Roman

Roman

piątek, 10 lutego 2017

UNRWA I BESTIA KTÓRA OŻYŁA   - USA i inne kraje udzielające pomocy powinny żądać odpowiedzialności ze strony Agencji Narodów Zjednoczonych dla Pomocy Uchodźcom Palestyńskim na Bliskim Wschodzie (UNRWA) i sprawdzać kim są ich pracownicy..., chyba  że loża zwąca się Organizacją Narodów Zjednoczonych nie ma nic przeciwko zatrudnianiu fanów Adolfa Hitlera.

   - Podczas gdy coraz więcej Arabów i Izraelczyków stara się żyć w zgodzie i harmonii, wyżej wymieniona agencja (UNRWA), która jest jedyną agendą ONZ angażującą się w pomoc dla tzw. uchodźców z określonego regionu świata (tu z Syrii południowej zwanej prze establishment Palestyną była już zbyt często krytykowana z powodu zatrudniania nauczycieli i korzystania z podręczników, które promują islamską nienawiść do "innowierców", a także dlatego, że terrorystyczna organizacja Hamas używa szkół w Strefie Gazy jako składów broni i amunicji!

Wprawdzie agencja czasami podejmowała będąc zmuszona działania wobec niektórych pracowników, gdy ci podżegali do wojny w mediach, to jednak skrajne prohitlerowskie nastawienie niektórych z nich stanowi wielki problem - jak wynika z raportu wydanego w zeszłym tygodniu przez organizację strażniczą (z ang. watchdog) "UN Watch".


   - Raport wymienia 40 pracowników UNRWA zaangażowanych w mediach społecznościowych w podżeganiu do wojny, promowanie "obchodów z powodu udanych porwań przez islamskich terrorystów izraelskich nastolatków*, ostrzeliwania rakietami izraelskich centr handlowych (odwiedzanych także przez muzułmanów), pochwalania różnych form przemocy, promowanie wymazania Izraela z mapy świata i wychwalanie Hitlera, częste umieszczanie jego fotografii i wypowiedzi w mediach itp."


Ofiara kontroli umysłu
Zainfekowany wirusem nienawiści i hitleryzmu
Zaid z Palestyny chce być Adolfem Hitlerem.
Tak powstaje ponownie Hitlerjugend.
Aspiracje te pochodzą ze szkół i podręczników.
Zaid gotowy jest umrzeć dla swoich aspiracji... a Ty możesz być jak on.
   - Jedną z pracowniczek cytowanych w raporcie UN Watch jest Om Alaa, nauczycielka zatrudniona w agencji UNRWA, która opublikowała... listę dziesięciu swoich ulubionych cytatów Hitlera.
- Nauczyciel, Ahmad Khalifah wszczepia z premedytacją arabskim dzieciom wirus nienawiści; opublikował dla nich film z Hitlerem.
- Pracownik UNRWA, Amer Aron, który opłakiwał "śmierć Ra'ad el-Atara, jednego ze starszyzny terrorystycznej organizacji Hamas, odpowiedzialnego za porwania młodych Izraelczyków.
- Tawfiq Samara, dyrektor szkoły założonej przez  UNRWA w Jordanii, który pojawił się kiedyś w agencji promującej film wspierający zabójczą działalność  Hamasu. Film umieścił na swojej stronie na Facebooku. ONZtowska agencja UNRWA zmuszona została usunąć ten film. UN Watch zanotował: że "usunięty dowód postawy dyrektora szkoły nie stanowi problemu, natomiast - zwolennik takiej organizacji jak Hamas prowadzący szkołę pod nadzorem ONZ - jest problemem".

Zainfekowany wirusem nienawiści, członek Komitetu Centralnego terrorystycznej organizacji Al Fatah, Tawfiq Tirawi w trakcie udzielania wywiadu (Ma'an, w sobotę, 16 stycznia 2016):
Porozmawiajmy logicznie.
Hitler nie był moralnie naruszony.
Był odważny.


Hitler miał rację mówiąc to, co mówił
i robiąc to, co zrobił żydom.


Hitler pozostawił kilku żydów (przy życiu), żeby świat dowiedział się dlaczego ich spalił...
Co czujecie spotykając na swojej drodze młodą kobietę z umysłem zawirusowanym
nie tylko religią lecz także hitleryzmem?
Nienawiść? Współczucie, miłosierdzie? Przecież to nasza kosmiczna siostra. Nieprawdaż?

Palestyńscy komandosi Al Fatah nie ukrywają się
ze swoim hitlerowskim pozdrowieniemHitlerowcy z SA?
Nie.
To wnuki wielkiego jerozolimskiego muftiego, Al-Hadżdża Muhammada Amin al-Husajni'ego,  który odwiedził Hitlera i obozy śmierci, wuj Muhammada Abd ar-Rahmana Abd ar-Ra’uf Arafat al-Kudwa al-Husajni'ego vel Abu Ammara vel Jasira Arafata i jego wychowankowie;
Arafata który przybył do siedziby ONZ (15/XI/1974)
"z gałązką palmową w jednej dłoni i z rewolwerem w drugiej".
http://archives.chicagotribune.com/1974/11/15/page/3/article/did-arafat-wear-gun-at-u-n
[...] I ujrzałem jedną z głów Bestii jakby śmiertelnie zranioną,
a rana jej śmiertelna została uleczona
i cała Ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią...

   - Według badań UN Watch, występowanie takiej nienawiści u tych ludzi "jest symptomem głębiej znajdującego się, podstawowego problemu", którym jest "samo istnienie tej organizacji, jej struktura, jej działalność i to, co ci ludzie uznają za swoje najważniejsze zadanie polityczne". W przeciwieństwie do głównego biura uchodźców ONZ, Biuro Wysokiego Komisarza ONZ Do Spraw Uchodźców (Office of the UN High Commissioner for Refugees), UNRWA zajęta jest tylko i wyłącznie uchodźcami palestyńskimi oraz w drodze wyjątku udziela również tego statusu ich potomkom. Konsekwencją tego jest to, że agencja ta funkcjonuje jako polityczna organizacja palestyńska starająca się zaktualizować i zrealizować polityczny "program powrotu", który oznacza, że Izrael ma przyjąć pięć milionów potomków uchodźców palestyńskich z roku 1948, co oczywiście oznaczałoby koniec tego państwa jakim go znamy - czytamy w raporcie UN Watch. Innymi słowy islam przejmie jeszcze jedno terytorium na tej planecie. {Czy wyobrażacie sobie realizację planu Niemieckiego Ziomkostwa Wypędzonych polegającą na powrocie do Polski wszystkich nie uznających granic Polski Niemców? A z drugiej strony?  K t o  ustala granice między państwami? Mieszkańcy tych państw, czy jacyś politycy wykonujący rozkazy ludzi, których mieszkańcy danych terenów w ogóle nie znają}.

   - Agencja Narodów Zjednoczonych dla Pomocy Uchodźcom Palestyńskim na Bliskim Wschodzie (UNRWA) zamiast promować pokój nie tylko na Bliskim Wschodzie, ale na całym świecie, bo to zadanie powinno być podstawą istnienia ONZ - jak czytamy dalej w raporcie UN Watch "jest obecnie największą przeszkodą na drodze do pokoju, ponieważ instytucjonalizuje, utrwala i zaognia kwestię palestyńskich uchodźców i ich marzenie o powrocie na tern zwany dziś "państwem Izrael".

Piszę od czasu do czasu na ten temat nie dlatego, że - jak podejrzewają mnie niedoinformowani - jestem agentem Mosadu, lecz w celu doinformowania tych, którzy nie rozumieją wielopokładowego i wielowymiarowego problemu jaki stworzono w gabinetach think tanków i trustów mózgów w Watykanie, Londynie, Paryżu i innych miastach. Poprawne media dbają o utrzymywanie ludzi na niskim poziomie umysłowym i dlatego staram się informować jak jest.

*
) Porwania to wrażliwy temat i na prośbą zawodowych negocjatorów, z różnych względów nie nagłaśnia się prawie w ogóle tych wypadków. Np. izraelski nastolatek lub nastolatka zaznajamia się z kimś po drugiej stronie komputerowego ekranu. W trakcie rozmowy wyjawia, że bardzo zależy mu lub jej na pokoju z Palestyńczykami. Tak się składa, że ten ktoś po drugiej stronie ekranu okazuje się być nastolatką lub nastolatkiem palestyńskim. Umawiają się na ekscytujące dla obojga spotkanie... które kończy się porwaniem izraelskiego, naiwnego nastolatka lub nastolatki. Palestyński nastolatek lub nastolatka okazuje się być przynętą Hamasu...
Inny scenariusz to zamiast nastolatka - izraelski żołnierz. Negocjacje mogą ciągnąć się miesiącami. Porywacze żądają okupu w milionach dolarów. Czasem rozmarzona, dorastająca Izraelka wraca do domu w ciąży. Zwróceni - jeśli w ogóle - są naruszeni psychicznie.
I znowu: opisałem te zajścia dlatego, ponieważ poprawne media nie wspominają o tego rodzaju wydarzeniach, natomiast w Internecie krążą mentalne wirusy o nieszczęśliwych muzułmanach i "złych" Izraelczykach.
I znowu: nie biorę stron. Mnie też nie podoba się w 100% polityka rządu izraelskiego, ale też nie podoba mi się realizowanie w życiu codziennym pradawnego szatańskiego prawa - OKO ZA OKO, ZĄB ZA ZĄB.
Opisuję różne aspekty manipulowanych obu stron konfliktu aby rozjaśnić nieco zniekształcony, poprawny obraz. To, co się tam dzieje przeniesie się na ulice europejskich miast. Polska  graniczy z Niemcami. Rządy Niemiec i Polski podpisały tajne umowy o obopólnej pomocy w razie eskalacji niezadowolenia mas... 78 lat temu hordy demonów w niemieckich ciałach rzuciły się na Polskę. Jutro te same pokonane wówczas demony w ciałach islamistów mogą tu wkroczyć ponownie. Bestia, która otrzymała śmiertelny cios ożyła. Nie. Nie straszę. To tylko impuls do samodzielnego myślenia.

1 komentarz: