Roman

Roman

czwartek, 10 sierpnia 2017

KOLONIE LETNIE HAMASU

Obozy szkoleniowe dla dzieci w Gazie - szkolenie terrorystów
Ich ulubiona lektura obok Koranu?


"Mein Kampf"

   - Na wzór Hitlerjugend i BDMädel, zamiast wesołej, dziecięcej zabawy
w słońcu, palestyńscy Arabowie wykorzystują lato, aby szkolić następne generacje terrorystów i masowych morderców zainfekowanych nienawiścią do innowierców - żydów i chrześcijan. 
Podczas gdy jak co roku urządzane są na świecie kolonie i obozy letnie dla dzieci i młodzieży, terrorystyczna organizacja "Hamas" (arab. gorliwość) prowadzi zajęcia w ramach specjalnego programu szkoleń terrorystycznych dla dzieci i młodzieży, programu obejmującego ćwiczenia wojskowe, użycie różnego rodzaju broni i lekcje kidnapingu. Ci przyszli kryminaliści i zabójcy nazywani tu są sługami Allaha i wojownikami.

   - Ostatecznym celem tych stworzenia tych "kolonii letnich", poza szkoleniem
i indoktrynacją, jest stworzenie militarnej siły pomocniczej w przyszłej konfrontacji z Izraelem i niewiernym światem. Ceremonia ukończenia "studiów" w ramach "kolonii" letnich obejmuje korzystanie z żywej amunicji (na tym ktoś zarobił krocie), wysadzanie w powietrze budynków i symulowane uprowadzenia
i porwania izraelskich żołnierzy i cywili jako zakładników.
https://www.youtube.com/watch?v=SPQj0vzkSTA


   - Dzieci i młodzież z jednego z tych letnich obozów terrorystycznych przeprowadziły rekonstrukcję niedawnej przemocy na Wzgórzu Świątynnym
w Jerozolimie. Ta grupa  dzieci przebrana była w stroje terrorystów Hamasu , którzy "wyzwalają" meczet, a druga grupa jako oburzony, muzułmański "lud" ćwiczyła dźganie nożami izraelskiego żołnierza i innych "niewiernych".

   - Centrum Wywiadu i Informacji nt. Terroru (ITIC) wskazuje na fakt, że włączenie młodzieży do aparatu terroru organizacji "Hamas" utrudni rozróżnienie między cywilami a terrorystami podczas działań wojennych, co może doprowadzić do wzrostu liczby ofiar cywilnych w przyszłym konflikcie. Ludzie
z Hamasu nie wahają się strzelać z dachów szkół, przedszkoli i szpitali. 
Hamas nadal zbroi się i obecnie jest w posiadaniu 10 000 rakiet. Organizacja ta z premedytacją systematycznie wykorzystuje palestyńskich Arabów i ich dzieci jako ludzkie tarcze.


Młodzież Hamasu - skradziona energia, skradzione dusze

Ulubioną lekturą oprócz "Koranu" jest "Mein Kapmpf"
dzieci innej organizacji terrorystycznej Hizballa
(arab. armia Allaha)
Także i te dzieci są skradzioną energią, skradzionymi duszami
- Zastanówmy się przez chwilę. Proces rozwiązania wszelkich materialnych form jest już w toku. Dokąd pójdą miliony tych skradzionych dusz? Czy wrócą do Źródła, skąd pochopnie wyszły buntując się przeciw uniwersalnym, Biskim Prawom kosmosu, prawom życia, czy też służąc śmierci odejdą ze swoich ziemskich ciał w stanie totalnego oszołomienia i niezrozumienia  c o  się dzieje
z nimi samymi i z ich światem, na ołtarzu którego składali swoje ludzkie powłoki. Dla Allaha będą wtenczas już zużytymi narzędziami. Te dusze to przyszli niewolnicy demonów z planet upadającej szatańskiej hierarchii.

7 komentarzy:

 1. czy dziecko tak naprawde ma wolną wole. w swym zapomienieniu zagubieniu w szponach zaprogramowanego umyslu wzbudza wspolczucie.skoro skradziona energia skoro skradziona dusza więc niewinna.wszyscy wyszlismy pochopnie ze zrodla.bezwarunkowa milosc nie dzieli nie rozroznia nie osądza i nie ocenia. nie narzuca sie nie proszona lecz czeka.jest wielką cierpliwoscią.czekala na nas cale eony wiec na nich tez poczeka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... a jednak są dusze rezonują z takim programem, ponieważ zabijały już i obciążyły się w poprzednich wcieleniach. I są dusze, które pozwolą się wciągnąć w gry dorosłych, ale są dusze nieposłuszne, nie pokorne, nie pozwalające niczego narzucić sobie tak jak mały Jezus, którym kierował od wewnątrz Chrystus - Pierworodny Syn Wszechświatów. Dziś także rodzą się dzieci indygo, dzieci kryształowe... Ich nie można ukraść, przekupić, zmusić i te są przykładem dla innych.

   Usuń
  2. niemniej jednak dobrą wiescia jest to ze jednak wszyscy spoczniemy w ramionach cudu stworzenia.wyrazy najglębszego szacunku

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nowy komentarz do posta "KOLONIE LETNIE HAMASU" dodany przez Marek Wasielewski :

  Niezwykły Człowiek, Niezwykła Data!, Niesamowita Treść !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przerażające jak ludzie mają wyprane mózgi ---ale jest to wpływ niższych duchów --również byłych zmarłych ludzi--którzy są duchami niższymi bo za życia w materii chołdowali podobnym pogladom i pragnieniom a po śmierci z niższego astralu dalej jątrzą i ''opętują '' ludzi w tym przypadku dzieci Hamasu .

  OdpowiedzUsuń
 5. ..i nie tylko Hamasu ale innych zbrodniczych organizacji, oni te Duchy niższe się karmią takimi negatywnymi wibracjami--myslami, energiami .

  OdpowiedzUsuń