Roman

Roman

niedziela, 28 sierpnia 2016

MANIMALSI - czyli NOWY GATUNEK BYDŁA NAZIEMNEGO

Niniejszym poruszam temat chimeryczny:


Z Iliady Homera dowiadujemy się, że król Licji, Amisodar "straszną Chimerę niegdyś na złość wielu ludzi wykarmił i wyhodował"(Iliada 16,328-329)
Owa Chimera zwana też z greckiego Chimajrą "swój ród wywodziła od bogów, a nie od ludzi"(Iliada 6,180-182), a więc była tworem pozaziemskich genetyków zwanych także "synami buntu", upadłymi duchowo istotami, które uparcie starają się stworzyć dla siebie rasę posłusznych, lojalnych, bezmyślnych niewolników. (Trzeba przyznać, że na tej planecie
w dużej mierze im się to udało. Świadczą o tym istniejące po dziś dzień monarchie. "Co było - to jest"...).


   W 1932 roku wszedł na ekrany film pt. Island of lost souls. Była to adaptacja noweli H.G. Wellsa, The Island of Dr. Moreau. Szalony genetyk przeprowadza na pięknej, egzotycznej wyspie eksperymenty, których celem jest stworzenie hybryd - mieszańców, pół ludzi pół zwierzęta. Tworzy osiłków o nadludzkiej sile potrzebnych mu do wykonywania ciężkich prac
i oczywiście stworzył też kobietę - panterę.
Zarówno nowela, która posłużyła do stworzenia scenariusza jak i sam film były fantastyczne i jako takie pozostały. Przecież wiadomo było w tamtych czasach, że coś takiego jest niemożliwe. Zresztą dobry Bóg nie dopuściłby do takich praktyk.   W 1996 roku wszedł na ekrany film pt. Wyspa doktora Moreau, którego zagrał Marlon Brando. Tym razem ludzkość miała już jako takie pojęcie o co chodzi w genetyce, jednak nadal nikt o zdrowych zmysłach nie podejrzewał, że w cywilizowanym świecie ktoś odważyłby się przeprowadzać tego typu eksperymenty... na ludziach?!
w judeochrześcijańskim świecie?
Nie do wiary!

Tak artyści przedstawili hybrydy
stworzone przez bawiącego się w Boga pomylonego genetyka

Bioetyka: embriony ludzko-zwierzęcych hybryd

   W maju 2008 roku próba zakazu tworzenia hybrydowych embrionów w brytyjskiej Izbie Gmin (House of Commons) nie powiodła się. 

   Prawdziwe zarodki hybrydowe powstają w wyniku wprowadzenia do jaja plemników blisko spokrewnionych gatunków; na przykład muł jest hybrydą skrzyżowania osła z koniem.
Chimeryczne zarodki powstają po wstrzyknięciu komórek lub materiału genetyczny z jednego gatunku do zarodka innego gatunku.
Naukowcy z Uniwersytetu Stanforda w Kalifornii planują (a być może już stworzyli) myszy-nosicielki dziesięciu procent ludzkich komórek mózgowych.
Jak nazwalibyście taką istotę? Myszoczłek?

Nie zapominajmy, że w każdym ciele uwięziona zostaje skradziona energia, która to ciało ożywia
i nim porusza. MY ŻYJĄCY W LUDZKICH CIAŁACH DUCHOWE ISTOTY TAKŻE JESTEŚMY SKRADZIONĄ PRZEZ DEMONICZNE ISTOTY ENERGIĄ.

   Wielki prorok Izajasz, którego żywcem przepiłowano (istnieje także wersja starosłowiańska tej księgi) przepowiadał, że Bóg, nasz duchowy Ojciec i Stwórca "zgromadzi z czterech stron ziemi dzieci izraelowe” (Izaj. 11:11-12).
[Nie chodzi tu bynajmniej tylko o naszą planetę, lecz o rozproszone "dzieci Izraela", a więc istoty duchowe uwięzione w materialnych ciałach zwanych w Biblii "glinianymi naczyniami", dzieci Boże rozproszone po całym kosmosie materialnym skradzione przez Satanę/Lucyferę i służące jej demony]. Zaś Szaul zwany "świętym Pawłem" w swoim Liście do Rzymian (9:7) tak pisał: "Nie wszyscy bowiem, którzy pochodzą od Izraela, są Izraelem – i nie wszyscy, przez to, że są potomstwem Abrahama, stają się jego dziećmi, (…) to znaczy: nie synowie co do ciała (DNA!) są dziećmi Bożymi, lecz synowie obietnicy są uznani za potomstwo".
Jakiej obietnicy? Obietnicy mówiącej o tym, że tylko te duchowe istoty które żyją w ludzkich hybrydach zwanych ludźmi - "poganami" lub "żydami" - którzy przestrzegają Boskich Praw zawartych w tzw. "dekalogu" oraz uzupełnione w tzw. "kazaniu na górze" Chrystusa są prawdziwymi dziećmi Bożymi, są prawdziwym Izraelem, nie tym, który opiera swoją egzystencję na bombach atomowych (co nie oznacza, że
w Izraelu nie żyją ludzie światli "żydzi" i "nieżydzi", którzy w swoim życiu codziennym przestrzegają Boskich Praw, a nie dogmaty religijne.
Wyraz israel oznacza po hebrajsku tam gdzie rządzi Bóg, czyli Jego Prawo. Na tej planecie zwanej Ziemią, Gają, Erdą, Adamą (w zależności od języka kolonizatora, który jej taką nazwę nadał) Boskie Prawa są lekceważone i brutalnie zwalczane. Ale na ten temat innym razem.

   Trzeci typ to transgeniczne ludzkie zarodki powstałe w wyniku wstrzyknięcia zwierzęcego segmentu DNA w ludzkie jajo (ovum).

   Czwarty rodzaj hybryd, rodzaj rozwijany przez brytyjskie uniwersytety, nazywany jest cytoplazmicznym. W tym wypadku naukowcy przenoszą jądra komórek ludzkich, np. komórki skóry, w jaja zwierząt, z których większość informacji genetycznych została usunięta. Powstały tym sposobem embrion będzie zawierać niewielką ilość DNA zwierzęcego, a reszta pozostaje "ludzka". Embrion taki zostaje hodowany w laboratorium do wielkości około dwustu komórek. Te same deminiczne siły które dziś inspirują genetyków, nie tak dawno inspirowały nazistowskich zwyrodnialców (demiczne dusze w ludzkich ciałach) do przeprowadzania tzw. sztucznej inseminacji. Obok niesławnego doktora Mengele, prof.dr. Carl Clauberg był specjalistą wstrzykującym nasienie zwierząt więźniarkom z IG Farben Auschwitz.
Carl Clauberg
W latach 1942-1944 Clauberg przeprowadzał na Żydówkach i Cygankach masowe zabiegi sterylizacyjne bez znieczulenia, powodujące straszliwe cierpienie i śmierć ofiar.
 Był dyrektorem kliniki ginekologicznej w Chorzowie, a w lipcu 1942 roku Himmler oddelegował go do obozu koncentracyjnego w Ravensbrück
(gdzie kapelanem był młody Joseph Ratzinger znany jako papież Benedykt XVI). Z rozkazu Himmlera oddano do jego dyspozycji "Blok Doświadczalny #10" w Auschwitz, gdzie Clauberg mógł kontynuować swoje szatańskie eksperymenty. Do jego dyspozycji oddano dużą grupę więzionych lekarzy, w tym polskiego lekarza obozowego Władysława Deringa. Wskutek działań Clauberga wiele kobiet straciło życie, niejednokrotnie w straszliwych męczarniach.

Nieuogólniamy.  Nie każdy uczony jest satanistą
i szaleńcem.
Sir John Gurdon, profesor z Cambridge University, który wstrzyknął ludzkie DNA do żabich jaj stwierdził: "Z naukowego punktu widzenia [...] nie jestem przekonany, że ta metoda będzie działać.
W rezultacie można otrzymać masę błędów genetycznych (genetic abnormality), które nie doprowadzą do uzyskania komórek macierzystych wysokiej jakości". I o to chodzi ziemskim inżynierom-genetykom. O stworzenie produktu i opatentowanie go. Co pozostaje? Popyt i rynek zbytu. Przerażające jest to, że większość idących z postępem dla samego postępu - ludzi renesansu" - jest zwolennikami takiego eksperymentowania. To ci sami, którzy marzą o podłączeniu swoich mózgów do Internetu.

   Celem doskonalenia i gloryfikowania szatańskiej szaty genetycznej, formy ludzkiego ciała była niemiecka obsesja w latach poprzedzających reżim nazistowski. Naród niemiecki został gruntownie zaprogramowany i przygotowany o czym m.in. świadczą filmy propagandowe niemieckiej reżyserki filmowej, Leni Riefenstahl.

Der Führer i Leni
Jej filmy inspirują do dziś kreatorów wizji przyszłości
z Tavistock. Był czas kreowania odrodzenia germańskiej Rzeszy,
był czas kreowania odrodzonego Izraela; nadszedł czas odrodzenia Imperium Słowiańskiego... Zawsze podprogowo, zawsze do młodzieży.

Edward Snowden, zbiegły były pracownik CIA i NSA, który ujawnił na łamach prasy kilkaset tysięcy poufnych i ściśle tajnych dokumentów państwowych oddał w ręce Rosjan dane dotyczące "białoskórych" kosmitów, którzy przejęli kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi. Mowa tu o przedstawicielach tej rasy, która inspirowała i kontrolowała hitlerowskie Niemcy.

Paul Hellyer, były kanadyjski minister obrony, potwierdził prawidłowość przecieków Snowdena dotyczących tematu UFO.

W latach 20-tych i 1930-tych nauka w upadłych Niemczech była postrzegana jako potencjalny zbawca. Chrystus nie pomógł ani niemieckim katolikom ani ewangelikom, ponieważ nie na tym polega Jego misja, lecz na wyprowadzeniu z tego szatańskiego świata Jego braci i siostry, które tęsknią już za domem. "We are the world" to nie jego/nasz piosenka. Tak więc nauka (Wiesenschaft) i jej kapłani - naukowcy - miała dostarczyć antidotum na cierpienie, zniszczenie i śmierć spowodowane przez wojny, a nie Bóg/Stwórca, który jest miłością
i źródłem zdrowia. Postęp dla samego postępu
w przemyśle, medycynie i raczkującej genetyce obiecywał niezwykłe odkrycia naukowe i proponował nowe drogi do poprawy ludzkiego bytu w i na materii. Niewolnicy tej ostatniej, niewolnicy holograficznego matrixa mieli dbać o "lepszą przyszłość" sami stając się lepszymi ludźmi.  Ta nowa nauka to eugenika
i była wspierana przez wszystkich liczących się ze względu na potencjał finansowy satanistów. Bracia Dulles, bracia Rockefeller, Prescott Bush, klan Harrimanów to jedna z głów eugenicznej hydry. 

Podczas mojego pobytu w Auroville, w Indiach
w 1977/78 roku studiowałem prace filozofa i twórcy jogi integralnej, Sri Aurobindo, założyciela eksperymentalnego miasta o w/w nazwie.

- Eksperymet kształtowania życia człowieka na planecie nie jest bynajmniej obecnie przeprowadzany po raz pierwszy. Przeprowadzono go już w kosmosie miliony razy i będzie nadal miliony razy przeprowadzany - pisał ten wielki guru.
Proszę zauważyć, że ani hinduizm, ani buddyzm nie uczy o możliwości naszego powrotu do domu, do stanu świadomości zwanego przez mistyków "niebem", do wymiaru, który niegdyś opuściliśmy, aby stać się "przechodniami na Ziemi" jak to trafnie określił Chrystus. Aurobindo wyraźnie mówi
o konsekwentnym uszlachetnianiu genetycznych tworów zwanych ludźmi tak długo, aż spełnią oczekiwania inżynierii genetycznej.

Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem - pisał jak widać wtajemniczony w wydarzenia tego nie realnego świata człowiek imieniem Kohelet w swojej księdze kilkaset lat przed naszą erą. Rozpoznawał materialny kosmos i jak i życie na planecie jako iluzję:  Marność nad marnościami i wszystko marność.[...] i dalej: To, co jest, już było, a to, co ma być kiedyś, już jest; 
Bóg przywraca to, co przeminęło. (Koh. 3).
A ja pozwalam sobie zadać tu pytanie: Dlaczego Ojcze wszechwiedzący przywracasz to, co już przeminęło? Szczególnie to, co Chrystus nazwał "ohydą spustoszenia"? Duchowego, psychicznego, mentalnego spustoszenia? W jakim celu to przywracasz pytam ja, Twój syn, Twoje dziecko?
A Ojciec odpowiada mi swoim cichym, pełnym wyrozumienia głosem: Ja tego nie przywracam, bowiem te czyny nie są wyrazem Mojej woli. To upadłe istoty, które uparły się, że będą wszechmogącymi bogami tak jak Ja i będą mogły tworzyć bez miłości światy tak jak Ja
i zaludniać je genetycznie zaprogramowanymi istotami tak jak ja wciąż przeprowadzają na sobie i na poddanych im istotach swoje eksperymenty, które nie mogą zakończyć się powodzeniem. To mówię ci Ja, Twój Ojciec Wszechwiedzący.

   To nie tylko ludzkie chore ego prowadzi do nazywania przez lucyferian ludzi "bydłem naziemnym". To demoniczna pycha, wiara, że
w końcu uda się zdeprogramować, przeprogramować i zaprogramować wolną energię, wolne istoty duchowe uwięzione w "glinianych naczyniach",
w ziemskich ciałach istoty i zamienić je w bezmyślnie wykonujące polecenia rasy ich panów (niem.: Herrenvolk). (Pomyślcie teraz dlaczego "bóg" Semitów zabronił im jeść wieprzowe mięso". Dlaczego w języku ludowym zwraca się brat do brata, siostra do siostry per "ty świnio", "ty małpo", "ty krowo"; dlaczego niektórych miliarderów [nie będę tu wskazywał palcem] nazywa się "rekinami". Czyżby siódmy, uśpiony w nas [przez kogo i dlaczego] zmysł rozpoznawał kto zacz i jakie geny w sobie niesie?).

Ta planeta, ten ogródek doświadczalny teraz już oficjalnie staje się szatańskim centrum uszlachetniania bydła zgodnie z wolą demonów. Nowa generacja zmutowanych genetycznie  p o n o w n i e hybryd zwanych ludźmi otrzymała nazwę manimalsów (od połączonych dwóch angielskich wyrazów - man - człowiek i animal - zwierzę).
[Man to po hebr. manna (z nieba); anima to po łacinie - dusza]. Na Ziemi obok hodowli adamitów ma powstać hodowla nowych produktów genetycznych - manimalsi. Wyhodowane embriony w genetycznych laboratoriach będą wprowadzane w ludzkie i/lub zwierzęce macice. 
- W jakim celu to wszystko?
To dla naszego dobra, z myślą o lepszym jutrze,
o lepszej przyszłości [utopia, wisząca kiełbasa na wędce przed psem ciągnącym wózek], żeby uczynić   t e n   świat lepszym miejscem dla nadchodzących pokoleń, dla ochotników z wymiarów światła zwanych dziś na Ziemi dziećmi indygo, dziećmi kryształowymi, które muszą przedrzeć się przez barierę szczepionek, aby wnieść światło w ten zimny, mroczny, demoniczny świat!


Te dzieci, ludzkie ciała użytkownikami których są ochotnicy ze sfer Boskiej Mądrości mają żyć obok stworzonych przez inżynierów-genetyków manimalsów. Tak jest ich objawiona wola.


Ponoć - jak twierdzą wtajemniczeni nosiciele dyplomów uczelni naszego świata zwani naukowcami - krzyżowanie ras, popierane przez katolickiego "ojca" rzekomo "świętego" i "nieomylnego" jest nieodzowne. Inwazja islamu na Europę jest "faktem społecznym", który wyjdzie Europie na zdrowie.

Manimalsi to następna bariera dla wolontariuszy ze sfer Boskiego Światła? Ja wiem, że bariery służą jednemu tylko celowi, aby je przeskoczyć. Cugle wymknęły się z rąk demonów. Wszelki opór ciemności przed Światłem okaże się następną klęską. Światło penetruje mroki. 
   
   Wyobraźcie sobie, że będziecie mogli żyć jako goście na wyspie doktora Moreau, w świecie,
w którym kupicie zamiast plastikowej lalki produkt
w miarę inteligentny płci męskiej lub żeńskiej wykonujący każdy twój zboczony rozkaz.
Ze względów bezpieczeństwa, na wypadek, gdyby jednak istota odczuła w sobie Boski głos Uniwersalnego Prawa Wolności, zostaniesz zaopatrzony/a w breloczek z przyciskiem.
Manimal, twoja własność jak samochód lub pralka, jednostka biologiczna o jakimś imieniu (np. Angelina IV albo Arnold XVI) nie wie, że w jego mózgu znajduje się wszczepiona mikroantena. Jeden sprzeciw, i dla własnego bezpieczeństwa możesz impulsem unieszkodliwić nieposłusznego niewolnika, o którego zadba duchowa ewolucja. Manimal zostaje wysłany do "naprawy", a ty albo otrzymasz innego albo nowego manimalsa z firmy gwarantującej ci satysfakcję za zakupu albo zwrot pieniędzy (wirtualnych oczywiście). Z czasem genetycy uszlachetnią ich wyraz twarzy
(na zamówienie)

Powstaną klasy społeczne


Nadszedł czas zadać sobie kilka pytań:
- Czy ja wcieliłem się jako użytkownik w ciało zmutowanej hybrydy rodzaju męskiego lub żeńskiego zwaną "człowiekiem"?,... a jeśli tak, to
- w jakim celu?
- czy stan amnezji miał mi w tym pomóc?
- jak długo jeszcze zamierzam korzystać z tego typu ciał?
- czy jestem uzależniony od życia w ciałach hybryd?
- a jeśli tak, to  c o  mnie w tym przyciąga?
- a co odpycha?
Odpowiedzi należy wysłuchać w sobie. Każdy ma prawo przeprowadzać na sobie różne eksperymenty
i zarazem wziąć odpowiedzialność za swoje czyny
i efekty uboczne*.

JESTEŚMY WOLNI.

*) Natura zwana "Matką" przez m.in. Indian jest częścią Boga Stwórcy, który jest duchową, nieomylną istotą. W przyrodzie nie ma miejsca na "przypadki"
i "błędy". Te są wynikiem niezgodnych z Boskimi Prawami czynami istot, które chcą same być "bogami":44 komentarze:

 1. W lipcu 1942 r. Joseph Ratzinger miał 15 lat. Mam uwierzyć, że zostaje się w tym wieku księdzem i do tego kapelanem w obozie koncentracyjnym? Chyba coś się Panu pomyliło, nie warto do wszystkiego, co paskudne, mieszać papieża. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Joseph Ratzinger - tak jak każdy papież - ma spreparowany "na miarę" życiorys prêt-à-porter. Czy Pani wie, dlaczego zdjęto go znienacka z tronu, na którym zasiadł po raz pierwszy w historii kościoła kat. jezuita? Czy Pani wie, z jakiej przyczyny Ratzinger nie wychyla nosa poza Watykan i nic już o nim nie słychać? Proszę zaznajomić się z faktami zanim Pani osądza. Ja wiem, że trudno ludziom znieść rozczarowanie kościołem, który chrystusowym nie był i nie jest. Z szacunkiem, RN

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Pan Roman ma RACJE! prosze poczytac nt Ratzingera ze zrodel brytyjskiego wywiadu
   http://www.spiegel.de/panorama/ratzingers-jugend-nett-lieb-blond-a-352834.html

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. Alexandra - "Droga Pani" - w tym czymś, co Pani nazywa źródłem wywiadowczym, nic nie ma o jego wieku i niejasnościach!!! Proszę nie manipulować!!!

   Usuń
 2. DLACZEGO ZAMAZUJE SIĘ CHISTORIĘ CZŁOWIEKA TO WSZYSTKO ZNALAZŁO SIĘ POD WODĄ A CO NA POWIERZCHNI DLATEGO PRAWDA NAS WYZWOLI. KOMU ZALERZY BY PRAWDZIWA CHISTORIA ZIEMI NIEUJRZAŁA ŚWIATŁA DZIENNEGO ANO WARTO ZNAĆ SWOJĄ PRZESZŁOŚĆ BO CI CO JĄ ZNAJĄ WIEDZĄ CZYM KOŃCZY SIĘ ZABAWA W STWURCĘ WSZECHRZECZY. POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 3. W KOŁO WOJTEK TO TAK Z CHUMOREM NAPISZĘ. ALE KTO CHCE NIECH SIĘ KRĘCI W KOŁO karzdy ma wybur .ja niezamierzam zatoczyć tego KOŁA

  OdpowiedzUsuń
 4. W KOŁO WOJTEK TO TAK Z CHUMOREM NAPISZĘ. ALE KTO CHCE NIECH SIĘ KRĘCI W KOŁO karzdy ma wybur .ja niezamierzam zatoczyć tego KOŁA

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech Pani sprawdzi ile dr Mengele ma lat a na ile wygląda... na ile podawany wiek jest prawdziwy. Istnieje costakieg jak regres wieku

  OdpowiedzUsuń
 6. No cóż spróbujmy zebrać wszystko w jedną całość. Na planecie żyję kilka ludzkich ras, ale tylko jedna drapieżna rasa hybrydowa mająca krew 0 RH minus, która w zależności od stopnia zamieszania tej krwi z tubylczą posiada obce, regresywne cechy, które zanikają w miarę mieszania się z tubylczymi. Istnieją jednak wśród nich starodawne rody, które za nic nie chcą utracić swych osobniczych drapieżniczych cech i świadomie kompletnie nie mieszają się z tubylcami. To właśnie o nich powstały mity o wilkołakach, wampirach, upiorach, etc. To tzw. skryci władcy tej planety, królewskie, błękitnokrwiste rody będące w tzw. Sekretym Przymierzu z pozostałą już iluminowaną resztą solidarnych z nią niebieską krwią rasą tzw. czarnej szlachty. Jako rasa drapieżników żywi się ona również cyt. ciałem i krwią syna człowieczego i zawartymi w jej hormonami przedłużającymi znakomicie długość i jakość ich życia. Rytualne ofiary tubylczych małych dzieci były od tysiącleci składane w całej sieci powstałych tym celu ofiarnych ołtarzach w wielu religiach w tym żydowskiej i naturalnie wczesno chrześcijańskiej. Dopiero cesarz Hadrian zabronił tych powszechnych rytualnych morderstw karząc ten występek krzyżowaniem, wcześniej rzucano z obrzydzeniem złapanych na takich praktykach delikwentów lwom na pożarcie. Jednak elity nadal skrycie stosowały powszechnie ten rytualny proceder i nic się w tej mierze do dnia dzisiejszego nie zmieniło. W opustostałych świątyniach na istniejących ołtarzach w czasie nocnych czarnych mszy nadal odprawia się te rytuały o czym zresztą świadczą powszechnie na nich prezentowane, liczne dziwaczne nawet dla ogłupiałych religijnie tubylczych stad demoniczne symbole. Tymczasem tzw. tubylcze powszechne bioroboty programowanie są ku temu radosnemu, nieświadomemu niewolnictwu od najmłodszych lat oczywiście religijnie i w plebejskiej, zmanipulowanej do granic rozsądku niewolniczej wiedzy nie pozwalającej na zrozumienie co się wokół nich dzieje cdn.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. WIĘC LOGIKA MYŚLENIE SIĘ KŁANIA. JEŚLI PROGRAM KOMPUTEROWY ZOSTANIE ZAINFEKOWANY WIRUSAMI TO BY GO NAPRAWIĆ ROBI SIĘ RESET I WGRYWA SIĘ ODNOWA OPROGRAMOWANIE .TYLKO PYTANIE POWSTAJE ILE RAZY MORZNA KRĘCIĆ SIĘ W KOŁO?.POZDRAWIAM

   Usuń
  2. No cóż każdy rozsądny odpowie: Na/w planecie na której globalnie i skrycie rządzi jedna rasa te pozostałe naturalnie nie mają szans na poznanie prawdziwej informacji, wiedzy ( dlatego istnieje tzw. GNOZA ) historii, nauki, etc. Tubylcy i plebs są powszechnie traktowani jak niewolnicze bydło do roboty i naturalnie umiejętnie sprowokowanej wzajemnej depopulacji. Nieświadomie żyją w skrytym, kastowym bezpardonowo propagowanym, kłamliwym, globalnym układzie zwanym dla zmyłki DEMON-KRACJĄ. Tubylcze i quasi hybrydowe elity są sprytnie wciągane w piramidale, demoniczne, masońskie struktury, które dając im namiastkę materialnego sukcesu i swoistej bezkarności są jednocześnie w nich starannie kontrolowane i zmuszone do uległości. Plebs natomiast jest kontrolowany za pomocą drugiego filaru tajemnej władzy, którym jest stworzona ku temu celu nauka oparta na inżynierii społecznej i psychologii wykorzystująca rzucającą się w oczy odwieczną naiwność tubylców. Są ku temu celu od najmłodszych, dziecięcych lat manipulowani i indoktrynowani przez całą masę hierarchów, politycznych szpeniów oraz umiejętnie trzymanych za tzw. pysk naukowych i naturalnie moralnych autorytetów oraz całą armię tzw. rozpieszczanych celebrytów. Naturalnie do utrzymania kontroli niezbędne jest czynienie stałych konfliktów, aktu terroru i wojen między tubylcami, gdzie wiadomo RASA zawsze umiejscowić się po obu walczących śmiertelnie zaangażowanym, tubylczymi stronami. Z drugiej strony, co ma sądzić o swej roli tzw. Istota , która przecież rodzi się wilkiem, a nie durną gęsią. Jednak te drapieżniki obojętnie jak je dumnie nazwiemy Wilkami, Lwami czy Smokami budują wokół bardzo prymitywną, barbarzyńską cywilizację, która dalej bezrozumnie dąży do kolejnej, wojennej apokalipsy zwanej nowym porządkiem. Już samo to trzymanie ludzkości przez wieki w upiornej durnocie i zakłamaniu przynosi niezmiennie dużo szkody, bólu i niepotrzebnych wzajemnych konfliktów. Wygląda na to, że drapieżniki zwyczajnie nie potrafią INACZEJ niż walką, chaosem, konfliktem, kłamstwem i propagandą i to jest historycznie aż nadto widoczne wokół!

   Usuń
  3. JAK TO BRZECHWA PISAŁ POCO NASZE SFARY GŁUPIE TAK ZGINIEMY WSZYSCY W ZUPIE :) TO CHUMOR A TAK NA SERIO. MYŚLĘ WIĘC JESTEM MAMY WYBUR SERCE WYBIERA. I WILK MA SERCE KARZDY MA SERCE DLA JEDNYCH TO TYLKO POMPKA A DLA INNYCH TO DUCHOWA PRZENOŚNIA :)W TYM BAŁAGANIE BY SIĘ ODNALEŹDŹ TRZEBA WYBRAĆ SAMEMU CO CHCEMY BY NASTĄPIŁO. POZDRAWIAM

   Usuń
  4. Ortografia wymaga dodatkowych lekcji : WYBOR; bo Wybory
   KAZDY;a nie karzdy
   PO CO ; a nie poco

   Usuń
  5. Twoja radosna nad aktywność na tym forum Krzysieńku w połączeniu z równie bezpretensjonalnym, rzekłbym delikatnie mówiąc rażąco obrazoburczym stosunkiem do zasad polskiej pisowni, pozwala postawić równie śmiałą TEZĘ, że twoim zadaniem jest deprecjonowanie poruszanych tu zbyt śmiałych informacji. Faktycznie dla niektórych prezentowana tu wiedza jest delikatnie mówiąc absolutnie niewłaściwa i niewygodna i z pewnością razi jaśnie oświecone grona, więc lepiej skrobnąć coś tu i tam, co drastycznie odwróci uwagę wszystkich od istoty poruszanych treści...
   wenrzykiem, wenrzykiem

   Usuń
  6. Faktycznie dla niektórych prezentowana tu wiedza - pisze qb

   Wiedza to jest wiedza a tu żadnej wiedzy nie ma. RN tworzy tu koktaile wiar i zmyśleń całkowitych. Doprawia to coś do smaku fragmentami wiedzy interpretowanej fałszywie w celu uzyskania pozorów spójnej całości. To co prezentyje RN to czysta fantasmagoria która tylko może zaszkodzić sensowniejszym koncepcjom świata którymi sie bezładnie posiłkuje. Mam niodparte wrażenie iż RN robi wszystko by zaistnieć. By postrzegano go jako wizionera i guru.

   Usuń
  7. I O TO CHODZI. RADOŚĆ RZYCIA ,ISTNIENIA NIEZALERZNIE JAK CIĘ POSTRZEGAJĄ .POZDRAWIAM

   Usuń
  8. I O TO CHODZI. RADOŚĆ RZYCIA ,ISTNIENIA NIEZALERZNIE JAK CIĘ POSTRZEGAJĄ .POZDRAWIAM

   Usuń
  9. ODBIEGAĆ OD TEMATU NO CURZ SUMER EGYPT ATLANTYDA ZAPISKI CHIEROGLIFY MUWIĄ KRUTKO CHYBRYDYZACJA była na ZIEMI. CI CO NAZWALI SIEBIE bogami MACZALI W TYM PALCE WIĘC ZAPRASZAM DO LEKTURY TYCH NIEDOINFORMOWANYCH bo WIEDZA SZEROKA TO POTĘGA POSTRZEGANIA RZECZYWISTOŚCI WKTUREJ ŻYJEMY. DYSLEKTYK POZDRAWIA :)

   Usuń
  10. ODBIEGAĆ OD TEMATU NO CURZ SUMER EGYPT ATLANTYDA ZAPISKI CHIEROGLIFY MUWIĄ KRUTKO CHYBRYDYZACJA była na ZIEMI. CI CO NAZWALI SIEBIE bogami MACZALI W TYM PALCE WIĘC ZAPRASZAM DO LEKTURY TYCH NIEDOINFORMOWANYCH bo WIEDZA SZEROKA TO POTĘGA POSTRZEGANIA RZECZYWISTOŚCI WKTUREJ ŻYJEMY. DYSLEKTYK POZDRAWIA :)

   Usuń
 7. to że ludzkie ciała -dusze odrabiają lekcje karmiczne (dobro zło )jako całość nie jest czym nowym ...to ze przechodzimy przez ten świat ,każdy w danym sobie tempie nie zależnie od tego jak nasze ciało-duch-glina jest dobrze wypalona stwardniała odporna na grzech...tym ,którzy dostrzegli ucząc się wzrostu chcą udać się do źródła --to jest ich jedyne pragnienie tak jak ziarno ,które ma zaprogramowany wzrost rozwój rozkwit i obumieranie i tak bez końca...panie Romanie takich tzw.papieży ziemi nosiła wielu takich ''jezusów'' nosiła wielu na, każdej planecie odbywają się podobne sprawy tak jak w każdym tzw ''ciele'' toczy się walka ''dobrych i złych'' komórek tak w max kosmosie dzieje się to samo...bez tego nie ma rozwoju .. tak jak mrok bez światła ,czy ''dobro bez zła'' nie może istnieć itp. niezależnie od barwy ,każda istota szuka akceptacji podczas swych poszukiwań trzeba to dostrzec i uszanować :)życzę miłego upału nawet zasłona z oprysków nie zahamuje wzrostu

  OdpowiedzUsuń
 8. JA MAM RACJE NIE TO JA MAM RACJE WIĘC KTO MA RACJE :) KTO SZUKA TEN ZNAJDZIE DLA LENIWYCH POWSTAŁ INTERNET KTO NIELUBI CZYTAĆ KSIĄRZEK TO ZNAJDZIE W INTERNECIE TYLKO POZIOM MYŚLENIA A RACZEJ LOGIKA PODPOWIE CO JEST PRAWDĄ A CO FAŁSZEM. ja to czytałem ja to słucham ja to widze i MYŚLE:).WSZYSCY JESTEŚMY CHRYSTUSAMI POD WARUNKIEM RZE WIEMY CO BIJE W NASZEJ KLATCE RZEBROWEJ :) POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 9. @Piotr Wrobel

  Jakość zamieszczonych w RN-blogu informacji, każdy przecież może sprawdzić sobie sam przeglądając zamieszczone linki i docierając do prezentowanych źródeł. Jak sądzę jest to znacznie bardziej uczciwsze postawienie sprawy niż żałosne spuszczanie się na niezmienne, ograne mainstreamowe, oficjalne źródła, które mocno widocznie odstają od jakichkolwiek logicznych dywagacji czy tym bardziej interpretacji. Poruszane tu tematy posiadające swoje religijne pod teksty wymierzone są jak sądzę przeciwko niezwykle dotąd skutecznemu oprogramowaniu dla hodowli tzw. religijnych biorobotów, pozwalając na wyciągnięcie właściwych wniosków, co do wizjonerskich, socjologicznych zamierzeń ich iluminowanych twórców.
  Również Żydów jako naród wybrany Jahwe jawnie ostrzegał, aby absolutnie nie próbowali zakładać swojego państwa, gdyż algorytmy strategii inteligentnej okupacji planety są skierowane widocznie przeciwko strukturom opartym na ideach państwowości i patriotyźmie, a jedynym sposobem na subtelne przejęcie władzy jest wiadoma, skryta solidarność ponad prezentowanymi powszechnie widocznymi podziałami, zgodnie ze strategią: Kto nie z Mieciem tego zmieciem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. CZUJESZ się chybrydą czy pierwszą formą STWORZENIA.A MORZE OPAKOWANIE DUSZY CIĘ NIEWZRUSZA:)CHRYSTUS ZŁORZYŁ PROPOZYCJĘ NIEZABIJAJ WIĘC MORZE COŚ CHCIAŁ NAM WSZYSTKIM COŚ UŚWIADOMIĆ. MYŚLĘ WIĘC JESTEM. POZDRAWIAM

   Usuń
  2. CZUJESZ się chybrydą czy pierwszą formą STWORZENIA.A MORZE OPAKOWANIE DUSZY CIĘ NIEWZRUSZA:)CHRYSTUS ZŁORZYŁ PROPOZYCJĘ NIEZABIJAJ WIĘC MORZE COŚ CHCIAŁ NAM WSZYSTKIM COŚ UŚWIADOMIĆ. MYŚLĘ WIĘC JESTEM. POZDRAWIAM

   Usuń
 10. Nie jeden RN na świecie stosuje metodę polegająca na twierdzeniu iż twory fantazji, domniemania, przeczucia,są faktami rodem z naszego materialistycznie postrzeganego świata. Sam mam pogląd na świat oparty w pewnej mierze na przeczuciach. Próbuje je, jeśli się da konfrontować je z twardą rzeczywistością. Jestem skłonny uważać że ta rzeczywistość pomimo że powszechnie uważana za podstawę naszych przemyśleń jest tylko iluzoryczna. Niemniej jeśli ktoś próbuje naprawiać świat, obojętne na jaka skalę, to wartało aby robił to uczciwie. Mówił że o wiedzy jako o wiedzy. O domniemaniach jako o domniemaniach. O odczuciach jako o odczuciach. Ludzie od zarania skłonni są do plotek i sensacyjnych opowieści. Mądrzy to odcedzają. Inni robią z tego towar by sprzedać to innym.
  I tu na tym blogu, należy zastanawiać się czy ktoś czegoś pośrednio nie chce nam sprzedać

  OdpowiedzUsuń
 11. Gdy konfabulujący powołuje się na innych konfabulujących, nie czyni to z kofabulacji faktów. Pokazuje tylko że konfabulujący nie jest odosobniony.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świat jest inny niż sądzimy, głosi gospodaż tego forum. Jesteśmy duchami, energią. Pochodzimy, wszystcy, czy też niektórzy od kosmitów. Reinkarnacja jest prawem dotyczącym nas wszystkich. Ziemia ogarnięta jest wielką zmową, a większość ziemian żyje w nieświadomości. Wszędzie spisek szatańskiego zła. Ja nie wykluczam niczego z powyższych. Dopuszczam że wszystko razem, lub każde z osobna, jest w jakiś sposób możliwe. Dopuszczam że możliwe jest znacznie więcej. Znacznie więcej, to tyle, że do głowy nam nie przychodzi ile i jak. Niemniej wolałbym żyć w nieświadomości. Zasłaniać sobie oczy zwykłymi ziemskimi gierkami. Celami pozornymi, zasłaniającymi bezradność wobec nieuniknionego. Drogą do nich uczciwą, lub częściej drapieżnie niegodną. Wolałbym żyć w nieświadomości, nie znając recepty na tą globalną  odwieczną, niegodziwość. Nie mając instrukcji jak w tym odmiennym świecie mam się znaleźć. RN zaprasza nas na horror bez cienia nadziei. Na film, gdie po jego seansie bileterzy faktycznie obetną nam głowę. Czy wskazuje może Pan Panie Romanie na to wszystko jakiś sposób. Czy sam go    Pan zna. Lub choć się go domyśla. Od tysięcy lat są inne nauki. Opisują świat podobnie nieco do pańskiej wizji. Pewnie nieco mniej spektakularnie. Nie jak z pierwszej strony brukowca, gdzie czasami pojawiają się też prawdziwe wiadomości. Nauki te jednak dają metody. Instrukcje jak się w tym wszystkim zachować. Jak wybudować podląd, który nas przez to wszystko przeprowadzi. Może Pan sam powinien się w tą stronę obrócić.

   Usuń
  2. Panie Piotrze to absolutnie czysta fizyka, tyle, że nie wykładana powszechnie w maistreamowych szkółkach dla tradycyjnego mentalnie niewolniczego plebsu. Życie jest inteligentna energią, która materializuje się, imploduje w materię w miejscu powstania fraktalnej osobliwości - np. DNA komórki. Jeżeli przejrzymy na oczy, że faktycznie żyjemy wewnątrz pustej w środku planety po wewnętrznej stronie skorupy ziemskiej, to wszystko zaczyna się układać w logiczną całość. Pole elektromagnetyczne planety sprzyja pod każdym względem istotom energetycznym, duszom w formie plazmoidów czy orbsów, natomiast cieplarniane warunki do rozwoju mają tu także zasiedlane wciąż materialne awatary, powstałe właśnie z implozji, samoorganizacji tej inteligentnej energii w miejscach swoistego uporządkowania struktury DNA komórki. Ten dualizm jest w tym Edenie, ogrodzie pod szkłem nieba znajdującym się 100km nad naszymi głowami i czyniącym to niebo niebieskim absolutnie możliwy i jakby celowo zaprogramowany przez jego stwórcę. Jeżeli czuje się pan na siłach odrobinę poduczyć fizyki to bardzo proszę, gdyż nie znajdzie Pan tych prostych iluminowanych informacji w wielu gimnazjach i uczelniach wyższych o profilu fizycznym:
   1 z 7 części: https://youtu.be/gPPsrgRT5kw
   oraz szereg innych wyjaśnień w tej kwestii: https://www.youtube.com/watch?v=AG9fiO7e5bE&list=PL7838D71A26DD24C3

   Usuń
  3. Ja nie musze się obrócić. Ja to robię od lat - w Niemczech, w Izraelu, w USA i obecnie w Polsce. Proszę zajrzeć na YT - Dobre wieści.

   Usuń
  4. Drogi Romanie. Wybacz mi za słowa, które mogły wyglądać na krytykę. Nie taki miałem zamiar. Jestem pewien że swoimi prelekcjami, a pewno i życiem robisz dużo dobrego.
   Jestem buddystą i dość dobrze znam nauki Buddy. Słuchajac Ciebie nie da się uniknąć przekonania iż twój pogląd jest w dyżej mierze osadzony w buddyzmie. Są tam też domieszki hinduizmu i chrześcijaństwa. Wszystko to pływa w sosie rodem z fantazji naukowej i spiskowej teorii dziejów. Żebyś mnie zle nie zrozumiał. Nie czepiam się ani sedna twoich poglądów. Sam mam w pewien sposób podobne. Nie czepiam się też sosu, który uważam za w jakiejś mierze możliwy. Nie bronie też" praw autorskich " Buddy. Nie chcę Ci wykazywać plagiatu z jego nauk, bo było by to bez sensu. Robisz przecież dobrą robotę. Może być tak, że ludzie, którzy nigdy nie sięgneli by po nauki Buddy, nie wysłuchali by nigdy buddyjskiego nauczyciela, z zainteresowaniem wysłuchają elokwentnego miłego faceta o wyglądzie profesora. Jeżeli mądrość do nich tą drogą dotrze, to nie istotne czy słuchają nauk twoich czy Buddy. Jest jednak jeden istotny, aspekt na który chciałbym zwrócić Ci uwagę. Nauki buddy nie tylko pokazują jaki świat jest. Nie tylko objawiają jego mechanizmy, ale dają metody jak się w nim poruszać. Jak doskonalić swoją świadomość by, wg twojej nomenklatury stać się z duszy duchem. Prawdą jest, a ściślej, też tak uważam, iż nie każdy z nas żyjących tu na ziemi, w swoich ciałach ma taką samą drogę dla uzyskania najwyższej świadomości. I że przyczyna tego jest karmiczna. Jednak Budda  mając to na uwadze, podał tysiące metod dla ludzi bedących na różnym poziomie świadomości. Metody te diametralnie różnią sie od siebie. Czasmi pozornie sobie przeczą. Tu jednak ich potęga i mądrość, gdyż dopasowane są do ludzi, którzy tylko z pozoru są do siebie podobni, a jak wiesz tak niezwykle się różnią. Drogi Romanie, ludzie cię słuchają. Widać to po ilości wejść w internecie. Skoro robisz dobrą robotę, zrób ją dobrze do końca. A właście rób ją dobrze od początku do końca. Nauki Buddy bez metod były by nic nie warte. Twoje nauki bez metod brzmią często jak rozrywkowa sensacja. I to pomimo że takimi w większości nie są. Zainteresuj się więc metodami. Dołącz je do swoich metod odziaływania na czakry. Zwróć na nie uwagę swoich słuchaczy.
   Pozdrawiam
   Piotr

   Usuń
 13. Robimy PANOWIE DALEJ TEN EKSPERYMENT KTO MA RACJE :) A WIĘC RĄCZKI W GURĘ KTO WIE KTO TO BYŁ ECHNATON I CO ZROBIŁ :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Robimy PANOWIE DALEJ TEN EKSPERYMENT KTO MA RACJE :) A WIĘC RĄCZKI W GURĘ KTO WIE KTO TO BYŁ ECHNATON I CO ZROBIŁ :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. CHYBRYDA ZWANA ECHNATONEM OBCIONRZONA HOROBOM MORPFANA ZWANA DALEJ MOSESEM WYPROWADZIŁA RZYDUF Z EGIPTU NA PÓSTYNIE. OK?

   Usuń
  2. BRAWO :) A TERAZ KIM BYŁ JEZUS :)

   Usuń
  3. BRAWO :) A TERAZ KIM BYŁ JEZUS :)

   Usuń
  4. JE ZEUS KRULEWSKI SYN EDOMITY HERODA I MŁODEJ KAPŁANKI JOWISZA MARIAN PILNIE POSZUKIWANY OD SAMEGO NARODZENIA, GDY TAJEMNICA JEGO POHODZENIA WYSZŁA NA JAW. GDY SIĘ TO WYDAŁO W DESPERACJI I Z PREMEDYTACJĄ MORDOWANO WSZYSTKIE NOWONARODZONE DZIECIAKI. MIAŁ PRZYRODNICH BRACI I SIOSTRY. JAKO WYSOKONARODZONY ODBIERAŁ NAUKI W ELITARNEJ SEKCIE NAZAREŃCZYKUW TZW. ESSEŃCZYKUW - BIAŁYH KAPŁANUF Z SIEDZIBOM W MYRD NAD MOŻEM MARTWYM.
   PO UKŻYRZOWANIU JEGO MATKA, RZONA, JUZEF, SYN I CURKA UDALI SIĘ (UCIEKLI PŻED REPRESJAMI) DO SIEDZIBY CHERODA W LANGWEDOCJI WE FRANCJI KONTYNUUJONC NAUKI JE ZEUSA JAKO KATAŻY - CZYŚCI.
   A tak na serio polecam przeczytać 3 częściowy komentarz qrde blade na stronie --> https://www.youtube.com/watch?v=S9e195I7bEo

   Usuń
 15. Panie Romanie! Odnośnie Snowdena (i tagże Assange) interesujące zdają się być dwa artykuły:
  https://kauilapele.wordpress.com/2016/09/23/webster-g-tarpley-ph-d-6-18-13-how-to-identify-a-cia-limited-hangout-operation/
  oraz
  https://kauilapele.wordpress.com/2016/09/23/those-two-vt-articles-from-2013-exposing-the-snowden-assange-whistleblower-limited-hangouts/
  Ciekawa jestem Pana opinii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za linki. Na wykładzie Victora Marchetti byłem w bodajże 1982-83 roku w Chicago. W kręgach wywiadów i odruchowego kłamstwa nigdy nic nie wiadomo na 100%. To z tej przyczyny więcej uwagi poświęcam sprawom dotyczącym procesowi wewnętrznego rozwoju niż zjawiskom inscenizowanym przez mistrzów kłamstwa i iluzji.

   Usuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń