Roman

Roman

środa, 1 lutego 2017

ŻYDZI ODLATUJĄ NA KSIĘŻYC!


Ta sama spółka + Gomułka


Redaktor Kowalski pyta kolegę po fachu:
- Jak pisze się słowo 
syjonista?
Kolega redaktor zastanawia się:
- Sam nie wiem..., przed wojną pisało się przez ż z kropką.


Wczoraj:

SYJONIŚCI DO SYJAMU!
ŻYDZI DO PALESTYNY!
Dzisiaj: 
ŻYDZI SPIEPRZAJCIE Z PALESTYNY!
(... ą może to nawet dobra rada?)Ludzie! Nadchodzi nowa era: Judenfrei! Żydzi odlatują na Księżyc.

   - SpaceIL, izraelska organizacja non-profit pobiła na głowę  w konkursie Google Lunar XPRIZE wszelką konkurencję i został zakwalifikowana do ostatniego etapu współczesnego wyścigu na Księżyc.
Izraelska ekipa biorąca udział w konkursie do lądowania statku kosmicznego na Księżycu, zakwalifikowała się do ostatniego etapu konkursu międzynarodowego. SpaceIL jest jedną z pięciu ekip, które przeszły do finału obok Indii (zespół Indus), zespołu Hakuto z Japonii, zespołu Moon Express z USA i zespołu wielonarodowego Synergy Moon. Są to jedyne zespoły, którym udało się osiągnąć kluczową znacznik konkurencji:  podpisanie umowy “Ticket to the Moon” (Bilet na Księżyc). To osiągnięcie umieściło Izrael o jeden krok bliżej do wstąpienia do prestiżowego klubu mocarstw,  (takich jak  Stany Zjednoczone, Rosja i Chiny) które już dosięgły do Księżyca.
W konkursie Google Lunar XPRIZE, który zainicjowano w 2007 roku, początkowo wzięły udział 33 zespoły z całego świata.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Google_Lunar_X_Prize

   - Ten międzynarodowy Wyścig na Księżyc stymuluje prywatne grupy do budowy i lądowania bezzałogowego statku kosmicznego na Księżycu. W ciągu kilku lat, większość zawodników odpadła  uświadamiając sobie głębię i złożoność wyzwań. Zostało więc 16 zespołów. Zarząd Google Lunar XPRIZE ogłosił, że zespoły nie będące w stanie realizować podpisany kontrakt do końca 2016 roku zostaną automatycznie usunięte z listy uczestników konkursu. Obecnie pozostało tylko pięć zespołów z izraelskim SpaceIL włącznie. (Jak wiadomo Izrael współpracuje z NASA).

   - Czekaliśmy na ten moment od dawna. [...]. Izrael znajduje się w czołówce światowej technologii. [...] SpaceIL jako finalista konkursu zwiększa zdolność naszego zespołu do > wystrzelenia się na Księżyc < - mówi dr Eran Privman, dyrektor naczelny SpaceIL. - Nasza ciężka praca po minionych sześciu latach przynosi owoce. Teraz czekamy na historyczny dzień dla zespołu SpaceIL. Chcemy zobaczyć pierwsze lądowanie izraelskiego statku kosmicznego na Księżycu.

   - 
Konkurs trwa do końca b.r. kiedy to izraelski zespół  uruchomi pierwszy w historii Izraela statek kosmiczny na Księżyc.


- Co to przyniesie ludzkości?
Mam nadzieję, że na to pytanie znajdziemy odpowiedź we wpisach forumowiczów poniżej.


6 komentarzy:

 1. https://www.youtube.com/watch?v=m09TJiXNURg
  Saudyjski porucznik zrywa zmowę milczenia

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobno bardzo zielono jest na księżycu :)
  https://www.youtube.com/watch?v=SFE4ZBbPq_k

  OdpowiedzUsuń
 3. "- Co to przyniesie ludzkości?" - nic nie przyniesie. Niech ludzkość najpierw ogarnie się , zaprzestanie wojen i zlikwiduje głód. Wtedy może zająć się tym , co na zewnątrz. Jak patrzę na dzisiejszy świat , to śmieszne wydają mi się te zapędy do podboju kosmosu.

  OdpowiedzUsuń
 4. I po co się tam pchają? Chcą się spotkać z reptilami?

  OdpowiedzUsuń
 5. Droga wolna:) Prosimy o liczniejsze odloty:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... i wtedy świat będzie lepszy? jak siedziałem w więzieniach STASI w NRD głoszono hasło, że świat bez kapitalistów będzie lepszy. I w demoludach nie było kapitalistów i co? Było i jest lepiej? Rotschild i Rockeffeler, Sorosz .. są komunistami i co jest lepiej? Kościół coś ci dał? Państwo coś Ci dało? Myśl samodzelnie o homo sapiens!

   Usuń