Roman

Roman

środa, 5 października 2016

SKĄD ONI MAJĄ TYLE BRONI?

K t o   ich  zbroi?

Odpowiedź: Państwa Europy wschodniej sprzedają broń organizacjom terrorystycznym na Bliskim Wschodzie.


Berlin (Irna/ParsToday) 
- Osiem państw Europy Wschodniej sprzedały od 2012 roku broń w wysokości ponad 1,2 mld euro państwom wspierającym islamskich terrorystów.

Wyniki raportu Nicka McCarthy'ego opublikowanego kilka dni temu przez "Statistics Portal Statista" wykazują, że Arabia Saudyjska znajduje się na pierwszym miejscu listy klientów,
a na ostatnim Turcja. Jest to lista klientów ośmiu państw Europy Wschodniej.

- McCarthy dowodzi, że państwa te są znane jako dostawcy broni i wyposażenia dla grup terrorystycznych m.in. w Syrii, Jemenie i w Gazie. Chorwacja, Czechy, Serbia, Słowacja, Bułgaria, Rumunia, Bośnia i Hercegowina oraz Czarnogóra sprzedały od lipca 2012 do lipca 2016 roku broń o łącznej wartości 1,2 mld €uro do Arabii Saudyjskiej, Jordanii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Turcji. Te państwa sprzedają tę broń terrorystom islamskim. Warto tu podkreślić, że Chorwacja, Czechy i Słowacja to kraje NATO!
Co Wy na to?
Tu m.in. więcej informacji dotyczących pytania:  j a k ą  drogą ta broń trafia z powrotem
do Europy?:


2 komentarze:

  1. Naprawdę to chore jest to znaczy że każdy kraj dozbraja ich żeby mieć czym straszyć ludźi i mieć idiotów do wysadzania niewiernych w Europie za naszà pracę nasze podatki oni i tak nas zabijają

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Naiwne to. To jest wszystko ustawione. Takim małym Pepikom znowu ktoś pozwolił na produkcję broni. Przed drugą wojną byli chyba jednym z większych światowych producentów. Potem przemysł na potrzeby wojny został przejęty przez Niemców.

      Usuń