Roman

Roman

piątek, 20 stycznia 2017

MUZUŁMAŃSCY SYJONIŚCI? - I -


Allah
Z serii artykułów NIE WSZYSCY

   - Od czasu do czasu publikuję krótkie artykuły bazujące na informacjach, które trafiają na moje biurko wskazujące na fakt, iż nie wszyscy wyznawcy Allaha zwani muzułmanami nienawidzą wyznawców Jehowy (Jahwe) zwanych żydami i państewka o nazwie Izrael, tak jak nie wszyscy żydzi i Izraelczycy nienawidzą muzułmanów i państw arabskich.
   - Pisałem o sporej liczbie odważnych ludzi zwanych "mieszanymi małżeństwami", którzy wbrew oszołomionych hipnotycznymi tekstami tzw. "pism świętych" (zarówno pochodzących ze źródeł żydowskich jak i muzułmańskich) ludziom niosącym w sobie nienawiść do każdego, kto ich zdaniem jest inny gotowi są zabić w imię ich "boga" - boga nienawiści.
Pisałem o odważnych dziennikarzach i dziennikarkach odważających się pisać także w pozytywny sposób o Izraelu i tamtejszych zwykłych mieszkańcach oraz o Izraelczykach wyrażających się bardzo niepochlebnie o zmieniających się w Izraelu rządach (podobnie jak w Polsce).

   - Stany świadomości, nieświadomości i mentalności frapowały mnie od zawsze. Publikując wyżej wspomniane artykuły na forum społecznościowym Facebook (ang. księga twarzy) ujawniam swoją duchową twarz, bowiem każdy z nas transmituje sam siebie - przeważnie bezwiednie. Ja czynię to świadomie. Po to tu jestem. Ponieważ nie mam nic do ukrycia, dzielę się z użytkownikami tegoż serwisu informacyjnego moimi spostrzeżeniami, jako że od dzieciństwa jestem niepoprawny - niepoprawny religijnie i politycznie. Jestem gotowy na konkretną, konstruktywną krytykę ze strony samodzielnie myślących tak jak ja osób, natomiast nie poświęcam cennego czasu przebywania w i na materii na potyczki słowne z ludźmi zainfekowanymi wirusami poprawności jakiejkolwiek. Poprawność rozbudza nie tylko ignorancję, nonszalancję i impertynencję, ale wręcz zamracza rozbudzając podprogowo nienawiść. Celem poprawności jest skłócanie ludzi, stworzenie blokady na drodze jednoczenia się tych, którzy do jedności dążą albo już ja praktykują.

   - O muzułmanach, zwolennikach Izraela nie pisze się, bo to obecnie nie poprawne. W minionym stuleciu poprawne było wysyłanie "żydów" do Palestyny.


„W niedziele handel róbcie sobie w Palestynie,
więc jazda Żydy z Polski, nim ten rok upłynie”
– życzenia z okazji Nowego Roku od redakcji
„Przewodnika katolickiego” – „pisma ilustrowanego dla rodzin katolickich” w 1933 roku. 

Obecnie poprawne jest hasło: Żydy won z Palestyny tak często ukazujące się w Internecie. Powtarzają je wnuki tych, którzy poprawnie w minionym stuleciu swoich bliźnich do Palestyny wysyłali.
Żeby było jasne: ani nie utożsamiam się z "żydami" nie przestrzegającymi nauk Dekalogu, ani z katolikami, nie praktykującymi w życiu codziennym nauk Dekalogu jak i Kazania na Górze zawierającego esencję nauk Chrystusa. Z mojego punktu widzenia obie strony służą sobie jako lustra. Jak długo - kochani bracia i siostry - nie zrezygnujecie z walki, tak długo podsycać będziecie w sobie nienawiść, a ta jest toksyczna i rakotwórcza.... dla wszystkich uczestników tego warsztatu. Tylko pojednanie prowadzi w wymiary poza i ponad biegunowość "my" i "oni". To "żydzi", rzekomo "naród wybrany" i chrześcijanie rzekomo kroczący śladem Chrystusa, który wołał na pustyni tego świata CHODŹCIE ZA MNĄ! powinni dać przykład muzułmanom. Ale dzisiejszy Izrael nie jest już narodem wybranym, bo szuka bezpieczeństwa w broni jądrowej, zaś katolicy nie są chrześcijanami choćby z tego samego powodu.

   - Skłócający narody satanistyczni władcy tego świata nie życzą sobie zjednoczonej cywilizacji kosmicznej na Ziemi, bo w tak powstałej sytuacji staną się zbędni - o ile nie zasymilują się. Miliardy sztuk bydła naziemnego są zarażone wirusem głupoty i to nie w sensie przenośnym:
https://holopatia.blogspot.com/2015/09/wirus-ogupienia-tak-to-nie-jest.html?showComment=1484715523406#c6231644593335328574


Prof. szejk Abdul Hadi  Palazzi
nie żywi nienawiści do innowierców

   - Na tej Ziemi żyją ludzie, którzy choć jeszcze nie uwolnili się z różnych - tylko im znanych - względów od programów religijnych, choć są praktykującymi wyznawcami Allaha, muzułmanami, mimo to popierają istnienie narodu żydowskiego i Izrael jako państwo. Jak na tym tle wyglądają zaprogramowani nienawiścią niektórzy Niemcy, Rosjanie, Polacy, którzy ani nie odwiedzili Bliskiego Wschodu, ani nie odwiedzili Izraela, ani osobiście nie badali korzeni konfliktów, a osądzają tych muzułmanów, którzy tam żyją a mimo to mają inne zdanie na temat "innowierców" i obywateli Izraela, którzy mogą oficjalnie manifestować swoje niezadowolenie z polityki i religii?  Porównuje się ich do folksdojczów z czasów hitlerowskich, oskarża o łapówkarstwo, zniesławia w ogóle tych ludzi nie znając, nie rozmawiając z nimi... 


Imam, Dr Muhammad Al-Hussaini,
muzułmanin nie żywiący nienawiści do syjonistów

   - Istnieją muzułmańscy duchowni, jak profesor, szejk Abdul Hadi  Palazzi, dyrektor Cultural Institute of the Italian Islamic Community (Instytut Kultury Włoskiej Wspólnoty Islamskiej albo imam, dr Muhammad Al-Hussaini, którzy oficjalnie uważają, że "powrót Żydów do Ziemi Świętej oraz utworzenie państwa Izraela są zgodne z naukami islamu". Moim zdaniem z tymi uczonymi mogą dyskutować tylko ci, którzy studiują Koran. Kto nie zaznajomił się z tekstem tej księgi nie powinien otwierać ust. W Internecie jednak każdy może chlapać błotem na bliźniego..., nie zdając sobie sprawy z faktu, że właśnie podświadomie opublikował diagnozę stanu swojej świadomości.
Jak uczył Chrystus: 
Nie to, co wchodzi do ust, czyni człowieka nieczystym, ale co z ust wychodzi, to go czyni nieczystym. [...] 
To i wy jeszcze niepojętni jesteście? Nie rozumiecie, że wszystko, co wchodzi do ust, do żołądka idzie i wydala się na zewnątrz, lecz to, co z ust wychodzi, pochodzi z serca i to czyni człowieka nieczystym. [Mat. 15:11-18].

Ex radykał, Ed Hussain, autor książki pt. The Islamist


   - Są też muzułmańscy zwolennicy Izraela, którzy nazywają siebie muzułmańskimi syjonistami nie bacząc na konsekwencje tak bardzo wierzą w to, co głoszą. Nie każdy rabin albo członek izraelskiego parlamentu nazywający siebie syjonistą jest syjonistą (nie w pejoratywnym tego pojęcia znaczeniu), tak jak papież może nie być katolikiem, albo sekretarz generalny ONZ może "prywatnie" być rasistą. Do grona znanych muzułmanów, którzy publicznie opowiadają się po stronie syjonizmu i istnienia Izraela to dziennikarz afganistański, były muzułmanin, prof. Nemat Sadat, były radykalny islamista Ed Husain, dr Tawfik Hamid, pakistański uczony Tashbih Sayyed mieszkający obecnie w USA, autor i dziennikarz albo dziennikarz z zawodu, Salah Choudhury z Bangladesz. Ci ludzie nie znają dnia ni godziny w obliczu szalejącego fanatycznego islamu, który pozostawili za sobą.Były egipski ekstremista, Dr Tawfik Hamid:
Muzułmaninem jestem z urodzenia...
Chreścijaninem jestem duchem...
Żydem jestem w sercu, ale
przede wszystkim jestem istotą ludzką

ILU Z WAS Z RĘKĄ NA SERCU CZUJE TO SAMO?


Znienawidzony przez radykalnych islamistów za to,
że opowiada się za pokojowym zrozumieniem islamu, za powszechnymi prawami człowieka i za wolnością intelektualną.

Salah Choudhury
w 1996 roku założył pierwszy prywatny kanał telewizyjny
w Banglades - A-21 TV.
Został trzykrotnie pobity i raz porwany przez dżihadystów, którzy nie tolerują jego pacyfistycznych poglądów
i skłonności do współpracy z Izraelem, nawet jeśli chodzi
o utworzenie zrozumienia międzykulturowego a światem islamu.


Prof.n.polit. Nemat Sadat zrezygnował z uniwersytetu w Kabulu

   - Poparcie dla Izraela i znormalizowanie stosunków muzułmańsko-izraelskich propaguje Irshad Manji - żyjąca w Kanadzie pisarka i dziennikarka pochodzenia hindusko-egipskiego, propagująca reformy i postępową interpretację islamu.


Irshad Manji i sir Ahmad Salman Rushdie,
autor słynnej książki pt. Szatańskie wersety.
Obciążony fatwą skazanego na śmierć.

Muszę być z wami szczera.
Islam znalazł się na bardzo cienkim lodzie jeśli chodzi o mnie...
Dzięki naszemu krzykliwemu użalaniu się nad sobą i krzykliwemu
milczeniu, my, muzułmanie spiskujemy przeciwko sobie samym.
Jesteśmy w stanie kryzysu i wleczemy za sobą resztę świata.
Jeśli kiedykolwiek nadszedł moment dla islamskiej reformacji,
to teraz. Na miłość boską, co mamy z tym zrobić?


Oto co stoi na drodze tych światłych,
budzących się do normalnego życia w jedności ludzi.
To jest nieszczęście. I nieszczęściem są ci krzykacze,
którzy doładowują swoją energią tych otumanionych bliźnich.

Niepoprawny politycznie Salim Mansur,profesor nauk politycznych, wykładowca (Uniwersity Western Ontario)Dwukrotnie wydano fatwę skazującą go na śmierć.
   - Poparcie dla Izraela i znormalizowanie stosunków muzułmańsko-izraelskich propagował Abdurrahman Wahid, były prezydent Indonezji. Ciężko pobity prawie całkiem stracił wzrok.Abdurrahman Wahid:Najważniejszą rzeczą jest to, że islam musimy podzielić na dwa rodzaje islamu.Pierwszym z nich jest instytucja islamu, drugim - kultura islamu.


Mithal Jamal al-Ahmad Hussein Alusi - iracki polityk, lider  irackiej Partii Umma jest otwarcie pro izraelski.
Pakistańczyk, Kasim Hafeez z Londynu,
znany jako założyciel "The Israel Campaign".
Hafeez nazywa siebie syjonistycznym muzułmaninem i twierdzi,
że wiele nienawiści i nietolerancji w stosunku do Izraela w świecie islamu wynika z niewiedzy i indoktrynacji od dziecka.
Nie mogłem uwierzyć, że państwo palestyńskie nigdy nie istniało;
uczono mnie, że Palestyna została skradziona przez Żydów.
To skłoniło mnie do podróży do Izraela, aby tam znaleźć prawdę.
Rzeczywistość okazała się bardziej otwierająca oczy,
bardziej niewiarygodna niż mogłem sobie ją wyobrazić.Emir Saad Al-Abdullah Al-Salim Al-Sabah

- Poparcie dla Izraela i znormalizowanie stosunków muzułmańsko-izraelskich propagował także szejk Saad Al-Abdullah Al-Salim Al-Sabah, czwarty Emir Kuwejtu, zmarły "w dziwnych okolicznościach" na atak serca.


Strategia ustępstw i "nie nazywaj tego islamem" jak dotąd ... nie działa. Ona tylko ośmiela terrorystów
- twierdzi dr n. med. Mohamed Zuhdi Jasser

Nie zgadza się z doktorem Jasserem premier Turcji Recep Erdogan, dönme, satanista, sabatarianin, wyznawca Szabtaja Cwi jako mesjasza. Ta sekta ma na celu zniszczenie ortodoksyjnego judaizmu opartego na dekalogu.
http://romannacht.blogspot.com/2013/08/3-sabatarianiefrankisci.html


Dla premiera Turcji,określenie "umiarkowany islam" jest ohydne
i obraźliwe. Umiarkowany islam nie istnieje. Islam to islam.

   - Koran. Werset 47:4: Gdy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą, to uderzcie ich mieczem po szyi, a gdy ich całkiem pobijecie, mocno zaciśnijcie na nich pęta, a potem albo ich ułaskawicie, albo żądajcie okupu, aż wojna złoży swoje ciężary. Tak jest! Lecz jeśliby zechciał Allah, to sam zemściłby się na nich, lecz On chciał doświadczyć jednych przez drugich. A co do tych, którzy zostaną zabici na drodze Allaha, to On nie uczyni ich uczynków daremnymi. Jasne?

Prof  Khaleel Mohammed

   - Nie zgadza się ze zdaniem Erdogana Khaleel Mohammed, profesor religii z San Diego State University (Uniwersytet Stanowy San Diego) w Kalifornii, aktywny członek Center for Islamic and Arabic Studies (Centrum Badań Islamskich i Arabskich) i jeden z założycieli Center for Islamic Pluralism (Centrum Islamskiego Pluralizmu). Nazywa siebie islamskim syjonistą: Izrael ma prawo istnienia jak każde inne państwo.


Nadiya al-Noor, studentka Uniwersytetu Binghamton w Nowym Jorku

   - Nadiya Al-Noor to młoda muzułmanka, , działaczka na rzecz porozumienia między społecznościami żydowskimi i muzułmańskimi. Nadiya aktywnie wspiera pokój między Izraelczykami. Jak widać nie jest podatna na wirus antyizraelski wojującego islamu. Nie wyobrażacie sobie jaka odwaga cechuje tę młodą kobietę... W każdej chwili jakiś zwyrodnialec zakażony wirusem otumanienia może wyrządzić jej (jak i wyżej wymienionym muzułmanom opowiadającym się za pokojem z niewiernymi) krzywdę albo zabić, aby przypodobać się swemu panu.Noor Dahri, dyrektor Pakistan Israel Alliance (PIA)
      - Noor Dahri wyraził publiczne poparcie dla Izraela. Zmienił zdanie na temat konfliktu na Bliskim Wschodzie po odwiedzeniu tego kraju. Obecnie mieszka w Londynie. Jest adeptem Międzynarodowego Instytutu Zwalczania Terroryzmu z siedzibą w Hercliji. Musi się mieć stale na baczności.Nasi zawirusowani bliźni

- Dość tych przykładów na twierdzenie NIE WSZYSCY.
Na szczęście NIE WSZYSCY muzułmanie są antyizraelscy i antyżydowscy, tak jak nie "wszyscy żydzi" i mieszkańcy Izraela są wrogami Arabów i muzułmanów. Jak wynika z powyższego każdy budzi się do normalnego życia w swoim czasie i krok po kroku wchodzi w wymiar kosmicznej jedności. Niektórzy jeszcze czują rezonans z religią, inni z jednego bieguna popadają początkowo w drugi. To zjawisko znane jest psychoterapeutom posługującym się techniką regresji hipnotycznej - jedno wcielenie jako zakonnica, następne jako nimfomanka albo prostytutka. Każdy z nas uczy się na powrót czym jest równowaga psychiczna. Jak na tym tle budzących się w ciałach muzułmanów dusz wyglądają ci, którzy nie zaznajamiając się z historią i faktami wypowiadają się stronniczo na FB lub innych forach korzystając z anonimowości, czyniąc z siebie nieświadomie użytecznych idiotów w oczach fanatyków religijnych manipulowanych przez ajatollów i innych czarnych magów? Zastanówcie się nad tym zanim ponownie chlapniecie błotem na kogoś, kogo nie znacie i w kierunku miejsca w którym nie byliście osobiście, tak jak ci, którzy popadli na początku swej drogi w przeciwległy biegun niepotrzebnie popadając w syjonizm. Żeby to było jasne. Ja nie jestem za żadnym - izmem, nie jestem agentem Mosadu, ani wysłannikiem rabinatu (epitety którymi starają się ochlapać mnie obrońcy "Palestyńczyków", którzy szczerze nienawidzą każdego "niewiernego psa". Gdy w Europie powstaną kalifaty i kontynent europejski doświadczy tego, czego doświadczają obywatele Izraela na swoich ulicach, wówczas - o internetowi obrońcy z FB za wolność nasza i waszą - doznacie znaczenia w języku ludowym "zbudzić się z ręką w nocniku"... Badajcie fakty samodzielnie, bo informacje położone przed wami na internetowej tacy są zainfekowane wirusem głupoty. Rzeczywistość jest taka, że od wieków na terenie naszej planety zwalczają się nieustannie - z pokolenia na pokolenie - przeróżne sekty satanistyczne posługujące się magią, kontrolą umysłu, hipnozą, dźwiękami wywołującymi rezonans w ogłupionych duszach, zapachami, sfałszowanymi informacjami, rewolucjami, wojnami, sztucznie tworzonymi kryzysami itd., itp... Każda z tych sekt służy innemu demonowi, który nakazuje przygotować swoim naziemnym poplecznikom tworzącym przeróżne koterie świat na jego łaskawe zejście. Bezwzględnie posłuszni woli ich "boga", lojalni i oddani sprawie będą nagrodzeni; będą rządzić nowym światem, królestwem demonów i niczego im nie zabraknie. Uparci będą żałować, że się narodzili na tej Ziemi.
Natomiast Chrystus powiedział do swoich uczni: [...] g
dzie dwóch lub trzech jest zebranych w moje imię, tam jestem wśród nich. (Mat. 18:20), a autor niniejszego artykułu stwierdził w swoim życiu za Ziemi, że gdzie dwóch się bije, tam dobrze zarabia dentysta.

   - Słowo Israel oznacza miejsce, w którym rządzi Bóg. [Isar El]. El odnosi się do Boga Ojca, do Naszego duchowego Stwórcy, nie do inżynierów-genetyków z upadłych duchowo planet. El nie ma nic wspólnego z częściowo materialnymi i materialnymi uzurpatorami z grup ELIM albo ELOHIM. Bóg, Duch-Stwórca jest Życiem i Jego życie jest w nas - w każdej nawet zamroczonej duszy. Bóg nie chce podziału na sekty, wyznawców, albo - istów. Bóg chce widzieć żyjące w jedności i harmonii dzieci. I tak się już powoli dzieje. Jedni się budzą, inni jako ochotnicy wcielają się w ludzkie ciała i starają się przedrzeć przez barierę tzw. szczepionek, a następnie indoktrynacji religijnej, rasowej, politycznej i innych hipnotycznych programów.

   - Założone na terytorium kupionym od Turków przez rodzinę Rotschildów założono w 1948 roku państwo o nazwie Izrael. To nie taki "Izrael" miał na myśli Chrystus, który zszedł w wymiar materii z wymiaru zwanego przez mistyków "niebem" albo "tam, gdzie rządzi Bóg" właśnie. Ci, którzy się budzą w różnych narodach (jak to przepowiadał Jan w swojej Apokalipsie, to "dzieci Izraela"; nie żydzi, nie Izraelici, nie Izraelczycy, nie katolicy, protestanci czy mormoni, lecz ci ludzie, którzy nie zgadzają się na żaden rodzaj poprawności - nawet pod groźbą utraty "doczesnego" życia. Już nie musimy modlić się "bądź wola Twoja", bo już dzieje się jego wola na Ziemi poprzez każdą rozbudzona duszę, a ciemność - choć ma prawo stawiać opór - musi się cofać przed siłami światła.

Bibliografia:


 •  "A Muslim Zionist"FrontPage (magazine), December 9, 2003

  1. Jump up to:a b c Højsgaard, Morten T; Warburg, Margit (2005), Religion and cyberspace, Routledge, pp. 108–9, ISBN 9780415357630
  2. Jump up to:a b c "Muhammad Al-Hussaini. The Qur'an's Covenant with the Jewish People". Middle East Quarterly. Fall 2009, pp. 9–14. 2009-03-19. Retrieved 2010-04-13.
  3. Jump up to:a b Margolis, David (February 23, 2001). "The Muslim Zionist". Los Angeles Jewish Journal.
  4. Jump up to:a b c d The scathing scholar, The Ottawa Citizen, February 6, 2007, The academic has been inundated with hate mail for previously saying that despite what Muslims are taught, Islam's holy book, the Koran, supports the right of Israel to exist and for Jews to live there.
  5. Jump up to:a b Bloom, Jack (2005), Out of Step: Life-Story of a Politician Politics and Religion in a World at War, Indiana University, pp. 244, xiv, ISBN 0-620-35374-0
  6. Jump up to:a b "AJC Honors Muslim Zionist", The Weekly Forward, September 7, 2007 |first1= missing |last1= in Authors list (help)
  7. Jump up to:a b Behrisch, Sven (April 2010), The Zionist Imam (Christian ed.), The Jerusalem Post, Sheikh Palazzi refers to himself as a ‘Muslim Zionist.’ Zionism to him means ‘any contribution to support the state of Israel.’ He says Israel should exert sovereignty over the whole land of Palestine, including the West Bank. He explains that this position, which meets opposition from all Arab countries, the United Nations and even the majority of Israelis, is clearly supported in the Qur'an.
  8. Jump up to:a b http://www.voiceofisrael.com/next-theodor-herzl-ex-muslim-gay-atheist-afghanistan/
  9. Jump up to:a b c d Hamid, T (June 2004), Why I love Israel Based on the Quran
  10. Jump up to:a b Tashbih, Sayyed. "A Muslim in a Jewish Land". Muslim World Today. Retrieved 17 June 2010.
  11. Jump up to:a b Freund, Michael (January 2, 2004). "Muslim pro-Israel activist threatened". The Jerusalem Post.
  12. Jump up to:a b Freund, Michael (November 3, 2006), "US slams trial of Bangladeshi newsman"Holiday International

  5 komentarzy:

  1. To jeszcze nie wszystko...Jak okiem sięgnąć masowy farmaceutyczny holokaust Żydów i Polaków w naszym kraju trwa nadal. Cała ta z zimną krwią realizowana hekatomba ( sprawdźcie znaczenie ! ) oparta jest na ponad wszelką wątpliwość w 1995 r ujawnionym i udowodnionym przez profesora Uniwersytetu w Princeton Geralda Geisona zamierzonym fałszerstwie preparowania danych przez Ludwika Pasteura, będących naukową podwaliną starannie dotychczas pielęgnowanej durnej ( lub celowo wyrachowanej i przez lata pielęgnowanej ) doktryny medycyny akademickiej, która to za jej autorem dalej naiwnie sugeruje, że choroby biorą się z chorobotwórczych mikroorganizmów, tzw. bakterii i wirusów pochodzących z powietrza. Tymczasem już jemu współczesny Antoine Bechamp prawidłowo twierdził, że te mikroorganizmy nie pochodzą z powietrza tylko są odwieczną, wewnętrzną częścią ludzkiego organizmu, które żyją w nim w symbiozie i do tego aktywnie wspierają jego procesy metaboliczne. Mogą stać się przyczyną choroby jeśli ten organizm zostanie zewnętrznie wyprowadzony z równowagi, słaby ( zachwiany ). Podobnie uważał Claude Bernard stawiając swoją TEZĘ, że : " Zarazki (bakterie i wirusy) są niczym - to podłoże jest wszystkim). Mało tego niemiecki mikrobiolog Gunter Enderlein odkrył, że te wewnętrzne bakterie i wirusy zmieniają swoje działanie w zależności od stanu organizmu i mogą być również niezbędne do przywrócenia mu właściwej równowagi! Akademickie pożal się boże elity już od 1923r były ostrzegane przez wielu autorów rozlicznych publikacji Ethel Hume " Pasteur obnażony" czy w 1940r R.B. Pearson "Pasteur plagiator czy szarlatan", że wspomniana durnie przyjęta podwalina i strategia (procedury) leczenia prowadzą niejednokrotnie do fatalnego pogarszania stanu leczonych nimi pacjentów i naturalnie towarzysącemu im licznych ich zgonów. Niestety tzw. elity brną nadal w czambuł faktycznie depopulując na świecie miliony ludzkich istnień ( w tym niewinnych dzieci ). Dziwacznie dla tych przedstawionych błędów i mentalnych ograniczeń nadal jakby celowo wprowadza się przymusy szczepień i już nawet statystycznie nie do przyjęcia fatalnego tzw. leczenia osłabiającą odporność i zatruwającą organizmu chemioterapią...
   wężykiem, wężykiem

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Naczelny rabin dr Esra Iwan Götz apeluje !
    Proszę wszystkich rabinów, a szczególnie onkologów: „Przerwijcie nareszcie to przestępstwo, to światowe ludobójstwo na pacjentach nie-żydowskiego wyznania!”

    Usuń
   2. Cenię wszystkie wpisy Pana/Pani, ale tu nie mogę się zgodzić. Internetowa plotka o żydowskich lekarzach mordujących nie-żydów" i o nie umierających na raka w Izraelu obywateli jest nie zgodna z prawdą. Oddziały onkologii w izraelskich szpitalach są tak samo przeciążone jak wszędzie. Moje dwie żony umarły na raka i kilkunastu znajomych mi osób "żydów" zmarło w Izraelu na raka. Wystarczy polecieć do Izraela i odwiedzić kilka szpitali (a jest ich w tym małym państewku sporo). Nie dajmy się wpędzać w ślepą nienawiść. Naszym celem jest jedność z tymi, którzy także do jedności dążą.

    Usuń
  2. Proszę wybaczyć Panie Romanie, ale to dosłownie życiowa sprawa nie cierpiąca zwłoki...

   Apel do Jarosława Kaczyńskiego i Pani Premier Beaty Szydło
   https://youtu.be/vupgTD95o6k

   Podajcie dalej...

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Przekazałem dalej. Stoję murem za Ziębą.

    Usuń