Roman

Roman

czwartek, 18 sierpnia 2016

NOWY UKŁAD - POLICZEK DLA OBAMY I DRUGI DLA MERKEL

Putin i Natanjahu - dwaj wykonawcy na scenie NWO?

Zaskakujący sojusz między Rosją i Izraelem jest policzkiem dla znienawidzonych na świecie Stanów Zjednoczonych, a tym samym dla władców marionetek
z London City...
... chyba że chodzi tu nie o spontaniczność,
a o scenariusz ...

Rewers Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych
Rzymska liczba MDCCLXXVI (1776) nawiązuje do utworzenia przez
satanistę, jezuitę Adama Weishaupta zokonu Illuminatów


Novus Ordo Mundi - Nowy Porządek Świata nie jest ideą nową. Ta idea pochodzi z księgi, z powodu której ludzie mordowali i nadal mordują się na tej planecie - z Biblii. Za Władimirem Putinem jak i za Benjaminem Natanjahu stoją doradcy, którzy realizują pewien biblijny scenariusz. Ten scenariusz zawiera wolę istot astralnych, kolonizatorów z innych planet i/lub wymiarów, którzy przygotowują na planecie Ziemi świat dla siebie, świat w którym demoniczny przywódca lub przywódczyni tych istot będzie uznany za "boga", a posłuszni jego woli (a także nieposłuszni) mają grać rolę jego ludu. Na Ziemi posłusznymi sługami tych istot są Rothschildowie, bracia Rockefeller, talmudyści, sabataiści, frankiści*, sataniści, lucyferianie i jezuici.

*) Nie mylić ze zwolennikami hiszpańskiego faszysty, Francisco Franco

Kościół katolicki zwany powszechnym jest nazwą instytucji lucyferiańskiej.

  - Bazując na przepowiedniach biblijnych, Izrael przeznaczony jest jako centrum światowej religii nowego, zjednoczonego świata (Patrz:Agenda 2030). Wprawdzie premier Izraela, Bibi Natanjahu nie jest tym scenariuszem oczarowany, to jednak wielu wpływowych, religijnych fanatyków jest za!

W centrum odwrócona swastyka
Chrystus w "nowej erze" jest już zbędny

Czarni magowie realzują biblijny plan
Nauka Chrystusa musi sczeznąć w mrokach historii
Nazwano Go "Jeszu" - od klątwy: jimachek szmo wa zichro
(niechaj wymazane zostanie jego imię i pamięć po nim)


   Naczelny Rabin Izraela, David Lau żąda natychmiastowego wybudowania na Wzgórzu Świątynnym 3-ciej świątyni, która będzie stanowić centrum światowej religii. Jego życzenie wsparte zostało przez jezuitę, papieża Franciszka
i wychowanka jezuitów, ex-prezydenta Izraela, Szymona Peresa.

Makieta 3-ciej świątyni budowanej rękami ludzkimi

Jest to myśl zaiste diabelska, która ma sprowokować diabelską reakcję
w świecie muzułmanów. Psychologiczna bariera blokująca wszelkie wysiłki pojednania.
Rp.:płacisz komuś o kim wiesz, że jest w potrzebie, żeby rozdrażnił psa. Obiecujesz pomoc w razie potrzeby wiedząc, że nie dotrzymasz obetnicy. Wiesz, że pies zareaguje zgodnie ze swoją naturą. Stajesz po stronie napadniętej
i pogryzionej "ofiary" i znajdujesz światowe poparcie. Pies musi zostać uśpiony, bo zagraża wszystkim. Pogryziony też już odegrał swoją rolę i stał sie zbędny. Wiesz, że ci się to uda, bo znasz swoją naturę. Jesteś inteligentnym władcą marionetek. 
To tylko żart...

"Ojciec" "święty" Jorge Mario Bergoglio 
z wygiętym krzyżem 
To tylko przypadek...

Krzyż odwrócony "do góry nogami"?
Przecież to jeden ze znaków antychrysta!
Wcale nie...

Mianowany "świętym" Karol Wojtyła (JP II)
całuje Koran w towarzystwie szejka Jassina,
który wysyłał w świat "niewiernych" samobójców islamskich.
Papież jest nieomylny...

W dniu 17 kwietnia 2008 roku,nieomylny Ratzinger vel papież Benedykt przyjmuje prezent od muzułmanki w postaci posrebrzanej kopii wersetów z Koranu, księgi którą noszą pod pachami klerycy muzułmańscy tak, jak kler katolicki Biblię.
Czyżby obie te księgi były inspirowane przez to samo źródło?


"Święty" Karol Wojtyła z wygiętym przypadkowo krucyfiksem.

Wygięty krucyfiks jest symbolem używanym przez satanistów
od w VI wieku.
Wygięty krzyż, na którym wisi zniekształcone bólem ziemskie ciało Chrystusa; symbol ma odstraszać tych, którzy decydują się pość za Jego wołaniem: "Chodźcie za mną!" oraz "Wyjdźcie z niej (z tej instytucji), abyście nie mieli udziału w jej zbrodniach".
Josef z Arymetei i Nikodem (uczniowie Jezusa) zdjęli ciało
z krzyża, ale czarni magowie umieścili je tam z powrotem
po dziś dzień grożą wygiętym krucyfiksem.


PO OWOCACH POZNACIE ICH 

CZYNY SĄ GŁOŚNIEJSZE OD SŁÓW

- Czarni magowie i illuminaci są specjalistami
w manipulowaniu umysłami i skłócaniu sami pozostając w cieniu. Na szczycie ziemskich sług demonicznych istot działają jezuici i rodzina Rotschildów.
[W tym miejscu należy podkreślić, że tak jak nie wszyscy jezuici są satanistami, tak też nie wszyscy członkowie rodziny Rotschildów są satanistami,ale  z całą pewnością nie są żyjącymi według 10 przykazań "żydami"]. To ta siła używa chasydzkiej sekty gorliwców mesjanizmu - Chabad-Lubawicz, liczącą prawie ćwierć miliona wyznawców na całym świecie posługuja się tymi zabłąkanymi duszami jak marionetkami, chyba że jest odwrotnie...? 

...Ale co za różnica dla zwykłego zjadacza chleba lub falafla? Ci "obrzydliwi żydzi"nie chcą zawładnąć światem dla siebie, lecz dla istoty, która obiecała im przed tysiącami lat, że w przyszłym świecie, materialnym świecie, bo tylko taki jest realny, będą z jej łaski "królować".

- Ten "nadchodzący świat" (hebr. olam ha'baa) nie będzie bazował na Boskich Prawach, lecz na prawach ustanowionych wedle woli tej istoty. Prawa zawarte w "kazaniu na górze" pójdą w niepamięć. Liczyć będzie się posłuszeństwo
i poprawność.
A Pan będzie nagradzać lub karać kogo zechce.

- Niemiecki historyk, Wolfgang Eggert uważa,  że Niemcy i Izrael są natym chasydzkim celowniku. Niemcy dlatego, ponieważ chasydzi wyczytali z Biblii
i Talmudu, że ten kraj jest wrogiem Żydów (po II-giej wojnie światowej są już tego pewni) i dlatego trzeba ich zniszczyć raz na zawsze.
Państwo Izrael musi zostać zniszczone, żeby zmaterializować się mogło proroctwo dotyczące Har-Magedonu.


Johanan, czyli Jan pisze swoją Apokalipsę inspirowaną przez istoty nieludzkie - jedna z nich w kulistym obiekcie na tle nieba,
druga częściowo zaterializowana. Artysta namalował ją ze skrzydłami chcąc w ten sposób podkreślić,
że istota potrafi także unosić się w powietrzu.


   - Demony skłócają między sobą także tych, którzy im służą i chca "przypodobać się ich Panu. Tylko najbrutalniejszy wygra ten "wyścig szczurów", w ktorym wszystkie podłe triki są dopuszczone. Ten brak jedności wśród ziemskich "elit" rządzących działa na naszą korzyść... 
Chodzi tuo strategiczny "trik" ktorego nie powstydziłby się sam Niccolò dei Machiavelli; syjoniści złożyli w ofierze religijnych, europejskich Żydów w czasie II wojny światowej, dzięki czemu otrzymali w 1948 roku własny kraj, który nazwali Izrael.

-   Eggert przytacza wypowiedź jednego z rabinów tej sekty: "Jeśli przyjrzymy się łańcuchowi przerażających wydarzeń z chasydzkiej perspektywy [11 września 2001roku], widzimy, że Stany Zjednoczone są nijako zobowiązane do realizacji ich historycznej roli w świecie, czyli uczyć świat, czym jest Siedem Dobrych Uczynków zwanych też Prawami Noachidzkimi". 


-  Według Eggerta, wolnomularze od początku uznawali siebie za "synów Noego i w swojej konstytucji zintegrowali je już w 1723 roku. Tak więc masoni dobrowolnie współpracują z sektą Chabad - Lubawicz. Gdyby Chrystus żył tu
w ciele znowu z nami, nazwałby sekciarzy Chabadu "faryzeuszami uczonymi
w piśmie". Ci ludzie starają się wywierać kolosalny wpływ nie tylko na żydów innych frakcji judaizmu, lecz także na syjonistów spośród których niektórzy
w końcu dają wiarę ich interpretacji nauk zawartych w Biblii, w Księdze Zohar, Talmudzie i apokryfach. Ci ludzie dotarli nawet do obecnego premiera Izraela, Natanjahu, który nie jest bynajmniej religijnym "żydem", nawet do prezydenta Putina, który jest nie-żydem I NIE ZAMIERZA NIM BYĆ (o ile można dzielić dzieci Stwórcy zamieszkujące wielowymiarową, wielopłaszczyznową Nieskończoność. No cóż. Są wciąż jeszcze tacy, którzy wyznają tako model rozumowania mimo iż to brednia i kłamstwo bezpośrednio z ust ojca kłamstwa). 

Rabin Menachem Schneerson do Natanjahu, który trzymał się od tej "religijnych" z daleka:
Już dawno ciebie nie widziałem.

Putin i naczelny rabin w Rosji, Berel Lazar.

   - Czy można z tego pochopnie wyciągnąć wniosek, że obaj tańczą tak, jak sobie tego życzą "lubawicze"? Bynajmniej. KGB i Mossad zacieśniają współpracę. Moskwa i Jerozolima chce ożywić jeszcze bardziej handel. Podczas gdy prezydent Obama w USA, tak jak Angela Merkel w Europie zajęta jest zapraszaniem do Unii wrogów judeochrześcijańskie cywilizacji (i białej rasy), prezydent Putin zaprasza "żydów", którzy nie chcą osiedlić się w Izraelu, ale chcą opuścić muzułmańską Unię do Rosji.

-  Celem sekty Lubawiczów opętanych biblijna ideą "końca czasów" jest zharmonizowanie wydarzeń światowych z proroctwami dotyczącymi pojawienia się na Ziemi Mesjasza i tak manipulować nimi, aby doszło do ziszczenia się ich oczekiwań i wizji przyszłości.

Problem w tym, że na przybycie Zbawiciela [paruzja] czekają też sekty rzekomo chrześcijańskie (wszelkie instytucje kościelne), a także fanatyczni islamiści marzący o przejęciu kontroli nad światem
i przygotowaniu go na przybycie ich Zbawiciela - Mahdiego. Przypominam: tylko najbardziej dziki, najbardziej brutalny gracz przypodoba się Panu (nie mylić ze Stwórcą wszechświata!).
Ta walka o podobanie się Panu - jak to ujęte jest
w rzekomo świętych księgach - w Biblii i Koranie - nie może się dobrze skończyć, ponieważ w oczach Stwórcy jest to walka bratobójcza, co nie odpowiada woli naszego Ojca.

- Warunkiem przetrwania III-ciej wojny światowej jest z punktu widzenia Lubawiczów przynależność do narodu żydowskiego i życie według ich interpretacji praw judaizmu. Inni nie przetrwają.
Z powojennego chaosu, na radioaktywnej, zatrutej planecie powstanie nowy świat, żydowski świat,
w którym panować będą  ultra-ortodoksyjne, żydowskie prawa. Zrozumiano?
Takie samo zbawienie oferuje islam. Takie samo zbawienie oferuje Watykan - mieszanka katolicyzmu z komunizmem od Lizbony po Kaukaz (arcybiskup hrabia von Magnis).

- Żyjący w Kanadzie szwajcarski bloger żydowskiego pochodzenia, dr Henry Makow pisze, że sekta Chabad-Lubawicz utrzymuje bliskie stosunki
z prawie każdym liczącym się rządem na świecie. Źródłem ich sił są usługi oferowane loży illuminatów:
a) Chabad współpracuje z izraelskim wywiadem gdy chodzi o operacje przestępcze i wywiadowcze  oraz
b). promuje ideologię rasistowską, zachęcającą syjonistów do niemoralnych czynów (przy czym syjonistami nie muszą być tylko wyznawcy judaizmu).


- Ludzie z Chabad-Lubawicz studiują filozoficzne księgi Kabały zawierające wiedzę "importowaną na Ziemię przez upadłe, astralne istoty i tak jak założyciele sabataizmu i frankizmu przed nimi doszli do wniosku, że Bóg nie jest wolny od absolutnej moralności i dlatego nie jest obiektywny, lecz subiektywny. To jest szatańskie credo.

- Stąd też wywodzi się wiara (ale nie wiedza!), że "Żydzi są narodem wybranym przez Boga", a wybrał On ich sobie dlatego, bo tak Mu się spodobało, żeby właśnie w nich tchnąć Swego ducha i właśnie ich obdarzyć "świętym językiem" (hebr. sfat ha'kodesz). Tego typu nauka wywołuje oczekiwany rezonans
w upadłych duszach, które jeszcze nie sa gotowe zrezygnowac ze swojego ludzkiego ego i świadomie przeprogramować swoje geny, które sa antenami nastawionymi przez pozaziemskich genetyków czyniąc z tych ludzi bezmyślne narzędzia programu kolonizacji. Tym ludziom z zewnątrz pomóc nie można tak samo, jak nie można pomóc (a jednak trzeba spróbować) i żadne argumenty do nich nie docierają, nawet nie słowa Biblii, z których jasno wynika, że ich "bóg" już 2600 lat temu odrzucił ich podejście do życia i bliźniego  (Ks. Jeremiasza, 34: 17-22). To ludzie, nie "żydzi", ludzie o tego typu mentalności, niosący w sobie zaprogramowane specyficznie geny odrzucili przed dwoma tysiącami ziemkich lat naukę Chrystusa i nadal błądzą
w mroku religijnego obłędu. Nosiciele i zwolennicy takiego nastawienia do życia i do bliźniego widzą
w takich ludziach jak Rothschildowie i im podobne klany ideał "żydostwa", ideał "żyda", który kupuje cały świat, bo przypodobał się swemu Panu, a Pan w swej dobroci go za to wynagrodził taką mocą. Taki "żyd" zarządza majątkiej swego Pana i stać go na wszystko. Ich "bóg" jest materialistą. Nie masz pieniędzy, żyjesz w nędzy - nie podobasz się "bogu"; stać cię na wszystko  - oczywiście "wszystko" to, co ten materialny, istniejący chwilowo holograficzny świat może ci zaoferować - "bóg" ci błogosławi. Watykan i świat muzułmański również tak widzi "boga". Bóg przedstawiony przez Chrystusa jest dla nich nie atrakcyjny. To obmierzli niewolnicy materii i materializmu. Te dusze nie tęsknią za Bogiem, który jest miłością, nie tęsknią za domem, nie widzą w bliźnich swoich duchowych braci i sióstr. 

Lubawicze są gałęzią ruchu hasydów, studiujących księgi Kabały, Talmudu i HaTanya (hebr. zbiór powiedzeń); dzieło filozoficzne pisane przez 20 lat
i opublikowane w 1796 roku przez Szneura Zalmana zatytułowane Likkutej Amarim (hebr. zbiór powiedzeń). Dzieło to poróżniło kręgi chasydzkie.
U jednych zyskało aprobatę, zaś inni odrzucili je. Tak to zwykle bywa, gdy Boga szuka się na zewnątrz, w księgach a nie we własnym sercu,
w głębi duszy.

- W roku 1994 zmarł rabin Menachem Schneerson uznawany przez chabadników za "syna rodu dawida" (ben Dawid). [Natomiast Natanjahu jako syjonista jest przez nich postrzegany - tak jak Jezus - jako "syn Józefa" (ben Josef). Żeby odczuć
w jakim stanie świadomości żyją ci ludzie, trzeba wczuć się choćby na chwilę w ich stadium rozwoju. To samo dotyczy walczących islamistów i wszelakiej maści inkwizytorów. Psychoterapia i psychotropy nie zdadzą w tych wypadkach egzaminu. Człowiek wolny to człowiek wolny od samego siebie, od programów które mu nie służą, które go zniewalają. Sekciarze Chabadu wierzą, że zmarły rabin Schneerson (i tylko on, a inni rabini nie!) powstanie ze zmarłych po apokaliptycznym zniszczeniu syjonistycznego Izraela (mimo iż chasydzi zaprzeczają "zmartwychwstaniu") oraz że powstanie nowy, prawdziwy Izrael - władca całego świata zgodnie z wolą ich "boga", zawartej w Biblii, Kabale
i Talmudzie. Wiele artykułów antysyjonistycznych
w Internecie pochodzi w tych kręgów. Raz jeszcze: ci ludzie utrzymują kontakty z wszystkimi rządami, które licza się w tym świecie i manipulują nimi
w zależności od swoich planów i potrzeb.
Dlaczego rządy tych "nieżydowskich" państw gotowe są im służyć?
Ponieważ każdy rząd można kupić lub w razie potrzeby wymienić. Zakończenie każdej wojny też można kupić. Generalicja to też tylko ludzie.
Czas nie istnieje. Cel uświęca środki. 

Mahmud Ahmadineżad trzyma w objęciach przywódcę Chabadu.
Szkoda, że nie mogliśmy usłyszeć  c o  uzgadniono. 

- Ponoć Iran jest wrogiem #1 Zachodu. Achmadindżad głośno i wyraźnie chce "wymazać Izrael z mapy świata" mimo iż sam pochodzi
z "perskich żydów" konwertowanych na islam ze względów ekonomicznych. Perskich żydów, czy żydowskich satanistów, bo to duża różnica. Wymazywanie miejsc zamieszkałych przez ludzi, koliduje z nauką zawarta w 10 przykazaniach.
... I nagle stał się cud. I nagle USA znowu zezwala Iranowi na kontynuowanie prac nad bombą atomową. Chabad chce przyspieszyć zmartwychwstanie ich "syna Dawida". Narzędziem ma być Iran. 
Tu więcej o politycznym przywódcy Iranu:

- Jak podał do wiadomości "Jerusalem Post" w dniu 19 października 2001 roku, Chabad-Lubawicz "kontroluje  2600 instytucji na całym świecie. Jest to organizacja o ogromnych światowych zasobach finansowych. [...] W rzeczywistości, Chabad jest ruchem o monumentalnym znaczeniu. Żydzi religijni są mocno uzależnieni od wpływów tej grupy na świecie [...]. Ich rabini dominują i są gotowi zdominować gminy żydowskie w zaskakującej liczbie krajów".

- Szef gminy żydowskiej w Charkowie, przekonany wróg sekty Chabad-Lubawicz, Edward Hodos powiedział że wezwanie tych ludzi do zmniejszenia populacji na świecie do 600 milionów nie-żydów podobne jest z przekazem wyrytym w granitowym monumencie stojącym w stanie Georgia w USA (The Georgia Guidestones), podczas gdy łączna liczba Żydów żyjących w diasporze oficjalnie szacowana jest na około 13 milionów.   - W tym kontekście i patrząc na tło światowych wydarzeń można się spodziewać różnego rodzaju obrotu spraw. Współpraca tej sekty z rodziną Rotschildów, zakonem jezuitów i głównymi lożami masońskimi może doprowadzić świat do tego sytuacji, którą za wszelką cenę chcą stworzyć mózgi z londyńskiego City i Watykanu realizujący krok po kroku plan demonicznych astralnych istot występujących pod ogólną nazwą Lucyfer.

Baron środków masowego przekazu Rupert Murdoch(po lewej)
i  baron Jacob Rotschild


Tym punktem są apokaliptyczne proroctwa biblijne dotyczące napaści na Izrael przez armię "Goga" i jej upadek. Strategia Lucyferian polega właśnie na ściągnięciu najeźdźców do Izraela. Kraj Magog to byłe terytorium Chazarii. Zjednoczone siły lucyferian chcą posłużyć się nienawiścią islamską w stosunku do innowierców, a w szczególności do syjonistycznego Izraela. Ta nienawiść jest energią, ktorej czarni magowie chcą nadać kierunek; jej źródła to Iran, Sudan, Libia i Turcja, która islamiści chcą zamienić w drugi Iran. 

- Gdy islamskie siły Goga zaatakują Izrael, astralne "zwierzchności" zadbają o to, żeby raz na zawsze zniszczyć wrogów Izraela używając do tego celu broni powodującej silne trzęsienia ziemi, ataki paniki wśród żołnierzy Goga (HAARP? broń psychotroniczna?),  zarazy (broń bakteriologiczna?) itp. szatańskie sposoby uczenia pokory. Góry i pola Izraela staną się wielkim grobem najeźdźców,
a ptaki i hieny będą pożerały trupy, a mieszkańcy Izraela będą przez siedem miesięcy grzebać zwłoki. To nie są moje proroctwa. To są proroctwa biblijne, które chcą zrealizować czarni magowie i sataniści specjalizujący się w manipulowaniu negatywnymi emocjami (takimi jak nienawiść, złość, zawiść itp.) niedojrzałych ludzi.
[Patrz proroctwa m.in: Ezechiela, rozdz. 38 i 39, Jeremiasza 17:29, Izajasza, Joela, Habakuka,; Ew. Łukasza 21, Mateusza 24...].


Ortodoksyjna Unia Żydowska nie uznaje sekty Chabad-Lubawicz za żydowską ponieważ ludzie ci odżegnuja się od nauk zawartych
w 10 "przykazaniach".

Naczelny rabinat ma takie samo zdanie na temat tej sekty.

"Chabadnikom" zależy na doprowadzeniu w Izraelu do wojny domowej i na zniszczeniu syjonistycznego Państwa, aby móc założyć państwo satanistyczne. Mają poparcie illuminatów i Watykanu. 

A co z nami? 
My zajmijmy się w tym czasie naszym duchowym rozwojem
i przygotujmy się na powrót do domu, w te wymiary Boskiej, uniwersalnej świadomości skąd zeszliśmy na materię i dokąd  - kto tęskni - szczęśliwi wracamy. Zło zniszczy się samo, bo takie jest jego przeznaczenie.
Służy w procesie samopoznania. 
W s z y s t k o  nam służy.

9 komentarzy:

 1. Witam p.Romanie , jak zwykle szczególarz z pana . Świetnie wyłapał pan , że ci wszyscy "czarni magowie" ongiś znieważali , biczowali i opluwali naszego Pana Jeszu pomazańca Bożego by w końcu go zabić .
  Dziś widzimy , że nawet samo imię JESZU kłuje ich w oczy, zamordowanie zbawiciela to za mało ,że musieli wymyślać przekleństwo na to imię.

  Ciekawe jest to że nie imię Jeszua, Jezus , Dzizas , Chesus czy Zezu a właśnie JESZU jest dla nich belką w oku . Tak naprawdę tylko imię JESZU znaczy zbawiciel , reszta to jakieś zamienniki , podróby nic nie znaczące . Jedynie Jeszua znaczy - zbawienie , ale to akurat pan zna .
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. POTO MAMY DANY NAM ROZUM WIĘC PATRZMY.STWURCA TERZ ZAPEWNE PRZYGLĄDA SIĘ TEMU I TO WIDZI.A JEGO O ZDANIE NIKT NIEZAPYTA :) SYN JEGO DOBRO WSZECHISTNIENIA TERZ MA OCZY I NAPEWNO NA TO PATRZY. CZY CHRYSTUS OPOWIE SIĘ ZA PRZEMOCĄ NIESĄDZĘ. ON TERZ ZAPEWNE POPATRZY NA TO WIDOWISKO:) POZDRAWIAM CIĘ MOCNO

  OdpowiedzUsuń
 3. POTO MAMY DANY NAM ROZUM WIĘC PATRZMY.STWURCA TERZ ZAPEWNE PRZYGLĄDA SIĘ TEMU I TO WIDZI.A JEGO O ZDANIE NIKT NIEZAPYTA :) SYN JEGO DOBRO WSZECHISTNIENIA TERZ MA OCZY I NAPEWNO NA TO PATRZY. CZY CHRYSTUS OPOWIE SIĘ ZA PRZEMOCĄ NIESĄDZĘ. ON TERZ ZAPEWNE POPATRZY NA TO WIDOWISKO:) POZDRAWIAM CIĘ MOCNO

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyruguj proszę błędy gramatyczne.... Przeszkadza w czytaniu. Nie z czasownikami w j. polskim pisze się oddzielnie,NIE Sądzę a nie NIESĄDZĘ.
  STWóRCA a nie strwurca. Dziękuję. Maryla

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki piękny wyraz - wyruguj. W szkole miałam 5 z
   j. polskiego a w życiu nie "spotkałam" wyrazu wyrugować. Piękno samo w sobie doprawdy.
   Pozdrawiam Krzysztofa mi nie przeszkadza jak piszesz. Ważne o czym.

   Usuń
  2. Ja pamiętam to słowo z dzieciństwa. Np. "został wyrugowany ze zdrowego społeczeństwa".
   http://definicja.net/co-to-znaczy-Wyrugowa%C4%87

   Usuń
 5. Jednym słowem i z tego faktu trzeba sobie wreszcie zdać sprawę, że ludzko wyglądające hybrydy ( o krwi RH minus ), tzw. ludzkie awatary, klony sekretnie rządzące w zdecydowanej większości dwoma filarami władzy tego świata czyli pieniądzem i religią są tak przez ich stwórców skontrułowane, że mogą być czasowo lub na stałe zasiedlane przez energetyczno -duchowe symbioty, archony realizujące swoją własną, okupacyjna politykę planety. Przy pomocy mistycznych manipulacji starają się osiągnąć swój zamierzony cel polegający na eliminacji tubylczego plebsu zwykle RH plus w którym nie mogą się odradzać, natomiast mogą nim również manipulować.
  Jak widać swoje cele i rozgrywki realizują przy pomocy napuszczania tubylców na siebie lub realizacji mistycznie zamierzonych strategii wzajemnej eksterminacji. Tzw. LUSZ energia ludzkich emocji w chwili rozłączenia z materialnym ciałem jest dla nich niezwykle poszukiwanym afrodyzjakiem, który jak widać przy pomocy tubylczej durnoty jest nadal bezwzględnie realizowany. Z drugiej strony pamiętajmy, że Jezus również hybryda RH minus doskonale znał swoje przeznaczenie po przejściu procedury przejścia poprzedzonej 40-dniowym postem, wiedział i ponad wszystko wbrew typowemu, tubylczemu rozsądkowi starał się usilnie udowodnić, że nie umrze na krzyżu, co jak nie wielu nadal zdaje sobie sprawęfaktycznie miało miejsce. Cudownie ożywiony przez 40 kolejnych dni udowadniał wszem i wobec, że żyje i ma się całkiem dobrze. Następnie udał się do Kaszmiru w Indiach, gdzie nauczał na co rząd Indii przekazał Watykanowi kilkadziesiąt oficjalnych, historycznych dowodów. Zmarł dopiero w wieku 105 lat, a jego zapomnianym grobem w Srinagar do tej pory opiekują się Muzułmanie. Oświecone, znające wiedze hybrydy są długowieczne, miedź w ich krwi powoduje, że są odporne na infekcje i wszędobylskie, śmiercionośne dla tubylców toksyny nie szkodzą im tak bardzo jak innym . Ich organizmy po spożyciu monoatomowego złota, nadprzewodnika w temperaturze pokojowej - ORMUS-u stają się chwilowo prawie nieśmiertelne. Jest to tzw. procedura przejścia zwana też zapłodnieniem boskim nasieniem lub spożyciem owocu z drzewa życia ( zwanego nomen omen ORME ) pozwala im na kontakt z bytami energetyczno duchowuymi, duchowymi opiekunami czyli archonami. Zwyczajnie hybrydy tak mają i do tego tez służy prosedura obrzezania dla tzw. quasi hybryd powodująca, że prawdziwa, zalękniona dusza wycofuje się z materialnego awatara na skutek bolesnej traumy spowodowanej wiadomym zabiegiem. Zastępujący ją demoniczny symbiot ma szanse zawładnąć wtedy z sukcesem całym ludzko wyglądającym awatarem, będącym zwykle mieszańcem tubylca i hybrydy. Grzech pierworodny i ród Kaina właśnie polegał na zmieszaniu ras, krwi i wzajemnie trujących wydzielin opisany słynną wypowiedzią Boga i chorobami haptenowymi o których nadal cicho sza...

  OdpowiedzUsuń
 6. Demonicznie i materialnie nurkująca elita nie zdaje sobie kompletnie sprawy czym faktycznie różni się ludzka istota od powszechnych wszech i wobec otaczających nas biorobotów. Wielu wydaje się, że elity od typowego plebsu odróżnia gnoza i inteligencja. Być może tak jest, ale sprawdzian ten jest jednak ograniczony oraz żałosny mentalnie i moralnie, gdyż stale okłamywany plebs nie ma w tej grze równych szans, co daje wyraźny obraz upośledzonego ego tej skrytej starannie elity oraz nierównej, nie obiektywnej walki tak jak i wyniku. Podobnie zresztą jest z pojęciem kryterium wyższości ISTOTY nad powszechnymi biorobotami z którym to ta elita zupełnie nie zdaje sobie sprawy. Otóż inteligentną istotę od inteligentnego robota różni możliwość prezentowania przez nią wyższych uczuć i radości, spełnienia i samorealizacji z niesienia pomocy i miłości innym istotom żywym, przynajmniej takiej jak zwykła radość stwórcy z przywróconego do prawidłowej pracy uszkodzonego urządzenia. Inne kryteria jak pamięć, rozum, inteligencja, wiedza,realizowanie zadań, władza może być realizowana również przez zwyczajne roboty obojętnie czy składające się z inteligentnej energii plasmy czy tej implodującej w materialną, ludzko wyglądającą postać. Pod wieloma bowiem względami zwykłe zwierzęta są znacznie wyższymi w tym kryterium ISTOTAMI niż zasobne w środki, władze i wiedzę nadal żałosne ludzko wyglądające bioroboty.
  wężykiem, wężykiem

  OdpowiedzUsuń
 7. Romanie ! Wszystko ma przebiegać według demonicznego planu i mamy przegrać i odejść do nieba nowego ? - czy też uda się do ludzi przemówić aby nie skakali sobie do oczu i wprowadzili wreszcie pokój na Ziemi ? Ja próbuję przemówić - może się uda ? Na wiosnę ukażą się moje dwa projekty książek 'Walka Światłości z Ciemnością na Końcu Czasów ...' oraz 'Bóg Jest Miłością ...'. Polecam - projekty są dostępne necie - redakcja dopiero je redaguje. A i pomoc dobrych kosmitów może i powinna nastąpić - stchórzyli 309 tys lat temu gdy Ziemia znalazła się w strefie okupacyjne ciemnych sił !Mam nadzieję, że teraz nie stchórzą i pomogą ? Pozdrawiam. Jacek - Mieczysław Jacek Skiba , PS. em. mjacek2013@interia.pl , Utwory [projekty] + inne materiały są dostępne na: www.przeslanie.com – moja strona, http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty - mój chomik [trzeba się zalogować aby pobrać za darmo, tu są najbardziej aktualne projekty]. http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 - Google+ - Mieczysław Skiba.

  OdpowiedzUsuń