Roman

Roman

piątek, 17 czerwca 2016

WCZORAJ I DZIŚ

...abyś otworzył im oczy i odwrócił od ciemności do światła, od władzy szatana do Boga. Aby przez wiarę we Mnie otrzymali odpuszczenie grzechów
i dziedzictwo ze świętymi". (Dz. 26:18)

Wczoraj:
Watykan i ludobójstwo: Rok 1943. Nieomylny "papież" Pius XII pozuje do zdjęcia w Watykanie wraz z chorwackimi ustaszami katolickiego kryminalisty i przestępcy wojennego, dr  Ante Pavelića.

Dziś:
Nieomylny "papież", jezuita Bergoglio alias Franciszek pozuje do zdjęcia wraz kryminalistami chroniącymi rynek farmaceutyczny
i papierosowy, a zarazem grozi przemocą wobec tych, którzy odważają się patrzeć na palce Wielkiej Nierządnicy - instytucji zwanej kościołem katolickim, której przewodzi.

"Święty" przymus + "święta" nieustępliwość + "święty" bezwstyd
= kościół kat.

Charlie Hebdofrancuski tygodnik satyryczny wydawany w Paryżu podał do wiadomości, że papież Franciszek twierdzi, iż istnieją granice wolności wypowiedzi (czy Chrystus pytał kapłanów takich jak pan Bergoglio o zdanie?) - i że każdy, kto przysięga na swoją matkę zasługuje na lanie (czy bijąc kogoś uczymy go wyrozumienia, o którym uczył największy z proroków?). Dodał, że wolność słowa i wypowiedzi są podstawowymi prawami człowieka (o nie! to są Boskie Prawa dane nam przez Stwórcę i przez współrządcę wszechświata - Chrystusa, który przez krótki okres czasu żył w ludzkim ciele), jednak - zdaniem biskupa Rzymu - nie odnosi się to do ośmieszania wyznań i przekonań
...
- Czy Chrystus dał nam swoim życiem taki właśnie przykład?
- Czyż nie mówił wprost jak kłamliwie postępują uczeni w piśmie (teolodzy)
i faryzeusze (tacy jak kler w ogóle)?
- Czy prorok i kapłan nie stanowią dwóch przeciwstawnych sobie biegunów?!
Ten człowiek - jak i jego poprzednicy - jest świadom tego  c o  czyni i że inspirowany jest przez złe moce. Jednak jego pycha jako "ojca" "świętego" zaślepia go i blokuje zdrowy rozsądek. To paskudna karma. Do takiego wcielenia trzeba być przygotowywanym przez kilka wcieleń i sobie na takie stanowisko zasłużyć u tych, którzy rządzą niewidoczni.
http://www.washingtontimes.com/news/2015/jan/15/pope-francis-charlie-hebdo-there-are-limits-free-e/
Wypowiedzi tego człowieka świadczą o jednym: ten jezuita ma tyle wspólnego
z Jezusem co Szymon Perski Peres - jezuita i były prezydent Izraela, któremu ten kraj "zawdzięcza" produkcję bomb atomowych.

Peres zaproponował utworzenie Organizacji Religii Zjednoczonych na wzór ONZ z papieżem na czele.
Takie i podobne myśli płodzą jezuickie głowy.

Rzekomy namiestnik Chrystusa na tej planecie oznajmił, że Europejki będą zmuszone współżyć seksualnie z islamskimi imigrantami, aby wspomagać  w ten sposób spadający przyrost naturalny. Te słowa padają z ust katolickiego "papieża" w chwili, gdy Europejki gwałcone są przez muzułmanów w ich własnych krajach (w XXI wieku!, w Europie!). Te gwałty to - jego zdaniem "integracja wywodząca się z konieczności".
- Czy Stwórca i Chrystus wspominali coś o przymusie, czy też dano dzieciom Bożym - wolnym kosmicznym duchom - wolną wolę? 
Przed 2000 lat Chrystus objawił i wyjaśnił jak mogą żyć córki synowie Stwórcy
w ludzkich ciałach na Ziemi. Te wyjaśnienia kościół nazwał "kazaniem na górze" (tak, jak nazwał 10 oświadczeń przekazanych przez Mojżesza "przykazaniami").

Chrystus - jak dowiadujemy się z Biblii, którą nosi pod pachą nieomylny "papież" i reszta ekscelencji i eminencji instytucji o nazwie "Kościół rzymsko-katolicki" - wysłał swoich uczni na świat, aby głosili "dobrą nowinę" (po grecku - ewangelia). Idźcie i uczcie, a dopiero potem, gdy zrozumieją czym jest ta "dobra nowina", że można żyć wolnym, że nie trzeba być niewolnikiem, że co należy się Bogu to Bogu, a co cesarz wymusza - to cesarzowi. Papież głosi swoje nowiny sprzeczne z nauką Chrystusa, którego jest rzekomo przedstawicielem i nadal najpierw chrzci wodą, a potem uczy swoje herezje. Tak. Herezje. Ponieważ Chrystus uczył czym jest bezinteresowna miłość do bliźniego, zaś Summus Pontifex - reprezentant cywilizacji łacińskiej - porównuje wysłanie na świat uczni Jezusa z "dobrą nowiną" do barbarzyńskich islamistów niszczących dziś cywilizowany świat i mordujących bez skrupułów niewiernych. Niewiernych komu? Lunarnemu, pogańskiemu bóstwu - Alilla vel Allah, który wysyła na świat swoich uczni (talib - uczeń szkoły koranicznej) z inną nowiną niż posłańcy Chrystusa. Mało tego. Głowa kościoła łacińskiego nie staje po stronie ruchów chrześcijańskich ponieważ jest mu nie w smak, że te odwołują się do założeń pierwotnego chrześcijaństwa. Jak widać katolicyzm nie ma nic wspólnego
z prawdziwym chrześcijaństwem (ale np. święta inkwizycja i święta wojna - dżihad - są sobie lustrem; zamiast walki ze swoimi obciążeniami i słabościami, zwalcza się na zewnątrz niewiernych).

August Kowalczyk (1921-2012),były więzień obozu Auschwitz;
współautor książki pt. The Nazi Roots of the Brussels EU
(Nazistowskie korzenie brukselskiej Unii Europejskiej)*

Jorge Mario Bergoglio jak i jego poprzednicy popiera oficjalnie NWO oraz rządy Unii Europejskiej, będąc świadomymi nazistowskich korzeni tej loży. 

Warto tu jeszcze przypomnieć sobie, w którym momencie pojawił się na scenie jezuita-papież Franciszek. 
25 lutego 2013 roku Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni Kościoła i Państwa wydał wyrok skazujący głowę kościoła katolickiego, "papieża" Josepha Ratzingera alias Benedykta XVI, wychowanka Hitlerjugend i byłego kapelana obozu koncentracyjnego w Ravensbrück. Jak czytamy w WikipediiOszacowano, że przez bramy tego obozu przeszło ponad 132 000 kobiet i dzieci z 27 narodowości (w tym najwięcej Polek), z których około 92 000 zamordowano.

 Wraz z nim skazano JKM Elżbietę II, królową Anglii, arcykapłankę kościoła anglikańskiego oraz premiera Kanady, Stephena Harpera na 25 lat bezwarunkowego pozbawienia wolności oraz konfiskatę dóbr... Polskie media przemilczały to historyczne wydarzenie ponieważ jak wiadomo, lud nie ma prawa osądzać koronowanych głów, a szczególnie nie nieomylnego papieża kościoła kat. nawet za zbrodnie przeciwko ludzkości.


Ponieważ konfiskata miałaby dotyczyć dóbr watykańskiej instytucji, jezuici usunęli szybko papieża z wyrokiem karnym w cień i na tronie zasiadł po raz pierwszy jezuita - Jorge Mario Bergoglio. Oficjalnie nazywało się to abdykacją w trybie nagłym.  Wyrok wydano i uprawnomocniono na mocy orzeczenia [nr. 022513-001Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości (International Court of Justice), głównego organu sądowego z siedzibą w Hadze**
To z tej przyczyny kardynał Ratzinger po popełnieniu kardynalnych błędów nie opuszcza murów Castel Gandolfo, żeby rzymski oddział Trybunału Sprawiedliwości nie miał do niego dostępu. O tych sprawach (i o innych, które chwilowo nie ujrzały światła dziennego) wie i ignoruje je święty ojciec Franciszek propagując islamizację Europy i zdradzając bezwstydnie Chrystusa dla Allaha. Takie postępowanie nazywane jest w Biblii awoda zará (hebr. praca na usługach sił obcych).


12 komentarzy:

 1. dzięki za przypomnienie, to jest ich świat, nie mój, czasem zapominam o tym i czuję się żle

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiemy i pozostajemy jak dotąd bezradni ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego bezradni? Przecież jesteśmy wolni. Możemy pracować nad sobą.Każdy w swoim rytmie. Możemy żyć na Ziemi jako w Niebie. Możemy uczyć tego nasze dzieci i wnuki. Możemy dzielić się naszą wiedza z tymi, którzy t e j wiedzy własnie szukają.Stare przemija, a nowe - dzięki nam - może powstawać.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Korekcja: Ta planeta nie jest naszą matką. Nasza Matką/Ojcem/Stwórcą jest własnie :"niebo" - ów stan świadomości który utraciliśmy żyjąc na materii i uwięzieni w materii, w tych szatańskich genetycznych skafandrach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Tak, przed laty, gdy mieszkałem w Izraelu. Nauki Esseńczyków i nauka Jezusa są miejscami bardzo podobne, ale w końcu nie są identyczne. Proszę wziąć pod uwagę, że na terenie Bliskiego Wschodu działało co najmniej kilka grup istot pozaziemskich i każda z nich pozostawiła mniej lub bardziej zbliżona do prawdy informację (w zależności od ich stanu świadomości i motywów postępowania]. Również z pozdrowieniami, RN

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 5. Tu też jest informacja, za co zostali skazani.
  http://www.himavanti.org/pl/c/artykularnia/papiez-benedykt-xvi-skazany-na-25-lat-pozbawienia-wolnosci

  Nigdzie nie znalazłam informacji, że Ratzinger był kapelanem w Ravensbrück.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponieważ jak każdemu papieżowi skrojono mu życiorys "na miarę".

   Usuń
 6. Gdy odnajdziemy Boga w sobie, będziemy w Niebie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Odp. dla Karen: Jako młody człowiek urodzony po II wojnie światowej nienawidziłem Niemców. W 1974 roku, gdy wyszedłem po dwóch latach z więzienia STASI znowu nienawidziłem Niemców. Kilka lat później zrozumiałem, że w s z y s t k o służy mojemu duchowemu rozwojowi i odtąd już rozumiem i nikogo nie nienawidzę.

  OdpowiedzUsuń