Roman

Roman

niedziela, 9 lipca 2017

BOSKI ELEMENT - WODA


Woda jest jednym z czterech Boskich żywiołów
obok ognia, ziemi i powietrza

- Jestem pewien, że sprowadzanie do Europy milionów ludzi, którzy są wrogo nastawieni do tutejszej kultury, do cywilizacji Zachodu, do europejskiej nauki, sztuki i Europejczyków jako "niewiernych" w ogóle jest rodzajem anihilacji dotychczasowych osiągnięć tejże.

- 68 lat temu powstało na Bliskim Wschodzie państewko, któremu nadano nazwę - Izrael. Czy ta nazwa pasuje do tego państewka czy nie - to nie stanowi meritum niniejszego artykułu. Meritum stanowi woda. Woda = życie. 


- To małe państewko pośrodku pustyni stało się globalnym centrum innowacji wodnych. Od Kalifornii do Afryki świat stoi w obliczu globalnego niedoboru wody. Potrzeba jest matką wynalazków, a ten mały kraik znalazł niezwykłe rozwiązania. Zmuszony koniecznością rozwinął niezwykłe innowacje technologiczne stając się światowym ekspertem d/s wody na świecie. Dla syjonistycznych założycieli Izraela woda nie była kwestią codziennej troski, ale najważniejszą kwestią przetrwania. Obecnie, z nadejściem XXI wieku Izrael ma nie tylko wystarczającą ilość wody, ale i jej obfitość.

- Dlaczego w takim razie sprowadzać do Europy miliony ludzi nienawidzących wszystkiego co europejskie. Miłujmy naszych wrogów. Czyńmy dobro tym, którzy nas nienawidzą. Uczmy ich zadbać o siebie, o ich przyszłe pokolenia. Zamiast inwestować miliardy w ludzi, którzy zamierzają nas zniszczyć i każdego innowiercę, można przecież uczyć ich w ich własnych krajach jak je nawadniać i zamieniać w kwitnące oazy na wzór Izraela. Izrael bowiem dzieli się swoją wiedzą i technologią z każdym zainteresowanym krajem. Bez wody nie można nawet prowadzić wojen...

India Water Week, 5 kwietnia 2016, Pragati Maidan, New Delhi


https://www.israel21c.org/waterways-brings-israeli-tech-to-a-thirsty-africa/

- 6 500 000 Afrykańczyków zostanie ściągniętych do Europy na zaproszenie pani kanclerz Merkel. Te pieniądze mogłyby zostać zainwestowane w pomoc państwom afrykańskim, z którymi Izrael gotowy jest dzielić się swoją wiedzą.

- Do 2025 roku 60% lądu i 40 z 50 stanów Stanów Zjednoczonych doświadczy niedoboru wody.Niedobór wody jest jedną z przyczyn wybuchu syryjskiej wojny domowej.


Niedobór wody stanowi główny powód dla którego Afrykanie tak ochoczo przyjęci zaproszenie Mamy Merkel jak ją z przymrużeniem oka nazywają.
Tak jak obywatele Europy, oni też nie rozumieją tej "gościnności" i wiedzą, że
w zamian za to "zaproszenie" mają odegrać pewna rolę w pewnym scenariuszu.
Zamiast marznąć w Europie wśród niechętnym im innowierców, mogliby nauczyć się od Izraelczyków jak nawadniać pustynię, a pieniądze podatników europejskich wsparłyby ich w ich własnych krajach. Z całą pewnością wolontariusze europejscy, którzy tak gorliwie dbają o nienawidzących ich "uchodźców" polecieliby na Bliski Wschód i do Afryki pomagać naszym ubogim w wiedzę braciom i siostrom. Bo tam gdzie brakuje wody - tam brakuje wiedzy. Susza odzwierciedla wysychające z braku duchowej wiedzy dusze. Dlatego wielcy mistycy i prorocy nazywali upadły świat pustynią. W jakim celu mielibyśmy sprowadzić pustynię do siebie i zamienić Europę w pustynię, skoro dysponujemy techniką pozwalającą zamienić ten świat w kwitnący ogród - w prawdziwy Izrael na materii... przynajmniej na jakiś czas. Religie i wojny nie zdały egzaminu i okazują się zbędne.

Recyklizacja wody
Polsce grozi głęboka susza, brak żywności i wody pitnej
http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/115172,polsce-grozi-gleboka-susza-brak-zywnosci-i-wody-pitnej

- Ale... nie obsuwajmy się w pesymizm, który jeszcze nigdy nie pomógł w rozwiązaniu problemów. Dzięki izraelskim innowacjom technologicznym można ponownie wykorzystywać ścieki, można odsalać wodę, można przemyślnie kłaść rury... Uważam, że wrogość nie przyniesie takich korzyści jak współpraca. Polityka nie ma tu żadnego znaczenia. Mówimy o wodzie!

- W Biblii słowo "woda" zostało użyte 600 razy. Zamiast tkwić w politycznych sporach i waśniach warto zastanowić się jak doszło do tego, że takie małe państewko na pustyni o tak nikłych, rocznych opadach deszczu, z tylko jednym słodkowodnym jeziorem i bez rzek stało się światowym, wodnym mocarstwem.
Za motto uznano hasło: NIE MARNOTRAW WODY!
Przemyślano i stworzono infrastrukturę
Przemyślano i stworzono system zarządzania zasobami wodnymi
Wszelkie uszkodzenia rurociągów są naprawiane w trybie natychmiastowym, co nie tylko oszczędza wodę, ale oszczędza wydatki właścicieli domów i przemysłu
Nawadnianie kroplowe gleby (Agriculture Drip Irrigation System
)
Odsalanie wody morskiej (80% tej wody płynie w wodociągach w izraelskich domach)
W ten oto sposób Izrael stał się globalnym centrum innowacji wodnych i tego samego należy uczyć tych, którzy nie zamierzają nic dobrego pozostawić po sobie dla swoich bliźnich, dla swoich dzieci i wnuków oprócz okrutnych praw szariatu. Tych ludzi trzeba uczyć, że szariat w odróżnieniu od wody nie jest życiodajny.

2 komentarze:

  1. Boskich elementów? Przeciez wg pana materia to dzielo szatana. Czyli woda rowniez. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Woda jest jednym z czterech Boskich elementów zwanych też żywiołami. Woda została stworzona przez Stwórcę zanim powstało zjawisko w czasie zwane "człowiekiem". Wszystko co istnieje w materii uprzednio istniało w Boskim eterze, a więc ogień, ziemia, powietrze i oczywiście woda. Woda jaką znamy jest zgęszczonym Boskim pierwiastkiem.

    OdpowiedzUsuń