Roman

Roman

niedziela, 8 stycznia 2017

SATANIŚCI PODŻEGAJĄ DO WOJNY Z IZRAELEM


Jak zechcę to bez mojego poruszania ustami
będzie śpiewać a nawet zniszczy całe systemy ekonomiczne

Niniejszy artykuł poświęcam tym, którzy tak zajadle oszczekują Izrael nie zdając sobie sprawy z faktu k t o  w rzeczywistości kontroluje ich umysł wszczepiając weń programy mające na celu rozpętanie na Bliskim Wschodzie III wojny światowej.
Z tego co widzę (a może się mylę?) 
w Polsce mało kto zdaje sobie sprawę o  c o  tak naprawdę chodzi z tym Izraelem.

   - Kończą się ośmioletnie, destruktywne rządy Baraka Obamy, marionetki satanistycznej grupy manipulującej umysłami Ziemian. Na odchodnym Obama do ostatniej chwili podżega do wojny przeciwko Izraelowi. Nihil novi. To nic nowego. To stary plan tej grupy. To jej członkowie uzurpują sobie prawo do dokonywania geopolitycznych zmian na tej planecie. Wierzą, że ta planeta jest ich własnością, a jej mieszkańcy - "świat umarłych" - to bydło naziemne potrzebujące pasterza z "żelazną rózgą" (Apokalipsa, 12:5).


Henry Kissinger:Zadaniem Obamy jest pomóc w tworzeniu nowego porządku świata.


Iluminat Henry Kissinger w 1975 roku:
Myślę patrząc na historię, że gdy w 1948 roku utworzono Izrael ktoś zrozumiał co się stało. Stworzenie tego państwa wywodzi się z amerykańskiej polityki krajowej. Coś stało się daleko i było mało zrozumiałe. To nie był amerykański projekt stworzenia bastionu imperializmu na Bliskim Wschodzie. To nie było tak skomplikowane. [...] Teraz amerykańska polityka się zmieniła. nie potrzeba nam już Izraela i jego wpływu na świat arabski. Izrael przynosi  n a m  więcej szkody niż pożytku w świecie arabskim. Nie możemy negocjować jeśli mowa o istnieniu Izraela, ale możemy zmniejszyć rozmiar tego kraju do proporcji historycznych.
W 2014 roku Kissinger oświadczył, że za 10 lat Izraela już nie będzie.
Iluminaci to geopolityczni, czarni magowie. Był potrzebny mur w Berlinie - postawiono mur. Gdy mur już był niepotrzebny zamieniono go w artefakt muzealny dla turystów. W 1948 potrzebny był na Bliskim Wschodzie Izrael. Na ziemiach zakupionych przez klan Rotschildów zmaterializowano ideę "żydowskiego państwa" - wyspę na Oceanie Islamskim. Teraz murzyn może odejść, jest już zbędny, bowiem rozpoczyna się następna faza szatańskiego planu. Skoro posługując się zdziczałymi islamistami zmniejszy się rozmiar Izraela do proporcji historycznych, bo taka wola jest panów tej Ziemi, to jaki Izrael będziemy mieli w przyszłości?

   - Sataniści planują zniszczenie judeochrześcijańskiej cywilizacji. Wartości bazujące na Dekalogu Mojżesza i Kazaniu na Górze wygłoszonym przez Chrystusa muszą zostać zamienione na komunizm w stylu 1984 Orwella*.
Ale dlaczego?
Tzipi Livni, była agentka Mosadu i pani minister z ramienia różnych partii stwierdziła, że Izrael ma zostać przekształcony w najseksowniejszy kraju na Bliskim Wschodzie.
Czy możecie sobie to wyobrazić?!
Ortodoksyjni "żydzi" i muzułmańscy duchowni nie życzą sobie niczego innego jak seksownego kraju na Bliskim Wschodzie. Raz rzucony temat powoduje bezowocne długoletnie spory. Jeszcze jedno zwycięstwo speców z Tavistock Institut ds. New World Order po przeprowadzeniu skrupulatnej psychoanalizy.

