Roman

Roman

czwartek, 2 listopada 2017

GENETYKA TO NOWA EUGENIKA


GMO I REDUKCJA POPULACJI

Jeśli produkty GMO oferowane przez Monsanto są bezpieczne,
to dlaczego ich stołówka oferuje tylko żywność ekologiczną?

   W minionym roku byliśmy świadkami szeregu fuzji korporacji produkujących GMO. Ta sytuacja doprowadziła do alarmującej koncentracji korporacyjnej władzy w rękach trzech głównych grup kapitału.

   - Pierwsza z tych grup to niemiecka BAYER AG, która po przyjacielsku przejęła MONSANTO COMPANY. Powodem tej fuzji było to, że Monsanto było utożsamiane ze złem związanym z GMO, a to zaciążyło na całym projekcie GMO.

Fritz ter Meer, skazany w Norymberdze za ludobójstwo i zmuszanie do pracy niewolniczej w związku ze zbrodniami w Auschwitz, w 1956 objął na ponad
10 lat stanowisko prezesa firmy Bayer.
Po procesie w Norymberdze  - nie trwało długo - a już wielu zbrodniarzy wojennych powróciło "do normalnego życia"; innymi słowy na intratne stanowiska. Przykładowo Carl Wurster, podczas II wojny światowej szef firmy chemicznej produkującej gaz Cyklon B do Auschwitz, oskarżony w Norymberdze przed Trybunałem ds. Zbrodni Wojennych, w 1952 został szefem firmy BASF.
W latach 1960–1972 sprawował urząd wiceprezydenta Towarzystwa Maxa Plancka*. Wśród wielu intratnych posad jakie zajmował należy wymienić stanowisko członka zarządu Deutsche Bank.
Młoda Angela Merkel (po lewej oczywiście)
i ex-kanclerz Niemiec, Helmut Kohl


Podczas gdy Carl Wurster wciąż zajmuje pozycję szefa BASF, w 1960 roku odnajduje młodego, obiecującego pracownika o nazwisku Helmut Kohl.
Promuje jego polityczną karierę prosto do urzędu Kanclerza Niemiec.

W czasie sprawowania urzędu kanclerza, Kohl wymienia dwóch preferowanych następców, którzy po jego kadencji mogliby poprowadzić Europę w ręce wielkiego biznesu: Angelę Merkel (dzisiaj Kanclerz Niemiec) oraz Wolfganga Schaeuble (dzisiaj Spraw Wewnętrznych).
Głównym zadaniem Wolfganga Schaeuble jest przemiana Europy w Orwellowską wizję policyjnego miasta, celem utrzymania kartelu u władzy. Zarówno Merkel jak i Schaeuble kontynuują realizację zadań kartelu chemiczno-farmaceutycznego.
*https://pl.sputniknews.com/swiat/201609033812876-niemcy-mozgi-nezisci/

Oświęcim w oczach SS, Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau 2011, ​ISBN 8385047719​, s. 285.Od Norymbergi do Brukseli…, kurkiewicz-family.com[dostęp 23.10.2009].


   - Dziś firma BEYER bajeruje; ukrywa się za przyjaznym wizerunkiem nieszkodliwej firmy zajętej produkcją aspiryny, podczas gdy w rzeczywistości jest firmą, która wymyśliła w latach 1880 heroinę i dostarczała w czasie II-giej wojny światowej gaz do pieców w niemieckim obozie zagłady w Oświęcimiu - Auschwitz-Birkenau.
BAYER to (niezły bajer) jeden z najniegodziwszych koncernów działających
w agrobiznesie na świecie obciążony szeregiem zbrodni, produkujący pestycydy zabijające kolonie pszczół i niszczą inne rzeczy istotne z punktu widzenia życia
i przyrody.
To tyle tym razem, żeby było jasne z jakim towarzystwem mamy tu do czynienia.

   - Pozostałe dwie fuzje to przejęcie przez chińskiego państwowego giganta ChemChina szwajcarskiego koncernu Syngenta AG produkującego herbicydy oraz symbioza koncernów Dow Chemical Company i DuPont w zakresie produkcji GMO.

   Mamy więc obecnie trzy gigantyczne, światowe kartele kontrolujące genetycznie modyfikowaną część ludzkiego łańcucha pokarmowego. Do tego rodzaju upraw stosuje się chemikalia, które na podstawie umowy muszą być stosowane do ziaren GM produkowanych przez te korporacje.Jeśli klient kupuje ziarna soi lub kukurydzy Roundup Ready, to zmuszony jest używać Round up produkowany przez Monsanto (czyli BAYER).Daje to więcej władzy korporacjom z branży GMO niż kiedykolwiek do tej pory i ten trend jest bardzo niepokojący.

   - Przemysł ten wywiera nacisk na biurokratów w Brukseli. Swego czasu przeprowadzono olbrzymią, społeczną kampanię przeciwko odnowieniu licencji na glofosat przez Komisję Europejską. Produkt ten jest najczęściej używanym na świecie środkiem ochrony roślin i głównym składnikiem produktu Roundup firmy Monsanto. Pozostałe składniki są objęte tajemnicą handlową koncernu Monsanto, jednak ich połączenie tworzy jeden z najbardziej zabójczych środków chwastobójczych (herbicydów).

   - Agencja Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), która rzekomo  jest odpowiedzialna za ocenę genetycznych zagrożeń wydała w ubiegłym roku ostrożne orzeczenie, że prawdopodobnie glifosat wywołuje raka. 15-letnia licencja na glifosat musiała być odnowiona przed rokiem. Komisja Europejska była przygotowana do automatycznego jej odnowienia na dalszych 15 lat. Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności odpowiedzialny rzekomo za zdrowie i bezpieczeństwo europejskich obywateli, wyraził zgodę w oparciu
o badania niemieckiej Agencji ds. Bezpieczeństwa Żywności, które pochodziły
w 100% z badań prywatnej korporacji Monsanto!
 Cały ten łańcuch powiązań był os samego początku po prostu skorumpowany i wszystkie informacje były sfabrykowane.

   - W rzeczywistości przeprowadzone testy wykazały, że w małych stężeniach , niższych od zalecanych w USA i w Europie glifosat powoduje choroby nerek, wątroby i inne schorzenia potencjalnie zabójcze.

   - Obecnie glifosat ujawnia się w badaniach moczu w  miejskiej wodzie pitnej,
w ogrodach, w wodzie gruntowej i w wielu innych miejscach, skąd dostaje się m.in. do organizmów kobiet ciężarnych.

   - Komisja Europejska mimo otrzymania miliona podpisów pod petycją i mimo porad ze strony wiodących naukowców z całego świata, aby nie odnawiać licencji, zawarła zgniły kompromis pod naciskiem GMO i odnosiła ja na 18 miesięcy.
Dlaczego na 18 miesięcy?
Ponieważ firmy Bayer i Monsanto wyjawiły, że za 18 miesięcy zakończy się proces przejmowania Monsanto przez koncern Bayer, który zastąpi glifosat inną, mniej zabójczą trucizną - nie tak powszechnie znaną jak glifosat. Jak widać oba koncerny kupiły sobie czas. To tylko jeden z przykładów.

   - Projekt GMO nie ma nic wspólnego ze zdrowiem i bezpieczeństwem. Nie ma też nic wspólnego ze zwiększaniem plonów; to kłamstwo dowiedzione na bazie wielu przeprowadzonych testów w Ameryce Północnej i w innych miejscach na świecie. Celem używania tych toksyn jest redukcja populacji homo sapiens, czytaj: darmozjadów jak nas w tych kręgach nazywają. Plony u rolników stosujących rośliny GM mogą się lekko zwiększać przez pierwszy rok lub dwa lata, po czym maleją. Ale to nie wszystko!

   - Monsanto i reszta gigantów GMO obiecywali, że stosowanie chemikaliów zostanie zmniejszone ponieważ ich uprawy są - w odróżnieniu od chwastów - "cudownie wytrzymałe". W rzeczywistości chwasty stają się oporne
i mutują - przekształcają się w super-chwasty rosnące na wysokość 2,5 - 1,8 metra wysysając wszystko wokoło, a to jest katastrofa. W rezultacie rolnicy zmuszeni są wspomagać się dodatkowymi herbicydami w celu zwalczania tych superchwastów. Cała ta szalona zabawa z modyfikowaniem genetycznie Matki Natury jest klęską od samego początku.

   - Prawdziwa agenda stojąca za GMO, która udokumentowałem
w najdrobniejszych szczegółach
- pisze F. William Enghdal - w mojej książce pt. Seeds of destruction (nasiona zniszczenia) tkwi w Fundacji Rockefellera.
Ta agenda wywodzi się z eugenicznego ruchu powstałego w latach 1920-1930. Fundacja Rockefellera od roku 1930 aż do wybuchu II-giej wojny światowej finansowała nazistowskie eksperymenty genetyczne w Instytucie Wilhelma Kaisera w Berlinie i w Monachium.
Dlaczego?
Ponieważ jej celem jest eliminacja t.zw. "niepożądanych konsumentów". To nic innego jak redukcja populacji.

- Po wojnie prezes Amerykańskiego Towarzystwa Eugenicznego, bliski przyjaciel Johna D. Rockefellera powiedział na corocznej konferencji: > Od dzisiaj nową nazwą eugeniki jest genetyka<.

- Biorąc to pod uwagę należy stwierdzić, że inżynieria genetyczna, Projekt Ludzkiego Genomu i inne tego typu przedsięwzięcia są naukowymi oszustwami. Rosyjscy naukowcy wykazali, że Projekt Ludzkiego Genomu całkowicie zlekceważył 98% naukowo ważnych danych na rzecz 2%, przez co cały projekt stał się nonsensem i stratą miliardów dolarów.

  - W rezultacie eugenicy zaczęli zastanawiać się, jak zmniejszyć liczbę ludzi na Ziemi w taki sposób, aby nie był on tak oczywisty jak masowe sterylizacje, których dopuszczono się w Ameryce Środkowej z udziałem WHO, wykorzystując do tego celu szczepionki przeciwko tężcowi, które powodowały przerwanie ciąży.
http://holopatia.blogspot.com/2017/10/psychologiczne-i-duchowe-aspekty.html

   - Tak postępują bezkarnie zachodnie "elity"; ci ludzie wierzą, że są potomkami "bogów" i że sami są "bogami", ponieważ siedzą na tronach i władają ludzkością. Chcą mieć całą planetę tylko dla siebie... aż do gorzkiego końca. Po nas nawet potop. Naruszanie przyrody, plan manipulacji genetycznych, ludobójstwo.. Są nietykalni.

- Muszę pogratulować Federacji Rosyjskiej, że miała dość odwagi i szacunku dla swojej ludności zakazując upraw GMO na swoim terytorium - pisze F. William Enghdal. - To był krok naprzód dla dobra ludzkości. mam nadzieję, że Rosja wykorzysta swoje wpływy, aby przekonać Chiny do podjęcia podobnej decyzji.
Na podtstawie: http://tinyurl.com/jdgnva7

1 komentarz: