Roman

Roman

czwartek, 6 kwietnia 2017

NOWA RELIGIA - POLITYCZNA POPRAWNOŚĆ   - 
Śledząc zdominowane przez USA angielskojęzyczne media, homo sapiens (samodzielnie myślący / rozumujący człowiek) nieuchronnie odniesie wrażenie, że polityczna poprawność przeistoczyła się niepostrzeżenie - nie tylko w Ameryce - w rodzaj religii. 
Nieprzewidywalność tej komputerowej religii objawia się w postaci niepisanych, nieustannie zmieniających się zasad plus fakt, iż proces myślowy gatunku homo kontrolowany jest narzucaniem mu politycznie poprawnych korektur przez potężne, niewidzialne dla człowieka siły. Albo antysemityzm albo filosemityzm, albo era pokoju z Rosją, albo jej demonizowanie, albo nacjonalizm albo globalizm... Prawo biegunowości w rękach nieobliczalnego, niewidocznego dla Ziemian sternika.

   - Już tylko potęga korporacji choćby takich jak Google, Facebook, Twitter i WhatsApp jest tak skoncentrowana, że w światowej sieci nie istnieją w jej obliczu żadne realne alternatywy.
- O co tu chodzi?

- Mowa tu o przedsiębiorstwach i każdy, kto korzysta z usług tych firm, czyni to wprawdzie akceptując warunki i reguły danego przedsiębiorstwa, jednak wypowiedzi i działania cenzorów nadają wyraźnie oczekiwany przez nich kierunek myślenia.
Wizerunek politycznie poprawnyhttps://www.youtube.com/watch?v=EgNLieKfWms

   - Znanym, ale politycznie niepoprawnym użytkownikom serwisu internetowego YouTube odbierane są możliwości reklamowe a media społeczne podlegają często cenzurze.
- Do czego to prowadzi?
Do politycznie poprawnego, oczekiwanego szaleństwa.
- Jakimi narzędziami posługują się czarni magowie na usługach korporacji?
- Tworzą werbalne nowotwory - fake-newsy; z nimi rezonują ci, którzy niosą
w sobie odpowiedniki.
- Przykład?
- Przed rokiem grupa młodych Izraelczyków umieściła na YT dwa filmiki.
Jeden z nich skrajnie pro palestyński i antyizraelski, drugi skrajnie anty palestyński i pro izraelski.
- Który filmik został po 24 godzinach usunięty przez cenzorów serwisu YT?
- Ten,który na dzień dzisiejszy jest politycznie nie poprawny.

   - 
W korporacji o nazwie Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, polityczna poprawność kwitnienie tak cudownie, że sam Orwell nie mógłby wyobrazić sobie tego zjawiska lepiej. Poprawność to faktycznie szaleństwo.OFIARY POPRAWNOŚCI  - społeczeństwo plastelinowych osobników

1. Jak podaje do wiadomości publicznej TIME MAGAZINE, wielkie, amerykańskie wydawnictwo 10 października rzuci na rynek książkę zatytułowaną “Santa’s Husband“ (Mąż Świętego Mikołaja). 


W książce Mikołaj jest przedstawiony jako „gej w relacji wielorasowej". http://time.com/4715679/santas-husband-book-harper-design/

2. Szkoła w północnej części Hollywood skarży się na cięcia finansowe, ponieważ ponieważ mają tam zbyt wielu uczniów nie należących do mniejszości; innymi słowy: Ponad 30 procent uczniów są białoskórzy.

http://abc7.com/education/race-based-school-budget-cuts-spark-outrage-in-noho/1818792/

3. Według znanego, amerykańskiego autora i reżyser filmów dokumentalnych, Michael Moore, 28 marca 2017 roku zostanie zapamiętany jako dzień w historii ludzkości, w którym „rozpoczął się proces wymierania ludzkiego życia na ziemi.”
- Powód?
- Nowy prezydent USA, Donald Trump wycofał regulacje wydane przez swojego poprzednika, Baraka Obamę dotyczące „zmiany klimatu”, aby oczyścić drogę dla górnictwa węgla kamiennego w Stanach Zjednoczonych.

http://edition.cnn.com/2017/03/28/world/trump-climate-order-world-impact/

4. Incepcja w szkołach amerykańskich. Implantuje się uczniom w podświadomość, że rzekomo: „sondaże wykazują, że młodzi ludzie akceptują dziś z większą łatwością lesbijki, gejów, osoby biseksualne i transpłciowe niż kiedykolwiek wcześniej”. Tu zadano uczniom pytanie, co myślą na ten temat podprogowo prowokując odruch spowiedzi.

Nie poprawne politycznie odpowiedzi są niepożądane. Źródło sondaży pozostaje nie znane.

5. W pewnej szkole podstawowej kuratorium zakazało dzieciom grać w... berka. Dyrektor stwierdził, że jest to gra "grubiańska".
http://www.foxnews.com/us/2017/03/14/california-elementary-school-bans-tag-after-it-got-too-rough.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/Berek

6. W stanie Karolina Północna uczy się pierwszoklasistów, na przykładzie gender-jednorożca co ma on wspólnego z orientacją seksualną i z tożsamością płciową: »Te słodkie, małe, futerkowe zwierzątka zostały wykorzystane do wsparcia idei, że orientacja seksualna stawia jako taka pytanie: „Z kim idę do łóżka”, natomiast tożsamość płciowa zadaje pytanie: „Jako co idę do łóżka?«
http://www.charismanews.com/opinion/63887-eerie-biblical-pattern-unfolding-as-america-denies-truth

7. Na Uniwersytecie Carleton w Ottawie, zostały usunięte na kampusie z siłowni wszystkie wagi. 
Menedżer zdrowia uniwersytetu oświadczył, że „koncentrowanie się na masie ciała nie wywiera pozytywnego wpływu na zdrowie", zaś wagi są wyzwalaczami zaburzeń odżywiania.http://www.breitbart.com/tech/2017/03/13/carleton-university-removes-scales-from-campus-gym-to-promote-body-acceptance/?utm_source=facebook&utm_medium=social

8. 
Chrześcijański uniwersytet w stanie Minnesota polecił profesorom nie używać terminów "człowiek" [man] i „rodzaj ludzki" [mankind], ponieważ są one zbyt „męskie”. Zamiast tego grono profesorów zarówno w kursach akademickich jak i religijnych powinno używać „języka bardziej integracyjnego”. Powoli wyrażenia takie jak „mężczyzna” i „kobieta” stają się tabu. uniwersytecie.
http://endtimeheadlines.org/2017/03/christian-college-says-bible-not-inclusive-enough/

9. 
32-letni Amerykanin z Hawajów  będzie uczestniczyć  w przyszłości jako kobieta-transgender w międzynarodowych turniejach siatkówki. Do tej pory grał w drużynach męskich ale w styczniu USA Volleyball (Amerykańska Siatkówka) przyznała „jej” według oficjalnie prawo grania jako "dama" w drużynie żeńskiej.
http://nbc4i.com/2017/03/21/transgender-volleyball-player-has-eyes-on-2020-olympics/
http://www.teamusa.org/USA-Volleyball

10. 
Amerykańskie towarzystwo Planned Parenthood [PP -Planowane rodzicielstwo], z filiami międzynarodowymi m.in. w Niemczech, ma już miliony aborcji na sumieniu. Skarg składane do sądów przez przeciwników aborcji zawsze były i są odrzucane. Nie chodzi tu jednak o temat aborcji, bo tym kroku powinny decydować uświadomione kobiety.
PP handluje organami dzieci, a ten proceder jest niezgodny z prawem Stanów Zjednoczonych.
Fakt, że PP urządza przetargi i sprzedaje narządy noworodków tym, którzy mogą zapłacić najwyższą cenę (jak to zostało udowodnione przez dwóch tajnych działaczy społecznych, którzy wniknęli w Kalifornii w szeregi PP, doprowadził jednak do oskarżenia... wobec owych aktywistów. Zdobyli dowody przestępstwa niezgodnie z prawem.
http://www.faithwire.com/2017/03/29/disturbing-undercover-planned-parenthood-video-released-hours-after-california-files-felony-charges-against-pro-life-activists/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Planned_Parenthood

   - To  t y l k o  10  przykładów z pękającego w szwach wyroku skazującego funkcjonalność zdrowego rozsądku na banicję. Ludzkość zaszła daleko dzięki zdrowemu rozsądkowi który odziedziczyła po swoim duchowym Stwórcy zwanym Bogiem-Ojcem, który jest Źródłem Zdrowia, ale to, co jest obecnie wszczepiane jako „normalne”, zaprzecza naturalnemu poczuciu rozróżniania tego co jest właściwe, a dlatego słuszne. Różnica między światem rozbudzonych a światem ofiar poprawności jest widoczna dla każdego i zgodnie z prawem wolnej woli, każda dusza żyjąca w ziemskim ciele może zdecydować w którym z tych światów chce żyć. Jak zwykle rezultaty wyboru wpisują się w rubrykę karma.
A więc: dla Stwórcy czy przeciwko Niemu? Wybór należy do Ciebie.

<
- Kto stoi za zaprzeczającą realności życia poprawnością?

Ojciec kłamstwa - jak nazywał tę istotę przed 2000 ziemskich lat Chrystus: Wy macie Szatana za ojca i chcecie spełniać jego żądania. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Gdy mówi kłamstwa, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

- Amerykański prezydent, Barack Obama podpisał legalizację satanizmu na szczeblu państwowym. Tylko w USA FBI potwierdza istnienie ponad 4000 000 satanistów. W amerykańskich szkołach państwowych podręczniki satanizmu będą teraz finansowane z pieniędzy podatników.>
http://romannacht.blogspot.com/2016/09/nie-prawda-sie-liczy-poprawnosc.html


   - Tak jak się to przedstawia w innych dziedzinach życiowych, agenda poprawności odwraca samowolnie wszystko do góry nogami. Wszystko, co do tej pory było naturalne i miało sens dla wielu pokoleń (nie mam tu na myśli polityki i religii) pokazane jest nam jako bezsensowne. Wmawia się nam, że wstąpiliśmy już w erę post-chrześcijańską; tzw. "dekalog" i "Kazanie na Górze" idą do lamusa. To przestarzały model myślenia.
Ten program służy dwóm celom:

1/. Spowodowanie zamieszania. Shake well before use (Przed użyciem dobrze wstrząsnąć); chodzi tu o zmatowanie wrodzonej klarowności umysłu,
a wtenczas ludzie stracą wrodzoną, zdrową zdolność spojrzenia na wirtualną "rzeczywistość", którą się wokół nich tworzy.
2/. Nałożenie kagańca a potem zakneblowanie inaczej myślących, niezgodnych dysydentów opornych na "prawa" agendy. presja ze strony śpiącego jeszcze społeczeństwa doprowadzi słabszych osobników do pomyślenia

dwa razy o tym, czy należy wyrazić swoje osobiste poglądy... ustnie lub na piśmie....

   - Poprawność polityczna jest jak rak, który rozwinął 
niezliczone, sprzeczne ze zdrowym, Boskim rozsądkiem przerzuty na całe społeczeństwo Zachodu, a zarazem na absolutną mniejszość i związane z nią pozytywne zjawisko świadomego budzenia się do normalnego życia w celu implementacji i transmutacji całego społeczeństwa z pomocą destruktywnego, niezgodnego z uniwersalnymi, kosmicznymi prawami Boskiego Porządku. Ten program jest zwany "nowym porządkiem".
- Nowym? - pytam. - Czy nie dążono już do tego celu tworząc "demoludy"? Porządek jest tylko jeden - Boski porządek (gr. kosmos).

   - 
Co począć w tej sytuacji? 

Potrzeba na kompleksowego, świadomego uprzytomnienia sobie  k i m / c z y m w rzeczywistości jesteśmy i powrotu do odczuwania szacunku wobec wszechświata, w którym żyjemy. Świat wokoło nas - ta wirtualna, holograficzna klatka w której na żyjących w niej istotach żyjących w stanie hipnotycznego transu nieustannie przeprowadzane są przez inżynierów społecznych i genetyków eksperymenty mające na celu przetworzenia uniwersalnego stanu świadomości w pożądany przez eksperymentatorów - ta klatka nie jest naszym światem. My pochodzimy z innego, wyżej położonego, nadrzędnego wymiaru. Jesteśmy skradzioną, Boską energią, jesteśmy porwanymi dziećmi Stwórcy, zakładnikami z pomocą których porywacze starają się trzymać w szachu naszego Ojca.

   - 
Nie stawiajmy oporu "złemu". Szkoda energii i życia. Twórzmy świadomie nasz wymiar w ich świecie zgodnie z Prawem: Światło w ciemności świeci. Świeci przykładem. Korzystajmy przy tym z podarowanego nam przez Stwórcę zdrowego rozsądku na drodze realizowania i materializowania celów, dla których rozsądek był nam dany. Wyświadczajmy dobro tym, którzy nas o to proszą.

Przesłuchujący mnie w więzieniach NRD-owskich agenci STASI wciąż powtarzali że: Wszystko przebiega zgodnie z planem ...
... z planem naszego Ojca, z naszym planem.

Czy już sobie przypominacie?
9 komentarzy:

 1. Nie przejmowałbym się tym zbytnio. To część iluzji Matrixa, to przekonanie, że można być poinformowanym odpowiednio przez media. To nigdy nie istniało ani nie zaistnieje, media nie zostały stworzone w tym celu aby informować, edukacja nie istnieje po to aby uczyć. To są formy komunikacji, mielenia i przeżuwania pokarmu informacyjnego i są zarządzane nie przez elity ale przez zbiorową, kolektywną podświadomość społeczeństw do której elity muszą się dostosować i one tylko wybierają sobie w tym wszystkim najlepsze miejsce siedzenia.

  Ludzie mają na to wpływ ale nie tak bezpośredni i tak naiwny jak to się wszystkim wydaje, bo opinię publiczną kształtuje złożoność wielu zachowań, samo klikanie i nabijanie wyświetleń na danej stronie już samo przez się jest bardzo dużym czynnikiem kreującym poprawność polityczną, niezależnie od treści.

  Świadomość to uważność, człowiek skrupulatny, wyczulony na swoją ignorancję będzie dokładnie przyglądał się temu co czyta, porównywał, zgłębiał i nie da się go na nic nabrać ani oszukać długofalowo. Reszta nawet jak dostanie podaną prawdę na tacy to i tak ją zdeprawuje i sobie nią wyrządzi krzywdę. Tak działa ewolucja.
  Niezapominajmy też, że youtube czy google nie powstały z publicznych pieniędzy, są własnością prywatną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niewielu wie, że MAGIA jest SŁOWEM od którego, TO WSZYSTKO się zaczęło. To podstawowa, dziwacznie niedostrzegalna przez PLEBS wiedza i dalej zazdrośnie skrywana definicja magii funkcjonuje i dlatego globalne media są raptem w rękach KILKU świadomych, iLUminowanych MAGÓW. Jednak SŁOWO, aby stało się magią musi mieć znamiona inteligentnej w tym celu wypowiedzianej lub napisanej PSYCHICZNO-MENTALNEJ SIŁY, która zawsze na dobry grunt magicznie oddziaływuje na psychikę stada pokornych OWIEC - ( one muszą w te rozliczne bajki i faki uwierzyć ). W tym celu tworzy się wczesne RELIGIJNE OPROGRAMOWANIE w którym zawarte są ukryte socjologiczno-psychiczne sprytnie zastawione tam wcześniej pułapki, wykorzystywane później przez świadomych takiego obrotu sprawy politycznych programistów. Stąd jedni są aktualnie lub w przeszłości mordującymi i rządzącymi WYBRANYMI, inni niezmiennie: NIEWOLNIKAMI, ZWIERZĘTAMI, GOJAMI, PLEWAMI, ROBACTWEM, SZARAŃCZĄ czy OFIARAMI pokornie nadstawiającymi drugi policzek. Ci którzy są WYZWOLENI z programu są w zasadzie dla systemu indoktrynacji NIEPRZYDATNI, a nawet GROŹNI więc niech lepiej siedzą cicho, gdyż ten zwykle zazdrośnie pilnuje i wskazuje KTO na danym OKUPOWANYM terenie może programować niewolnicze bioroboty --> http://www.newsweek.pl/swiat/spoleczenstwo/swiadkowie-jehowy-to-ekstremisci-tak-twierdzi-kreml-ktory-chce-zakazac-im-dzialalnosci-w-rosji,artykuly,408350,1.html
  Ujawnianie zaś samej MAGII i skutków niewolniczego programowania jest na tyle skuteczne, że zazdrosna, świadoma tego faktu władza zawsze walczy i zwykle zazdrośnie usuwa wszelkich innych - bystrych lub niezgodnie z obecnym trendem ad-hock zarażających STADO OBCYCH PROGRAMISTÓW. Proces programowania został doskonale pokazany w krótkim, ale uznanym już na całym świecie filmiku--> http://youtu.be/yEl6I1-0ikI

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Romanie widać że to chore jest i rak staje się większy od organizmu żywiciela więcej ludzi wpada w płapkę poprawności politycznej niż zwiększa wibracje my pozostaniemy świadomi ale w takim tempie ta planeta Ziemia zapadnie w ich mrok do końca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro Stwórca dopuszcza tako rozwój wydarzeń, znaczy to, że jest to drobny fragment Jego planu ściągnięcia do domu wszystkich Jego dzieci. Ani na chwilę nie wolno zapominać o istnieniu Stwórcy Wszechrzeczy, który jest wszechwiedzący a zatem istotą nadrzędną.

   Usuń
  2. Szanowny Panie czytając Pana wpis doswiadczyłam dziś juz drugiej wspaniałej informacji...Dzikuje ,ze tak Pan sądzi.

   Usuń
 4. Iga nie zgadzam się z Tobą myślę, że młode pokolenia które już funkcjonują i te które się narodzą to pokolenia buntowników, przeciwko temu systemowi, i ci którzy próbują nami sterować są tego świadomi i nie bardzo wiedzą co z tym zrobić, stosują przerażające praktyki, to wszystko na nic. My musimy pamiętać "Światło rozświetla mrok, Ono nie walczy, po prostu świeci" Myślę, że Ziemia w przyszłości będzie tym Światłem świecić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To będzie nowa ludzkość. Z punktu widzenia niedoinformowanego Ziemianina ten proces przebiega zbyt powoli, ale w rzeczywistości to się już TERAZ stało. Ten świat to ruchomy, przemijający obraz przeszłości.

   Usuń
  2. Do pana Roberta. Cechy buntu współczesnych małolatów zmutowały. To dzisiejsze pokolenie buntuje się przeważnie dlatego iż mama każe wyłączyć komputer czasami też że joystick nie działa. Proszę zwrócić też na zachowanie dzisiejszej młodzieży pod kątem emocjonalnym. Dziewczęta są często bardziej agresywne od chłopców. Oni zaś często zmieniają orientacja seksualną. Urodziłem się w 1970 r. Będąc ich wieku, ja i moi rówieśnicy uważaliśmy to za wstyd i chorobę psychiczną. Tak więc uważam iż współczesna w większości młodzież jest pozbawiona dobrych wzorców. Rodzice wciąż zajęci praca aby spłacać kredyty w większości niestety nie wierząca ustępuje pola mediom. Nie będę się rozwodził dłużej na ten temat. Moim zdaniem, jako ludzkość, jesteśmy na kursie kolizyjnym. Pozdrawiam

   Usuń