Roman

Roman

wtorek, 26 lipca 2016

RETROSPEKCJA - CZYNNIK GRECKI

Słynna austriacka dziennikarka śledcza, Jane Burgermeister*, prześladowana za ostrzeganie przed fałszywą akcją pandemii jaką szykują ludności naszej planety zwyrodniali sataniści, która w 2009 roku nagłośniła sprawę zatrucia przez firmę Baxter materiału szczepionkowego wyprodukowanego rzekomo przeciwko „świńskiej grypie” i zapobiegła w ten sposób masowym szczepieniom mającym na celu eksterminację milionów Europejczyków pod pozorem pandemii świńskiej grypy, dziś przypomina Europejczykom o tym, że przed rokiem koalicjant premiera Grecji, Aleksisa Tsiprasa, minister obrony, Panos Kamenos otwarcie zagroził zalaniem Europy islamskimi terrorystami z ISIS, jeśli europejscy podatnicy nie zapłacą międzynarodowym bankierom za utrzymanie Grecji "na powierzchni".


Aleksis Tsipras

Panos Kamenos


Kilka tygodni później premier Tsipras otwarcie nakazał założyć ośrodki przetrzymywania rzekomych uchodźców i organizowanie wspólnie z Brukselą transportu na wielką skalę autobusami i pociągami radykalnych islamistów do Europy północnej. Wysłani do północnej Europy przez tych dwóch Greków fanatyczni muzułmanie postawili Francję na skraju wojny domowej, mordując i raniąc ludzi losowo tasakami w pociągach w Niemczech itd.

- Oczywiście i za tymi dwoma Grekami nie ukrywa się w tle George Soros, który życzy sobie w Europie coraz więcej islamskich imigrantów.
- Dziś już wiadomo, że chodzi tu o zaprojektowaną inwazję, w której fanatycy muzułmańscy mają pomóc w doprowadzeniu Europy do upadku. Ci, którzy są odpowiedzialni za obecny stan rzeczy - twierdzi Jane Burgermeister powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności.
- Jane zaskarżyła obu Greków do sądu i namawia ludzi, którzy z ich powodu stali się ofiarami terroryzmu, aby wsparli ją w walce o zadośćuczynienie od Tsiprasa
i jego partii za:
1) świadome zalanie Europy migrującymi terrorystami,
2) o próbę uciszenia dziennikarki ostrzegającej o planowanej inwazji na jej 
    blogu: https://birdflu666.wordpress.com/ i o 
3) próbę przekupienia jej adwokata

*Jane Burgermeister wniosła oskarżenia o próby i tolerowanie ludobójstwa przez FBI, przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), przeciwko Organizacji Narodów Zjednoczonych, przeciwko rządowi USA Baraka Obamy, różnym organizacjom zdrowia publicznego, jak m.in FDA, a także różnych laboratorii medycznych i farmaceutycznych.
Dziennikarka oskarża te organizacje i ich przedstawicieli o popełnienie poważnych przestępstw związanych z bioterroryzmem, takich jak ludobójstwo, masowe morderstwa, zdrady itp.
Twierdzi też, że w wielu krajach idąc za przykładem USA, ustanowiono tajne procedury antyterrorystycznez pomocą których można profilaktycznie każdego człowieka uwięzić na czas nieograniczony nie przedstawiając mu zarzutów, a jeśli to konieczne - zlikwidować. 5 komentarzy:

 1. "Prawie całe społeczeństwo jest chore i powinno być nazwane patologicznym, ponieważ tworzy swoje mechaniczne a tym samym destrukcyjne wzorce - jednostka jest tłamszona i podporzadkowywana bezdusznym prawom otoczenia, zero własnej osobistej ekspresji - jednakże to teraz wraca jak bumerang coraz trudniej tłumionego buntu w tysiąclecia wypaczonych wzorców ze wielokrotnioną siłą. Margines i patologie to symptom choroby także i wyższych warstw. Społeczeństwo upada, System upada, ponieważ są oparte na złych zasadach i one nie mogą przetrwać w wieczność. Z tym jednakże że fakt jego dysfunkcji, choroby, rak toczący "ciało" społeczeństwo jest starannie ukrywany. O dziwo na zewnątrz możesz poznać po masce iż wszyscy mają się dobrze, NO Problems, mamy rozwój techniki itd. Ale to tylko pozór. Tylko pytanie po co robią taki oszukańczy teatrzyk? To proste: przyzwyczaili się do starego i chcą za wszelką cenę utrzymać istniejący układ - szczerość na jaką mógłbyś sobie pozwolić więc byłaby szybszym katalizatorem do zmiany ale nie robisz tego ze strachu i z wychowania bo tak nie wypada powiedzieć prosto w twarz, a często jesteś tak ogłupiony że nie zdajesz sobie sprawy z bezsensowności tego wszystkiego co Cię otacza więc siedzisz cicho, albo zwykle też jesteś egoistą patrzącym tylko na swój interes i swojej klasy społecznej np nauczyciel, więc tylko demonstrujesz, jesteś szczery bo chcesz wyhapać swoje a resztę społeczeństwa masz gdzieś. Poziom skali braku współpracy, solidarności, a przede wszystkim poziom skali zakłamania, fałszu, obłudy społecznej jest po prostu zadziwiająco... kosmiczny!

  Zaskakujące jest to że społeczeństwo mieniące się społeczeństwem nowoczesnym, informacyjnym jest w znaczącej mierze społeczeństwiem idiotów przyjmujących WSZYSTKO to co powiedzą w mediach, kościele bezmyślnie, bezkrytycznie a którą rządzi jak chce garstka cwaniaków (zespołowa trójca przenajświętsza: politycy, naukowcy, księża). Wszystko przemieniło się w swoją karykaturę: informacja stała się dezinformacją, demokracja rządami idiotycznego i hałaśliwego tłumu trzymanego na smyczy przez skorumpowanych polityków (gangsterów?). Czy wiesz skąd tyle przestępczości, wynaturzeń, deformacji? To nie pojawiło się znikąd; stworzone zostały odpowiednie warunki do tego; zrodziła się odpowiednia gleba społeczna by można było siać to co najgorsze. Stworzone to zostało od góry a więc od Systemu. Najlepsze jest w tym wszystkim to iż System tworząc poprzez restrykcyjne prawa i hołdując bezsensownym wartościom, warunki do powstania bezrobocia, patologii społecznych a w szczególności przestępczości jak np niesprawiedliwy, nierówny podział dóbr udaje że z nią walczy tworząc organy porządkowe np policję, samemu będąc jednak nieuczciwym bo podatnym na korupcję i mającym słabość do rozmaitych zakulisowych działań niezgodnych nawet z obowiązującym prawem. To tak jak na przykład złodziej przemienia się w policjanta, który potem znowu jest złodziejem i tak bez końca - taka typowa przewrotność społeczna która uchodzi uwadze zwykłemu "szarakowi"."
  Jest to cytat z innego bloga. Pytanie brzmi: kto nadzoruje System?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze komentarz do ostatniego zdania. Pochodzi z 2010 r:
  "Pogłoski o NWO nie są jednak wyssanymi z palca teoryjkami spiskowymi, kto tak myśli jest głupcem do kwadratu, ponieważ przeszedł pranie mózgu ze strony mediów czy religii i naiwnie jak dziecko, wierzy w ich świętości, nie wnikając zupełnie swoim mózgiem w szczerość i czystość intencji rządzących. Jest to tylko kolejny, nieuchronny etap ewolucji politycznej który czeka to społeczeństwo, jeżeli w końcu świadomość społeczna nie wzrośnie i nie przestanie słuchać fałszywych proroków i autorytetów jakich nie brakuje na świecie. Jaki etap czeka przed wprowadzeniem globalnego rządu światowego? Z pewnością zacznie go rzekomy atak terrorystyczny na gigantyczną skalę - będzie to koronkowo wykonana robota przez zainteresowane w tym służby specjalne głównych mocarstw w postaci świetnej prowokacji, w wyniku czego znajduje się doskonały pretekst do wojny lokalnej czy międzynarodowa z użyciem broni chemicznej, biologicznej, zmieniającej zupełnie układ sił na świecie, a to da kolejny i najważniejszy z tego wszystkiego pretekst: do wprowadzenia stanu wojennego i zacieśnienia kontroli nad społeczeństwem - czyli podwaliny budowy nowego porządku światowego. Pozory demokracji jakie do tej pory trzymają, odejdą w niepamięć, zastąpione oficjalnym nowoczesnym totalitarnym organizmem państwowym wnikającym w każdą sferę życia człowieka pod pretekstem zapewnienia bezpieczeństwa przed "terrorystami". Ujawnione zostaną najnowocześniejsze technologie ale będą one używane jawnie tylko do kontrolowania życia każdego. Taki los będzie czekał bardzo dużo ludzi na tym świecie, którzy nie zechcą wziąść życia w swoje ręce, oddadzą swoją energię i moc innym oraz nadal będą stawiać na strach i lęk, czy niechęć przed złem świata, co tylko zasila energetycznie to czego nie chcą. Smutnym jest to że wyznawcy religii zwłaszcza chrześcijańskiej będą łudzić się że ktoś ich zbawi, ale nadaremna będzie ich wiara w zbawicieli, mesjaszy. System ich i tak dopadnie, jak drapieżny lew dopada słabą, bojącą się wszyskiego gazelę i zrobi z nimi co tylko będzie chciał. Od ciebie tylko mój drogi czytelniku zależy czy podzielisz ich marny los czy nie.".
  Przepraszam Panie Romanie za te przysługuje komentarze, ale jakoś tak mnie natchnęło. Pozdrawiam wszystkich czytelników Bloga Romana Nachta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za istotne dla tematu wpisy.

   Usuń
 3. Przepraszam ale ludzie sa tak glupi ,ze rece opadaja w ogole nie mysla , kompletnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/11/21/poziomy-duszy/

  wkleiłem link ,który chociaż ciut naświetli czytelnikowi czym jest zbiór dusz przebywających na ziemi ,i dlaczego nie mamy się niczego obawiać:)

  OdpowiedzUsuń