Roman

Roman

czwartek, 23 lutego 2017

DUSZE SIĘ BUDZĄ - MEDIA PRZEMILCZAJĄ


Arabka palestyńska, Linda Sarsour

A jednak NIE WSZYSCY

   - Amerykańscy działacze muzułmańscy zebrali fundusze, aby naprawić szkody wyrządzone przez islamskich wandali na cmentarzu żydowskim St. Louis.
Wandale poprzewracali ponad 150 nagrobków na Cmentarzu Chesed Szel Emeth w stanie Missouri.
Różnica stanu świadomości jest wyraźna i nie podlega dyskusji.JK Rowling, autorka serii Harry Poter
"To piękny pomysł" - wpisała na stronie Twittera.


   - Suma darowizny potroiła się w ciągu nocy po poparciu w Internecie inicjatywy muzułmanów przez brytyjską autorkę JK Rowling.
"My muzułmanie-Amerykanie solidaryzujemy się z amerykańską społecznością żydowską i potępiamy ten obrzydliwy akt profanacji popełniony na cmentarzu. Niniejszym przesyłamy również nasze najgłębsze kondolencje tym wszystkim, których ten akt dotknął i społeczności żydowskiej w ogóle. 
Wraz z tą kampanią społeczność muzułmańsko-amerykańska wyciąga pomocną dłoń w celu wspólnego odbudowania tego miejsca, gdzie rodziny żydów-amerykańskich grzebały swoich bliskich na wieczny odpoczynek od 1800 roku" .

   - 
Amerykańscy muzułmanie ogłosili, że tyle ile potrzeba zostanie przelane bezpośrednio na konto zarządu cmentarza, a wszelkie pozostałe środki zostaną przeznaczone na naprawę wszystkich innych zdemolowanych przez wandali ośrodków żydowskich.

   - Tak otwarcie i oficjalnie jeszcze nigdy muzułmanie nie stanęli po stronie "niewiernych". Dla mnie to są "znaki czasu ostatecznego" - nadejście którego przepowiadał przed 2000 lat Jezus. Jedni wyzwalają się od wszczepionej im przez hipnotyczne teksty ksiąg nienawiści od inaczej myślących i stają po prawicy Boga-Ojca, a inni trwają w starych demonicznych programach niszcząc się na naszych oczach wzajemnie i auto-destruktywnie. Toksyna nienawiści niszczy już setki milionów ludzkich ciał. Dzisiejszy terrorysta - jutro jęczy z bólu na szpitalnym łożu. Nie dla terroru żyjemy w ludzkich ciałach. Na horyzoncie pojawia się nowa ludzkość odczuwająca uniwersalną jedność, a ta jest źródłem zdrowia i pokoju.

   - 
Amerykańscy muzułmanie dodali, że: Dzięki tej kampanii wysłaliśmy wspólną zjednoczonych środowisk żydowskich i muzułmańskich, że nie ma miejsca dla tego typu nienawiści, profanacji i przemocy w naszej Ameryce. Modlimy się, by powróciło poczucie bezpieczeństwa i pokoju dla amerykańskiej społeczności żydowskiej, która niewątpliwie została wstrząśnięta tym wydarzeniem.

   - Inaczej myślących niż ja zapewniam, że nie podaję tej wiadomości opinii publicznej z osobistych względów, ponieważ wyrosłem już ponad ograniczające świadomość poprawne programy religijne, nacjonalistyczne i polityczne. Cieszą mnie, przyjaciela Chrystusa, tego rodzaju pozytywne zmiany na tej planecie, tak jak ucieszyłem się na wiadomość o upadku Muru Berlińskiego, o co wraz z innymi więźniami modliłem się w latach 70-ch XX wieku podczas mojego pobytu w więzieniach STASI.

  - 
Fakt, że ta pojednawcza kampania została zorganizowana przez Lindę Sarsour jest zaskoczeniem, ponieważ mówimy o znanej działaczce antyizraelskiej. Pani Sarsour, prezes "Arab American Association of New York" (Amerykańskiego Stowarzyszenia Arabskiego w Nowym Jorku) jest jedną z głównych organizatorów marszu kobiet przeciwko wybraniu Donalda Trumpa, który odbył się zaraz po inauguracji.
Linda Sarsour oficjalnie nie lubi Izraela z jego linią polityczną. Ja też. Trzeba zdać sobie z sprawę z faktu, że globalne decyzje są w tym świecie podejmowane za naszymi plecami, ponad naszymi głowami, przez ludzi niewidocznych dla ogółu mieszkańców Ziemi.


Nadchodzi epoka, w której ludzkość - jak uczył Chrystus -
zostawi umarłym grzebanie umarłych, bowiem
priorytetem będzie realizowanie w życiu codziennym
jedności z każdą forma materii niosąca w sobie święte życie.
Córki i wnuczki Lindy Sarsour już nie będą żyły pod wpływem toksycznych sur.

5 komentarzy:

 1. Czytając ten artykuł przypomniał mi się pewien wykład, który wielu z Was otworzy OCZY, aby zrozumieć cały ten chaos spowodowany muzułmańską turystyką oraz przedstawionym w artykule informacjami ( MOCNE )
  https://youtu.be/nr51EiQsKbU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Allah dawniej Alilah była "bóstwem lunarnym", bo miała swoja bazę na Księżycu. To jedno z imion Satany vel Lucyfery.

   Usuń
  2. Biorąc pod uwagę ujawnioną ijak sądzę najblizej prawdziwą historię i wiedzę, opisaną na tysiącach tabliczek znalezionych w ruinach asyryjskiej biblioteki króla Assurbarnipala opisaną przez Zecharię Sitchina w książce: "Zaginiona księga Enki" https://publicdisorder.wordpress.com/2011/08/11/zaginiona-ksiega-enki-zecharia-sitchin-e-book/
   widzimy, że postawa dwóch przyrodnich po swym ojcu Anu, braci stało się dla żałosnie rozgrywanej hybrydowej ludzkości, przeciwstawnymi bóstwami, która to historia jest odpowiedzialna za cały chaos, katastrofy i niekończące się wojny na planecie. Dziwacznie niby wtajemniczonym po obu stronach barykady non-stop wpaja się i trwale programuje zupełnie inną o religijnym zabarwieniu historię, która jest tylko sprytnie wykorzystywaną manipulacją nie mającą jak sądzę nic wspólnego ze Stwórcą tego miejsca w którym przebywamy... - POLECAM WSZYSTKIM ku rozwadze

   Usuń
 2. Zastanawiałam się nie raz, co Joszua miał na myśli mowiąc do jednego ze swoich uczni" grzebanie umarlych, zostawcie umarłym" i nadal nie kumam.Czy to chodzi o umarle dusze, czyli jakby tych za zycia juz umarlych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla duchów z nadrzędnych wymiarów (wymiar Boskiej cierpliwości, Boskiej Miłości i Boskiego Miłosierdzia) zamroczone dusze żyjące w materii, w szatańskich szatach genetycznych zwanych ludzkimi ciałami, przywiązane do materii, ograniczone do zmysłów nastawionych na zewnątrz są "martwymi" braćmi i siostrami. Nie pozwalają jeszcze świadomości Chrystusa na swobodny przepływ przez siebie same i przez ich ciała "fizyczne". Stąd też choroby i śmierć tej ziemskiej powłoki.

   Usuń