Roman

Roman

środa, 30 listopada 2016

NIEZWYKŁE ZJAWISKO

Niewidoczne pole siłowe chroni Ziemię
MIT (Massachusetts Institute of Technology - Instytut Technologiczny
w Massachusetts).

   - Tutejsi naukowcy po odkryciu ochronnego pola siłowego Ziemi uważają, że to zagadkowe pole promieniowania działa na podstawie energii elektromagnetycznej o niskich częstotliwościach. Jego pochodzenie jest na razie tajemnicą. Jak się okazuje, istnieje niewidzialna siła, która chroni naszą planetę. To tajemnicze pole siłowe chroni nas przed niebezpieczeństwami pochodzącymi z przestrzeni kosmicznej. Nieznany dotąd, przychylny nam - mimo wszystko - "ktoś" stworzył je dla naszego dobra.

   - To pole zatrzymuje szkodliwe, kosmiczne promieniowanie przed jego wnikaniem w atmosferę naszej planety i po raz pierwszy zostało odkryte przez sondy NASA na wysokości 11.000 kilometrów nad Ziemią nad pasem radiacyjnym Van Allena. To niewidoczna dla ludzkiego oka tarcza blokuje wysoce radioaktywne elektrony znajdujące się w górnej części atmosfery.
Uczeni z agencji NASA twierdzą, że te "ultrarelatywistyczne" elektrony są bardzo "agresywne" i cyrkulują w przestrzeni z prędkością przybliżoną do prędkości światła.

   - Są one również bardzo niebezpieczne, ponieważ mają one tendencję do duszenia (w sensie kulinarnym) wszystkiego, co staje na ich drodze - od satelit do statków kosmicznych krążących na orbicie Ziemi. Aby dowiedzieć się więcej na temat, NASA wysłała w przestrzeń kosmiczną dwie sondy (Van Allen probes), z pomocą których bada ten rodzaj elektronów biorąc pod uwagę poprawę bezpieczeństwa astronautów i ulepszenie jakości sprzętu, który zostanie wysłany w kosmos. Według obserwacji dokonanych przez ekspertów z NASA, cząsteczki te są przyciągane przez pole magnetyczne Ziemi, jednakże nie mogą zbliżyć się do niej z powodu działania owego tajemniczego pola na więcej niż około 11500 km.

   - To nowo odkryte pole siły służy nam jako osłona  przed  wiatrami słonecznymi wiejącymi w kierunku Ziemi. Starając się zrozumieć  k t o  założył to tajemnicze pole siłowe, naukowcy z Massachusetts opracowują kilka teorii na temat jego pochodzenia nie wykluczając  ingerencji pozaziemskiej.


   - Jedną z pierwszych teorii było to, że owo pole musi mieć coś wspólnego
z polem magnetycznym naszej planety, jednak uczeni doszli do wniosku, że bariera już istniała, gdy pole magnetyczne Ziemi było o 30% słabsze niż obecnie. Na przykład okazało się, że bariera wytrzymała po dziś dzień i nadal chroni życie na Ziemi przed niebezpiecznymi promieniami kosmicznymi,pomimo iż  pole magnetyczne Ziemi nad Ameryką Południową słabnie coraz bardziej. Uczeni stwierdzili też, że pole to jest generowane najprawdopodobniej przez zjawisko zwane "plazmowym sykiem sferycznym", który jest obecny
w wyższych rejonach atmosfery ziemskiej. Zjawisko to pomaga zmienić kierunek krążenia szybko poruszające się, niebezpiecznych cząsteczek, przekierowując je na równoległą do linii pola magnetycznego planety płaszczyznę zmuszając je tutaj do obsunięcia się w atmosferę, gdzie kolidując z neutralnie naładowanych cząsteczkami ... znikają. 7 komentarzy:

 1. A ja odwrócę kota ogonem i napiszę , że to tajemnicze pole nie chroni nas przed nie-wiadomo-czym tylko trzyma w więzieniu / tak jak kiedyś daaawno temu PRL trzymał nas w zamkniętych granicach dla naszego dobra , oczywiście , ha ha /. Broń Boże żeby COŚ z zewnątrz dostało się do nas. Jeszcze zniszczyłoby nam ten ład i harmonię , którą z takim trudem na Ziemi w zgodzie i miłości wypracowaliśmy.Taaa....:-)) Pozdrawiam wesoło!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Nikt nie wyjdzie z tego więzienia, kto nie zapłaci do ostatniego grosza" - uczył Chrystus. To znaczy, że dusza w człowieku, która nie zadba o świadome oczyszczenie się z toksycznych programów tego świata (religia, narodowość, ukierunkowanie polityczne, zmysłowość itd.) nie przedostanie się przez tzw. Mur Światła, rzez który może przeniknąć tylko światło. Holograficzny świat na tej planecie to Galaktyczny Uniwersytet, w którym pozostajemy tak długo, aż zaakceptujemy Boskie, Uniwersalne Prawa.

   Usuń
  2. Kiedys mowil pan, ze jesli ktos cos od nas oczekuje w zamian to nie sa czyte intencje... wiec dlaczego stworca zamknal nas w wiezieniu i stawia warunki... ehh jakby nie patrzec to nawet panska teoria bardzo szlachetna czyli boskie prawo wciaz dyktuje nam warunki

   Usuń
  3. To nie Stwórca zamknął nas w materialnym więzieniu. To my nie żyjąc zgodnie z Jego uniwersalnymi prawami zgęściliśmy wokół siebie i w nas samych Boski eter - czyste pratworzywo. Żyjąc świadomie, poszerzając swoją świadomość, podnosimy naszą częstotliwość drgań, a tym samym naszego środowiska. Ludzie się budzą i tym samym poszerza się nasze wspólne pole i jego moc. Podniesiemy wibrację naszej planety, potem naszego systemy słonecznego, a następnie galaktyki. To jest wolą naszego Stwórcy, a nie trzymanie nas
   w więzieniu.

   Usuń
 2. Wszystko oparte jest o zjawisko falowe i generowanie materii.
  By to wyjaśnić należałoby poznać nowa fizykę. Ja nazwałem ją Fizyka Trzeciego Elementu.
  Która wyjaśnia, a naukowcy obliczyli co jest prawdą, że gdy wezmą dowolny jeden elektron, to w tym elektronie jednym elektronie jest tyle energii, która zawarta jest w całym kosmosie.
  Pomijając dużo tłumaczenia w związku z artykułem - To Słońce tworzy, generuje obiekty, podobnie jak jądro atomu generuje elektrony. W wyniku tego, że posiada taką cechę. Jądro potrafi prezentować siebie na różne sposoby. Więc Słońce generuje naszą Ziemię taka jaką jest i w związku z tym one wzajemnie tworzą pasy, czy pola magnetyczne. Dlatego to jest takie płynne i elastyczne względem siebie. To wszystko się samo utrzymuje i napędza.
  Nie każde słońce to potrafi.
  By to jasno wyjaśnić trzeba dość tekstu napisać, bo to całkowicie nowa wiedza, która wyjaśnia bardzo dużo i dosłownie wszystkie zjawiska kosmiczne i te atomowe. Bo to jest to samo. Tylko skala inna. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Romanie Unia Europejska ma blokować wolne informacje na internecie to ostatni bastion informacji bokiem wchodzi gmo z drugiej strony islam a tu nawet nieomylny Franciuszek powiada że jest już wojna. Ludzie chyba za wolno się budzą bo w takim tempie to cud musiałby sie stać by z tego wyjść

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie. Każda dusza budzi się we właściwym dla niej czasie. Nie jesteśmy zależni od nikogo ani od niczego. Ani zlikwidowanie FB, ani inscenizacja III wojny światowej nie zmieni Planu Duchowej Ewolucji. Planu Bożego n i c nie zmieni, z pewnością nie ci, którzy manipulują ochoczym Franciszkiem. Spokój jest cechą Boska.

   Usuń