Roman

Roman

poniedziałek, 3 kwietnia 2017

NEGATYWNY EFEKT INBREDU W ISLAMIE

ISLAM DOPUSZCZA DO INBREDU  (DO KOJARZENIA KREWNIACZEGO),
CO NEGATYWNIE WPŁYWA NA ZDROWIE PSYCHICZNE, FIZYCZNE, INTELIGENCJĘ I POZIOM DUCHOWY CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA

Absolwentka meteorologii i pilotka, Elizabeth Klarer
w trakcie prezentacji swoich przezroczy
na XI INTERKONTINENTALNYM KONGRESIE UFO zorganizowanym przez niemieckie towarzystwo DUIST w Wiesbadenie, w niedzielę,
2 listopada 1975 roku w gmachu "Wiesbadener Gesellschaft".
Moje fotografie UFO są prawdziwe...
Moje doświadczenia są prawdziwe...
 - Byłem na tym kongresie i przeczytałem wówczas jej książkę* pt. Beyond the light barrier (Poza barierą światła). Pani Elizabeth Klarer w swojej książce opowiada o swoim spotkaniu w 1954 roku (pamiętajmy, że w tamtych czasach trzeba było dużej odwagi oficjalnie przyznać się do takiego kontaktu, szczególnie jako żona wysokiej rango oficera południowoafrykańskiej armii) a Akonem, przedstawicielem kosmicznej rasy z konstelacji Alfa Centaurii, który zapłodnił ją i któremu urodziła syna. Akon wyjaśnił jej jak istotnym czynnikiem jest niedopuszczenie do inbredu i zabrał ze sobą ich syna w gwiazdy, aby służby specjalne nie porwały go w celu przeprowadzania na nim swoich szatańskich eksperymentów.

   - Iluminaci i reszta elit wtajemniczonych nazywa Ziemian naziemnym bydłem, zaś papież uznaje siebie za pasterza. Ci, którzy uznają siebie za ludzi, a nie uznają siebie za osobniki bydlęce przekonali się jak działa czynnik wsobny i czym jest upadek genomu. Tu 
nie pomogła "błękitna krew", o którą tak pieczołowicie dbali, dziedziczona po ich astralnych panach. Tak upadli np, Habsburgowie, uznający siebie za królów Jerozolimy. Wszędzie tam, gdzie dochodzi do inbredu ze względów religijnych (lub geograficznych) kończy się to zniszczonym genomem.

Karol II Habsburg
https://migg.wordpress.com/2009/04/20/upadek-genomu-habsburgow/


   - Np. wśród ultra-ortodoksyjnych wyznawców Jehowy coraz częściej rodzą się ofiary inbredu. Tu nie chodzi o wygląd zewnętrzny ani nawet o iloraz inteligencji rozwojowy, lecz o duszę, użytkowniczkę takiego ciała. Te dusze potrzebują pomocy.

Nie tędy wiedzie droga z powrotem do Stwórcy,
do prawdziwego Izraela, do prawdziwego Miasta Pokoju
- do Jerozolimy.


   - W krajach muzułmańskich widać to na każdym kroku. Tradycje (wraz z ceremoniami, obchodami itp. wielowiekowymi praktykami) są hipnotycznymi utrwalaczami transu i poważnymi przeszkodami na drodze duchowego rozwoju. Nie ma wątpliwości, że powszechna islamska tradycja małżeństwa między kuzynami i kuzynami pierwszego stopnia doprowadziła do uszkodzenia ich puli genowej. Raz jeszcze: dusze które wcielają się w takie nisko drgające pola zgęszczonej energii zwane "ludzkimi ciałami" potrzebują pomocy, a ta zaczyna się od ich uświadamiania. Bez odpowiedniego stadium świadomości nie ma duchowego rozwoju.

   - Ponieważ ich system religijny zakazuje iść za głosem serca i muzułmanom nie wolno poślubić nie-muzułmanów, a tym samym zapobiega dodawaniu ich populacji świeżego materiału genetycznego, defekty genetyczne sa już masywnie występującym zjawiskiem.
Jak do tego doszło?
1,400 lat temu ich prorok - Mahomet - zezwolił na zawieranie małżeństw między kuzynami pierwszego stopnia. W ten sposób chciał stworzyć - inspirowany przez Allaha - swój własny, drugi "naród wybrany".

   - Przytłaczające społeczne konsekwencje tej tradycji są znane genetykom. Troska o zdrowie przyszłych pokoleń powinna być wystarczającym motywem np. Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), aby uświadamiać muzułmanów (i innym zamkniętym w genetycznym więzieniu społecznościom) jakie skutki niosą małżeństwa między kuzynami.

   - Konsekwencje ekonomiczne i społeczne, to tylko jeden z powodów. Nie jestem za zakazami prawnymi ponieważ te i tak będą nieprzestrzegane. Chodzi mi o uświadamianie. Im więcej muzułmanów żyjących już na Zachodzie i przybywających do Europy dowie się na podstawie faktów, o jakim zagrożeniu z nimi mówimy, tym bardziej zmniejszać się będzie imigracja muzułmańska, ponieważ wiele rodzin zaprogramowanych przez islam mimo wszystko zechce kontynuować tradycje kulturowe i religijne (jak m.in. klitoridektomia polegająca na usuwaniu łechtaczki) ze względu na łączenie majątków i zdobywanie władzy w swoich rodzinach i nad biedniejszymi. Ci, którzy nie zgodzą się na uznanie europejskich zasad dotyczących tego tematu nie powinni być wpuszczani na teren Europy. Takie jest moje zdanie i można oczywiście się z nim nie zgodzić. Nie mówimy tu o zakazaniu zawierania tych małżeństw w krajach muzułmańskich, lecz w Europie.


Tylko dziwki potrzebują łechtaczek
Czy człowiek, w mózgu którego rodzi się myśl,
aby wbrew woli Boga-Ojca i Matki Natury
okaleczyć bliźniego nie potrzebuje pomocy?

   - 
Z mojego (i nie tylko mojego) punktu widzenia uświadamianie i nie dopuszczanie do małżeństw między kuzynami na terenie Europy stanowi logiczne posunięcie, zaś mojżeszowo-chrześcijańska propozycja** realizowania w życiu codziennym współczucia zarówno dla świata muzułmańskiego jak i naszych rządów krajowych staje się wręcz koniecznością. Jednakże muzułmańscy tradycjonaliści nie chcą o tym słyszeć. Sławny brytyjski genetyk, profesor Steve Jones ostrzega przed epidemią związków endogamicznych w Europie w związku z próbą zmuszenia państwa UE przez muzułmanów do przyjęcia praw szariatu. Radio BBC alarmowało, że wśród imigranckiej społeczności Pakistańczyków, gdzie zawarto ok 55% związków pomiędzy kuzynami pierwszego stopnia ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u potomstwa jest 13-krotnie wyższe. 


- Także duński psycholog, dr fil. Nicolai Sennels z Uniwersytetu Południowej Danii informuje, że Pakistanie, gdzie 70% związków małżeńskich zawieranych jest między kuzynami, wskaźnik śmiertelności dzieci z tych związków jest od 50% do 250% większy niż u par niespokrewnionych.
   - W Zjednoczonych Emiratach Arabskich, nie mogąc ministerstwo zdrowia widząc ten rodzaj epidemii proponuje parom kuzynów przeprowadzenie testów genetycznych.


Milczy Jej Królewska Mość i milczy jej rząd


Milczy rząd FrancjiZmiażdżyć Danię - Nienawidzimy Danii
Za co? Za gościnę?


Amerykanie! My jesteśmy waszą śmiercią
FidayinTen termin używany jest przez różne ugrupowania wojskowe gotowe poświęcić swoje życie w "świętej wojnie" przeciwko niewiernym - chrześcijanom, żydom, buddystom...

Zawieranie małżeństw z 9-cio letnimi dziewczynkami...
OK. Prawo wolnej woli skoro te dusze sobie tego życzą,
ale nie w Europie

W podzięce za gościnność, opiekę i social
Król Harald milczy i milczy jego rząd


Milczy Jej Królewska Mość Beatrice i jej rząd
ale jedno jest pewne:
obie strony biorące udział w tym warsztacie potrzebują pomocyw postaci psychologicznego wsparcia.


**  W kodeksie prawa mojżeszowego zabronione jednak zostały wszelkie stosunki seksualne w małżeństwie między krewnymi aż do VI stopnia. III Księga Mojżeszowa (Kapłańska, 18:6): Nikt z was nie będzie się zbliżał do ciała swojego krewnego, aby odsłonić jego nagość...  Tzw. "Kazanie" na Górze"*** - wyciąg z nauki Chrystusa wspaniale uzupełnił Dekalog, który również stanowi esencję uniwersalnych, Boskich, kosmicznych praw.
Protestanci zdecydowali, że pokrewieństwo nie jest przeszkodą dla zawarcia związku małżeńskiego; ważne są „więzy krwi”. Małżeństwa pomiędzy kuzynami pierwszego stopnia stały się więc możliwe.
***http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=248

Na koniec: w sieci ktoś podzielił się takim - jakże trafnym - spostrzeżeniem:


MUZUŁMANIE 

  Nie są szczęśliwi w Strefie Gazy...
  Nie są szczęśliwi w Syrii...
  Nie są szczęśliwi w Algerii...
  Nie są szczęśliwi w Tunezji...
  Nie są szczęśliwi w Iranie...
  Nie są szczęśliwi w Iraku...
  Nie są szczęśliwi w Jemenie...
  Nie są szczęśliwi w Afganistanie...
  Nie są szczęśliwi w Pakistanie...
  Nie są szczęśliwi w Libii...
  Nie są szczęśliwi w Libanie...
  Nie są szczęśliwi w Sudanie...


  A GDZIE SĄ SZCZĘŚLIWI? 


  Są szczęśliwi w Australii...
  Są szczęśliwi w Kanadzie...
  Są szczęśliwi w Anglii...
  Są szczęśliwi w Niemczech...
  Są szczęśliwi w Szwecji...
  Są szczęśliwi w USA...
  Są szczęśliwi w Norwegii...
  Są szczęśliwi w Holandii...
  Są szczęśliwi w Danii...
  Są szczęśliwi we Francji...
  Są szczęśliwi we Włoszech...Czyli są nieszczęśliwi w każdym państwie muzułmańskim,
są szczęśliwi w każdym państwie niemuzułmańskim! 
  

KOGO ZA TEN STAN RZECZY OBWINIAJĄ?
  Nie ich system religijny.
  Nie ich przywódców.
  Nie siebie samych...

  ZA TEN STAN RZECZY OBWINIAJĄ KAŻDE PAŃSTWO, W KTÓRYM SĄ
  SZCZĘŚLIWI, KAŻDE PAŃSTWO, W KTÓRYM ŻYJĄ ICH ZDANIEM
  NIEWIERNE PSY - WYZNAWCY SZATANA!


CO ZAMIERZAJĄ W TEJ SYTUACJI UCZYNIĆ?
Chcą wprowadzić w życie prawo szariatu, chcą zmienić każde państwo do którego przybyli w ten sposób, żeby było w nim tak, jak w krajach, które opuścili, ponieważ czuli się w nich nieszczęśliwi.

Na co wskazuje taki model myślenia?6 komentarzy:

 1. Na bardzo ubogą świadomość wskazuje. Naprawdę jestem zwolennikiem pracy dusz ale ci ludzie sa 500 lat do tyłu z rozwojem każdym nie powinno sie ich wpuszczać i zrobić jak w Słowacji zakazać religi muzułmańskiej i większość problemów świata byłaby rozwiązana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety. Oni chcą się zbroić, a na Zachodzie są tacy, którzy zaspokajają im tę potrzebę.

   Usuń
 2. Wiem ......i włosy mi dęba stają na głowie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejny raz aż nadto to widać, że religijne OPROGRAMOWANIE biorobotów, może być użyte nawet do ich własnej destrukcji lub, co raczej skwapliwie wykorzystują służby globalnej koalicji do destrukcji niewygodnych, świadomych społeczeństw, które te humanoidalne maszyny bezrozumnie przyjmują. Bioroboty bowiem bez względu na własne myśli i naturalnie odczuwane ludzkie emocje zachowują się niestety w zdecydowanej większości jak ich mechaniczne nie posiadające wyższej świadomości, myśli i uczuć odpowiedniki, a niezwykle trudno natychmiast wykasować im wprowadzony za młodu do pustych łepetyn program. Niestety taki żałosny stan psychiczno-mentalny dotyczy nas wszystkich i to bardzo rzuca się w oczy dosłownie na każdym kroku. Tak więc nie tylko Muzułmanów, którzy teraz są wybranym przez wiadome iluminowane elity narodem do depopulacji białej, zgranej, nieefektywnej rasy. Należałoby w tym miejscu zapytać WSZYSTKICH Was: Skąd my taką historię znamy ? Kto z dumą podbijał i w imię wiadomego zazdrosnego Boga do cna bez litości wycinał w pień kobiety, małe dzieci, całe narody, które stały na drodze wiadomej hegemonii? Teraz przecież hegemon zmienił tylko najemnika i jak widać posługuje się NIM w widoczny instrumentalny sposób wysyłając go z nożem ( Londyn ) na uzbrojonych policjantów ? Kim więc byli nasi przodkowie z ich żałosnym brakiem wiedzy i świadomości raptem kilka czy kilkanaście wieków wcześniej? W ten bystr sposób właśnie prowadzi się z ukrycia okupacje całych systemów planetarnych zasiedlonych starannie pielęgnowana w swej pokoleniowej durnocie plebejską gawiedzią wpajając im do głów, że teraz to MY, a ONI to plewy...
  Doprawdy dla zleceniodawcy mało ważne jest kwestia czy ONI robią to z sobą w pierwszym pokoleniu, czy tak, czy inaczej, to tylko instrumentalna kwestia w oprogramowaniu, kiedy ukryta władza przejmie nad nimi właściwą kontrolę i nic więcej...
  Czy istnieje zatem jakieś wyjście z ad-hock na naszych oczach aranżowanej kolejnej, globalnej jatki, której mamy być ofiarami?
  System już to przewidział jako odpowiedź na nasze błagania o przetrwanie - CHIPOWANIE ku możliwości selektywnej eliminacji nieprzydatnych systemowi osobników!
  Natomiast dla ludzkości to jest tubylców i hybryd z nieprawego łoża nauczką na przyszłość powinien być dbanie o zrównoważony rozwój ludzkości z totalną kontrolą religijnego oprogramowania, a nie bez przyszłości wzajemnie wyniszczająca konkurencja prowadząca do kolejnych holokaustów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochani musimy przygotować się na kolejne trudne chwile, gdyż postanowiono nas przykładnie ukarać. Kara ma mieć postać gwałtownej pogody, którą ma na celu zniszczenie kwitnących zbyt wcześnie drzew owocowych i krzewów, więc ma wyrządzić w zamyśle poważne straty w produkcji owoców ( drożyznę ) z których Polska słynie. Spodziewajcie się gwałtownej pogody burz z gradem , wichur, ulew, a nawet lokalnie śniegu i przymrozków. Globalni zadymiarze nauczyli się już wywoływać chaos pogodowy i zamierzają z tej karzącej nas opcji skorzystać. My natomiast możemy tylko wysyłać z miejsc MOCY generując solidarność i miłość z naszych serc, aby im te plany w magiczny sposób pokrzyżować. Piszę to, aby możliwie w ciągu nadchodzącej nocy i kilku następnych dni, wyprzedzając zaplanowane wypadki, próbować minimalizować straty, gdyż ostatni niezwykle miłe ciepłe i słoneczne dni były również skutkiem tej niszczącej strategii, by wszystko zbyt wcześnie zaczęło kwitnąć.
  PODAJCIE DALEJ !

  OdpowiedzUsuń
 5. Muzułmanom mozna laczyć się w zwiazki z niemuzulami, tylko odwrotnie, kobietom nie wolno

  OdpowiedzUsuń