Roman

Roman

środa, 23 sierpnia 2017

STREFA €URO JEST POWAŻNIE ZAGROŻONA

Strefa Euro jest bardzo poważnie zagrożona
-  ostrzega czołowy bank inwestycyjny -
i to niezależnie od wysiłków ze strony
Francji i Niemiec.


- Wśród poważanych ekonomistów rośnie pewność, że waluta UE zwana €uro jest skazana na wycieńczenie. Ekonomista Joseph Stiglitz, laureat nagrody Nobla stwierdził, że Europie grozi "kataklizm", który może doprowadzić nie tylko do załamania się waluty €uro, ale również do końca rządów Brukseli.
- Główny ekonomista Banku Światowego, Stiglitz uważa, że jeszcze jedno wydarzenie polityczne podobne do decyzji Zjednoczonego Królestwa (Brexit)
o opuszczeniu Unii Europejskiej - wywoła taki właśnie skutek.

- Lord Mervyn King, były Prezes Banku Anglii, przewiduje, że w celu uwolnienia najsłabszych państw członkowskich od dławiącej je kombinacji w postaci radykalnego zaciskania pasa i wysokiego stopnia bezrobocia, których cierpi, strefa €uro będzie musiała zostać zdemontowana.

- Ze względu na swoją zasadniczo niedemokratyczną strukturę - z jej Europejską Komisją dzierżącą wszystkie uprawnienia wykonawcze tylko dla siebie i Parlament Europejski służący jedynie jako przysłowiowy "listek figowy"
- brukselska Unia musi być publicznie odrzucona przez swoich obywateli
i zdemontowana, ewentualnie zastąpiona przez faktycznie demokratyczny system reprezentacji, co oznacza Europę dla ludzi, rządzoną przez ludzi - na co stale, od lat zwraca uwagę dr Mathias Rath, założyciel Fundacji Zdrowia.

- Dopóki to nie nastąpi, 500 milionów Europejczyków nadal będzie podlegać dyktaturze ekonomicznej, powszechnemu bezrobociu, islamizacji oraz politycznego modelu, w którym demokracja znika z dnia nadzień w przeszłości. Jedyne co nam pozostaje to wejść w siebie, świadomie rozwijać się duchowo
i żyć swoim życiem w rakotwórczym oceanie elektrosmogu, radioaktywności
i toksyn, bowiem tak przedstawia się dzisiejszy obraz naszego naturalnego (?), planetarnego środowiska.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz