Roman

Roman

poniedziałek, 26 września 2016

NIE PRAWDA SIĘ LICZY A POPRAWNOŚĆ


Dlaczego FBI i jej podobne służby w innych krajach nie mogą zapobiegać atakom terrorystycznym?

Odpowiedź jest prosta: Poprawność polityczna narzucana służbom czyli ludziom  s ł u ż ą c y m przez tych, którzy dzierżą władzę (rząd cieni) blokuje skuteczne działanie tych służb m.in. w celu zapobiegania ataku terrorystycznego. Z tej przyczyny ludzie służący systemowi dbają o swoje zarobki, a nie o bezpieczeństwo mieszkańców kraju, którym powinni służyć. Tu zamyka się przysłowiowy diabelski krąg.
Takim diabelskim kręgiem może stac się także reinkarnacja

Dziś nie jest już tajemnicą, że Ameryka Obamy jest nastawiona na radykalny, wojujący islam. Wiele osób obawia się, że nie ma dziś sposobu, żeby go to zjawisko zatrzymać.

Rzeczywistość jest taka, że Ameryka, która od lat gra rolę "policjanta" tego świata  może zrobić pod tym względem o wiele więcej, aby zatrzymać wiele z tych ataków. Ale dziś nie liczy się prawda - Boski atrybut, lecz liczy się szatańska poprawność. [Patrz sytuacja w Niemczech, Szwecji, we Francji...].Oto oblicze śmierci

- Jak będzie wyglądał świat zrodzony z poprawności?Palestyńscy Arabowie i operujące na Bliskim Wschodzie organizacje terrorystyczne uczą dzieci nienawiści do "niewiernych psów" - do żydów, do chrześcijan, do ateistów, do Ciebie, do mnie...  i uczą zabijać. Nie dawno 15-letni Muhammed Tarayra zakradł się z nożem do sypialni 13-letniej Izraelki, Jaffy Ariel i zamordował dziewczynkę - niewierną - bez skrupułów. Zadał jej we śnie kilkanaście pchnięć nożem. 
[Tu pytanie do aministracji FB: Czy to jest z mojej strony opisanie faktów, czy "mowa nienawiści", identycznej nienawiści jaką wpoili w tego młodego muzułmanina jego mentorzy. Bo tego uczą islamiści swoje dzieci]. Mordować niewiernych! Do tego nawołują w meczetach. W krajach muzułmańskich "Mein Kampf" (nawet po turecku, nawet po persku) sprzedaje się jak świeże bułeczki.
Jak zareagowała matka tego młodocianego mordercy?
"Mój syn jest bohaterem. Jestem z niego dumna".

- Należące do kilku osób na tej planecie takie media jak CNN, BBC i inne zgodnie z wymaganą poprawnością polityczną konsekwentnie wybielają islamski terror. Rozbudzony obserwator obrazów z przeszłości zwanych wiadomościami rejestruje zero obiektywizmu. Obserwujemy to w UE, w brytyjskiej Wspólnocie Narodów (Commonwealth of Nations) i w USA. 

Amerykański gen. Michael Flynn

Generał rez. Michael Flynn w trakcie wywiadu w Fox News jasno wyjaśnił, dlaczego państwowi urzędnicy powinni zdjąć z siebie płaszczyk poprawności politycznej i otwarcie stawić czoła islamskiemu terroryzmowi.
- Dlaczego piszę na ten temat?
- Dlaczego poruszam w ogóle sprawy tego świata?
- Czy najwłaściwszą dziś postawą jest odwrócenie się od tego ginącego, materialistycznego świata, wejście w siebie i życie zgodnie w wewnętrznym głosem sumienia?
Piszę o tym, ponieważ poprawność jest zła, jest zboczeniem z drogi prawdy, jest oddaleniem się od rzeczywistości, jest wykrzywianiem jej w ludzkich umysłach, jest narzędziem skłócania ludzi.

Michael Flynn, dyrektor Defense Intelligence Agency (Agencja Wywiadowcza Departamentu Obrony, DIA) powiedział, że nieprawdą jest politycznie poprawne twierdzenie burmistrza Nowego Jorku, Billa de Blasio po wybuchu na Manhattanie, że nie jest to atak terrorystyczny i że Nowy Jork jest bezpieczny. Flynn podkreślił, że wybuch na Manhattanie był wyraźnie aktem terrorystycznym i dodał, że ma nadzieję, że na zgromadzeniu ogólnym ONZ jej członkowie będą omawiać tak ważne sprawy jak islamski terroryzm zagrażający światu zamiast udawać, że wszystko jest w porządku i poświęcać uwagę na mniej naglące kwestie, takie chociażby jak zmiany klimatyczne, (które nota bene [RN] są sprawką klimatycznych terrorystów).Dr Entesar Al-Banna, felietonistka pisząca dla dziennika "Al-Watan" w Bahrajnie napisała, że jest w szoku widząc jak wielu młodych Arabów idealizuje, wręcz czci Hitlera. Imponuje im jego siła i niezłomność w walce z całym światem. Młode, oczytane muzułmanki są nie świętej pamięci faszystowskim Führerem tak oczarowane jak niegdyś BDM Mädel (Związek Niemieckich Dziewcząt), które przeżywały orgazmy - prawdopodobnie wywoływane psychotronicznie - na widok ukochanego wodza.


- Kto stoi za zaprzeczającą realności życia poprawnością?
- Ojciec kłamstwa - jak nazywał tę istotę przed 2000 ziemskich lat Chrystus: Wy macie Szatana za ojca i chcecie spełniać jego żądania. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Gdy mówi kłamstwa, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

- Amerykański prezydent, Barack Obama podpisał legalizację satanizmu na szczeblu państwowym. Tylko w USA FBI potwierdza istnienie ponad 4000 000 satanistów. W amerykańskich szkołach państwowych podręczniki satanizmu będą teraz finansowane z pieniędzy podatników. Każdy amerykański ambasador będzie reprezentował ten nowy ustrój.
„W pierwszej kolejności wy powinniście zrozumieć,
że w rzeczywistości nawet nie jestem istotą ludzką.
Bardzo dawno temu zostałam zmontowana w garażu w Palo Alto”.

Dobre wieści: ... są takie, że dzisiejsza nauka potwierdza istnienie w naszych ziemskich ciałach anteny dzięki której możemy komunikować się zarówno między sobą jak i z każdą dowolną płaszczyzną świadomości, wymiarem Nieskończoności pod warunkiem,że uprzednio aktywujemy ją w sobie. Ta antena to DNA. W tym czasie, gdy szatańskie elity zajęte są walką o władzę nad materialnym światem i wpuszczają w swoje fizyczne ciała demony, my możemy otwierać niebo w sobie i świadomie, z premedytacją wracać do stanu świadomości zwanego Boskością.
- Jak zacząć?
- Np. od błogosławienia  w s z y s t k i e g o  co żyje: minerałów, królestwa flory i fauny, planety przez którą przechodzimy, systemu słonecznego, który pozostawimy za sobą, małej galaktyki nazywanej przez mieszkańców Ziemi Drogą Mleczną... I choć proces rozwiązania wszystkich materialnych form jest już toku, to my pozostawiamy za sobą błogosławieństwo a nie przekleństwo.
To mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości - parafrazując tu słynną wypowiedź amerykańskiego astronauty, Neila Armstronga. 

6 komentarzy:

 1. Aby globalnie rządzić światem za pomocą niezmiennie tworzonego chaosu, kłamstwa i manipulacji należy najpierw przebiegle stworzyć religię przeciwną do jaśnie nam obowiązującej. Zwyczajnie w ciszy ducha, aby mieć pełną kontrolę nad nazwijmy to do naszych planów opozycją sami ją tworzymy, wspieramy, organizujemy, zapewniamy środki, organizację, kulturę, religię przeciwną do dotychczas obowiązującej, aby własnie w pełni kontrolować większe spektrum skonfliktowanego społeczeństwa. Jeżeli uda nam się do tego totalnie skłócić ludzi ze sobą, to jeszcze lepiej dla naszych skrytych planów. Naturalnie najważniejsze są nasze plany i w ten czy inny sprytny sposób kontrolowana, globalna władza i wpływ na durne owce bez względu czy oddają cześć pasterzowi, wężowi, kozie czy wilkowi, gdyż w zamyśle pierwotnym i tak będzie regularnie strzyżona czy w celach konsumpcyjno - zdrowotnych zjadana, eksploatowana czy nawet depopulowanea. TO TOTALNA Władza w takim przypadku jest WSZYSTKIM. Nie szokujcie się więc scenografią czy nowym tworzonym kultem, a zrozumcie w końcu algorytm morderczego podstępu. Po doprawdy wielu is-torycznych i tych całkiem niedawnych okropnych przykładach w końcu powinniście przyswoić podstawę tej manipulacji, że bogobojny pasterz i w ciszy fucha współpracujące z nim rogate dusze - wilczopodobne owczarki, to ta sama od tysięcy lat szukająca durnego do rozrób pospólstwa psychopatyczna ferajna. To ci sami starożytni kapłani - hierofanci, którzy w podobny sposób toczyli takie bystre wojny między górnym i dolnym Egiptem depopulując lub wykorzystując niewygodną dla nich oświecona elitę i regularnie zgarniając dla siebie coraz to lepsze tych wojen kąski. Na tym właśnie polega niezwykle skuteczna socjotechniczna wiedza tzw. strategii chaosu tak w polityce jak i służącej jej od zarania dziejów rozlicznych religii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety z tego co widzę szataniści illuminati czy masoni jak ich zwał tak zwał ale wygrywają powoli. Mniej ludzi się budzi niż nawet przyjeżdża do Europy terrorystów a jeszcze mają wolną rękę żeby zabijać a my nie możemy się bronić pragnę zmiany by wreszcie ludzie żyli w pokoju i spokoju. Niestety oni chyba przewidzieli przebudzenie i urządzają coraz gorszy kołchoz na tej ziemi. Świetny merytoryczny artykuł oby takich więcej prawda wreszcie wyjdzie na jaw pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobra wiadomość jest taka, że o n i nie wygrywają nigdzie - ani tu na Ziemi ani w astralu. Oni przegrali swoje zapędy przed 2000 ziemskich lat. Nawet istota zwana Sataną/Lucyfer to zrozumiała; tylko kilku demonów stara się opóźnić proces budzenia się dusz inscenizując mające nas zastraszyć zjawiska. „Werner von Braun mówił, że zgodnie z tą strategią za pierwszego naszego wroga powinni być uważani Rosjanie…Następnie naszymi wrogami powinni zostać terroryści i to powinno mieć miejsce w najbliższym czasie…Po nich wrogiem trzeba ogłosić „szaleńców” z krajów trzeciego świata. Teraz nazywamy ich „państwami siejącymi niepokój”. Ale doktor von Braun mówił, że staną się oni trzecim wrogiem do walki z którym będziemy rozmieszczać broń w kosmosie. (Rozumie się, że taka broń będzie posiadała kolosalną siłę niszczycielską od której już tylko krok do możliwości zniszczenia całej planety albowiem właśnie taką moc powinna ta broń posiadać do walki z asteroidem, wystarczająco dużym żeby zniszczyć Ziemię albo przynajmniej całe życie na niej)”.

   Następnym wrogiem będą asteroidy. Pierwszy raz mówiąc o tym doktor von Braun nie mógł się powstrzymać od śmiechu. Asteroidy – do walki z nimi będziemy musieli tworzyć nową broń kosmiczną.

   „Ale najśmieszniejsze było to, że doktor von Braun mówił o „obcych”, „kosmitach”. Oni powinni stać się ostatnim straszakiem. Raz po razie, na przestrzeni tych czterech lat, w ciągu których znałam go i przygotowywałam mu przemówienia, on nieustannie wyjmował tę kartę. „I pamiętaj Carol, ostatnią kartą będą kosmici. Będziemy musieli umieszczać w kosmosie broń do walki z nimi, ale to wszystko kłamstwo”.

   Usuń
  2. Przeglądając wiele koncepcji taczającego nas wszechświata i dyskutując nad jego kształtem i rozmiarem natrafiłem ostatnio na ideę całkowicie odmienną i do tego mająca logiczne uzasadnienie, tłumaczącą również wiele przedstawionych w Romana bloogu zagadnień. Polecam do przemyśleń obejrzenie tej oryginalnej lekcji wyjaśniającej wiele ukrywanych dotąd aspektów naszego życia --> https://youtu.be/ELzL-nsWHYU

   Usuń
 3. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Muszę przyznać nie znałem tej informacij którą Pan opisał i jestem zdumiony tym , że od tak dawna było wiadome tak naprawdę wszystkim nikt nie ukrywał tego co się stanie swoisty scenariusz tego życia na ziemi. A my jako obudzeni musimy starać się oddziaływać na ludzi by się budzili i przerwali ten chory spektakl bo inaczej skończymy jak za czasów Sumeryjskich gdzie oni będą władać a my kolokwialnie zapierd... Na ich dobrobyt. Jeszczę raz dziękuję za odpowiedź Pana wiedza jest chyba nie ograniczona w tym ziemskim świecie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. tu jest racja prawie cały przemysł filmowy koduje ludziom nie świadomym przekaz ze wszyscy kosmici są beee.. przybędą zniszczyć i podporządkować siebie ziemian..choć czasami przedziera się trend ukazujący inne swatało na tzw .obcych ... wśród takich filmów lubię najbardziej T .Burtona Planetę małp...to ze kosmici są jak ludzie mają podobne cechy .to oczywiste są w środ nich dobrzy i źli..lecz intencje można wyczuć..zarówno w kosmosie jak i wśród ludzi...ci którzy siali w nas swe geny mieli zarówno dobre i złe intencje...ale patrząc na to z drugiej strony jaki miał by być rozwój jeśli społeczność była by jednym monolitem..bez wad?..nie było by mowy o rozwoju...tzw zło istnieje zarówno w kosmosie jest wszędzie. ..tylko trzeba wziąć pod uwagę ze im bardziej oddalmy się od ziemi tym szybciej tu płynie ''czas'' .dla nich to tydzień, miesiąc ,rok dla nas wieki ciemności i poznawania ... to jest bardzo istotne .. przenosząc się od innego wymiaru dysonans jest jeszcze większy ... jeszcze daleka droga przed nami...pozdrawiam wszystkich i życzę szerokości w świadomości

  OdpowiedzUsuń