Roman

Roman

sobota, 31 grudnia 2016

1984 = 2017?

   
Andrzej Lepper był zwykłym populistą

Od pewnego czasu coraz częściej używa się pojęć "populizm" i "populista"
w pejoratywnym sensie.
- Dlaczego?
Pojęcie
„populizm” wywodzi się z łaciny: populus to lud. Pozostańmy jeszcze przez chwilę przy łacinie: Vox populi vox Dei czyli głos ludu jest głosem Boga.
- Co w tym złego? 

Książę Edynburga Mountbatten,małżonek królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II, członek Klubu Rzymskiego brzydzi się
- jak na iluminata przystało - ludem Bożym.
"W następnym wcieleniu chciałbym powrócić na Ziemię jako śmiercionośny wirus, aby rozwiązać problem przeludnienia".

Populizmem brzydzą się bogate elity rządzące - lucyferianie. Lud to biedota
z miast i wsi, ludzie uciemiężeni i zniewoleni przez dysponujących pewnymi informacjami bogatych, którzy widzą w niedoinformowanych człekopodobne bydło naziemne.


Ponoć politykiem realizującym populizm był Juan Domingo Perón Sosa i jego żona Evita, którzy rządzili Argentyną na przełomie lat 40-ch i 50-ch minionego stulecia. Piszę ponoć, ponieważ ta romantyczna para zamieniła ten kraj w raj dla przerzucanych przez Rycerzy Maltańskich z ramienia Watykanu hitlerowców, którzy wymierają tam jako "prawowici obywatele" w dobrobycie pozostawiając za sobą zdegenerowaną generację satanistów, czekających na gwizdek, aby znów stanąć do jawnej walki (chwilowo walczą pozostając w cieniu i posługując się użytecznymi idiotami) o zapanowanie nad światem ...
[Na ten temat innym razem].
https://pl.wikipedia.org/wiki/Populizm
http://romannacht.blogspot.com/2015/03/xxi-wiek-inwazja-ziemi.html

Populizm jest kłamstwem służącym w programie kontroli umysłu. Ludzie się budzą do normalnego życia. Budzą się na całym świecie i rozpoznając sytuację jaką zastali w tym świecie buntują się, zaś buntując się przypominają sobie
o celu i sensie "doczesnego" życia, czyli obecnego wcielenia. Bunt jest oznaką samodzielnego myślenia, co cechuje kosmiczną inteligencję. Dlatego satanistyczne sfery dzierżące władzę boja się populizmu i ze strachu gotowe są do ludobójstwa na globalną skalę. To dobra nowina. Cugle wymknęły im się z ich skostniałych dłoni. Tzw. establishment traci grunt pod nogami. Dlatego otumaniające środki masowego przekazu i usłużni satanistycznym kręgom przekupni politycy prowadzą kampanię przeciwko "populizmowi". Andrzej Lepper, "chłopski populista" to właśnie ofiara tej kampanii w Polsce.

- O co tu chodzi? O pieniądze?
- Nie. O władzę. Chodzi tu o "przekabacanie", o przeciągnięcie na swoją stronę wyborców, aby tkwili nadal w przekonaniu, że dane jest im żyć w demokracji. Pojęcie "populizm" pojawia się coraz częściej i coraz częściej mówi się o zagrażających demokracji populistach. Okazuje się, że żyją między nami "prawicowi populiści" i "lewicowi populiści".
- O kim się negatywnie mówi? 
Dobry przykład to u naszych sąsiadów nowa partia o nazwie Alternative für Deutschland - Alternatywa dla Niemiec. Ponieważ coraz więcej samodzielnie myślących obywateli Niemiec oddaje swoje glosy na tę partię, (niemiecki) establishment irytuje się tracąc głosy.
W USA populistą nazwano nowo wybranego prezydenta - Donalda Johna Trumpa. Zaczekajmy. Zobaczymy czy to prawda... Prawdą jest, że Trump zrezygnował z pobierania pensji prezydenckiej (mając na koncie prawie 4 mld dolarów to nie jest takie trudne) oraz z ochroniarzy rządowej bezpieki. Ma więcej zaufania do swoich własnych "chłopców".

- Coraz więcej obywateli "wolnego świata" zaczyna samodzielnie myśleć i w konsekwencji głosują na owych "populistów". Satanistycznej "wierchuszcze" grunt dosłownie obsuwa się pod nogami. Taki obrót rzeczy zagraża systemowi. Strach zajrzał w oczy partiom rządzącym w koalicjach. Ci ludzie boją się o swoje stanowiska i dochody. Obawiają się utraty władzy i wpływów i z tek właśnie przyczyny wymyślili kłamstwo o "populizmie" i stąd ta bezprecedensowa kampania dezinformacyjna.
Partie służące systemowi i służące mu media głównego nurtu (policja językowa) posługują się orwellowską "nowomową": Słowo "populizm" musi zostać wpojone, wręcz wszczepione opinii publicznej jako coś nagannego, wręcz wrogiego "wolnemu" społeczeństwu. Nowe motto człowieka "wolnego" Zachodu to: Nie wybieram populistów! Populiści są źli! Populiści to radykalni ludzie! Wybieram establishment!"
Populizm = FUJ! = skrajna prawica = rasistowski plebs.

- Wtajemniczony w plan satanistów, angielski publicysta, George Orwell informuje w swojej książce pt. "1984", że "nowomowa" ma tylko jeden cel, a mianowicie ograniczyć jakąkolwiek możliwość niezależnego myślenia aż do jego kompletnego zaniku. Technika wprowadzenia nowomowy to "gigantyczna intelektualna mistyfikacja".


Pomysłowa rzeczą było łamaniem przepisów
i prowadzić tryb życia w zgodzie ze sobą.

Jest to manewr mający pomóc w ogłupianiu zmyleniu opinii publicznej. bowiem w rzeczywistości populizm to nic złego. Populistą jest ktoś, kto posługuje się tym samym językiem jak ludzie z jego otoczenia, językiem ludu - językiem Boga. Tak właśnie powinno być a nie odwrotnie... Poseł jest reprezentantem ludu! "Lud" jest jednym z najważniejszych elementów konstytucji, a tak gdzie tak nie jest należy ten system wprowadzić. Państwa konstytucyjne bez ludu czyli obywateli jest nie do pomyślenia... Ale w nowomowie mediów i polityków "populizm" stał się nagle "gawiedzią""tłumem""prawicowymi ekstremistami", a nawet "nazistami". Jak widać wystarczy tylko odwrócenie znaczenia. To takie proste!... szczególnie gdy jest się właścicielem środków masowego przekazu, partii politycznych i instytucji kościelnych.1984 = 2017
...ale czy na pewno? Czy  ta k  być musi?   K t o   o   t y m   d e c y d u j e?!
- Nie. Tak być nie musi. To zależy od nas, od naszego stanu świadomości.
To my odzyskaliśmy Boskie siły twórcze wraz z przebudzeniem się.
Prosiliśmy i jest nam dane odzyskać siły. Istoty upadłe, dysponujące techniką, która dla nas wydaje się być magią właśnie te twórcze siły buntując się przeciw Prawu Twórcy utraciły i z tego powodu zmuszone były stworzyć technikę
i wszelakie protezy jak m.in. radioteleskopy, samoloty, statki kosmiczne, komputery... To są produkty duchowego obsunięcia się w rozwoju, a nie Boskiej świadomości.

VOX POPULI - VOX DEI!Głos ludu jest głosem Boga, a skoro tak, to hasło to nie jest przenośnią.
Bóg, najwyższa pod względem świadomości istota duchowa, nasz Stwórca
i Ojciec, którego żywym obrazem i podobieństwem jesteśmy nie jest przenośnią. Każda dusza, każdy z nas jest cząsteczka a zarazem falą żywej, Boskiej, kosmicznej świadomości. Nasz Stwórca jest Życiem - jedyną Świętością, a każdy z nas jako nieśmiertelny duch jest cząsteczką Światła, cząsteczką Stwórcy a zarazem współtwórcą wszechświata, w którym żyjemy. Oto stan świadomości, który odziedziczyliśmy po w chwili stworzenia przez naszego Stwórcę - nie przez grupę inżynierów genetyki i treserów społecznych z innych wymiarów upadłego Stworzenia, lecz przez naszego duchowego Ojca.
"Przyjdź Królestwo Twoje" idzie do lamusa!Niniejszym zostaje zastąpione oświadczeniem - OTO KRÓLESTWO BOŻE JUŻ ZESZŁO NA ZIEMIĘ! Żywe Królestwo. To my. My którzy zeszliśmy na tę planetę nie dbając o jej kształt, lecz nieść pomoc w procesie budzenia się z hipnotycznego snu tym, którzy też chcą się przebudzić i tym, którzy schodzą na Ziemię, wcielają się w szatańskie ciała genetyczne i muszą przedostać się przez barykadę strzykawek. Oto dzieje się wola Twoja, Ojcze! Jako w Niebie tak dzieje się na Ziemi.
2017 przenika 1984.
Światło wnika w mroki materii, w iluzoryczny hologram, w matrix i penetruje go oświecając od wewnątrz. To proces twórczej, kosmicznej tantry.
- Każdy ziemski dzień jest kromką naszego chleba powszedniego. Jesteśmy karmieni przez Stwórcę osobiście. Każdy "dzień" w Niebie i na Ziemi jest świętem Bożego Narodzenia, gdyż jest darem Świętego Życia. My jesteśmy Życiem. Z każdym ziemskim "dniem" jest nam dany wybór służyć Życiu albo śmierci! Wbić igłę noworodkowi lub nie. Bić braci i siostry na ulicach miasta lub nie. Brać udział w wojnach poświęcając bezmyślnie zdrowie i życie w ciele ulegając złudzeniu zabijania lub nie. Prowadząc tryb życia śmiertelnika lub świadomego Niebianina, dziecka Bożego, świadomego dziedzica Nieskończoności...
- Nie mścimy się na tych, "którzy nam zawinili" manipulując naszymi obciążeniami. Ignorujemy po prostu te prawa, które nam nie służą, bo sami jesteśmy Boskim Prawem i Boską Sprawiedliwością.
- Nie boimy się nikogo i niczego, bo strach nie jest Boska cechą. Jesteśmy Prawem, bowiem Boska, bezwarunkowa, bezinteresowna Miłość jest żywym prawem w akcji. TO MY - KAŻDY Z NAS - W LUDZKIM CIELE I POZA NIM JEST MIŁOŚCIĄ - NAWET JEŚLI JESZCZE SOBIE TEGO NIE PRZYPOMINA, BO TAKI JEST CEL I SENS ŻYCIA - TAKA JEST WOLA NASZEGO OJCA.

