Roman

Roman

wtorek, 13 grudnia 2016

ARTYKULIK NIEPOPRAWNY Z SERII "NIE WSZYSCY"

6-letnia Syryjka wychodzi z izraelskiego szpitala!?
To przecież niepoprawne politycznie...

   - Jeszcze jedno światełko rozbłysło w morzu nienawiści.
Ta 6-letnia syryjska dziewczynka została  ranna podczas wojny domowej w jej kraju. Izraelscy lekarze i tym razem zgłosili udzielenie dziecku pomocy.
- W trakcie przeprowadzania odpowiednich badań w celu leczenia ran rozpoznali oznaki choroby hematologicznej. Po zakończenia leczenia dziecko zostało zwolnione, a personel szpitala zadbał o niezapomniane pożegnanie:
A więc jednak nie wszyscy żyją nienawiścią na Bliskim Wschodzie. Każdy z nas niesie w sobie życzliwość i dobrą wolę. Wszyscy jako dusze jesteśmy Dziećmi Boga-Stwórcy. Używamy tych Boskich przymiotów lub nie..., ale to właśnie one kreują przyszłość każdego z nas, a zarazem tego materialnego świata.

- Propaganda?
- Możliwe. Ale ludzie którym ktoś udzielił pomocy będą o tym pamiętali
i przekażą te informację następnemu pokoleniu, tak jak moja matka przekazała mi informację, że nie wszyscy Niemcy byli mordercami; pewnego razu jeden
z nich z niewiadomych pobudek jej pomógł... i przeżyła. Ja jestem tego dowodem.

5 komentarzy:

 1. Dzięki Panie za wszystko co Pan opublikował. Czytam i oglądam na you tube co ma Pan do przekazania. Z wieloma opiniami rezonuję.Są bardzo pomocne w mojej drodze. Życzę wszystkiego co dla Pana najlepsze i dla nas wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za uznanie dla mojej pracy i życzę powodzenia na drodze do najwyższej świadomości, która już w nas na nas czeka.

   Usuń
 2. Dzięki takim słowom niknie nienawiść szkoda ze nie wszyscy mogą tego dostrzec dobra i tak żyć

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie dlatego publikuję artykuły o tej treści żeby neutralizować pola nienawiści, zawiści i strachu.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Wszyscy jako dusze jesteśmy Dziećmi Boga-Stwórcy. Używamy tych Boskich przymiotów lub nie..., ale to właśnie one kreują przyszłość każdego z nas, a zarazem tego materialnego świata." - pięknie Pan napisał. Dziękuję za te słowa , potrzebne są jak powietrze. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń