Roman

Roman

czwartek, 4 sierpnia 2016

PAMIĘTNIK NIEBIANINA


Niebianin to po niemiecku Himmler

Heinrich Luitpold Himmler, jezuita, gestapowiec, założyciel zakonu trupiej czaszki - SS, zbrodniarz wojenny pisał pamiętniki, które przetrwały w rosyjskim archiwum 70 lat; obecnie posłużą historykom na wgląd w mroczny umysł tego złego ducha. 
W serii niedawno odnalezionych pamiętników, funkcjonariusz nazistowski, Heinrich Himmler opisał scenę, w której prawie zemdlał, gdy mózg zastrzelonego żyda ochlapał mu płaszcz - informuje brytyjski Daily Mail. Pamiętniki te to spisane na ponad 1000 stron wydarzenia oraz  kronika od roku 1938 aż do 1944. Dokumenty te znaleziono w Rosyjskim Archiwum Wojskowym w Podolsku pod nazwą "drewnik" (ros. dziennik). Dokumenty te - jak dalej podał Daily Mail - wpadły w ręce Armii Czerwonej pod koniec II wojny światowej i nie widziano ich aż do teraz. 

W jednym miejscu Himmler opisał jak to po masażu u swojego lekarza wydał rozkaz zamordowania 10 Polaków. W innym miejscu, gdy pisał swój pamiętnik podczas wizyty w obozie koncentracyjnym w Buchenwaldzie, zanotował: "zjadłem przekąskę w kasynie SS".

Himmler chwalił sobie "skuteczność" silników wysokoprężnych Diesla w zabijania żydów, po odwiedzeniu specjalnej wystawy w Sobiborze, gdzie zamordowano 400 osób na jego cześć.

Kochający ojciec

Jest tam też m.in. notatka napisana trzy dni przed inwazją aliantów w Normandii,  z dnia 3 czerwca 1944 roku. Himmler szczegółowo opisał ślub generała SS, Hermanna Fegelein z Gretl Braun, siostrą konkubiny Hitlera, Ewy Braun. Zaproszeni goście bawili się u Hitlera w Berchtesgaden, w Bawarii. Miesiąc później Fegelein został zastrzelony za dezercję. Są tam także notatki
z osobistego życia SS-mana odnoszące się do jego córki, Gudren, którą nazywał Puppi (laleczka).


Gudrun Himmler-Burwitz  jest nadal - jak podaje dziennik -  "zagorzałą nazistką, która mieszka na przedmieściach Monachium, gdzie wspomaga byłych nazistów z ramienia swojej organizacji "Stille Hilfe" (Cicha Pomoc).Dyrektor Niemieckiego Towarzystwa Historycznego (DHI) w Moskwie, profesor Nikolaus Katzer - jak cytuje Daily Mail - stwierdził, że "pamiętniki Himmlera stanowią wstrząsające znaczenie historyczne", zaś członek zespołu DHI, który badał już pamiętniki, powiedział dziennikarzom, że "te dokumenty archiwalne są kluczem do pełnego zrozumienia Himmlera i jego okrutnej działalności".

Po II wojnie światowej Himmler ukrywał się, gdyż był ścigany przez aliantów. Gdy został ujęty i przewieziony do brytyjskiego aresztu, podczas rutynowego badania lekarskiego przez lekarza wojskowego, Himmler rozgryzł plombę zawierającą cyjanek i zmarł w ciągu 15 minut.
Jego ciało pochowano w nieznanym miejscu niedaleko Lüneburga w Niemczech.


Polecam przy okazji dokumentalny pt. "Dzieci Hitlera" : http://www.cda.pl/video/19415952

6 komentarzy:

 1. Ktoś napisał, może z pamiętników dowiemy się o interesach III Rzeszy z firmami z krajów alianckich? Bo najlepsza jest "oryginalna chemia z Niemiec" wielu wie.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. IG FARBEN Auschwitz - koncern sponsorowany przez rodzinę Bushów (Vannovar Bush, pochodzenie Niemieckie)..., bracia Rockefeller, kilku bankierów frankistów (żydowska sekta satanistyczna)...

   Usuń
 2. Panie Romanie mam pytanie. Mianowicie czy Nowy Testament czytany po hebrajsku tez ma ukryte znaczenia. Większość przykładów użycia tego języka tyczy sie starego testamentu jak i przekazów Sumeryjskich ciekaw jestem jak to jest z Nowym Testamentem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak samo jak ze Starym Testamentem, a rzeczywistości przymierzem. Bóg nie umarł więc nie zostawił po sobie testamentu. Natomiast pewne istoty astralne grające rolę "boga" zawierały przymierza z ludźmi, którzy chcąc żyć w dobrobycie i władać innymi w ich imieniu.

   Usuń
 3. Wszystkie te dowody niezbicie potwierdzają dawno temu postawioną tezę, że stworzona początkowo wyłącznie do pracy ludzka hybryda została tak starannie skonstruowana i zaprogramowana, aby była bardzo podatna na psychiczno - mistyczne programowanie. Ma wgraną szczególnie ją charakteryzującą ukierunkowaną, pozbawioną empatii ambicje, sumienność, zapiekłość, terrytorialność i mocno odczuwalne rewizjonistyczne wyobcowanie od otaczających ją i znacznie przewyższającej liczebnością armii tubylców. Wrażliwa, dawno temu odkryte ponad przeciętna skłonność do mistyki, dzięki której jest zadziwiająco łatwo sterowalna związana jest z wysoko spinowymi pierwiastkami zawartymi w jej krwi pozwalającymi bezkompromisowo przyjmować jako własne myśli i przekonania narzucone jej przez własciwych energetycznych (duchowych) i religijnych kontrolerów. Ich następne pokolenia skrzyżowane z tubylcami w podobny właśnie religijny i psychiczny sposób ujarzmiono, wykorzystując ich ograniczoną dziwacznie ukierunkowaną empatię, tworząc w ten sposób przeciwstawne sobie wzajemnie wrogie mało asertywne armie sumiennych wyznawców kilku najpotężniejszych światowych religii. W ten sposób skutecznie ujarzmiono całą planetę pod dosłownie każdym względem, gdyż zhybrydyzowana ludzkość raz za razem napuszczana jest wzajemnie do depopulujących ją wojen i konfliktów, skrywając przed sobą wzajemnie własny postęp i epokowe osiągnięcia, pozwalając tym samym na wzajemnie rujnującą, nieprzerwaną zadymę i niewolniczą eksploatacje zasobów planety przez starannie poukrywanych wśród tej stale spiskującej wykonanej na własne podobieństwo wrogiej sobie ciżby właściwych Ziemi okupantów.

  OdpowiedzUsuń