   - W marcu 1994 roku izraelska gazeta "Hadashot" podała do wiadomości publicznej, że jezuita Szymon Perski vel Peres w swoim liście do Karola Wojtyły vel Jan Paweł II, m.in. zapewnia hegemonię Watykanowi nad wszystkimi miejscami uznanymi za święte
- proponuje zamienić Jerozolimę, stolicę starożytnego i dzisiejszego Izraela na miasto międzynarodowe oraz
- zezwolić z czasem t.zw. terrorystycznej OWP (Organizacji Wyzwolenia Palestyny***) na stworzenie sobie stolicy na nowym terytorium, zaś  Wschodnia Jerozolima będzie zamieniona w strefę wolnego handlu dla dyplomatów z całego świata... (nowego świata bazującego już na Nowym Porządku). 


Karol Wojtyła błogosławi terrorystę Arafata

Szef OWP, Jasser Arafat wiedział o tej tajnej umowie, która była jedną
z tajnych klauzul tak zw. Deklaracji Zasad podpisanej w Waszyngtonie, we wrześniu 1993 roku.

Jezuita, ex-prezydent Izraela odznaczył wroga Izraela,
laureata pokojowej nagrody Nobla Orderem Pokoju.

Ratzinger i Kissinger w jednym stali domu...
   - Ex-papież ukrywający się w Watykanie z przyczyn których tu nie będę poruszał w latach swej kadencji zaprosił Henry'ego Kissingera, aby pełnił w Watykanie funkcję doradcy ds. polityki zagranicznej tzw. Stolicy Apostolskiej (cokolwiek to oznacza). Kissinger jako zaufany konsultant papieża doradza w sprawach dotyczących relacji Watykanu z islamem i państwem Izrael.Poznajecie waszych panów i panów panów?

   - Przegrani w wyborach amerykańscy "demokraci" i muzułmański prezydent USA na odchodnym Barak Obama, kontynuują swoją krucjatę de-legitymizacji administracji miliardera Donalda Trumpa, który rzekomo razem z Putinem kontrolującym grupę BRICS* i premierem Izraela, Natanyahu są wrogami planu Rotschildów, Rockefellerów i ich agentów jak Soros czy Kissinger jeśli chodzi o program globalizacji.
- Czy to odpowiada prawdzie?
- To się okaże już za kilka miesięcy.
Ta strategia wyjaśnia również ostatnie gorączkowe posunięcia Obamy przeciwko Izraelowi, co nie jest bez precedensu jeśli mówimy o prezydencie USA, bowiem chodzi tu wyraźnie o zwiększenie szansy wywołania wojny tak, jak to było przed wybuchem I-szej wojny światowej. Reżyserowana przez Sorosa administracja Obamy odmówiła zawetowania projektu loży ONZ mającego na celu powstrzymanie Izraela przed budową osiedli na okupowanych terytoriach po przegranej przez armie arabskie Wojnie Sześciodniowej oraz przerwała wieloletnią tradycję rządów USA jako dyplomatycznego przyjaciela Izraela.
- Jakie to ma znaczenie np. dla Polski?
- Takie, że polscy filo- i antysemici zostaną wciągnięci w wojnę, która ma na celu opóźnienie duchowego rozwoju ludzkości i zlikwidowania cywilizacji opartej na uniwersalnych, kosmicznych naukach o jedności, harmonii i wspólnym celu istnienia WSZYSTKICH NARODÓW.

   - Choć istnieją mocne argumenty, że Izrael postąpił błędnie nie wycofując się z ziem zamieszkiwanych przez Semitów zwanych dziś Palestyńczykami, starożytnych Izraelitów konwertowanych na islam, to kontrolowana przez iluminatów administracja Obamy nie kieruje się bynajmniej losem "palestyńskiego ludu" (tak jak państwa muzułmańskie), lecz okazją do podsycania panującego chaosu na Bliskim Wschodzie  w celu pozostawienia Trumpowi problemu nie do rozwiązania... Obama wręcz podżega do wojny przeciw Izraelowi. Doprowadzony do ostateczności Izrael użyje bomb jądrowych i o to chodzi globalistom. W tym czasie opanowana przez islamistów Unia Europejska zajęta będzie własnymi problemami jakie ściągnęła na Europejczyków agentka Angela Merkel.

   - Ludzi można łatwo skłócać, łatwo ich poróżnić i to jest broń z pomocą której wymusza się poprawność polityczną, czyli odwrotność harmonii i jedności. Amerykańscy "ustawodawcy" (a ludzie którzy jeszcze nie zbudzili się do normalnego życia wierzą, że "ustawodawcy mają prawo narzucania swoich ustaw ludowi Bożemu) głosowali za i przeciw deklaracji niezachwianego poparcia dla Izraela i nalegają, aby rząd USA odrzucał wszelkie przyszłe rezolucje ONZ, które są jak to było za czasów Obamy "jednostronne i antyizraelskie".
80 "antyizraelskich" ustawodawców zostało przegłosowanych przez 342 "proizraelskich" ustawodawców. Przez 8 lat tak było poprawnie, a teraz tak będzie poprawnie.
Senator Ted Cruz powiedział, że historia odnotuje prezydenta USA Baracka Obamę oraz sekretarza stanu Johna Kerry jako "bezlitosnych wrogów Izraela".
Antyizraelskie wystąpienia na odchodnym Baracka Obamy i Johna Kerry'ego wzbudziły obrzydzenie u członków partii republikańskiej jak i demokratycznej; to zielone światło dla takich organizacji terrorystycznych jak Hams, Hesbollah lub ISIS...
https://www.youtube.com/watch?v=abuHADiMUC8Raz jeszcze podkreślam: tu nie chodzi o plan materialny - "żydzi" - "nieżydzi", muzułmanie, lecz o jutrzejszy świat bez uniwersalnych zasad moralnych - tych mozaistycznych i chrystusowych. Każdy kto bezmyślnie lub z premedytacją posługuje się tymi pojęciami stanowi część problemu jakim jest posługiwanie się uznanymi za poprawne pojęciami wpajanymi przez tych, którzy nieustannie skłócają ludzi blokując drogę wiodącą ludzkość do jedności.17 komentarzy:

 1. ćały czas chodzi o doprowadzenie do NWO ,a do tego dązą bankierzy zydowscy i inni bogacze świata /np. głowy koronowane/.To bankierzy zydowscy przejeli pierwsze banki w Usa i nie tylko.Oni rządzą od wiekow. Nawet już Karol Wielki /domusmajor/ uwazał sie za podtomka Dawida i Salomona.To elity zydowskie dązą do NWO. A zwykly ludek ,którego ma zostać na planecie tylko 500 mln. będzie służaącym dla elity NWO.

  OdpowiedzUsuń
 2. no cóż to tylko to, o czy dokładnie wiedzieliśmy .. to nie politycy mają decydujący głos, a raczej są głosem tych, co decydują ... od zawsze !

  OdpowiedzUsuń
 3. Żydzi wkrótce pojmą, że od lat są naturalnie tak samo manipulowani i oszukiwani, jak typowi ponoć zwierzęcy tubylcy RH plus, choć dotychczas niezwykle łaskawie grano na ich naiwnych, zresztą przyjętych przez nich, równie wymyślonych i ogłoszonych światu religijnych zakonach. Wygląda na to, że faktycznie do niedawna tzw. bezpaństwowy, nienawistny i z tego powodu zwykle ochoczo wykorzystywany najemnik już zrobił swoje, a teraz już może ( albo co więcej, nawet musi ) odejść. Bo świat jest zwyczajnie świat inny niz się wielu z nas wydaje --> https://youtu.be/yYQPW-_B0sA

  OdpowiedzUsuń
 4. i komu zalezy na nienawisci ze słowianami ...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja głęboko wierzę, iż D.Trump wraz z W.Putinem z pomocą "sił wyższych" zmienią wszelkie nikczemne plany N W O. Oczywiście większość z nas na ziemi poprzez obudzenie i wyeliminowanie w sobie negatywntch emocji będzie niezbędne aby to uczynić. Czego sobie i wszystkim życzę. Gorąco pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W USA nastąpiło chwilowe przesilenie, czy jednak będzie trwałe ?
   https://youtu.be/WKW9p0V49RY

   Usuń
 6. NIE MA CYWILIZACJI JUDEOCHRZEŚCIJAŃSKIEJ.
  JEST CYWILIZACJA ŁACIŃSKA.
  Etyka chrześcijańska+prawa rzymskie+greckie podejście do prawdy obiektywnej. To są trzy filary cywilizacji łacińskiej.
  Chrześcijaństwo dopiero nabrało pędu w Europie jak się oderwało od plemiennego judaizmu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet to nie jest istotne, bowiem meritum sprawy to upadłe istoty. Nie ma się czym chlubić.

   Usuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czesto bledne oceny I wnioski wyplywaja nie tyle ze zlej woli piszacego co raczej z niedoinformowania. Jakos nie moge sie dopatrzyc walki Obamy z Izraelem, czy tym bardziej Kissingera. jeden I drugi I w tle ich, cale zastepy sluza tej samej idei ktora wszystkimi rzadami Zachodnimi steruje, a ktora jest ideologia Sionistyczna. Sionisci nie sa tak jak sobie to czesto wyobrazaja Polacy poprostu patriotami. Jest to drapiezna rasistowska ideologia ktora widzi w Izraelu zalazek panstwa Swiatowego pod wodza falszywego Mesjasza ze stolica w Jerozolimie.
  Cel ten przyswieca syjonistom od konca XIX wieku.
  W imie tego celu sprowokowali Hitlera do II Wojny Swiatowej ktora byla potrzebna syjonistom jak woda rybie. Musieli ta wojne miec zeby na trupach swoich wspolbraci zbudowac Izrael w Palestynie. Syjonisci gwoli wyjasnienia nie mieli kszty wspolczucia dla umierajacycej biedoty zydowskiej w obozach pracy a to dlatego ze biedota ta nie byla chetna emigrowac do Palestyny do lat 40 tych w celu zrealizowania Panstwa Izrael.Traktowano icj jako zdrajcow. Niemcy faszystowskie I Syjonisci doskonale wspolpracowali do lat 40 na zasadzie wzajemnej umowy z ktorej obie strony sie wywiazywaly. Syjonisci wspierali finansowo Niemcy Hitlera. Gwoli ciekawostki - karty ktore byly uzywane przez Niemcow w obozach dostarczyl IBM firma amerykanska ale zapomina sie dodac ze na zamowienie Rotschildow. Niemcy Hitlera "eksportowaly" Zydow do Palestyn. Wbrew zaskoczeniu Syjonistow nie wielu Zydow chcialo realizowac ich sen, opuszczajac Europe by realizowac cel tych szalonych fanatykow. Dlatego poswiecili ich jak kozla ofiarnego w II Wojnie Swiatowej budujac na ich kosciach Panstwo Izrael w 1947 roku. Traktat podpisany w Niemczech przez Syjonistow I Rzad III Rzeszy pozwalal Syjonistom miec w Niemczech swoje osrodki szkoleniowe, mogli demonstrowac wywieszajac swoja flage. W Haifie zostal utworzony bank niemiecko zydowski do ktorego wyjezdzajacy Zydzi mogli przelewac swoje oszczednosci. Obie strony byly zadowolon. Kwitla gospodarka niemiecka oparta na handlu z Izraelitami w Palestynie I pomocy finansjery zydowskiej. Niemcy eksportowaly sprzet potrzebny do zagospodarowania ziemi. Z drugiej strony z Niemiec wyemigrowalo okolo 60 000 Zydow do Palestyny.
  W ten sposobb Syjonisci karmili Hitlera dazac do wywolania wojny swiatowej ktora uwierzytelnialaby koniecznosc utworzenia panstwa Izrael na skradzionych ziemiach Palestynczykow. Plan sie udal w pelni. Dzisiaj nadal ta Bestia "ktora byla I juz jej niema I pojawila sie".. ponownie judzi prowokuje do III Wojny Swiatowej. Jej dzielem jest zalew Europy hordami dziczy muzulmanskiej tylko w tym celu aby na zrujnowanych krajach Europy pojawilo sie w ostatecznym rozrachunku panstwo ktore wyjdzie z "cienia" - Izrael - niweczac islamitow bronia nuklearna. Wtedy bedzie ostatecznie zrealizowany demoniczny plan antychrysta Rzad Swiatowy oczywiscie sterowany przez Syjonizm. Warunkiem tego potwora jest zniszczenie Europy I Islamu I na tym popielisku zrealizowany Wielki Izrael od Nilu po Eufrat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za wpis. Na szczęście są jeszcze życzliwe istoty, które napisały inny, bardziej optymistyczny scenariusz. Weźmy też pod uwagę, że w panice, syjonistyczne i satanistyczne loże zwalczają się wzajemnie i stąd ten chaos, który im już nie służy. Zarówno syjoniści jak i ci, którzy ich nienawidzą idą w tym samym kierunku. Ostaną się tylko ci, którzy idą śladem Chrystusa (nie mylić z ukrzyżowanym, bezradnym, bezsilnym zwisającym na krzyżu ludzkim ciałem - Jezusem).

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  3. Jeżeli wpisy są złośliwe i tchną nienawiścią - usuwam je. Uważam, że nawet jeśli jeden człowiek został zamordowany w imieniu jakiegoś -izmy lub idei religijnej, to usprawiedliwianie tych czynów jest współudziałem w tej zbrodni.

   Usuń
 10. Voir ma vidéo.
  See my video:
  https://gloria.tv/video/34rZesLnrFYc3JDDYsjnEMDkn

  OdpowiedzUsuń
 11. Herezje judeochrześcijaństwa
  1/ Bóg wygnał Ludzi z Raju w ten świat pełen grzechu, cierpienia i śmierci – nieprawda – prawda jest taka, że uczynili to źli Kosmici, astralni Archonci i złe duchy - i ta okupacja trwa do dziś.
  2/ Bóg doprowadzał cywilizacje ludzkie do zagłady [np. potop] – nieprawda – prawda jest taka, że w.w. siły i zwiedzeni ludzie doprowadzili wielokrotnie Ludzkość do zagłady.
  3/ Mojżesz miał moce od Boga i czynił cuda oraz jak Jego i Jozuego przedstawia Biblia byli ludobójcami – nieprawda – prawda jest taka, że byli wojownikami i przywódcami społecznymi i duchowymi o wysokiej moralności wyzwalającymi niewolników - i wszystko czynili zwyczajnie tak po ludzku. Pomagał im nie Bóg, który jest duchem lecz Kosmici z krwi i kości [grupa Ra].
  4/ Jezus przyszedł i czynił cuda i umarł na krzyżu dla zbawienia Ludzi – nieprawda – prawda jest taka, że był zwykłym człowiekiem, mistykiem znającym Boga i nauczycielem duchowym nie czynił cudów. Pragnął budować Królestwo Boże na Ziemi ale w wyniku spisku faryzeuszy został zamordowany i zostało w tym czasie zamordowanych wielu nauczycieli duchowych – zwyciężył mord i strach i siły ciemności połowicznie bo i tak udało się zbawić wiele dusz.
  5/ Jezus Mesjasz zmartwychwstał – nieprawda – zmartwychwstanie to są bajki, mity, legendy. Prawda jest taka, że nikt nigdy nie zmartwychwstał I prawda jest taka, że zabijanie Proroków i Mesjaszy i Nauczycieli Duchowych nie ma w sobie nic zbawiennego lecz jest przekleństwem dla cywilizacji.
  6/ Bóg i Chrystus sądzą Ludzi i skazują na wieczne potępienie – nieprawda – prawda jest taka, że Bóg i Chrystus i zbawieni są nieskończenie miłosierni i każdego pragną zbawić=wyzwolić=zjednoczyć ze sobą. A sądzą i skazują na wieczne potępienie w.w ciemne siły i ludzie zwiedzeni ideami sił ciemności.
  7/ Czeka nas Apokalipsa [potworne cierpienia i zagłada bardzo licznych] z rzekomej woli ‘boga’ – nieprawda – prawda jest taka, że to w.w ciemne siły zaplanowały tę gehennę, a nie Bóg i nie Chrystus i nie siły światłości. Dziś Bóg i liczne siły Światłości i duchowe i cielesne i ziemskie i pozaziemskie robią wiele aby ten scenariusz ciemnych sił okupujących Ziemię i Ludzkość nie nastąpił.
  8/ Dziewice rodzą boskie dzieci – nieprawda. Prawda jest taka, że żadne dziewice nie rodziły nie rodzą i nie będą rodzić dzieci – to jest bajka, mit, legenda, dogmat ewentualnie. Boskie dzieci rodzą zwykłe kobiety – bo wszyscy jesteśmy ucieleśnieniem Boga.
  9/ Bóg i Jezus wskrzeszą umarłych – nieprawda. Prawda jest taka, że ani Bóg ani Jezus ani nikt nie wskrzesza z prochu ziemi – normalnie rodzimy się i umieramy – do czasu gdy ciała na Ziemi osiągną nieśmiertelność – co troszkę potrwa – sprawa otwarta.
  10/ Rodzimy się tylko raz – nieprawda. Prawda jest taka, że rodzimy się wielokrotnie z przymusu [reinkarnacja] lub z własnej woli [inkarnacja] – a nasze ciała są jak ubrania, które zmieniać będziemy do czasu gdy nastanie ostatecznie nieśmiertelność ciał, w którymś z wcieleń. I prawda jest taka, że ‘charakter przeżywa nawet śmierć’ i że można zdegradować w tym względzie dobry charakter lub ulepszyć zły charakter, które wypracowali nasi poprzednicy [nasze wcześniejsze wcielenia]. Ludzkość dojdzie do świadomości swych poprzednich wcieleń gdy siły ciemności ustąpią z tej Planety [dziś mają tę świadomość nieliczni].

  OdpowiedzUsuń
 12. Prawda Judeochrześcijaństwa i każdej religii ducha
  Bóg Jest Jeden – Pełnia Miłości – w Nim żyjemy, poruszamy się i jesteśmy. I ten Bóg obecny w naszych duszach i w ciałach pragnie nas doprowadzić do nieśmiertelności dusz [Zbawienie=wyzwolenie=…=zjednoczenie] i do nieśmiertelności ciał [ostateczna Chwalebna Przemiana naszych ciał i ich nieśmiertelność].
  Niech więc Ludzie przyjmą do swej świadomości, że:

  Bóg Jest Pełnią Miłości i Miłosierdzia więc nikogo i nigdy nie sądzi i tym bardziej nie skazuje na wieczne potępienie ! Byłem w nowym i starym niebach więc wiem - nikt mnie tam nie sądził. Byłem w Otchłani i w Piekle - Ciemności - i ci co służą ciemności i złe duchy i archonci i źli kosmici oskarżyli mnie o wszystko - o wszystko co uczyniłem i nie uczyniłem. Nawet w to w pewnej chwili uwierzyłem. Dopóki Bóg i Chrystus nie udowodnili mi, że to kłamstwo. Ten świat jest jeszcze wciąż w mocy Ciemnych sił, które udowadniają Ludzkości, że nieskończenie dobry Bóg zachowuje się jak demon. Otwórzcie swe serca aby to zrozumieć.

  Ludzie powinni pojąć, że w mordowaniu Proroków i Mesjaszy i Nauczycieli Duchowych nie ma nic zbawiennego – tak jak to tłumaczą Plejadianie – w czasach Jezusa zwyciężyła nie mądrość i nie miłość ale MORD i STRACH – zamordowano Jezusa i wielu Nauczycieli Duchowych – a później mordowano i mordowano w przeróżny brutalny sposób - i trwało to 2 tysiące lat. To nie było niestety budowanie Królestwa Bożego na Ziemi – to było zwycięstwo sił Ciemności. Jezus określił to krótko ‘jak mnie prześladują, tak Was prześladować będą’. Prawo karmy - przyczyny i skutku - narzucono tej Planecie więc jaki los zgotowaliście swym Prorokom i Mesjaszom i Nauczycielom Duchowym taki zgotowaliście i sobie. I nadal tak jest. Czas zakończyć ten szatański krąg.
  Bardzo liczni myślą, że ciało ma duszę. Jest odwrotnie – dusza ma ciało – jak ubranko. I prawda jest taka, że dusza często zmienia to ubranko dopóki ciemności panują.

  Chwała i piękno naszej duszy zjednoczonej z Bogiem i Chrystusem i Zbawionymi są nieskończone. Prawda jest taka, że pragnący poznaje tę Chwałę i piękno nie oczami ciała lecz okiem duszy tzw trzecim okiem.

  Jezus Brama do Nieba jak każda Zbawiona dusza = zjednoczona z Bogiem pragnącej Istocie daje poznać naszą wspólną Chwałę [Chwałę nieba] i Jedność i Równość = Źródło Życia. Więc PRAGNIJ !

  Bóg Jest Pełnią Miłości - bez względu jak się Go/Ją zwie jest bezimienny/a - Jestem, który/a Jestem - i On/Ona mieszka w całej swej Pełni w nas, w naszych duszach i ciałach. Demonizowanie innych religii czy innych istot nic tu nie pomoże - czas to sobie uświadomić !!!??

  Kościół nie zginie jeśli Ludzie będą dążyć do Jedności z Bogiem. Jeśli tego dążenia nie będzie nie będzie poznania Prawdy i ludzie mają ogromną 'szansę', że wyrżną się w fanatycznych wojnach w tym religijnych. Skwituję to słowami wieszcza; 'wierzysz, że się Bóg zrodził w betlejemskim żłobie, lecz biada ci jeśli nie zrodził się w tobie' [Adam Mickiewicz].

  http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty
  www.przeslanie.com

  OdpowiedzUsuń