- Czyńmy dobro tym, którzy nadchodzą, którzy wcielają się w ten materialny świat, bo do nich i do nas (gdy wrócimy tu ponownie czynić dobro zgodnie
z Planem naszego Stwórcy) należy Królestwo Niebiańskie. I będziemy tu wracać i uzdrawiać - a wraz z nami miliardy ochotników z różnych wymiarów wszechświata dopóty, aż każdy demon nie rozpozna że jest Życiem i utożsami się z Życiem. To, co upadło tak nisko, jak to zostało dopuszczone przez naszego Ojca w Jego Miłości, zostanie podniesione na powrót tam, gdzie powinno służyć całemu Stworzeniu zgodnie z Boskim Porządkiem którym jest kosmos.
Tego procesu wszechobecnej przemiany kosmicznego agregatu nikt nie jest
w stanie powstrzymać
, bo Światło penetruje ciemność. Chory zostanie uzdrowiony wbrew własnej woli. Bóg jest zdrowiem i Źródłem Zdrowia w każdej duszy - w każdym z nas. Chrystus - Jego świadomość - jest źródłem zdrowia. My jesteśmy paruzją. My jesteśmy drugim zejściem Chrystusa na Ziemię.
Bóg-Ojciec promieniuje od wewnątrz, Chrystus promieniuje z zewnątrz.
Cały upadły, holograficzny kosmos otoczony jest Murem Światła. "Nikt nie wyjdzie z tego więzienia, kto nie zapłaci do ostatniego grosza" i "nikt nie wróci do Ojca w Niebie" jak tylko rozwijając w sobie świadomie stan świadomości Chrystusa. Materialistyczna balanga dobiegła końca. Uczestnicy prywatki muszą wytrzeźwieć i za sobą posprzątać. Negatyw znalazł się między dwoma pozytywami. Negatyw potrzebuje uzdrowienia. Miłość Ojca i Syna do podupadającej na zdrowiu psychicznym istoty jest nieubłagana, bowiem ta istota jest nieodzowną cząstką całego Stworzenia.
Śmierć została pokonana i przestała istnieć, bo nasze jest Królestwo Niebiańskie, moc i wspaniałość na wieki wieków.
Także hebrajskie "amen" czyli uwierz jest już zbędne, bowiem zbędna jest wiara tam, gdzie realizowana jest wżyciu codziennym wiedza:
JA JESTEM ŻYCIEM - WIECZNIE PŁYNĄCYM ŚWIATŁEM.Kto tego jeszcze w sercu nie czuje - ten dowiedział się niniejszym o swojej przyszłości, o celu i sensie prawdziwego życia i o przeznaczeniu. Bowiem przeznaczone zostało nam żyć i kochać.  T O  JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ.

6 komentarzy:

 1. A Miłość niech będzie z nami :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. To przepiękne co Pan pisze, te słowa mają potężną dawkę energii, gdy czytam czuję to całą sobą. Dziękuję za to i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. ...hmm jednak bydło naziemne, czyli jednak żyjemy na kuli ( fraktalnym wielościanie foremnym ) składającym się z sześciokątnych, płaskich wieloświatów, ograniczonych od pozostałych wodą i lodem, a z góry kopułą na wysokości ok. 90 - 100 km. na której swą łapę trzyma wiadomy smok http://www.transazja.pl/vusers/blog/photo/blog151/blog_2023_l_9b7e4876.jpg Warto również nadmienić, że ze wzgłędu na naszą dualność jakakolwiek zemsta, riposta poza tą mentalną jest zbędna, gdyż to wzajemna miłość i troskliwość rozświetla ten świat czyli czyni mroczne, podstępne ZŁO bezsensownym i je zwyczajne dematerializuje, dosłownie na naszych oczach jak teraz właśnie, co ostatnio podają również mainstreamowe media...

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zawsze Panie Romanie słowa pisane przez Pana wlewają radość i miłość w nasze serca. Jak nigdy dotąd świat potrzebuje dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek szacunku,zrozumienia i bezwarunkowej miłości bliźniego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam świadomość moim wrogiem. Bardzo ciekawy blog i rewelacyjna książka o rozwoju duchowym

   Usuń
 5. Naprawdę Pana teksty potrafią podnieść na duchu. Pierwszy raz widzę jak ktoś pokazuję problemy tego świata i odrazu po analizie problemu przekształca ta energię zła na pozytywne podnosząc wibracje po pokazanych niesprawiedliwosciach tego świata jest to pięknie

  OdpowiedzUsuń