Roman

Roman

środa, 15 marca 2017

PRZYPADKOWE ZBIEŻNOŚCI CZY ASTRALNY SCENARIUSZ?


Idę wolno, ale nigdy nie idę do tyłu.

Ludzkość musi położyć kres wojnie
inaczej wojna położy kres ludzkości.

    - Kto zajmował się parapsychologią, ten z pewnością natknął się na zadziwiające zbieżności jeśli chodzi o epizody z życia dwóch amerykańskich prezydentów – Abrahama Lincolna i Johna F. Kennedy’ego. 
W 1846 roku  A. Lincoln został wybrany do amerykańskiego Kongresu. W 1946 roku J.F. Kennedy został wybrany do amerykańskiego Kongresu.


Lincoln = 7 liter; Kennedy = 7 liter


Obaj - Lincoln i Kennedy przeszli do historii USA jako bojownicy o prawa obywatelskie.


Obie żony prezydentów straciły dzieci w czasie pobytu w Białym Domu.

Zamachów na obu prezydentów dokonano w piątek.

Do Lincolna jak i do Kennedy'ego strzelano w głowę.

Obaj zamachowcy pochodzili z Południa.
Nazwisko sekretarki prezydenta Lincolna brzmiało  -  Kennedy;
Nazwisko sekretarki Kennedy’ego brzmiało  -  Lincoln.

Po zamachach w obu przypadkach był człowiek z Południa i...
obaj nosili nazwisko  -  Johnson.
Następca prez. Lincolna nazywał się Andrew Johnson, urodził się
w 1808 roku.
Następca prez Kennedy’ego nazywał się Lyndon Johnson i przyszedł
na świat w 1908 roku.
John Wilkes Booth, który strzelił do Lincolna urodził się w 1839 roku.

Lee Harvey Oswald, który strzelił (lub wierzył, ze strzelił) do Kennedy'ego urodził się w 1939 roku.Nazwiska obu zamachowców składają się 15 liter.

Prez. Lincoln został zastrzelony w <Kennedy 
Theatre>;
prez. Kennedy został zastrzelony w samochodzie marki Lincoln.


J.W. Booth po zamachu uciekł z teatru i ukrył się w magazynie.
L.H. Oswald uciekł z magazynu i ukrył się w teatrze.
Obu zlikwidowano przed rozprawą sądową.
Tydzień przed śmiercią prezydent Lincoln odwiedził miasto Monroe,
w stanie Maryland.
Tydzień przed śmiercią prezydent J.F. Kennedy był u swojej ulubionej Marylin Monroe…


Przypadkowy zbieg okoliczności?


Niemieccy zbrodniarze wojenni w Norymberdze


Niezwykłe podobieństwa podobieństwa istnieją pomiędzy powieszeniem  10 synów Hamana w historii judaistycznego święta Purim a powieszeniem 10 hitlerowców za zbrodnie przeciwko ludzkości po procesie w Norymberdze.Ahasverus (Obraz Gittlieba)

   - Lata 486-465 przed Chrystusem. Persją rządzi król Ahaswerus, Kserkses I, który poślubił Esterę wyznania mojżeszowego. Dzięki temu związkowi dziewczyna została królową. Prawą ręką króla był Haman, któremu nie podobało się, że wyznawcy wiary mojżeszowej starają się odbudować świątynię w Jerozolimie (tak jak obecnie). Ta historia (?) opisana jest w biblijnej Księdze Estery (3-7).
   - Pojęcie historia pochodzi od angielskiego his story, a więc opisywana wersja pewnych wydarzeń przez obiektywnego lub nieobiektywnego historyka. [His story - ang. jego opowieść.]
Te wersje są zarzewiem ciągnących się przez tysiąclecia krwawych kontrowersji, waśni, sporów, walk i wojen.


   - Król Ahaswerus rozkazuje swoim poddanym oddawać pokłon przed Hamanem, jednak wyznawca praw mojżeszowych imieniem Mardocheusz nie chce się kłaniać przed człowiekiem, bowiem pokłony należą się tylko Stwórcy. Rozeźlony Haman rozkazuje wymordować wszystkich żyjących w Persji wyznawców dekalogu. Królowa Estera dowiedziawszy się o jego zamiarze interweniuje u króla, a ten rozkazuje powiesić Hamana i jego 10-ciu synów. Na cześć tego wydarzenia obchodzone jest przez wyznawców Jehowy co roku po dziś dzień święto Purim. Jeszcze jedna tradycja  nienawiści skłóconych religijną wersją wydarzeń społeczności.
Islamska wersja wydarzeń: Minister faraona Haman był nadzorcą budowy Wieży Babel. Prorok Mojżesz był przeciwny mieszaniu języków (lebalbel - pomieszać), czyli skłócaniu żyjących w zgodzie ludzi. Haman razem z faraonem i jego wojskiem topi się w morzu. Dodajmy tu jeszcze, że święto to zostało ustanowione nie przez Stwórcę a przez ludzi, przez kapłanów, przez rabinów, uczonych w Piśmie i faryzeuszy.

   - 
Także i tu istnieje związek między dwoma epokami w historii wyznawców Jehowy. Talmud , księga pisana przez kapłanów, rabinów-magów informuje, że córka Hamana popełniła samobójstwo, aby uniknąć powieszenia.
Po procesie norymberskim, Hermann Göring, minister lotnictwa hitlerowskiej  III Rzeszy, transwestyta, popełnił samobójstwo, a tym samym nie został powieszony. 


Julius Streicher

   - 
Z Biblii dowiadujemy się, że Haman, który planował zagładę wyznawców Jehowy był Agagitą. Agag był królem Amalekitów, co oznacza, że dziesięciu synów Hamana było Amalekitami. 
Historycy Szymon Dubnow, Raul Hilberg i Artur Szyk także zidentyfikowali niemieckich nazistów jako Amalekitów. 
W Talmudzie również występuje Germania podczas rzymskiej  diaspory, które wydają się prorocze z perspektywy czasu.
   - Liczba osób straconych w obu "historiach" oraz to, że zarówno germańscy naziści jak i rodzina Hamana wywodzili się z rodu Amalek nie są jedynymi podobieństwami pomiędzy historią Purim a Norymbergą.

   - 
Dr Moshe Katz z Uniwersytetu Hebrajskiego zadał pytanie, dlaczego skoro dziesięciu synów Hamana zostało już zabitych, czemu miało służyć powieszenie ich ciał? No cóż, Biblia ocieka krwią, zabójstwami, morderstwami i rzeziami niewiniątek. Ostatecznie są to dzieje szatańskiej hierarchii, bowiem gdyby tak nie było dzisiejsza ludzkość żyła by na o wiele wyższym szczeblu duchowej ewolucji...

   - 
W pismach mędrców i komentatorów, znajdziemy kilka nawet interpretacji słowa "jutro" w żądaniu królowej Estery wymierzenia sprawiedliwości. Haman błaga Esterę o litość (Rembrandt)

Namalował Richard McBee

"Istnieje jutro, które jest teraz i istniej jutro, które nadchodzi".Innymi słowy, 
Esther prosiła króla o to, żeby powieszenie dziesięciu synów Hamana nie pozostało odosobnionym epizodem w historii, ale żeby powtórzyło się to w przyszłości, gdyby jakiś demon znowu zaplanował zagładę wyznawców Jehowy. Jak wynika z powyższego, Ester znała się na czarnej magii.

   - Czytając Księgę Estery, uczeni w Piśmie zauważyli, że cztery hebrajskie litery występujące w imionach synów Hamana opisują charaktery małych a nie wielkich bohaterów. Żydowscy badacze Starego Przymierza zauważyli na przestrzeni pokoleń, że zawsze gdy istnieje różnica w wielkości liter lub w pisowni wyrazu, szczegół ten ma szczególne (podprogowe) znaczenie. 


Imiona 10 synów hamana, których ciała zostały powieszone

   - 
W języku hebrajskim każda litera alfabetu jest zarazem liczbą.  Cztery małe litery hebrajskie są używane do oznaczania roku.

Litery imion powieszonych synów Hamana wskazywały na rok 5707 w kalendarzu hebrajskim.  5707 rok był rokiem, w którym powieszono 10 niemieckich (germańskich) zbrodniarzy wojennych za popełnienie ludobójstwa.

   - 
Dr Moshe Katz: "Ponieważ przewód sądowy został przeprowadzony przez trybunał wojskowy, karą miała być śmierć przez rozstrzelanie lub na krześle elektrycznym jak to jest praktykowane w USA. Jednakże sąd specjalnie przepisał wyroki, dokładnie tak, jak to zwizualizowała królowa Estera: 'niechaj powieszą dziesięciu synów Hamana'. Przypadkowa zbieżność między Księgą Estery a hitlerowskimi zbrodniarzami wojennymi?
Julius Streicher
, redaktor nazistowskiej, antysemickiej  gazety "Der Stürmer",
nie miał żadnych co do tego wątpliwości. Z pętlą na szyi, zaledwie kilka sekund zanim został powieszony wykrzyknął: Purim 1946".

Julius Streicher

   - Podobne prawo Boskiego Magnetyzmu uczy, że podobne pola świadomości przyciągają się do siebie.
Czy istota żyjąca w ciele Haman była nosicielką Boskiego miłosierdzia?Czy istota żyjąca w ciele Estery  była nosicielką Boskiego miłosierdzia?Czy istota żyjąca w ciele Haman była nosicielką Boskiego miłosierdzia?Czy istota żyjąca w ciele Ahasverusa była nosicielką Boskiego miłosierdzia?
Na wszystkie te pytania jest jedna odpowiedź - nie.
Te dusze będa spotykać się jeszcze tyle razy, ile to będzie konieczne dla nich, aż zrezygnują z nienawiści do bliźnich, wybaczą sobie, że byli tacy okrutni, poproszą o wybaczenie, zadośćuczynią swoim ofiarom i postanowią żyć z nimi jako z braćmi i siostrami.


7 komentarzy:

 1. bardzo ciekawy artykul,przypadkow nie ma ...kazdy z nas sklada sie z czasteczek jak caly Wszechwswiat a czasteczka z ciagu liczb ......i kazdy postepuje wedlug jakiegos ''schematu'' .Pytanie tylko Kto lub co za tym wszystkim stoi w cieniu .Pozdrawiam serdecznie Panie Romanie ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To wszystko to program kosmosu,który resetuje sie co iles mln lat i znów sie uaktywnia poprawiony.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda na to, że kto zna dokładną przeszłość, ten może poznać elementy przyszłości i to dlatego ludzkości kasuje się skutecznie świadomość historyczną, ba zmienia się całą historię podbitych, nieświadomych manipulacji, kalendarza narodów.
  Drugi wniosek, to tzw. istniejące, powtarzające się pętle czasowe, matrixu marionetki i specjalne programy, które jak widać działają w tzw. pętlach czasowych. Mając tzw. tablice przeznaczenia posiada się pewną władzę i wiedzę jak zaedytować - oszukać przeznaczenie. Tak więc analizując drobne, ale znamienne dla przyszłych wydarzeń znaki, można przewidzieć gwałtowne wydarzenia, mające wpływ na naszą przyszłość. Jest to teoria chaosu, którym można uprawiać ( sterować ) odczytując i zmieniając charakterystyczne, poprzedzająca przyszłe zdarzenie znaki układanki. Jeżeli zatem przyjmiemy, że nasz czas zapętla się i stale żyjemy w zamkniętym kręgu czasu, to albo sami, albo nasi przyszli potomkowie, mogą wpaść na pomysł, aby coś zmienić w przeznaczeniu. Zatem jeżeli coś w naszym życiu się spektakularnego stało, przykładowo wygraliśmy piątkę w Toto-lotka, to musimy zanotować wszelkie szczegóły takiej sytuacji, aby nasi potomkowie grając przy pewnych, spełnionych warunkach zakładam, że te same liczby, lepiej obstawiali tym razem brakującą 6-tą liczbę, która z pewnością coś oznaczała lub była w czymś w korelacji.
  Może zatem powinniśmy sprawdzić nasz PESEL, datę urodzenia, NIP, który naturalnie powinien pokazać czy jesteśmy jedynie entropicznym plebsem czy jednak mamy jakieś zadanie do wykonania w systemie czasowego zniewolenia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...albo, co jest nawet bardziej frapujące żyją wśród nas skryci, nieśmiertelni obserwatorzy, architekci, programatorzy ludzkiego losu, dla których ludzkość jest obiektem badań zmienności wyników pętli czasowych dla których wzajemnie zmieniają aktorów epizodów, daty, znaki, scenografię i sam scenariusz badając ich wpływ na zaistnienie, powtórzenie wiadomego wyniku.

   Usuń
  2. ale prawo nieoznaczoności mówi nam, że już samo tylko obserwowanie eksperymentu ma znamienity wpływ na jego wynik i że w ten sposób obserwuje się wyłącznie możliwe fluktuacje wyników, a nie jednoznacznie sam wynik. Jednak istnieją jak sądzę inteligentne systemy tzw. samo organizacji oparte na złotym podziale, występujących tzw. fraktalnych ściągających ładunek właściwości, które mogą stać się elementem scenarisza i scenografii oraz samych aktorów umożliwiający aranżowanie pewnych powtarzalności zamierzonych wyników, stąd tak dokładne wymienne nazwy i inne elementy. Jak widać zaistnienie zjawiska karmicznego między innymi narodzin lub śmierci powoduje powstanie zamkniętej korelacji pomiędzy elementami układanki:np. syn zamienia się z ojcem rolami, a ofiara ze sprawcą...

   Usuń
  3. Ten człowiek nazywał to "harmonics": https://en.wikipedia.org/wiki/Bruce_Cathie
   Niestety w Polsce nie znany.

   Usuń
 4. Po pierwsze należy przeanalizować czy faktycznie istnieje przeznaczenie, to jest "boski" zamiar i pewność lub prawdopodobieństwo wystąpienia określonego, oczekiwanego wyniku, poparte chociażby kolejnymi pętlami czasowymi związanymi z rodową reinkarnacją.
  Po drugie np. akt stworzenia hybrydy, tworzy karmiczną, czasową pętle i powstanie fali w tej pętli o pewnych charakterystycznych harmonicznych parametrach, związanych z implodującą w nowo powstałą komórkę energii DNA krwi stwórcy. Jeżeli założymy zatem, że nasz świat jest tylko czasowym, materialnym ( żłobkiem )jednocześnie odwzorowaniem energetycznego bezczasowego wszechświata w którym czas nie ma znaczenia, to przy użyciu markerów występujących w obu modelach, możemy dowiedzieć o ewentualnych przyszłych procesach. Takie markery to charakterystyczne fluktuacje energii ( energetyczny jej poziom, skok, częstotliwość, fazy wydarzenia )lub użycie wysokospinowych substancji nadprzewodzących, pozwalających wyostrzyć nasze materialne zmysły w celu kontaktu i postrzegania nieznanych nam innych, energetycznych form inteligentnej energii. Założenie, że długofalowe procesy kosmosu prowadzą do entropicznych rozwiązań są jak sądzę celowo założoną, jawną nieprawdą, gdyż z doświadczenia wiemy, że fraktalność - uporządkowanie oparte na złotym podziale obiektów, dziwacznie powtarzalnie ściąga ładunek, czyli inaczej przyciąga "boską" uwagę, opiekę (energię etheru) i to tzw. zainteresowanie tworzy możliwość jak sądzę unikalnego, mentalnego kontaktu i zainteresowania wyższej inteligencji. Celowe w tym przypadku staje się pytanie. jaki cel badawczy lub inny spełnia ludzka materialna ferma i czemu tak naprawdę ma służyć materialny świat czasowego zniewolenia. Czyżbyśmy odsiadywali kolejne wyroki w celu stworzenia wartościowej świetlistej istoty ?
  Bąble czasowe, to naturalne zapętlone ograniczenia dla których trzeba jak sądzę znaleźć najlepsze optymalne wyjście, aby przejść dalej w kierunku kosmicznego, bezczasowego rozwoju...

  OdpowiedzUsuń