylko). Okazuje się - jak to już często bywało - że owe teorie stanowią drogowskaz wskazujący na skrywaną rzeczywistość. Zamieszczone poniżej "teorie spiskowe" okazują się być prawdziwe i ujawniają istnienie wręcz niewiarygodnych poczynań.
Przerażający pomysł, że rządy mogą uzyskać pełną i wyłączną kontrolę nad naszymi myślami, zawsze była ulubionym tematem pisarzy science fiction i teorii spiskowych.
                             1975 rok. Zaprzysiężenie Komisji Rockefellera

- Komisja Rockefellera (na czele z wiceprezydentem USA, Nelsonem Rockefellerem [w okularach]) ujawniła [wyjawiła] w 1975 roku, że CIA faktycznie prowadziła badania nad metodami kontroli umysłu. Sprawa musiała być priorytetowa a nie marginalna jaka jest oficjalnie każda teoria spiskowa, skoro na czele komisji staje ktoś taki jak (untouchable) Rockefeller. Projekt był realizowany głównie w USA i w Kanadzie, a także w Europie. Dyrektorem naukowym był Donald Ewen Cameron, osobą zarządzającą był Sidney Gottlieb. 

- Projekt MK-ULTRA obejmował według zeznań przed komisją śledczą Senatu Stanów Zjednoczonych byłego dyrektora CIA, admirała Stansfielda Turnera w 1977 roku 149 pod projektów - w tym "co najmniej 14 "bezpiecznych" eksperymentów na ludziach", kolejnych 6 projektów to eksperymenty na nieświadomych swego udziału w projekcie ludziach i 19 projektów polegających na doświadczeniach na ludziach.


"Nie mamy odpowiedzi jeśli chodzi o problem moralny". 
Richard Helms,  dyrektor CIA wypowiedział się na temat Projektu MK-ULTRA 
prowadzonego nielegalnie używając środków psychotropowych umożliwiających manipulowanie umysłem nieświadomych ofiar.
Helms nakazał zniszczenie dokumentacji, aby nie dostała się w ręce badających tę sprawę komitetów.

- Badano m.in. skutki zażywania narkotyków (zwłaszcza LSD i meskaliny), trucizn, chemikaliów, hipnozy, psychoterapii, wstrząsów elektrycznych, reakcje na gazy, patogeny, sztuczne wstrząsy mózgu, sabotaż upraw rolnych i operacje. Eksperymenty były przeprowadzane w 44 uniwersytetach, w 12 szpitalach, w 3 więzieniach i bliżej nieokreślonych 15 "instytutach badawczych". Kosztów tego projektu i źródeł finansowych nie podano. Tyle ujawniła Komicja Rockefellera. Udowodniono, że liczne osoby z którymi eksperymentowano odniosły poważne szkody fizyczne i psychicznej natury, a nawet poniosły śmierć jak to wyszło na jaw na podstawie sprawy Olsona. Frank Olson był bakteriologiem zaangażowanym w rozwój broni biologicznych, takich jak wąglik i posiadał szeroką wiedzę,  zdobytą na bazie przeprowadzonych doświadczeń na ludziach w ramach Projektu MK-ULTRA. Taki amerykański dr Mengele. Oficjalnie zmarł wypadając przez szybę zamkniętego okna pokoju hotelowego w Nowym Jorku z 10 piętra (jak kilka innych niewygodnych dla "firmy" postaci). W 1975 roku CIA ujawniła, że Olson był pod wpływem LSD, które podano mu w trakcie eksperymentu, w którym służył jako "mimowolny podmiot". Tak się kończą interesy z diabłem. Wdowie pośpiesznie przyznano odszkodowanie. Przyjęła. Dyrektor CIA William Colby Egan przekazał jej serię dokumentów świadczących o tym, że "było to samobójstwo po pijanemu". W przygotowaniu tego szybkiego rozwiązania sprawy brali udział Richard Dick Cheney, wówczas szef personelu Białego Domu a za Busha juniora wiceprezydent USA, a także sekretarz obrony, Donald Rumsfeld. Praktykę porwań ofiar w celu przeprowadzania na nich doświadczeń w odniesieniu do projektu MK-ULTRA, CIA potwierdziła nieco później.

 Wyszły na jaw także przypadki krzywdzenia dzieci.

Operation TP-Ajax

 
Mohammad Mosaddeq

- Znane dziś już są powszechne i potwierdzone zarzuty, że zachodnie rządy wtrącają się w wewnętrzne sprawy w różnych państwach w celu dobrania się do ich surowców lub w celu monitorowania i egzekwowania własnych decyzji politycznych przez służalczych polityków. Doskonałym przykładem tej strategii była m.in. przeprowadzona w 1953 Operacja Ajax opracowana wspólnie przez tajne służby Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii w celu obalenia rządu irańskiego. W ramach tej operacji, tajny agent CIA wręczał łapówki kluczowym członkom irańskiego rządu, w celu usunięcia ówczesnego premiera, Mohammada Mosaddeqa, który planował upaństwowić  Anglo-Iranian Oil Company (dziś BP, koncern, którego właścicielką jest Jej Wysokość królowa Elżbieta). CIA przyznała że przeprowadziła zamach stanu w Iranie "pod kierownictwem CIA" i "jako akt polityki zagranicznej Stanów Zjednoczonych, opracowany i zatwierdzony na najwyższych szczeblach władzy". W 1976 roku organizacja Amnesty International poinformowała, że Iran osiągnął "najwyższy wskaźnik kary śmierci na świecie, nie posiada systemu sądów cywilnych oraz odznacza się historią tortur przekraczającą wszelkie wyobrażenia. Żaden kraj na świecie ma gorszych wyników jeśli chodzi o prawa człowieka niż Iran.

 
Kto szkolił SAVAK, tajną policję"?
Generał H. Norman Schwarzkopf z ramienia CIA
i wywiad brytyjski w służbie JKM Elżbiety II

CIA specjalizuje się w opłacaniu puczów już od 1949 roku: 

1949 - pucz, syryjski zamach stanu
1953 - pucz, irański zamach stanu
1954 - pucz w Gwatemali, zamach stanu
1961 - pucz na Kubie, inwazja w Zatoce Świń
1964 - pucz w Brazylii
1973 - pucz w Chile
1979/89 Afganistan pod lupą; Operacja Cyclone
1981-87 Nikaragua pod lupą; uprowadzenie gen Noriegi do USA

1984 – NSA

 
Edward Snowden

George Orwell w latach 40-ch XX w. wydał swoją słynną książkę pt. Rok 1984.
W Polsce, a raczej w PRLu do 1989 roku książka ta była zakazana przez cenzurę.Treść książki: totalitarny reżim monitoruje naród. Obywatele są obserwowani na każdym kroku i zmuszeni są żyć według maksymy dyktatora. Oczywiście nie brakuje kolaborantów rządowych i policji... jak zwykle.*

- W 2013 roku były pracownik CIA/NSA opublikował ściśle tajne dokumenty. Dzięki niemu opinia publiczna dowiedziała się o tym, że amerykańskie i brytyjskie agencje wywiadowcze przejęły Internet jak i globalną komunikację w celu śledzenia milionów ludzi na całym świecie.
Jeszcze w 2012 roku gdy ktoś mówił o masowej kontroli umysłów nazywany był (łagodnie) teoretykiem jeśli chodzi o teorie spiskowe. Dwa  2 lata później świat zostaje skonfrontowany z otrzeźwiającą rzeczywistością: to teoria od lat praktykowana.

A jednak nie taki jednak diabeł straszny jako go malują. Wszystko, nawet manipulacje podlegają kosmicznemu prawu rezonansu. Dlatego zamiast bać lub walczyć z wiatraki opłaca się walczyć ze swoimi słabościami. Poznając siebie
i wymieniając niskie i negatywne skłonności na pozytywne stajemy się stabilniejsi, zrównoważeni, a tym samym nie rezonujemy z niski falami demonicznych sugestii. Jeżeli nie świadomie nie chcemy być bezwolnymi, manipulowanymi podmiotami  -  zajmijmy się naszym duchowym rozwojem.

*)  Polecam film i wspaniałą obsadę:  http://www.cda.pl/video/620307e

W oparciu o: http://www.neopresse.com/politik/mkultra-nsa-gesteuerter-putsch-diese-verschwoerungstheorien-stellten-sich-als-wahr-heraus/

 http://hisheavenlyarmies.com/mk-ultra-mind-control/

 http://www.topsecretwriters.com/2013/03/the-brain-control-experiments-of-jose-delgado-and-his-stimoceiver/

 https://pl.wikipedia.org/wiki/MKUltra

2 komentarze:

  1. i trzeba mieć ufność iż dotrze to zmanipulowanych ...

    OdpowiedzUsuń
  2. Dlatego zamiast bać się lub walczyć z wiatraki opłaca się walczyć ze swoimi słabościami.
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń