Roman

Roman

poniedziałek, 15 sierpnia 2016

WINNI SĄ LUCYFERIANIE SPOŚRÓD NAS

To, co było - to jest: Wieża Babel
Słowo to pochodzi od hebr. czasownika lebalbel - pomieszać

- WINNI SĄ LUCYFERIANIE SPOŚRÓD NAS.
Winni są upadku Szwecji i Europy - twierdzą szwedzcy wolnomularze.
- Czy każdy mason jest satanistą?
- Nie. Nie każdy.
- Czy każdy żyd jest satanistą?
- Nie każdy.
- Czy każdy katolik oddany jest "nieomylnemu" papieżowi?
- Nie. Nie każdy.
- Czy każdy Polak to alkoholik?
- Nie. Nie każdy.
- Czy każdy Rosjanin to członek mafii?
- Nie. Nie każdy.
- Jaki wspólny czynnik decyduje o tym?
- Stań świadomości jednostki.

*******

John Kerry i Anton Szandor LaVey
założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana
zwany "czarnym papieżem" tak, jak generał zakonu jezuitów

"Wchodzicie w złożony świat bez granic".
To wypowiedź amerykańskiego ministra spraw zagranicznych, członka niesławnej loży Skull and Bones (Czaszka i Piszczele) Johna Kerry do studentów.
http://www.infowars.com/john-kerry-says-to-prepare-for-borderless-world-during-trump-jab/

Wolnomularze wywodzą swoje nauki od wielkiego architekta króla Szlomo (Salomona) o imieniu Hiram. Zwani też masonami chcą zbudować a raczej stworzyć jeden świat bez granic, który ich zdaniem symbolizuje biblijna wieża Babel. Dzisiejsza wieża Babel to Agenda 21.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Agenda_21

Jaki ma być produkt końcowy tego eksperymentu? Zurbanizowana, wielorasowa, skłócona, indoktrynowana, zsynchronizowana "ludzkość", na która składają się bioroboty, a więc to nie będzie materialna Utopia, raj dla nas wszystkich (czego sobie rozbudzona dusza w ogóle nie życzy), lecz świat panów, nadzorców (klasy rządzącej)
i niewolników posiadających stałe miejsce pobytu
i stałe miejsce pracy - czytaj: własność dzierżących władzę.


Mimo próśb Stwórcy, aby nie wznosić Mu rękami ludzkimi świątyń
z drewna i z kamienia, w Jerozolimie zignorowano po raz trzeci to "wołanie na pustyni"
i wznoszona zostaje trzecia świątynia mimo iż dwie poprzednie legły w gruzach,
a Stwórca temu nie zapobiegł, bowiem On żyje w w każdej duszy (nawet chwilowo demonicznej), a nie w kamiennych świątyniach
Chcesz zajrzeć?

“Postawię swoją świątynię wśród nich na wieki.
I będę wśród nich mieszkał; będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem" (Ezech. 37:26-27).


Jak działają lucyferianie?

   - W dniu 3 maja, 2016 roku, szwedzka gazeta "Västerbottens-Kuriren" opublikowała wywiad
z wyższym rangą, a więc doinformowanym masonem [doinformowanym to znaczy posiadającym więcej informacji niż członkowie niższych lóż, bowiem prawica nie zawsze wie w tych kręgach o planach lewicy i vice versa


[...] Składają przysięgę, że będą utrzymywać wszystko w tajemnicy, przysięgają wieczną wierność
i biorą udział w różnych kontrowersyjnych rytuałach. Szwedzka masoneria utrzymuje silną pozycję w mieście Umeå, w którym wielu z jej członków to wysokiej rangi politycy, co zarazem może stać się problematyczne dla demokracji.

- Jak donosi "Västerbotten-Kuriren", 277 lokalnych biznesmenów i polityków różnych partii tylko w tym szwedzkim mieście (Umeå) to członkowie tej samej loży masońskiej, którzy wspierają się wzajemnie na wiele sposobów. 
[W jedności jest siła. Od lat jeżdżę po świecie
i namawiam ludzi do jednoczenia się zamiast oszczekiwania i nienawidzenia i zawiści. Uczmy się jedności od lucyferian, skoro nauka Chrystusa nie dociera do ludzkich umysłów.
Powtarzam: W jedności jest siła].

  - Wysokiej rangi polityk, który chce pozostać anonimowy, opisał sytuację w następujący sposób: "Siedzimy przy konferencyjnym stole i nagle polityk który jest masonem zabiera głoś w debacie.
Jego argumenty mogą nakłonić innych polityków
- również masonów - do diametralnej zmiany zdania
i podążenia w odwrotnym kierunku".- Dochodzenie przeprowadzone przez dziennikarzy śledczych lokalnej gazety wykazało, że wielu znanych polityków i urzędników (wszyscy wolnimularze) utrzymują na bieżąco stały kontakt
z przedstawicielami biznesu.
Spotykali się co najmniej raz w tygodniu
w pomieszczeniu przy drzwiach zamknietych, ubrani albo w smokingi, albo w ciemne garnitury i wszyscy zawiązane czarne krawaty.

Håkan Järva

- Znany psycholog, Håkan Järva, który badał temat wpływów tych zamkniętych grup oraz skutków ich działań napisał książkę pt. "Bractwo", w której opisuje w jaki sposób członkowie takich stowarzyszęń wywierają nacisk na innych. "Rytuały pomagają takim społecznościom w tworzeniu relacji, które wydają się być silniejsze od praw i ustaw. Członkowie takich bractw są jak rodzina" - powiedział dziennikarzom
z "Västerbotten-Kuriren". Peter Ullgren, profesor historii z Uniwersytetu w Lund, dodaje, że wolnomularze, aby pomagają sobie wzajemnie
i wspieraja się na różne sposoby. Jego zdaniem stanowi to poważny problem dla szwedzkiej demokracji, ponieważ masoneria może być postrzegana jako "mafijna" organizacja.
- Bracia mogą zniszczyć kariery nie-masonów, którzy nie chcą robić tego, co im się każe - powiedział.
I dalej: - Zdarzało się, że masoneria stawiała moje kompetencje w świecie akademickim pod znankiem zapytania, a nawet próbowano mnie oczerniać... 

- Dominik Storr jest prawnikiem, który walczy
z lożami masońskimi na całym świecie. Mecenas Storr opisuje piramidalną strukturę rządu światowego z jezuitami na czele. Już nie raz był narażony na poważne zagrożenie ze strony tych ludzi. Chodzi tu
o religię, religię Luciferian; chodzi tu o religię lucyferiańską; o jeden system wiary dla całego świata. 
Ich celem jest przeistoczyć się w boga-człowieka. Według satanistów Jezus był tylko bogiem-człowiekiem żyjącym wśród ludzi. A skąd ten wniosek? To proste. Ponieważ masoni sa tylko ludźmi. I na tym modelu myślenia polega zasadzka Lucyfera.

Andreas Önnerfors

- Historyk Andreas Önnerfors uważa, że istnieje historyczny podtekst w tym "nowym" rzekomo "objawieniu", że ta tendencja w sposobie myślenia na szwedzkiej prowincji wciąż jeszcze pokutuje od conajmniej stu lat. "Zjawisko to polega także na tym, że dyrektor szkoły, szef policji, sędzia i redaktor, wydawca gazety są członkami tej samej loży. 
Taki układ był bardzo rozpowszechniony w miastach wojewódzkich już 100 lat temu i taka tendencja jest jak widać trwała". Wyżej wspomniani dziennikarze nie zgodzili się ujawnić w swoim artykyle nazwisk byłych i obecnych członków lucuferiańskiej loży obawiając się, że "ich życie zostanie zniszczone".

- Wolnomularstwo w Szwecji powstało około 300 lat temu. Największy loża masońska w królestwie liczy około 15.000 członków.

- Po upływie roku, w azylu dla przybyszy (około 163 tysiące), liczba dzieci, które urodziły się w szpitalach (przekracza 115 tysięcy), a Szwecja wciąż zmaga się z problemem budowania dla przybyłych 
mieszkań, szkolenia ich i zapewnienia im miejsc pracy. (W sąsiednim królestwie, w Danii, w kopenhaskim szpitalu (Rigshospitalet) przyszło na świat tak dużo dzieci cudzoziemców jest teraz tak dużo (cudzoziemcy) urodzeń, że lekarze nie są już
w stanie zapewnić im odpowiednich warunków.

- Jak mogło dojść do takiej sytuacji nie tylko
w królestwach skandynawskich, ale i w innych królestwach europejskich jak Holandia, Belgia, Hiszpania?...
- Jakie czynniki zadziałały?
- Skąd ta spolegliwość u znanych ze swojego egoizmu i wyniosłości monarchów?
- Kto/co ich tak przestraszyło?
- Dlaczego nie zjednoczyli się w celu powstrzymania tej inwazji?
- Dlaczego wydano rozkazy armiom, aby nie broniły granic przed - nie prawdziwymi uchodźcami - lecz przed jawnymi wrogami?
- Dlaczego wydano rozkazy policji nie bronić obywateli?
- Dlaczego wydano rozkazy wymiarowi sprawiedliwości (?) postępować bardzo pobłażliwie
w stosunku do nowoprzybyłych przestępców?
- Czyżby za tą inwazją kryła się siła z którą władcy tego świata muszą się liczyć?
- Czy nie jest ziemska siła?
- Czy uznano, że skoro nie jesteśmy w stanie się jej przeciwstawić, to opłaca się z nią współpracować, kierując się królewską logiką "po nas nawet potop"?!
- Dlaczego nikt tym prawdziwym i rzekomym uchodźcom nie mówi, że  w s z y s c y  jesteśmy braćmi i siostrami przed obliczem Stwórcy i że
w każdej duszy czeka Boski, bezgraniczny potencjał, że nie muszą grabić, zabijać i obciążać się żeby żyć na trupach innych?
- Dlaczego marnotrawi się pieniądze na dokarmianie wrogów ludzkości?
- Skąd aż tak radykalna zmiana w polityce?; ta pseudo chrześcijańska postawa w obliczu zła?

Rosnące koszty imigracji i pęknięta bańka nieruchomości utorowały w Szwecji  drogę do głębokiego gospodarczego kryzysu. Ta sytuacja pogarsza się z dnia na dzień tak bardzo, że jest już nie do naprawienia, zgodnie z wypowiedzią trzech szwedzkich ekonomistów w artykule w "Dagens Industri".

Fredrik N. G. Andersson, Andreas Bergh Anders Olshov reprezentujący Denkfabrik Intelligence-Watch szwedzki trust mózgów stwierdzają jednogłośnie, że obecna sytuacja w Szwecji jest podobna do tej jaka powstała w Hiszpanii, Portugalii i Irlandii przed kryzysem finansowym w 2008 roku.

Masywny wzrost zadłużenia gospodarstw domowych, które w szybkim tempie przekracza 180% dochodu oraz duży napływ azylantów z Azji i Afryki, to główne dwa czynniki utraty równowagi, które ekonomiście wymienili jako powody nadchodzącego kryzysu.

- Komu zależy na zniszczeniu białoskórej inteligencji
w Europie?
- Czyj plan jest na naszych oczach realizowany?
- K t o  przygotowuje nowy świat dla siebie i swoich potrzeb posługując się wojującym, żyjącym
w niewiedzy islamem i manipulując naziemnymi kolaborantami? 

Owe "bractwa", "zakony" i tajne loże, w których rytuały jednoczą ich członków mają na celu m.in. to, że każdy z nich może szantażować drugiego grożąc mu publicznym ujawnieniem, co pociągnie za sobą utratę stanowisk, intratnych miejsc pracy, stołki, na których posadzili ich bardziej wtajemniczeni bracia
"z góry", no i straty finansowe. Nie każdy gotowy jest pracować w McDonaldzie...; jak być niewolnikiem, to bogatym i wpływowym, nadzorcą innych niewolników.

- Wielki mistrz loży masońskiej jest posłuszny rozkazom narzucanym przez lożę nadzorczą, która otrzymuje wytyczne od jezuitów, zaś ci współpracują ściśle z klanem Rothschildów grających rolę "żydów", a w USA z klanem Rockefellerów grających rolę "protestantów". W tym balu przebierańców bierze udział naczelny rabinat grający rolę judaistów oraz katolicki kler z wyższej półki grający rolę "chrześcijan". 

- Ci satanistyczni sekciarze z nieboską pomocą zapewnili sobie najbardziej wpływowe stanowiska i posługują się europejskimi i azjatyckimi lożami masońskimi (jak np. turecka loża Dönme). Służąc astralnym demonicznym siłom, nakazują politykom, którzy albo są szantażowani albo którzy kierując się własnymi motywami nakazują podległym im urzędom wpuścić do Europy wrogów cywilizacji i doprowadzić do wyparcia uniwersalnej, Boskiej świadomości, którą pozostawiła po sobie przed 2000 ziemskich lat na tej planecie istota zwana Chrystusem. Dlatego wmawia się nam, że "żyjemy już w erze post chrześcijańskiej" i że "islam jest błogosłswieństwem dla nowo powstającej Europy". Wielokrotnie powtarzane kłamstwo utrwali się i droga do ogólnoświatowego komunizmu, do nowego porządku świata - NWO - (Agenda 21 i Agenda 30) stoi otworem. Oporni islamiści na tym etapie jako narzedzia stana się zbędni i zostaną usunięci. Ich potomstwo zostanie zdeprogramowane. 

- Ta demoniczna infekcja sięga tak głęboko, że "nasi" totalnie skorumpowani religijni i polityczni "przywódcy" po "wtajemniczeniu", czyli po wzięciu udziału w obrzydliwych rytuałach - często
w towarzystwie koronowanych głów i kleru różnej maści - po wynagrozeniu ich możliwością zasiadania na "wysokich stołkach" w rządach, parlamentach, senatach i wyższych lożach, gotowi są pogrążyć własne narody w chaosie, wpędzić je w stan wojny domowej, biedy, głodu i ostatecznie w III-cią wojnę światową. Dla kogo? Dla Lucyfera. Ta istota obiecała im podczas seansów spiritystycznych za zamkniętymi drzwiami, że jeśli będa posłuszni jej woli, w nagrodę będą królować wraz z nią nad narodami tej Ziemi.
I w to uwierzyli. 

- Tak wygląda ten świat, ich świat, bo w taki sposób jest rządzony.
Gdyby to byl nasz świat, tak by tu nie wyglądało. Demokracja jest mrzonką dla naiwnych i zbyt leniwych, żeby otworzyć samodzielnie oczy.
Wolne wybory? Już Stalin uczył, że istotnym jest kto liczy glosy, a nie jak zakończyło się głosowanie. Zresztą bez względu na to, kto zostanie wybrany: rządy otrzymują instrukcje z od czarnych magów z loży Iluminatów. To oni decydują o polityce w każdym kraju. Nieprzekupny zostaje szybko wymieniony. Na jego stanowisko czeka już długa kolejka chętnych współpracować z diabłem.  Aby zatuszować ten stan, czarni magowie programują mózgi programami radiowymi, telewizyjnymi i artykułami w prasie pisanymi przez dziennikarzy, którzy dla kariery sprzedają się za garść dolarów, drukowanych bez pokrycia. Z tym szatańskim systemem współpracują szkoły i wyższe uczelnie. Z utrzymywania kłamstw
i przestępstw można wygodnie żyć, choć nie można cieszyć się długo zdrowiem...

- The Gatestone Institute, 11 stycznia 2016: 
"Najłatwiej można wyjaśnić zachowanie każdej biurokratycznej organizacji akceptując fakt, że jest ona kontrolowana przez klikę jej wrogów. Zasada ta jest przydatna, gdy próbuje sie zrozumieć szaloną
i samobójczą politykę rządu kanclerz Angeli Merkel
w Niemczech, kontrolowanych przez wroga, który nie życzy sobie przetrwania Niemiec, lecz chce je rozerwać na strzępy". 

- To samo odnosi się do państw skandynawskich, Wielkiej Brytanii i Izraela*, bo takie decyzje podjął światowy rząd cieni Rothschildów i Rockefellerów. Ich bogiem jest Lucyfer, który jednak przegrał przed 2000 ziemskich lat zabawę w boga jedynego. To nie ta istota zejdzie na Ziemię,lecz demon grający rolę Satany alias Lucyfera.
Chrystus bowiem poświęcając Jezusa, swoje ziemskie ciało wywołał rezonans i stworzył pole morficzne; proces, którego nie można już zatrzymać. W każdej duszy budzącej się dziś ze snu, budzi się cząsteczka Chrystusa. Kilku demonów nadal się z tym obrotem sprawy nie godzi i uznaje Satanę za zdrajcę
i odszczepieńca. *) Na początek planuje się naszczucie Izraela na Iran. Izraela ma alibi. Iran grozi mu "wymazaniem"
z mapy. Ta nienawiść jest forma energii, której iluminaci nadają kierunek. Wtajemniczony w plan NWO, dr Henry Kissinger już dwukrotnie przepowiedział zniszczenie Izraela.
T.zw. II-ga wojna światowa została rozpętana przez iluminatów m.in. dlatego, aby rękoma frankistów i satanistów innej maści pozbyć się z Europy wszystkich religijnych żydów... i to raz na zawsze. Założenie państwa żydowskiego na Bliskim Wschodzie może być widziane jako szatański plan B. Współpracujący blisko z klanem Rotschildów węgierskiego pochodzenia frankista, miliarder George Soros sponsoruje ostatnio morderców z ISIS. Zniszczenie religijnych żydów i chrześcijan za jednym zamachem. 


Dla Czytelników władających językiem niemieckim:


Dla Czytelników władających językiem angielskim:


15 komentarzy:

 1. CHRYSTUS JEST PRAWOWITYM PANEM TEJ ZIEMI.POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 2. CHRYSTUS JEST PRAWOWITYM PANEM TEJ ZIEMI.POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chrystus nie jest żadnym panem i nie potrzebuje tej ziemi, która jest jedynie iluzją. "Pan" to pojęcie czysto religijne i na dodatek służące do zniewolenia istot duchowych w ludzkich ciałach. Chrystus jest WOLNYM DUCHEM i naszym DUCHOWYM BRATEM.

   Usuń
  2. ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ ALE JAKO W NIEBIE TAK I NA ZIEMI SKORO WIĘKSZOŚCI CHRYSTUS JEST OBOJĘTNY. NIEZAMIERZAM SIĘ KŁUCIĆ I SZUKAĆ ZWAD. WIELE ANIOŁÒW JEST PRZY BOKU CHRYSTUSA I NIESĄ JEGO SŁURZĄCYMI A KIEDY NIEMA WYBORU ONI URZYWAJĄ SIŁY PRZECIW AGRESJI. BOSKIE PRAWO STWURCY. WOJNY TOCZYŁY SIĘ W NIEBIE I TOCZĄ SIĘ DALEJ DOPUKI MIŁOŚĆ NIEZWYCIĘRZY BO JEST PODSTĘPNIE NISZCZONA. POZDRAWIAM CIĘ MOCNO

   Usuń
  3. Naucz się trochę podstaw ortografii zanim będziesz wypisywał dalej takie banialuki.

   Usuń
  4. Niezaśmiecam umysł tym co jest mi zbędne. Pracuje zresztą na śmietniku budowlanym więc niepotrzebuje poprawnej ortografi do pracy z LUDŹMI. jestem szczęśliwy stego co mam i chociarz pracuje w smrodzie i brudzie .CZY czuje się z tego powodu nieszczęśliwy NIE czy zabolała mie TWOJA KRYTYKA nie :)MIŁEGO DNIA CI RZYCZĘ SZCZERZE I niegardź takim jak ja. POZDRAWIAM CIĘ MOCNO :)

   Usuń
 3. JEDNO JEST PEWNE KTO KOCHA PRAWDZIWE TEN NIEMA SERCA Z KAMIENIA :)TEN NIEZABIJE NAWET MUCHY BO WSZYSTKO JEST STWORZENIEM STWURCY:)KARZDY FANATYZM PRĘDZEJ CZY PUŹNIEJ ZAMIENIA SIĘ W CHOROBĘ PSYCHICZNĄ. WIĘC URZYWAJMY ROZUMU BO POTO JEST NAM DANY. PROŚMY SERCEM A BĘDZIE NAM DANE :)NIERZYCZMY DRUGIEMU CO NAM NIEMIŁE BO RZYCZENIA LUBIĄ SIĘ SPEŁNIAĆ I WRACAJĄ DONAS :)POZDRAWIAM CIĘ MOCNO

  OdpowiedzUsuń
 4. puki słowo się nie wypełni pozostaje ,tylko prosić o nawrócenie zabłąkane dusze ...Jaś i Małgosia na początku tez byli zafascynowani piernikową chatką ,tez błądzili :)

  OdpowiedzUsuń
 5. JEDNO JEST PEWNE KTO KOCHA PRAWDZIWE TEN NIEMA SERCA Z KAMIENIA :)TEN NIEZABIJE NAWET MUCHY BO WSZYSTKO JEST STWORZENIEM STWURCY:)KARZDY FANATYZM PRĘDZEJ CZY PUŹNIEJ ZAMIENIA SIĘ W CHOROBĘ PSYCHICZNĄ. WIĘC URZYWAJMY ROZUMU BO POTO JEST NAM DANY. PROŚMY SERCEM A BĘDZIE NAM DANE :)NIERZYCZMY DRUGIEMU CO NAM NIEMIŁE BO RZYCZENIA LUBIĄ SIĘ SPEŁNIAĆ I WRACAJĄ DONAS :)POZDRAWIAM CIĘ MOCNO

  OdpowiedzUsuń
 6. RODZINA JAKO BOSKA KOMURKA JEST NISZCZONA. WSZYSTKO CO BOSKIE JEST NISZCZONE I TAK JAK PISZESZ ROMANIE WSZYSCY SĄ SKŁUCENI ZE SOBĄ. WOLNY WYBUR ALE KTO MIECZEM WOJUJE TEN OD MIECZA ZNAMY TO WSZYSCY. ZIEMIA TO SPRAWDZIAN DLA WSZYSTKICH .SĄ ISTOTY TAK DELIKATNE JAK KWIATY A SĄ NISZCZONE I DEPTANE. STWURCA KTURY STWORZYŁ TAKIE PIĘKNO NIEPOZWOLI NA ZNIKNIĘCIE TAKICH ISTOT. NIETRAĆIĆ WIARY NA LEPSZY ŚWIAT. LUDZIOM ZDAJE SIĘ RZE ZJEDLI WSZYSTKIE ROZUMY TEGO ŚWIATA RZE MOGĄ WSZYSTKO. POCO DOSTALIŚMY WOLNY WYBUR BY WYBRAĆ WIĘC WYBIERAJMY. ALBO POKUJ PO WSZECZASY ALBO. CHRYSTUS POKAZAŁA PIĘKNO I MORZLIWOŚCI Z TYM ZWIĄZANE JA WYBIERAM CHRYSTUSA I KARZDEMU TEGO RZYCZĘ NIEOBCHODZI MIE JAKIEGO JEST WYZNANIA I JAKIEGO JEST KOLORU SKURY BO WSZYSCY JESTEŚMY BRAĆMI I SIOSTRAMI. W TYM WYMIARZE CZASOPRZESTRZENNYM KARZDY Z NAS POWINIEN TO ZROZUMIEĆ PUKI MA DANY NA TO CZAS. NIKT NIEJEST BEZBRONNY PROŚCIE A BĘDZIE WAM DANE ALE PROŚCIE SERCEM BEZ FAŁSZU I OBŁUDY :)POZDRAWIAM WAS MOCNO I CIEBIE ROMANIE BO NIEWSTYDZISZ SIĘ CHRYSTUSA I MĄDRZE ONIM PISZESZ

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie Romanie dot. cyt.:"Współpracujący blisko z klanem Rotschildów węgierskiego pochodzenia frankista, miliarder George Soros sponsoruje ostatnio morderców z ISIS. Zniszczenie religijnych żydów i chrześcijan za jednym zamachem" ….Czyż nie jest zastanawiającym fakt, iż to właśnie Izrael po przez napuszczenie na siebie Muzułmanów i Chrześcijan, którzy wytną siebie nawzajem w pień - przeczeka tę inwazję usuwając się w cień...cierpliwie czekając momentu gdy na zgliszczach i trupach zamordowanych zbuduje wielki Izrael? III Świątynię Salomona, która to Izrael za wszelką cenę stara się odbudować? http://www.zbawienie.com/swiatynia1.htm
  .... a tych którzy przeżyją _ Gojów w akcie zemsty uczynią swymi niewolnikami? Czy nie jest dziwny również fakt iż po przez imigrację ludności Syrii – kraj ten łatwiej będzie przywłaszczyć …opanować i zająć? Czyż opustoszałe ziemie nie staną się przednówkiem Wielkiego Izraela? To prawda – nie wszyscy Polacy to złodzieje i nie wszyscy Żydzi to bezduszni banksterzy dla którzy za „srebrnika” oddadzą szatanowi swą duszę. Jednak to właśnie Izrael najwięcej zyskuje na całym tym konflikcie a nie Państwo Islamskie. Nie wyznaję żadnej religii ale głęboko wierzę w Boga oraz Jego syna Chrystusa. Brak wszystkich religii na Świecie przy jednoczesnej wierze w nauki Chrystusa uczynił by tę Ziemię miejscem wypełnionym miłością. Religie w dzisiejszym Świecie stały się przyczyną konfliktu ale wierzę że nie wojny gdyż Ludzi dobrej Woli jest więcej i nie zginie ten Świat na przekór tym którzy chcą nim zawładnąć.

  OdpowiedzUsuń
 8. Adam Mickiewicz
  ODA DO MŁODOŚCI
  Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy; Młodości! dodaj mi skrzydła! Niech nad martwym wzlecę światem W rajską dziedzinę ułudy: Kędy zapał tworzy cudy, Nowości potrząsa kwiatem I obleka w nadziei złote malowidła. Niechaj, kogo wiek zamroczy, Chyląc ku ziemi poradlone czoło, Takie widzi świata koło, Jakie tępymi zakreśla oczy. Młodości! ty nad poziomy Wylatuj, a okiem słońca Ludzkości całe ogromy Przeniknij z końca do końca.
  To tylko fragment utworu sprzed 200 lat. Polecam poczytać.

  OdpowiedzUsuń
 9. Prezydent Kennedy zamordowany za:
  https://youtu.be/2yC62lLbR3U

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie akceptuje TAJEMNIC , bo to sie rowna klamstwu. Kazdy nosi w sercu prawde a jezykiem milosci jest serce . Mysle , ze lucyferianie sa dziecmi nemroda oni nie umia inaczej. Swiat tych istnien to jest wielka mistyfikacja . Ludzi nie mozna zawsze lubic ale potrzeba jest kochac , energia naszego ojca zmienia wszystko to jest tak jakbys dostal skrzydla i wzbijal sie ku wyzynom.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie akceptuje TAJEMNIC , bo to sie rowna klamstwu. Kazdy nosi w sercu prawde a jezykiem milosci jest serce . Mysle , ze lucyferianie sa dziecmi nemroda oni nie umia inaczej. Swiat tych istnien to jest wielka mistyfikacja . Ludzi nie mozna zawsze lubic ale potrzeba jest kochac , energia naszego ojca zmienia wszystko to jest tak jakbys dostal skrzydla i wzbijal sie ku wyzynom.

  OdpowiedzUsuń