Roman

Roman

sobota, 9 lipca 2016

Dr h.c. a zakres świadomości

   Człowiek, który został 19 razy obdarzony tytułem doctor honoris  causa, dziennikarz naukowy, pisarz, prezenter telewizyjny i astrofizyk Neil Tyson deGrasse wywołał sensację twierdzeniem, że planeta Ziemia poddana jest inteligentnym kosmitom. Czyli zostaliśmy już dawno temu znalezieni
i skolonizowani, a oficjalnie rzekomo wciąż szukamy kontaktu z innymi kosmicznymi cywilizacjami? Czyli że program CETI (Communication with extraterrestrial intelligence - Komunikacja z inteligencją pozaziemską) zajmujący się rzekomo poszukiwaniem pozaziemskich inteligencji, pracujący tu uczeni koncentrujący się na komponowaniu i deszyfrowaniu wiadomości, które mogłyby być rozumiane przez jakąś cywilizację technologiczną, wszystko to część iluzji matrixa stworzonej dla uśpionych, utożsamiających się ze swoim ludzkim ciałem, żeby nie zbudzili się i nie przypomnieli sobie  k i m  są, skąd pochodzą i dokąd mają wrócić.
   Astrofizyk deGrasse stwierdził na konferencji "Starmus" w Hiszpanii, że odnosi się bardzo sceptycznie do oczekiwań innych uczonych, którzy wierzą że człowiek będzie w stanie kiedykolwiek nawiązać kontakt z inteligentnymi istotami pozaziemskimi. 


   Dlaczego odbierać kolegom pracującym nad kontaktem z pozytywnymi kosmitami energię do dalszej pracy? Co się kryje za tymi słowami?
Jego zdaniem "wystarczająco inteligentny gatunek nie miałby żadnego interesu w komunikowaniu się z nami". [FOKUS]
Pytam zatem: czy nasz Stwórca (nie ów pozaziemski genetyk udający wszechmogącego) i Chrystus należą do "wystarczająco inteligentnego gatunku, czy też mamy uwierzyć, że faktycznie żyjemy "w erze postchrześcijańskiej" jak nam podprogowo i oficjalnie wmawiają służalcy władców tego świata?

   Dziennik brytyjski The Mirror na temat wypowiedzi amerykańskiego uczonego:  Ludzie mogą być w oczach kosmitów częścią "ogrodu zoologicznego"; dla tych z nich, którzy infiltrują nasze społeczeństwa
i inscenizują niezwykłe wydarzenia polityczne, takie jak np. BREXIT lub lansowanie kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. 
A dlaczego mieli by tak postępować?
Dla rozrywki.

Czyżby dr h.c. podzielał zdanie demonicznych kosmitów, którzy po zdegenerowaniu ludzkości nędzą i wojnami widzą tylko zwierzęta w ZOO?
Jeśli tak, to stoi w opozycji do obietnicy Chrystusa : ... i poznacie prawdę
i prawda was wyzwoli. Nie Chrystus, lecz rozpoznanie PRAWDY, że my też jesteśmy kosmitami i też mamy prawo decydować o swoim losie.

   Przyjaciel dr h.c. deGrasse Tysona, też lansowany na całym świecie fizyk, Stephen Hawking wyraził na konferencji obawy, gdyż jego zdaniem nasza planeta znajduje się w niebezpieczeństwie i może zostać zniszczona przez bardziej rozwinięte cywilizacje. ["MOPO24" NOW].

   Jakich kosmitów przyciągniemy do siebie to zależy od indywidualnego stanu świadomości. Równy do równego, podobne z podobnym. O tym decyduje zakres świadomości
Neil Tyson deGrasse  -  co ja powiedziałem?!

10 komentarzy:

 1. Lubię szachy to bezkrwawa gra uczy POKORY rozwija intelekt i CIERPLIWOŚĆ. W DZISIEJSZEJ DOBIE TO PRZYDATNA TAKTYKA :)POCZUCIE UCZUCIE SERCE TEGO RZYCZĘ WSZYSTKIM:)POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 2. Według mnie i moich poszukiwań to jaką wizję spotkania mieć będziemy taka ona się zmanifestuje, jednakże gdyby wyższa cywilizacja chciałaby się nas pozbyć już dawno by nas tu nie było!!!
  To raczej my, w swoim ograniczeniu zakładamy, że inne cywilizacje żyją takim samym dualiźmie i na podobnym poziomie świadomości jednak wyprzedzają nas jedynie techniką.
  Wydaje mi się, że to nasza ograniczona świadomość determinuje cały wg. mnie durny światopogląd, że my biedni ludzie musimy ciągle walczyć, bronić się itp. Rosnąc ponad podziałami, współczując tym, którzy tego nie doświadczyli możemy dać przykład i tylko to.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Dlatego nie stójmy bezczynnie, uświadamiajmy naszych braci i siostry, aczkolwiek delikatnie...

   Usuń
 3. Zgadzam się całkowicie z tym, że demoniczne istoty nie chcą nas zgładzić, lecz widzą w nas tanią siłę roboczą, materiał genetyczny itd. Gdy są niezadowolenie ze swoich eksperymentów stosują ludobójstwo - potop albo atak bakteryjny albo inne plagi. Szczególnie dały się nam we znaki systemy religijne skłócające z taką łatwością ludzkość. Dziękuję za wpis.

  OdpowiedzUsuń
 4. NAJWARZNIEJSZE TO NIEZABRUDZIĆ SWOJEJ KARMY. NIEDAĆ SIĘ PROWOKACJĄ! TO MY KREUJEMY NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ. POZDRAWIAM :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jak się pan zapatruje na prawo Jedynego ...i w Jedynego

  http://ra-material.blogspot.com/2007/08/kim-jestemy.html

  OdpowiedzUsuń
 6. The RA MATERIAL. Znam z lat 80-ch XX wieku. Byłem wtedy w kontakcie z Donem Elkinsem z L/L Research. The Law of ONE.
  Jest tylko jeden Stwórca/Źródło/Ojciec i jedna Miłość. Co nie pochodzi od Jednego Jedynego jest tylko tymczasowe. Wszystko wróci do Jedności. Jedność jest klejem Wszechświata; jest Boskim Prawem.

  OdpowiedzUsuń
 7. czy akceptuje pan stwierdzenie Ra ,ze tzw. przykazania zostały dostarczone przez Orionistów.? i jak się pan zapatruje na kończący się 3 etap gęstości tzw. żniwa kończące okres zagęszczenia...i co w końcu z tymi religiami odejdą bez walki?czy będą odcinać kupony do końca? pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ktokolwiek przekazał tych 10 podstaw cywilizowanego życia, musiał się kierować znanymi sobie tylko motywami i znać technikę programowania ludzkiego mózgu. Gdyby zamienić słowa "nie będziesz" na "możesz" (np. możesz nie zabijać, możesz nie kraść) dzisiejszy świat wyglądałby inaczej. Każdy z nas opuści 3D w najwłaściwszym dla jego rozwoju czasie. "Religioniści" będą odcinać kupony do końca. Ich motto, to nigdy nie zrezygnujemy z prób zniewalania mieszkańców wszechświata. Ten upór zaprowadzi ich cierniowa drogą z powrotem do Źródła. Żadna energią nie zginie. Dba o to prawo stałej przemiany tego co niskie w wyższe formy istnienia. Tu już prawo wolnej woli nie ma racji bytu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję za odpowiedź zbieżną z moimi odczuciami .Pozdrawiam:).

  OdpowiedzUsuń