Roman

Roman

poniedziałek, 11 września 2017

ABBAS ŻĄDA W IMIENIU ALLAHA PIENIĘDZY DLA TERRORYSTÓW

Mahmud Abbas vel Abu Mazin -
prezydent Autonomii Paleśtyńskiej
Abbas potępił amerykańskich senatorów za to, że głosowali za przyjęciem ustawy "Taylor Force Act", która wzywa do zaprzestania finansowania Autonomii Palestyńskiej, jeśli nadal będzie płacić wynagrodzenia terrorystom i ich rodzinom.

Abbas jest oburzony i zwrócił się z tym "problemem" do Komisji Spraw Zagranicznych Senatu Stanów Zjednoczonych (ang. United States Senate Committee on Foreign Relations), która jest jedną z tzw. stałych i najstarszych komisji amerykańskiego Senatu. CZY TO JEST JASNE? Abu Mazin chce, żeby amerykański Senat sponsorował islamskich terrorystów, którzy zabijali i będą zabijać "niewiernych" chrześcijan i żydów, a więc także obywateli amerykańskich. Amerykański Kongres postanowił zakręcić dopływ dolarów dla Autonomii po tym, jak zdał sobie sprawę, że rodziny morderców obywateli amerykańskich, m.in. amerykańskiego weterana i studenta uniwersytetu Taylora Force'a, który został zamordowany w zeszłym roku w Tel Awiwie, otrzymują miesięczne zasiłki z pieniędzy amerykańskich podatników.

- Abbas nagradza terrorystów i rodziny tych, którzy zabijają lub popełniają akty samobójcze raniąc i zabijając niewiernych.  Abbas Abu Mazen nie ukrywa już, że potrzebuje rocznie 355 milionów dolarów na tego rodzaju wydatki.

- Podczas spotkania w minioną niedzielę szef Autonomii obiecał "kierując się odpowiedzialnością moralną i humanitarną kontynuować opłacanie rodzin "męczenników" jak nazywa morderców i samobójców.

- Wcześniej w tym miesiącu amerykańscy prawodawcy potępili "chorą" politykę poprzedniego prezydenta, który zezwolił na wynagradzanie terrorystów i ich rodzin po tym, jak komisarz ds. Współpracy Zagranicznej Stanów Zjednoczonych wydał ustawę Taylor Force Act, kończącą wypłatę 300 milionów dolarów rocznej pomocy finansowej ze strony USA dla AP.


Zadźgany na ulicy w Tel Awiwie,amerykański obywatel Taylor Force.

- Wspieranie przez amerykańskie placówki rządowe przez poprzednich
prezydentów USA arabskich organizacji terrorystycznych, w celu użycia
ich do osiągania korzystnych dla polityki amerykańskiej celów nie zdało egzaminu.


https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=JdOLzWp4tas


1 komentarz: