Roman

Roman

niedziela, 9 kwietnia 2017

ZIEMSKA JEROZOLIMAWładimir Władimirowicz Putin i premier Izraela, Benjamin Natanjahu
w Jerozolimie

   - Z dnia na dzień zmienia się stan świadomości Ziemian, a co za tym idzie
z dnia na dzień zmienia się aura ludzkości - świat materii wokół nas.
Oba mocarstwa - Stany Zjednoczone oraz Rosja uznały Jerozolimę Zachodnią jako stolicę państwa Izrael.

   - Rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych w oświadczeniu wydanym
w sprawie konfliktu palestyńsko-izraelskiego jednoznacznie usunęło trwającą do tej pory niejednoznaczność co do stanowiska wobec tzw.
"Zachodniej Jerozolimy":
"Niniejszym potwierdzamy nasze zobowiązanie w stosunku do zatwierdzonych przez ONZ zasad dotyczących palestyńsko-izraelskiego osadnictwa, w tym statusu Wschodniej Jerozolimy jako stolicy przyszłego państwa palestyńskiego. Jednocześnie musimy stwierdzić, że w tym kontekście uznajemy Jerozolimę Zachodnią za stolicę Izraela".
   - Kilka narodów złożyło już wcześniej takie oświadczenie, jednak większość wolała dyplomatycznie pozostawić status "Świętego Miasta" w negocjacjach.

   - Oświadczenie Rosji wezwało również obydwie strony konfliktu do unikania "jednostronnych działań, które podważają potencjał rozwiązania przyjętego na arenie międzynarodowej" i nawiązywały do "Palestyńczyków i Izraelczyków", jako że zarówno jedni jak i drudzy mogą utrzymywać "przyjazne stosunki
z Rosją"
. Tak nieoczekiwane stwierdzenie kończy się obietnicą ze strony Rosji, że "skupi się na zapewnieniu swobodnego dostępu do świętych miejsc Jerozolimy wszystkim wierzącym".

* * * 

   - W języku hebrajskim istnieją dwie Jerozolimy (Jeruszalaim - l. mn.); ta prawdziwa - Jerozolima z góry, stolica wszechświata, a więc znajdująca się w wymiarze nadrzędnym, niebiańskim (Jeruszalaim szel ma'ala), miejsce położonego w Zenicie*, w centrum czystego, eterycznego Stworzenia, tam gdzie Stwórca stworzył na swoje podobieństwo drugą taką samą istotę (pozytyw) zwaną na Ziemi Jego "Synem", Chrystusem, a następnie nas, czyste, eteryczne istoty, wolne duchy żyjące w harmonii, w jedności i radości z zaistnienia.
Tak nieudolnie, ludzkimi słowami można opisać nasz pierwotny stan świadomości, którym zostaliśmy obdarzeni przez Boga-Ojca, naszego Stwórcę. Ten stan świadomości właśnie utraciliśmy jako Niebianie, mieszkańcy owej niebiańskiej Jerozolimy, stolicy naszej  p r a w d z i w e j  ojczyzny. Materialny kosmos jest jedynie zjawiskiem w czasie.


   - Iluzorycznym odbiciem tego doskonałego "miasta pokoju" [hebr. jer - miasto, hebr. szalom - pokój], miasta doskonałości [jer - miasto, szalem - doskonałość] jest ziemska Jerozolima, stworzona przez zbuntowane przeciw Stwórcy istoty, które pod przewodnictwem Satany postanowiły odseparować się od Całości, od Jedności, od Doskonałości i założyć swoje własne terytorium ze stolicą na maleńkiej, wodnej planecie, w małym systemie słonecznym, w zakątku małej galaktyki, która wytworzyła się w procesie zgęszczania czystego eteru w formę zwaną materią. Ta ziemska, holograficzna, trójwymiarowa Jerozolima**, zgodnie z zamysłem Satany i jej poddanych ma stać się centrum świata stworzonego ze skupionych atomów w formę materii, na materialnej planecie. Plan Satany nie powiódł się; przed 2000 lat istota ta zrozumiała, że po tym, gdy Chrystus złożył w ofierze swoje ziemskie ciało na ołtarzu Boskiego Miłosierdzia powstaje pole morfogenetyczne składające się z istot chrystusopodobnych, że przegrała swoją walkę z Wszechwiedzącym i uznana została z tego powodu za zdrajczynię przez towarzyszące jej upadłe istoty, te ostatnie postanowiły mimo wszystko zmaterializować swój plan. Nie mają one bowiem zamiaru zrezygnować z najgorszej z żądz - z żądzy władzy.

- Dlaczego ten plan nie powiódł się?
- Ponieważ miało być na Ziemi tak jak w Niebie, a tymczasem niebiański stan świadomości został zawężony do ludzkiego. Zbuntowane istoty zmutowały się stając się ludźmi, utożsamiając się ze swoimi śmiertelnymi ciałami, które ulegają rozkładowi dlatego, bo niszczone są od wewnątrz twardym promieniowaniem żądzy władzy, świętej nieustępliwości, świętego przymuszania innych do poddaństwa i świętego bezwstydu, o czym uczył uznany za "świętego" instytucji o nazwie Kościół łaciński (znany jako rzymskokatolicki) - Josemaría Escrivá de Balaguer.
To z tych kręgów podsuwane są zamroczonym duszom, które zapomniały o swoim niebiańskim, kosmicznym pochodzeniu regresyjne sugestie koncentrowania się na prastarych kliszach astralnych zamiast na TU i TERAZ i rekonstruowania ich w i na materii. W rezultacie aktywowane są podprogowo trzy grupy:
- jedna grupa zagubionych odbudowuje starożytny Izrael ze świątynią budowaną ludzkimi rękami {czego Bóg Ojciec wyraźnie sobie nie życzy: Wy jesteście żywą świątynią świętego ducha, który jest w was 
[1 Kor. 6:19 ] - święty duch to Boski stan świadomości}
- d
ruga grupa odbudowuje imperium słowiańskie zaś trzecia zamierza zamienić ten świat w kalifat. 
Zamiast wracać do domu, do Jerozolimy zostają cofnięci przez czarnych magów w mroki przeszłości.

Chrystus do ziemskiej Jerozolimy:Jerozolimo, Jerozolimo! Ty zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie są posłani. Ile razy chciałem zgromadzić twoje dzieci, jak ptak swoje pisklęta pod skrzydła, a nie chcieliście.  (Ew. Łk 13: 34-35)
... a TERAZ dzieci się budzą na całym świecie i przybywają z innych wymiarów wszechświata i z Jerozolimy "na górze" i powstaje nowy, prawdziwy "Izrael" na tej planecie i w całym upadłym szatańskim Stworzeniu tak, jak było przed upadkiem. Izrael to po hebrajsku miejsce w którym panuje Bóg, Jego świadomość, Jego sprawiedliwość, Jego miłość, a nie szatańska poprawność.

Czy ziemscy klerycy i ziemscy politycy mają moc uzdrowienia ludzkości?
*) Chrystus przez Jezusa: Wy jesteście z niskości, a Ja jestem z wysoka.
    Wy jesteście z tego świata, Ja nie jestem z tego świata.
 (Ew. Jana, 8:23)
    Królestwo moje nie jest z tego świata. (Ew. Jana, 18:36)

**)
1/ 

9 komentarzy:

 1. Cała święta prawda --bardzo klarownie izwiężle napisana. Nie za węż ona ,

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzią na te słynne słowa Jezusa było właśnie sprytne ukrycie i wytarcie ze świadomości Żydów i Chrześcijan podanego w NT geograficznego miejsca starożytnej Jerozolimy w którym po słynnej świątyni Salomona pozostała tylko, pokaźna rozmiarami megalityczna podstawa - konstrukcja o znanych archeologom rozmiarach na której ją wcześniej zbudowano. Obecna zaś Jerozolima jest jedynie przeniesioną ( o czym nieśmiało potwierdzają izraelscy archeologowie przeniesioną w to miejsce rekonstrukcją )przypominającą wspomnianymi rozmiarami podstawy, mniejszą kopię właściwej wybudowaną przez Heroda. Obecnie na właściwej megalitycznej podstawie stoi bazylika św. Zofii, a równie słynne słowo pochodzi od starożytnej i obecnej miejscowości Yoros (alim) zamieszkałej ówcześnie po tureckim brzegu przez liczną funkcjonującą tam wspólnotę żydowską. Słynna starożytna Yorosalima to Konstantynopol duchowa stolica Imperium Bizantyjskiego znamiennie nazywana również Isus-tam-był. Tam również ponad wszelką wątpliwość znajduje się na tureckim brzegu wybudowana przez Templariuszy warownia broniąca dostępu do miejsca ukrzyżowania Jezusa ze stosownymi, zachowanymi ich oznaczeniami. Jest tam również miejsce krótkotrwałego pochówku Jezusa nadal pielęgnowane przez Muzułmanów.
  Jak widać w sprawach ważkich historią manipuluje się nie oszczędzając uczuć religijnych zmanipulowanych wiernych licząc, że nie będą się orientowali w podanych w tekstach biblijnych szczegółach nie kojarząc przedstawianej na licznych woluminach rzeki Jordan ( cieśniny Bosfor ) z potokiem jaki można przejść lub przeskoczyć suchą nogą i świadomości słynnej ziemi obiecanej do jakiej przez blisko 40 lat zdążali biblijni Żydzi z ówcześnie i obecną pustynną okolicą, która 300 lat temu nie była nawet osadą i która nadal jej kompletnie nie przypomina...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Natomiast archeologiczne wykopaliska dowodzą, że od starożytności Jerozolima była stolicą wyznawców Jahwe zwanych dziś potocznie "żydami". Obecność tychże w Jerozolimie sięga roku 1000 pne. do panowania króla Dawida, co znajduje potwierdzenie w wykopaliskach archeologicznych w obrębie miasta Dawida, zwanego nawet przez Arabów Medina Dawud, wokoło Wzgórza Świątynnego, nieopodal Stajni króla Salomona, Starego Miasta i w innych miejscach.
   Np. z książki amerykańskiego archeologa, Erica H. Cline'a, pt. „Jerusalem Besieged” (Oblężona Jerozolima) dowiadujemy się, że: "W 1993 i 1994 r. archeolodzy pracujący w Tel Dan w północnym Izraelu stelę odkryli z napisem w języku aramejskim, który upamiętnia kampanię militarną przeprowadzoną w tym rejonie przez króla Aramu i Damaszku Hazael około roku 841 pne. Król chwali się swoimi zwycięstwami nad królem Izraela i jego sojusznikiem, królem z Domu Dawida”. Stela stanowi najstarsze pozabiblijne źródło, w którym pojawia się imię króla Dawida.
   Israel Finkelstein and Amihai Mazar: The Quest for the Historical Israel. Debating Archaeology and the History of Israel. edited by Brian B. Schmidt. Atlanta: Society of Biblical Literature, 2007, s. 14. ISBN 978-1-58983-277-0.
   Ten temat nie jest moim "konikiem", ale gwoli prawdy... Ostatecznie poza ta planetą są ważniejsze tematy. Tureckie służby jak i irańskie sieją różnie bzdurne "informacje"...

   Usuń
 3. Z powszechnie obowiązującą mainstreamową, plebejską nauką zwaną akademicką jest taki problem, że od samego początku bezprzykładnie broni ona obowiązującego, hierarchicznego, mocno zmanipulowanego, porządku. Bezapelacyjnie rządzi nią i skrycie kontroluje piramidalna, masońska władza, której wiele nie do obrony kłamstw i manipulacji już wypłynęło na światło dzienne, co jednak, ani o jotę nie zmieniło jej dotychczasowego stanowiska do wszech i wobec obowiązującej i popieranej łże nauki. Tymczasem prawda jest znacznie bardziej logiczna i atrakcyjna od wymyślonego Mitu.
  Faktycznie ponoć odkryto stelę i powstała praca, ale jak dotąd dziwacznie ni jak nie można się dalej na tym obszarze doszukać wielu biblijnych miejscowości i obiektów podanych w Biblii i NT, a te które się nam wskazuje nie są faktycznie tymi, którymi ówcześnie były. Podobnie jest ze starszą od Biblii wersją biblijnej historii, którą podaje tzw. księga sprawiedliwego Jasera ( dziwacznie powtarzalnie sprawiedliwymi nazywano ówcześnie tylko bezpośrednich potomków boskiej istoty ), która to podaje zupełnie odmienną historię Żydów, dość znamiennie inaczej podając biblijne nie tylko miejsca i fakty, ale samą istotę:
  1. https://wolnemedia.net/gwiezdny-ogien-zloto-bogow-cz-1/
  2. https://wolnemedia.net/gwiezdny-ogien-zloto-bogow-cz-2/
  3. https://wolnemedia.net/gwiezdny-ogien-zloto-bogow-cz-3/
  Co do zaś miejscowości z NT, to dziwacznie wszystkie one można ówcześnie i również obecnie znaleźć ( nie dacie wiary )we Francji! i tu następuje następne niedowierzanie, otóż według tej śmiałej hipotezy Isus nie pochodził z Galileji tylko z Galii - krainy ciągnącej się od północnej Francji, aż do Szwajcarii.
  1. https://www.youtube.com/watch?v=yPO_msRpj6c&index=7&t=335s&list=FLHS6jF0lXrvyfCi7Rsa77tg
  To długi ale bardzo logiczny i zatrważająco popart dowodami naukowy wywód.
  Co do zaś mojej wcześniejszej podanej informacji, to nie jest ona bynajmniej wyssana z palca tylko poparta wieloma faktycznymi, logicznymi dowodami hipotezą opracowana przez znanych światowej sławy historyków Fomienkę i Nososkiego:
  1. https://www.youtube.com/watch?v=CyYAduiaEG4&index=91&list=FLHS6jF0lXrvyfCi7Rsa77tg
  2. https://treborok.wordpress.com/2014/03/12/zapomniana-jerozolima/
  Z naszą dalej niewolniczą świadomością i brakiem chęci szukania prawdy jest tak źle, że doprawdy, dosłownie nic do nas nie dociera...
  Lekcja do odrobienia w te deszczowe święta
  Życzę wszystkim udanych, spokojnych świąt...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak naprawdę to nie jest dziś już to wszystko istotne. Czas wracać do absolutnego stanu świadomości - czas wracać do domu, do naszej wiecznej Ojczyzny. To wszystko, co ziemskie nie ma dziś już znaczenia. Od czasu do czasu piszę na moim blogu o ciekawostkach. Nie dbam już o polemiki, spory, waśnie, racje... i tego życzę każdej duszy, która tęskni już za domem.

   Usuń
  2. Tęsknimy za domem ale miło w tym życiu słuchać informacji od Pana które zwiększają świadomość dlatego komentarzami dziękujemy za prace.

   Usuń
  3. @Igi721 Słowa Pana Romana dodają siły w tej tesknocie.

   Usuń
 4. Panie Romanie mam śmieszne pytanie czy jak sie ma nazwisko odpowiedniej nacji długi nos to można za to cos uzyskać ja mam i pytam każdy mówi ze Żydzi żądza światem :) a lepszych warunków pracy jakoś nie widze. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... a więc nadszedł czas nauczyć się patrzeć poprzez zasłonę materii, zostawić za sobą programy dotyczące, nacji, koloru skóry, , wszelkich -izmów, wszelkich -logii i -zofii i uzmysłowić sobie, że jestem wolnym duchem i mogę tak żyć, jak to sobie zwizualizuję. Ziemskie ciało z jego nosem i reszta członków nie ma tu już znaczenia.

   Usuń