Roman

Roman

sobota, 11 lutego 2017

KONWERTOWANY ŻYD POZWAŁ PAPIEŻA

   - Jezus oskarżył* wszystkich papieży katolickich odgrywających rolę chrześcijan, nieomylnych wikarych Stwórcy na Ziemi. Ostatnio oskarża papieża Franciszka ex-wyznawca Jehowy o kradzież jego cennego czasu i pieniędzy.
   - Żyjemy na pięknej, ale chorej już planecie. Na tej planecie chore istoty założyły dla siebie chory świat, bowiem każdy z nas transmituje i projektuje samego siebie - swoje wnętrzności - jak ujmowali psychiczne tendencje starożytni mieszkańcy tej Ziemi. To uzurpowanie sobie prawa do prymatu objawiło się szybko jako podłoże zła - żądza władzy w tzw. doczesnym świecie, żądza potęgi i chwały, która przyjęła postać morderczego jezuityzmu i intronizacji Satany/Lucufera jako głowy Kościoła kat. w nocy z 28/29 czerwca 1963 w czasie satanistycznego, 2-go Soboru Watykańskiego. 


Karol Wojtyła zwany Janem Pawłem II pod odwróconym krzyżem
(co nie oznacza, że jestem za jakimkolwiek krzyżem oprócz tego,
równoramiennego, najstarszego symbolu rozprzestrzeniającego się
we wszechświecie życiodajnego, Boskiego Światła - Boskiej świadomości)

   - Produkt tego soboru jest "Nowy Katechizm Kościoła Katolickiego". Artykuł 841 odnosi się do "relacji Kościoła kat. z muzułmanami": Plan Zbawienia (?) obejmuje również tych, "którzy uznają Stworzyciela" (którego?; czystego Ducha, Ojca który nas stworzył jako wolne kosmiczne duchy na swój obraz i swoje podobieństwo, czy inżyniera-genetyka, który tworzył ze swoich i nie swoich genów śmiertelne ludzkie ciała - szatańskie szaty?), na pierwszym miejscu wśród kandydatów do tego "zbawienia" są ... "muzułmanie, którzy wyznają wiarę Abrahama i wraz z katolikami czczą jedynego i miłosiernego Boga" (Allaha, który nakazuje zabijać niewiernych, "sędziego (!) ludzkości w dniu ostatecznym". Czy teraz jasne jest czyje polecenia wykonuje pani kanclerz Niemiec, Angela Merkel, królowie Ziemi** (królestwa skandynawskie, Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii, Belgia, Holandia,
o których mowa w Apokalipsie Jana) i podporządkowani im politycy?
"Ta karczma Rzym się nazywa"... (A. Mickiewicz).

   - 
Ta deklaracja nadaje Chrystusowi status persona non grata i sugeruje nam, że weszliśmy już w epokę post-chrystusową. Chrystus z jego Bogiem który jest miłością staje się niemodny, staje się epizodem w historii ludzkości...
Czy rozpoznajecie powagę czasu w którym żyjemy?
Czy rozumiecie  c o  to oznacza?
Między innymi to, że Chrystus dla muzułmanów jest zbędny. Oni są już zbawieni dzięki błogosławieństwu Abrahama, bogacza z sumeryjskiego miasta UR i dzięki (genetycznemu) błogosławieństwu udzielonemu przez istotę poza ziemską Izmaelowi (hebr. bóstwo, które wszystko słyszy; czyżby na podsłuchu?), przodek Arabów. (Ks. Rodzaju, 17, 17-21). Nie mam nic przeciwko Arabom, żydom czy katolikom, a nawet amiszom. Tu chodzi o coś całkiem innego.

Karol Wojtyła całuje Koran podarowany mu przez szejka Jassina,
który wysyłał na świat niewiernych zamachowców-samobójców

   - W Księdze Rodzaju czytamy, że Sumer, miliarder Abraham, mąż księżnej Sumeru, który dziś nazywany byłby w kręgach ufologicznych osobą z którą kontował się przedstawiciel pozaziemskiej rasy (ang. contactee) na widok tego przedstawiciela padł na twarz [a istota grająca rolę Boga-Ojca nie nakazała mu natychmiast wstać...] i zarazem roześmiał się, gdy usłyszał o planie pozaziemskiego przybysza i pomyślał:Czyż człowiekowi stuletniemu może się urodzić syn? Albo czy dziewięćdziesięcioletnia Sara może zostać matką?" [Sara to po hebrajsku księżna]. Oby przynajmniej Izmael żył pod Twoją opieką! - poprosił przybysza z gwiazd.
Ależ nie! - usłyszał w odpowiedzi. - Żona twoja, Sara, urodzi ci syna, któremu dasz imię Izaak (hebr. ten, który będzie się śmiał na końcu). - Z nim też zawrę przymierze, przymierze wieczne z jego potomstwem, które po nim przyjdzie. [Jaki ojciec zawiera przymierze ze swoimi dziećmi? Sam jestem ojcem i dziadkiem. Przymierze nawiązuje się na płaszczyźnie politycznej, np. między rasą pozaziemską a księstwem Sumeru]. I dalej:
Co do Izmaela, wysłucham cię: Oto pobłogosławię mu, żeby był płodny [bo prawem inkarnacji można manipulować aktywując zdrowe nasienie lub powodować aby było martwe, o ile jest się postępowym profesorem doktorem inżynierii genetycznej z wyżej technicznie rozwiniętego świata. RN] i dam mu niezmiernie liczne potomstwo; on będzie ojcem dwunastu książąt, narodem wielkim go uczynię. [Goj gadol - to po hebr. wielki naród, co nie ma pejoratywnego znaczenia goj to naród; gadol to wielki]. Moje zaś przymierze zawrę z Izaakiem [czyli skomunikuję się z nim w odpowiednim czasie] , którego urodzi ci Sara za rok o tej porze". Taką rozmowę przeprowadzili obaj panowie przed kilkoma tysiącami ziemskich lat - o ile ma to jakieś znaczenie, bowiem takie rozmowy są prowadzone także i dziś.
 Fakt, iż jesteśmy genetyczną hodowlą znany jest dziś już każdemu uczciwemu badaczowi zjawiska UFO. Wiele osób kontaktowych badanych w stanie hipnozy a nawet po wstrzyknięciu im pentatolu potwierdziło, że tak się sprawy mają.

    
Obecnie Jorge Mario Bergoglio alias papież Franciszek obiecał także zbawienie żydom - zbawienie bez Chrystusa, a dzięki wierze w Abrahama, nie wspomniawszy dyplomatycznie o tym, że Chrystus przestrzegał wyznawców Jehowy, że nikt nie powróci do stanu Boskiej świadomości jak tylko dzięki uprzedniemu odzyskaniu stanu świadomości w jakim żył Jezus przez którego działał Chrystus. [Ew. Jana, 14:6 - Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie). A przecież Chrystus nazwał faryzejskich kapłanów i zakłamanych teologów (a nie wszystkich "żydów") dziećmi Satany, gdy ci podkreślali swoje bliskie pokrewieństwo z Abrahamem.
http://www.timesofisrael.com/catholic-theologians-say-jews-can-be-saved-without-converting/


XXI wiek. Szopka w Jerozolimie.
Franciszek wysyła list do Pana swego.
Ściana Płaczu (w każdym tego słowa znaczeniu) przed którą stoją dziś wyznawcy judaizmu, służy jako antena skierowana rzekomo w boski wymiar.
Kiedyś były tu stajnie Rzymian. Co noc straż miejska oczyszcza mur
z tych liścików robiąc miejsce dla turystów, którzy pojawią się tu o poranku.

Zbawienie stało się towarem w papieskim opakowaniu - Made in Vatican.   - Poniższy list jest trafną (nie trefną) satyrą na antychrystusowego papieża Franciszka, głowy Kościoła One World (zjednoczonego?! świata) pod batutą wszystkich religii w jednym garnku - papka nazywana przez Niemców Eintopfsuppe.
Środa, dnia 20-go miesiąca 1-go roku Pańskiego  2016-go

List otwarty do papieża Franciszka
Jego Świątobliwość, papież Franciszek
Watykan  Drogi Ojcze Święty!

Ich bin Jude. Ich habe die Gewissheit, ebenso wie Menachem Mendel Schneerson von Crown Heights, Brooklyn, unmittelbar von König David auf der Seite meines Vaters abzustammen (meine Mutter, so wurde mir versichert, entstammte dem Hillel).
https://pl.wikipedia.org/wiki/Hillel

Mam obecnie 74 lata. Konwertowałem się na wiarę Kościoła rzymskokatolickiego w wieku 17 lat, w ostatnim roku pontyfikatu Piusa XII. Postąpiłem tak dlatego, ponieważ byłem przekonany, że wierzę i akceptuję fakt, że Jezus Chrystus jest moim Zbawicielem. Właśnie w to mocno wierzyłem. I wierzyłem też, że muszę być ochrzczony jako członek Jego Kościoła, aby mieć szansę na zbawienie, na ratunek. Więc nawróciłem się i został ochrzczony w Kościele katolickim i tak stałem się wiernym katolikiem.

Z biegiem lat przekazałem Kościołowi dziesiątki tysięcy dolarów, zarówno jako świętopietrze (tzw. denar świętego Piotra), które wpłynęły do osobistego skarbca papieża, z czym jest Pan oczywiście bardzo dobrze obeznany), jak również mojej miejscowej parafii i diecezji.

W tym czasie brałem udział w tysiącach mszy świętych, setki świętych godzin i nowenny, wyszeptałem tysiące modlitw różańcowych i obecnie mam za sobą setki wycieczek do konfesjonału.

Teraz w latach 2015 - 2017 czytałem i znam Twoje wypowiedzi oraz wypowiedzi Papieskiej Komisji ds. Państwa Watykańskiego. Uczysz, że dlatego, iż jestem rasowym Żydem, moje Przymierze z Bogiem nigdy nie może ulec zmianie ani zostać zerwane. Nie kwalifikujesz tej doktryny poprzez sprecyzowanie tego, co mógłbym zrobić, a co mogłoby zagrozić przymierzu, które Bóg zawarł ze mną, bo jestem Żydem. Natomiast uczysz, że to przymierze jest wieczne i niezmienne. Nie wspomniałeś nawet o tym, że to ode mnie zależy, czy jestem dobrym człowiekiem. A więc logicznie rzecz biorąc, jeśli przymierze Boga ze mną jest na wieki wieków, to z tego wynika, że ja jako rasowy Żyd, mogę robić co tylko mi się podoba, bo Bóg i tak będzie przestrzegać zawartego ze mną przymierza i zabierze mnie do (katolickiego? czy do swojego?) nieba.

Twoja  Komisja Papieska w grudniu ubiegłego roku podała do wiadomości, że "Kościół rzymsko-katolicki nie prowadzi, ani nie popiera żadnej konkretnej instytucjonalnej pracy misyjnej skierowanej na Żydów i nie twierdzi w żaden sposób, że Żydzi nie dostąpią zbawienia Bożego, ponieważ nie wierzą w Jezusa Chrystusa jako Mesjasza i syna Bożego".
Ty jesteś papieżem. Myślę, że to, co Twoja Komisja pod Twoim szyldem i w Twoim imieniu głosi jest tym, co stwierdziłeś podczas Twojej wizyty w synagodze w styczniu i w wyniku czego nie widzę powodu, dla wstawania z ciepłego łóżka w każdą niedzielę rano i udawania się na mszę, odmawiania modlitwy różańcowej lub uczestniczenia w obrzędzie pojednania w sobotnie po południa. Wszystkie te działania są niniejszym dla mnie zbędne. Dzięki Twojemu nauczaniu dziś już wiem, że nie jest to potrzebne ze względu na moją szczególną wyższość rasową w oczach Boga.

Nie widzę teraz żadnego powodu, dlaczego zostałem ochrzczony w 1958 roku. Nie istniał żaden powód aby do chrztu. Nie wiem, dlaczego było to konieczne żeby Jezus zszedł na Ziemię i miał głosić swoją naukę dla żydowskich dzieci Abrahama żyjących w one dni na ziemiach starego Izraela. Jak sam już wiesz, o papieżu, dzieci Abrahama ze względu na ich rasę i pochodzenie od patriarchy biblijnego już były uratowane i zbawione. Nie dziwota, że 
ich kapłani chcieli się go pozbyć. On był dla nich persona non grata.

W świetle tego, co ty i Twoja Papieska Komisja nauczyła mnie, widzę że tzw. Nowy Testament jest oszustwem; przynajmniej to, co w tej księdze dotyczy Żydów. 
Wszystkie kazania na temat żydów, wszystkie rozprawy i dysputy prowadzone z Żydami nie miały żadnego sensu. Jezus powinien był o tym wszystkim wiedzieć, a jednak stał się przyczyną tak wielu problemów dla Żydów nalegając, że muszą narodzić się ponownie, że będą musieli uwierzyć, że to On był i jest ich Mesjaszem, że powinni zrezygnować ze swoich ludzkich tradycji i o tym, że nie będą mogli wejść do nieba, jeśli nie uwierzą, że to On był i jest Synem Boga.
O Świątobliwości, ty o nieomylny i Twoja Komisja nauczyliście mnie czym jest prawdziwe zbawienie i na czym polega ratunek. To jest właśnie tym, czego potrzebuję, tym wszystkim czego kiedykolwiek potrzebowałem. Bóg zawarł przymierze z moimi genami. To moje geny a nie Chrystus ratują mnie przed dalszym upadkiem. Moje oczy są teraz szeroko otwarte.

W związku z tym skomunikuje się z Tobą, o eminencjo, mój prawnik. Niniejszym bowiem pozywam papiestwo, Święty Stolec i całą instytucję - Kościół rzymskokatolicki. Chcę z powrotem moje pieniądze wraz z odsetkami i występuję o odszkodowanie za szkody które poniosłem, szkody moralne i psychologiczne, których Kościół mi przysporzył doprowadzając mnie do tego, żebym uwierzył, że potrzebuję czegoś innego niż własnej tożsamości rasowej i genetycznej żeby wejść do nieba gdy umrze moje ziemskie ciało.

Będę się również procesować dlatego, ponieważ widzę ile czasu zmarnowałem, a który mogłem poświęcić na pracę w moim sklepie, zamiast na cześć Jezusa, w którego - jak uczy twój kościół -  trzeba wierzyć aby zostać zbawionym. Twoje prałaci i uczeni w Piśmie duchowni powiedzieli mo jednak coś całkiem innego w 1958 roku. Rozpoznaję!
Zostałem okradziony!

Bez poważania,
Mojsze Finkelstein
2617646A Ocean View Ave.
Miami Beach, Floryda 33239
- USA -

http://www.vatican.va/archive/ccc_css/archive/catechism/p123a9p3.htm#841
*) Na temat ludzi odgrywających rolę następców Chrystusa - nieomylnych papieży - polecam książkę pt. Jezus oskarżahttp://www.racjonalista.pl/ks.php/k,1578

http://porozmawiajmy.tv/kim-byl-allah-i-kogo-oskarza-jezus-roman-nacht/
**) "Chodź, ukażę ci wyrok na Wielką Nierządnicę, [...] z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi...  (Apokalipsa 17:1)

Eintopfsuppe

7 komentarzy:

 1. to wszystko nie miesci mi sie w glowie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Www , wyluzuj , odrzuć wszystkie religie świata i pomyśl samodzielnie. W końcu jesteś wspaniałą istotą duchową i nie daj sobie wmówić , że jest inaczej :-)

   Usuń
 2. Co za nonsensy powypisywał ten człowiek z listu? Na jakiej podstawie stwierdza on swoją czystość genetyczną?Bo ma paszport czy ucięte co nieco w spodniach? Przecież Bóg nie zbawia "brudnych" Żydów, czyli tych wymieszanych genetycznie. Ma pewność, że od Abrahama jest czystej krwi i któraś prababcia czasami nie dała w krzakach np jakiemuś Rzymianinowi? Przecież Chrystus po to przyszedł na świat aby wypełnić Pismo, bo lud Izraela poległ, nie poradził sobie, nie zachował przykazań, sprzedał się Dawid, sprzedał się Salomon, stracili świątynie i Arkę Przymierza więc nie było już mowy o jakimkolwiek zbawieniu, epoka Barana i Ryb przyniosła panowanie Marsa czyli epokę żelaza dlatego zapowiedziano Mesjasza który ma ich wybawić jak i cały świat. Jakby byli tacy święci to by już dawno JHWH królował a świat stałby się ich ziemią obiecaną. Chrystus jest jedyną opcją na zbawienie Żyda, czyli oczyszczenie swojej genetyki, cała reszta Żydów to są podroby, mieszańcy genetyczni, głownie zmieszani z Chaldejczykami/Fenicjanami czyli największymi wrogami JHWH.

  Nie wiem skąd się wzięło, że Abraham coś tam z UFO? Elohim to nie UFO a nasi współtwórcy, to nie są obcy, to są Panowie Ziemi, człowiek bez nich nie zaistniałby.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://pl.wikipedia.org/wiki/Apokalipsa_Abrahama

   Usuń
  2. Z Abrahamem ten problem, że miał dwóch synów Izmael z niewolnica i Izaak z Sarą. Obaj byli obrzezani, obaj pobłogosławieni przez Boga ale tylko z Izaakiem miało być zawarte właściwie przymierze choć Bóg Izmaelowi także obiecał liczne potomstwo i 12 książąt. Tutaj się zaczyna (a właściwie powtarza bo to już od podziału na Adama i Ewę się zaczęło) klasyczny problem tożsamości. Potomkowie Izmaela jako obrzezani nieustannie mieszają się z potomkami Izaaka wprowadzając zanieczyszczenie. Złoty cielec to ten sam byk co stoi obecnie na Wall st. i odnosi się on do Boga uznawanego przez wszystkich w erze zodiakalnej Byka za Boga jedynego i najwyższego któremu stawiał ołtarze także Abraham zanim zawarł przymierze (była to po prostu najwyższa moc w danym czasie). Symbolizuje on siłę materialną i wszystkie właściwości związane z tym znakiem zodiaku. Z Abrahamem jednak zawiera przymierzę ciut inny Bóg, bezczasowy który tylko w danych erach objawia się w danych inkarnacjach i za Mojżesza w erze Barana oddawanie kultu Cielcowi jest oddawaniem się przeszłości, czyli Szatanowi/Materii, tak samo jak w erze ryb za Chrystusa Baranowi. Chrystus był Barankiem Bożym który umarł na Krzyżu, czyli zakończył starą erę oczyszczając ludzi z tamtych długów karmicznych (tak samo Abramowi Bóg kazał zarżnąć jałowicę) tymczasem Watykan przez całą erę ryb czci Barana stąd jego wojowniczość i dyktatorskie zapędy.

   Są więc dwie linie potomstwa Abrahama, ci którzy idą z duchem czasu i opierają się zarówno pokusom starego czyli Szatana jak i nowego czyli Azezela/Lucyfera (a także bestii 666 czyli nihilizmowi czyli Babilon i cywilizacja wraz techniką) oraz drudzy którzy czczą stare kulty lub łudzą się na nowe sprawiając, że królestwo ziemskie dłużej opiera się królestwu niebiańskiemu.

   Ta historia powtarza się w cyklach za każdego patriarchy i teraz u progu ery Wodnika także się powtórzy.

   Usuń
 3. No cóż nie wiem czy to coś zmieni, ale ponoć odnaleziono Biblię mającą blisko 1500 lat, jak to oszacowali specjaliści. Biblia ta zawiera ewangelię według Barnaby, ucznia Jezusa. Jej zawartość wzbudziła ogromne zaniepokojenie Watykanu --> https://youtu.be/LjkrP3OkKF8
  Co do zaś zamiarów Mojsze Finkelsteina, to doprawdy musi się bardzo spieszyć, gdyż wiadoma ukryta, roszczeniowa elita postanowiła postrzelać sobie z udoskonalonego magnetycznego działa zwanego CERN w kierunku Królestwa Niebieskiego, więc wkrótce cały ten misternie przygotowany spisek może się tradycyjnie tragicznie zakończyć dla całej ludzkości ( jak w przypadku Atlantydy ) tyle, że w tym przypadku zatonięciem całego włoskiego buta ( przeczytajcie opis pod filmem ) --> https://youtu.be/LaEsT4JTlLE

  OdpowiedzUsuń