Roman

Roman

sobota, 13 sierpnia 2016

KTO JEST WŁAŚCICIELEM FIRMY O NAZWIE BUNDESREPUBLIK DEUTSCHLAND GmbH?

Pytanie: Kto jest prawnym właścicielem tej firmy? 

Odpowiedź: Herr Caio Koch-Weser

Caio Koch-Weser

NIEMCY©  zobowiązani są prawnie (oczywiście nie mówimy tu o Boskim Prawie) do uiszczania opłat licencyjnych firmie o nazwie Bundesrepublik Deutschland GmbH (Republika Federalna Niemiec GmbH), której właścicielem jest słup nadnarodowej finansiery Caio Koch-Weser, o czym świadczy jego podpis jako "jedynego wspólnika" w dokumencie złożonym w "niemieckim" Registergericht (sądzie rejestrowym) pod numerem rejestracyjnym B 51411...
- To, co czytamy w Wikipedii na temat Republiki Federalnej Niemiec jest kłamstwem takim samym jak np. państwo o nazwie USA (firma której właścicielką jest oficjalnie królowa Elżbieta II, dłużniczka prywatnego banku o nazwie Bank of England, którego właścicielami są Rotschildowie) albo państwo Izrael, którego wraz z Jerozolimą właścicielami są również Rotschildowie. 
Wikipedia jest cenzurowana przez cenzorów służących szatańskiemu establishmentowi.
Wielki mędrzec chiński, Lao Tse uczył, że "nazwy którymi się posługujemy nie są właściwymi nazwami" oraz że "ci, którzy mówią, nie wiedzą, zaś ci którzy wiedzą - nie mówią".
- Firma BRD GmbH została utworzona w dniu 19 września 2000 roku z siedzibą we Frankfurcie nad Menem w drodze zmiany statutu z dnia 29 sierpnia 1990 roku* z Berliner CVU Systemhaus Abwicklungsgesellschaft mbH (Berlińskie Towarzystwo Rozliczeniowe CVU). Firma realizuje projekty dotyczące finansowania gospodarstw domowych i funduszy federalnych, wcześniej kontrolowanych przez Bundesfinanzministerium (Federalne Ministerstwo Finansów), Bundesbank (Bank Federalny) Bundeswertpapierverwaltung (Federalnej Administrację Papierów wartościowych). Do firmy GmbH należą usługi w zakresie emisji "rzadowych" papierów wartościowych, pobierania pożyczek federalnych na weksle, stosowanie pochodnych instrumentów finansowych jak m.in. operacje na rynku pieniężnym, w celu równoważenia konta Republiki Federalnej Niemiec w Bundesbanku.

Oto cytaty częściowo zgodne z prawdziwym stanem rzeczy, a następnie znów mające wprowadzić w błąd nieuświadomionych "informacje": Dyrektorami  Deutschen Finanzagentur (Niemieckiej Agencji Finansowania) [ach! te nazwy i tytuły tego świata!] są dr Tammo Diemer i Carsten Lehr. Jedyny udziałowiec tej agencji finansowej "rządu federalnego" reprezentowany jest przez "Federalne" Ministerstwo Finansów. W rzeczywistości bank ponadnarodowy kontroluje te interesy. 

Kto współpracuje - ten żyje
i szampana się też napije.
Kto by z systemem walczył,
ten by z pewnością źle skończył.

- Oryginału tej "umowy" nikt oprócz właściciela i jego prawników nigdy nie widział, ponieważ jest to "informacja tajna". Takie umowy o których obywatele Niemiec, Izraela, t.zw. Stanów Zjednoczonych a rzekomo Rezerwą Federalną, która w rzeczywistości jest prywatnym bankiem zawarte są także w innych krajach i nie zdziwiłbym się, gdyby takowe dotarły do opinii publicznej także
w Polsce biorąc pod uwagę zastanawiające coraz częściej decyzje jednego rządu za drugim.

No i mamy tu jeszcze podwójne dno: 

Jedynym właścicielem i pełnomocnikiem dzisiejszych Niemiec jest Caio Koch-Weser z ramienia loży B'nei B'rit (hebr. Synowie Przymierza). Nad tą lożą - jak sama nazwa wskazuje - trzyma pieczę istota nie ludzka, która to przymierze zawarła dawno dawno temu z tymi, którzy przyrzekli jej służyć w zamian za władzę i dobra na tej planecie. Za cierpienia przysporzone bliźnim, Niemcy płacą sponsorowaniem produkcji bomb atomowych i ziemią.

- Patrząc na ten świat przez okulary XXI wieku, człowiek myślący zaczyna zastanawiać się, jaki cel i sens ma trzymanie się programów, które są wszczepione w podświadomość żyjących w niewiedzy ludzi, która wywodzi się z lenistwa i niechęci do zgłębiania faktów historycznych, programów istniejących li tylko w imaginacji tych, którym wygodniej jest wierzyć w oficjalne, poprawne wersje polityczne i religijne. Ludzie  w i e r z ą  a to oznacza nie wiedzą. Wierzą, że są Niemcami, bo mówią (jeszcze) po niemiecku, wierzą, że są Izraelczykami, bo używają na co dzień języka hebrajskiego, wierzą, że są Polakami, nie gęsiami i swój język mają i vice versa..., ale za ich plecami, nad ich głowami istnieją siły nadzorcze, które podejmują decyzje o ich losach na całe stulecia w przyszłości. Przeciętny Niemiec, Amerykanin, lub Nowozelandczyk nie myśli o przyszłości wiekowej, lecz o końcu miesiąca, gdy - jak zwykle ze skrzynki pocztowej wyjmie rachunki które trzeba uiścić na czas, jeżeli chce się uniknąć konsekwencji...
Już kiedyś o tym pisałem i tu raz jeszcze przypomnę: Jezuici nie muszą służyć krzewieniu nauki Jezusa, szef instytucji zwącej się "kościołem" nie wcale być katolikiem protestantem, mormonem... Naczelny rabin Izraela nie musi być gorliwym wyznawcą 10 przykazań, a narodowcy nie musza wcale wierzyć w takie mrzonki...

- Przykład z historii: Po rzekomym "zakończeniu" II-giej wojny światowej (tak nazwano akt kapitulacji Wehrmachtu) pewni bardzo wpływowi ludzie z rządu cieni, doradcy Białego Domu, np. Teodore N. Kaufman i Henry Morgentau jr. podsunęli ówczesnemu prezesowi zwanemu prezydentem firmy o nazwie Stany Zjednoczone Ameryki Północnej plany wymazania Niemców jako narodu
z historii świata"Germany Must Perish!" - Niemcy musza sczeznąć! Amerykanie byli tym planem oczarowani. Należy się tym barbarzyńcom.
Co proponował Kaufman? Co proponował Morgentau? 
Tu znajdziecie w skrócie informacje na ten temat:

- Liczą się tylko motywy. Poznaj motywy postępowania, a poznasz prawdę, która cię wyzwoli. Prawda jest ta informacją, której ci brakuje, żeby ocenić w jakiej niby rzeczywistości żyjesz.
Pytanie: Dlaczego nie wysterylizowano wszystkich Niemców i ich dzieci jak planowano? 
Odpowiedź: Ponieważ zamieniono ich jak i resztę narodów w niewolników, którzy w swoim czasie, po wykonaniu pewnej określonej pracy zostaną wyeliminowani jako "useless eaters" (darmozjady), jako "bydło naziemne", jako "mieszkańcy świata umarłych" - jak nazywają między sobą cienie lóż rządzących ludy zamieszkujące ten świat; ich świat, nadzorców, nie owych ludów. 
Ludy jednak budzą się powoli i ociężale z długiego snu i historia może potoczyć się inaczej. Psioczenie na "żydów", na Putina, Na Merkel, Tuska, czy Obamę psuje tylko zdrowie tych, którzy w swej niemocy psioczą i wciąż dają nabrać się na haczyk wizji lepszej przyszłości - przyszłości utopijnej, nadal kontrolowanej przez niewidocznych nadzorców. Jak skończyło się z budowaniem komunizmu? Jak skończyło się z budowaniem nacjonalnego socjalizmu? Jak skończyło się budowanie socjalizu o ludzkiej twarzy? Jak kończy sie na naszych oczach syjonizm? (Jeżeli ktoś myśli, że tak nie jest w tym przypadku niech weźmie udział w przyszłym kongresie). Jak wygląda dzisiejszy Izrael budowany rękami przerażonych po II-giej wojnie światowej ludzi? Wszystkich gorliwców wykorzystano, a na stare lata zobaczyli że budowali - i owszem - ale nie dla następnych pokoleń, lecz dla nadzorców. [Dlatego sceptycznie patrzę na podsuniętą ostatnio ideę rekonstruowania Imperium Słowiańskiego, co oznacza dalsze życie w i na materii pod nadzorem niewidocznych nieziemsko inteligentnych, ale bez serc bez ducha nadzorców].
Tylko świadomy rozwój duchowy jest wyjściem - w każdym tego słowa znaczeniu - poza i ponad ramy matrixa.

- Ponieważ nadal ludzie nie czują w swoich sercach wartości jedności, każdy musi dbać o swój rozwój indywidualnie.

*) Co za zbieg okoliczności!... Przypadkowo w 1990 roku doszło do "upragnionego"  "zjednoczenia" Niemiec... 5 komentarzy:

 1. Bardzo trafny artykul Panie Romanie , oby wiecej i wiecej ludzi sie obudzilo . Jesli chodzi o Slowian , to bym sie zastanowila ? To nowe , swieze idee , ktore moga miec pozytywny wplyw na polityke swiatowa. Nie jestem zwolenniczka budowania imperiow i wiem co Pan o tym sadzi ,potrzeba wolnosci, sprawiedliwosci i prawdy . Czy Slowianie to jest to , co pokaze Swiatu dobra droge ? Nie wiem . Wiem jedno , chce zyc w Swiecie Pokoju i tolerancji ,bez wojen i wplywania na inne przekonania. To polityka swiatowa i religijna robia ten zamet i oby to sie skonczylo. Powinna byc wspolpraca nad rozwiazywaniem problemow swiatowych i ludzkich . Panie Romanie Pan z pewnoscia zdaje sobie sprawe , ze te problemy wywoluje wasza plec meska . Chce jeszcze w moim zyciu doznac , ze w koncu Milosc do drugiego czlowieka i sprawiedliwosc zwyciezy , a nie zadne imperia . Pan wie wladza i podzial , nie prowadza do niczego dobrego. Pozdrawiam serdecznie Bogusia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za wpis. Z jednym jednak nie zgadzam się
   w 100%, a tylko częściowo. Dusze są bezpłciowe
   i wcielają się w ludzkie ciała z dwóch powodów:
   z egoizmu/egocentryzmu albo pro publico bono. Płeć odgrywa tu drugorzędną rolę. Proszę tylko spojrzeć krytycznie na to, co wyprawia Angela Merkel, Hilary Clinton, dawniej pani Tatcher zwana żelazną damą.
   Z kart historii wiadomo też, że żony i kochanki władców i polityków kontrolowały umysły mężczyzn i to one rządziły krajem (m.in. Jovanka Tito, żona Bibi Natanjahu...).

   Usuń
 2. wszystko wskazuje na to ze główny mafiozo pochodzi z Oriona to zagęszczony do 6 egoista(ma trzech ''ludzkich'' smerfów do pomocy reszta to już piramida wyzysku:(... dlatego z głowami 3 gęstości robi co mu się żywnie podoba ...stąd ta ziemska hierarchia mafijna ... odnośnie loży synów przymierza to założycielem był ponoć Polak została tu też reaktywowana i włączona jako część do piramidy wyzysku

  OdpowiedzUsuń
 3. panie Romanie co pan sądzi o takich piktogramach?..czy to nie informacja ''tykającego zegara'' o zbliżających się żniwach?
  https://www.facebook.com/246667595346687/photos/a.246675158679264.78487.246667595346687/1374488459231256/?type=3&theater

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krótko: na każdego działa taki piktogram inaczej i wywołuje rezonans lub nie.

   Usuń