Roman

Roman

piątek, 21 kwietnia 2017

POPRAWNIE: IZRAEL JEST WROGIEM PALESTYŃCZYKÓW


Wychowani na nauce Hitlera - al-Fatah


Mahmoud Abbas (vel Abu Mazen)
przewodniczący Autonomii Palestyńskiej,
przywódca Organizacji Wyzwolenia Palestyny (OWP) rywalizującej
z innymi tego typu, zwalczającymi się wzajemnie organizacjami "wyzwoleńczymi" oraz zbrojnej organizacji al-Fatah, każe nazywać siebie poprawnie "prezydentem Palestyny", zwolennik radykalnych doktryn politycznych:
Jezus był Palestyńczykiem

Na jaki autorytet powołuje się prezydent Autonomii Palestyńskiej, Mahmoud Abbas twierdząc,
że Jezus był Palestyńczykiem?
- pyta Gabriel Naddaf, pełniący funkcję przewodniczącego greckiego Kościoła Prawosławnego
w Jafije pod Nazaretem i Rady Chrześcijańskiej Misji Upodmiotowionej zaangażowanej w dalszą integrację chrześcijan
w społeczeństwo izraelskie.

W Biblii czytamy, że Jezus urodził się w judejskim mieście Beit Lechem (spolszczone: Betlejem; hebr. dom chleba), miał semickich rodziców pochodzących z Nazaretu i że został obrzezany 8-go dnia po narodzinach, po czym zaprowadzony przez Jego rodziców do świątyni  zgodnie z prawem Mojżeszowym". Były to czasy, gdy plemiona semickie napadały jedno na drugie i zwalczały się wzajemnie i tak dzieje się po dzień dzisiejszy.
Ten stan odzwierciedlał i nadal odzwierciedla walki demonicznych istot prowadzone w astralu. Używane dziś słowo "palestyńczycy" wywodzi się od hebrajskiego słowa "plisztim", co oznacza - najeźdźcy. To co dzieje się w Izraelu będzie się działo - już się dzieje na ulicach europejskich miast.

Czy powinniśmy brać w tych inscenizowanych wydarzeniach udział i kłócić się o to, która ze stron tego semickiego konfliktu ma rację, czy też skoncentrować się na swoim własnym duchowym rozwoju i wznieść się świadomie ponad i poza zasięg rozwoju tych, którzy w tym konflikcie uczestniczą.

À propopoprawności: to szatańskie narzędzie ojca kłamstwa znane jest od upadku aniołów.


W Watykanie po wytyczne
Jezus - ta postać stoi na naszej drodze realizowania
n a s z y c h  planów...


"Kłamiące usta są obrzydliwością w oczach Boga;
zaś  w ustach prawdomównych ma upodobanie".

   POPRAWNIE: IZRAEL JEST WROGIEM PALESTYŃCZYKÓW...

Nie poprawnie: POPRAWNOŚĆ JEST WROGIEM FAKTÓW, PALESTYŃCZYKÓW ORAZ RESZTY MIESZKAŃCÓW UMĘCZONEGO BLISKIEGO WSCHODU

   - Jeśli interesowaliście się konfliktem "izraelsko-palestyńskim", czy zauważyliście że polityczni przywódcy państw arabskich i monarchii zawsze źle traktują Arabów zwących siebie "Palestyńczykami", dyskryminują ich jako głupszych i poddają prawom apartheidu? Co zrobiło przywództwo palestyńskie, aby pomóc swoim braciom i siostrom tolerowanym w krajach arabskich?

Odpowiedź: - Nic. Ta odpowiedź dotyczy także tematu uchodźców, których po tajnych umowach z Brukselą skierowuje się do Europy. Czy to nie dziwi?

   - Arabowie mieszkańcy południowej Syrii, Lewantu, zwący siebie dziś "Palestyńczykami" żyją w obozach dla uchodźców w świecie arabskim, mają za sobą etniczne czystki, przymusowe przemieszczenia i śmierć bliskich, ale ich "palestyńscy" przywódcy są zbyt zajęci zwalczając się wzajemnie i inne podobne do ich organizacje oraz wysyłaniem do Izraela i w świat chrześcijański rozrywających się na kawałki zahipnotyzowanych fanatyków zwanych męczennikami, aby zauważyć biedę swoich bliźnich i choćby jakoś zatroszczyć się o nich.

   - Kto obserwuje posunięcia Autonomii Palestyńskiej i np. terrorystycznej organizacji Hamas może stwierdzić, że te organizacje zwalczające się czasem jawnie a przeważnie cichcem konkurują która z nich zdobędzie miano najgorszego przywództwa - nie najlepszego. Jasnym jest, że żadnego reżimu nie obchodzi o los poddanych mu ludzi - także w świecie arabskim.

   - Mahmoud Abbas vel Abu Mazen chcący uchodzić za prezydenta wszystkich Palestyńczyków, planuje w najbliższych tygodniach odwiedzić w Waszyngtonie nowego  prezydenta USA, Donalda Trumpa, który nie jest tak jak jego poprzednik, Barack Obama muzułmaninem, spędza większość czasu za granicami Bliskiego Wschodu. Nie ma na świecie takiego prezydenta z którym nie starał się spotkać od kiedy objął urząd w styczniu 2005 roku.

Prezydenci Abu Mazen i Andrzej Duda

   - Hamas ze swej strony jest zbyt zajęty polowaniem na "Palestyńczyków" podejrzanych o "współpracę z wrogiem", innymi słowy arabskich biznesmenów, których nie interesuje poprawność polityczna lecz ich wolność finansowa i dość mają stale podsycanego konfliktu z Izraelem. 

   - Hamas koncentruje się na zakupie broni i zbrojeniu swoich członków i nie zamierza poświęcić cennego czasu na przemyślenie sytuacji w jakiej znalazło się dwa miliony ludzi żyjących pod butem organizacji rządzącej Strefą Gazy. Terrorystom nie brak środków finansowych. Hamas ma środki, jednak te pieniądze przeznaczone są m.in. na kopanie tuneli, którymi mają dostać się na teren Izraela opętani religijni samobójcy oraz na przemyt broni do Strefy Gazy. Ile razy sprowokowany do akcji odwetowej (czego nie popieram, bo nie tędy droga) Izrael reaguje na ostrzeliwania ze Strefy Gazy, tyle razy szefowie tej organizacji siedzą w wytwornych hotelach w Paryżu i Londynie. Ich lojalni "męczennicy" giną często w tunelach kopiąc sami dla siebie groby... w imieniu Allaha miłosiernego.

Terrorysta z HAMAS wychodzi z tunelu
Hamas poświęca około 40 milionów dolarów (!) ze swojego
100 milionowego budżetu na drążenie tuneli.
Nienawiść sporo kosztuje...

 "Palestyńczycy", którzy odważyli się poddać krytyce ten stan rzeczy zostają torturowani i eliminowani.
http://romannacht.blogspot.com/2017/02/palestynczycy-torturuja-palestynczykow.htmlTakże i tu widnieją te same pięcioramienne gwiazdki
jak na flagach, chorągwiach i proporcach innych lóż

   - Wiele jeszcze można napisać na temat zaślepiającej nienawiści, fanatyzmu, złości, nieustępliwości itp. cech charakteru najwidoczniej dziedziczonych po genetykach z astralu, którzy dzięki tym genom zła potrafią je aktywować wedle swojej woli. I ta niepoprawna prawda dotrze prędzej czy później do każdego zatwardziałego islamisty. I poznają prawdę i ta prawda ich wyzwoli (parafrazując słowa Chrystusa).http://romannacht.blogspot.com/2013/08/zaginieni-palestynscy-zydzi.html
http://romannacht.blogspot.com/2017/01/palestyna-palestynczycy-zydzi.html

PS:
Żeby było jasne. Nie biorę strony żadnego z polityków. Piszę o ogłupionych masach lojalnych w stosunku do swoich oprawców.
Z Abu Mazena jest taki prezydent jak z Franciszka papież, albo z Hamasu Związek Pediatrów.

Kto z moich Czytelników zna język angielski i ma ochotę, niech posłucha jak widzi te sprawy kanadyjski metys, Ryan Bellerose
:
https://www.youtube.com/watch?v=JArLAlqcAZQ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz