Roman

Roman

środa, 31 maja 2017

WCZORAJSZA FIKCJA NAUKOWA MATERIALIZUJE SIĘ DZISIAJ   - Mark Elliot Zuckerberg, współtwórca serwisu społecznościowego o nazwie facebook planuje jeszcze bardziej rozwinąć metody penetrowania ludzkich mózgów - teraz w celu odczytywania myśli. (Na zlecenie rządu cieni czy osobiście?). Z pomocą inżynierii społecznej staje się to możliwe.

   - W każdym bądź razie nad tym projektem pracuje już zespół naukowców; chodzi o stworzenie "interfejsu mózg-komputer", który pozwoli użytkownikom FB komunikowanie się na płaszczyźnie telepatycznej, zaś to umożliwi serwisowi przechwytywanie treści komunikacji.

   - Zespołowi pracującemu nad stworzeniem tego interfejsu nadano kryptonim Budynek 8-my [B8]. Pracują tu specjaliści dysponujący wiedzą w zakresie funkcjonowania ludzkiego mózgu oraz inżynierii elektrycznej potrzebnej w stworzeniu platformy umożliwiającej serwisowi FB stworzenie sztucznej inteligencji, której zadaniem będzie mapowanie myśli użytkowników. (Myślę, że jest to materiał nadający się do napisania scenariusza filmowego, nawet o wiele ciekawszego niż na podstawie którego nakręcono film pt. Krąg).

   - Każdy badacz zjawiska UFO wie, że tą metodą - oczywiście o wiele bardziej zaawansowaną - posługują się niektórzy goście odwiedzający nas z poza Ziemi. Pisał o tym już z początkiem lat 60-ch minionego stulecia 
Robert P. Renaud, technik elektronik, z którym skontaktowały się ludzkie istoty twierdzące że pochodzą z planety Korendor. Oczywiście w tamtych czasach Bob Renaud został wyśmiany, ale dziś nikt nie śmieje się z tego rodzaju pomysłów.
http://romannacht.blogspot.com/2017/01/nadzor-ufo-i-bron-jadrowa.html


Korendianie poinformowali Boba Renaud i udowodnili mu,
że są w stanie kontrolować mózgi przywódców politycznych
i wojskowych, gdy ci podczas swoich obrad podejmują ważne decyzje,
a postępują w ten sposób dlatego, ponieważ ci ludzie mogą doprowadzić nasz świat do totalnej katastrofy.

   - Ta technologia pozwala wniknąć w mózg i kontrolować wszystkie zachodzące w nim procesy oraz pobierać dowolne informacje "w czystej formie i udostępnić je światu". Dzięki temu projektowi będzie można zespolić ludzi ze sobą i z maszynami w imię bezpieczeństwa (to najczulsza słabość zczłowieczonej ludzkości), dla którego ludzie są gotowi zrezygnować z tak obrzydzanej ostatnio prywatności.

   - Wprawdzie Bob Renaud bardzo poszerzył swój horyzont świadomości obcując z Korendianami, to jednak miał mieszane uczucia co do manipulowania z taka łatwością ludzkimi mózgami...

   - Facebook oficjalnie współpracuje z agencjami wywiadu (bo przecież inaczej nie pozwolono by inaczej na zaistnienie tego typu wolnego serwisu), a to oznacza, że na zlecenie będzie informować rządowych szpiegów. Stworzenie "realistycznych i bezpośrednich wrażeń" może doprowadzić do mentalnego więzienia.


http://www.naturalnews.com/2017-02-02-facebook-investing-in-neuroscience-telepathy-technology-that-can-read-minds-report-thoughts-to-the-nsa.html#

1 komentarz:

  1. Traktuje się w ten sprytny sposób tubylczą społeczność jak zainscenizowaną burze mózgów, poddając jej pewne nurtujące tematy i śledząc zachowania, pomysły, sugestie, sugerując w możliwe odpowiedzi, szukając nowych, proroczych, nie branych dotąd pod uwagę unikalnych pomysłów i rozwiązań. Ogromna burza ludzkich mózgów daje równie statystycznie potężną społecznie uśrednioną, kontrolowaną w tym celu odpowiedź na każdy dosłownie nurtujący władzę temat. Dzięki temu unika się licznych omyłek w sugerowanych później społecznie i politycznie rozwiązaniach. Przy tym istnieje możliwe, selektywne podzielenie ludzi na mentalnie i psychicznie pod względem intelektualnym współbieżne warstwy ( jak w piramidzie ) i w celowy, subtelny sposób mentalne karmienie ich podobnymi, wyszukanymi tematami, szukając algorytmów rozwiązań, nie branych dotąd pod uwagę możliwości, kontroli, ect. W tej zabawie nie chodzi wyłącznie o inwigilacje i kontrolę, ale o taką manipulacje prezentowaną informacją i obrazem, aby mogły stać się kreacją tworzenia ( z wyemanowanej wspólnie energii połączonych zmysłów w nowe ideę, przełomowe rozwiązania, pomysły lub nawet materię ).

    OdpowiedzUsuń