Roman

Roman

czwartek, 8 lutego 2018

KTO UKRADŁ TAJNE PAMIĘTNIKI jASSERA aRAFATA

Starsi panowie dwaj
Papież Karol Wojtyła i terrorysta i aferzysta Jasser Arafat, którego wuj, wielki mufti jerozolimski, Hadż Amin namawiał Hitlera, żeby wymordował wszystkich żydów europejskich, o czym przypomniał dopiero niedawno premier Izraela, benjamin Natanjahu, twierdząc, że "Hitler nie planował wymordowania europejskich żydów, a tylko chciał ich wysiedlić z Niemiec", czego nie życzył sobie fanatyczny mufti.                    
   - Jeszcze nie ucichły w prasie państw muzułmańskich echa skandali dotyczących machlojek na miliardy €uro ajatollahów i podległych im irańskich polityków, a tu nowy skandal i znów "patrioci", nacjonaliści i obrońcy praw uciśnięty ch narodów zostają obnażeni o  c o  im w rzeczywistości chodzi.
Krąży fama, że "żydzi sobie pomagają"; to prawda. Każdy "żyd", i "nieżyd" sobie pomaga, żeby nie tonąć w Oceanie Materializmu.

   - 
Fundacja Arafata, "świętego" palestyńskiego grozi pozwaniem każdej partii arabskiej, która twierdzi, że posiada pamiętnik Egipcjanina - Jassera Arafata.Fundacja grozi pozwaniem do sądu każdego, kto ośmieli się opublikować bez jej zgody jakiejkolwiek fragnty pobrane z pamiętnika Króla" islamskich terrorystów.

-Konkretnie jest to oficjalna reakcja na publikację włoskiego magazynu L'Espresso, który opublikował w miniony czwartek teksty pochodzące
z tajnego pamiętnika terrorysty - Arafata.

"To, co opublikował magazyn L'Espresso jest nielegalne i narusza etykę dziennikarską" - powiedział Nasser al-Kidwa, szef Fundacji Jasera Arafata.

- J. Kidwa agresywnie róbował zdyskredytować artykuł,twierdząc, że włoski magazyn odnosi się do informatora, który czytał notatki Arafata, i że można się domyślać, że czasopismo ich jeszcze nie posiada, a jeśli je posiada, to "nabyło je nielegalnie", bez zgody ze strony Fundacji. 
Innymi słowy, włoski magazyn musi zdać sobie sprawę "z faktu" (?), że dopuścił się paserstwa i kupił materiał skradziony.
- Włosi twierdzą, że niczego nie muszzą.

Jasser Kiddwa dalej: Jednocześnie magazyn zdaje sobie sprawę, że otrzymał je nielegalnie i bez zgody zainteresowanych stron; innymi słowy, ten materiał został skradziony z Fundacji"...
Rozeźlony Kodwa sierdził, że cytowane fragmenty były fałszywe , ponieważ Fundacja nie dysponuje (już?!)  żadnymi kopiami notatek Arafata, a więc nikt nie może powiedzieć że je posiada...- fundacja jest gotowa te kopie i/lub notatki które kupił  włoski magazyn przejrzeć przed przedstawieniem ich opinii publicznej "po uprzednim podjęciu odpowiedniej decyzji politycznej w tej sprawie".

Arafat i szejk Ahmad Yassin, który wysyłał na świat samobójców i morderców Hamasu; to on podarował papieżowi Wojtyle Koran, który Wojtyła całował.Magazyn L'Espresso stwierdził, że 19 tomów Arafata "jest kopalnią informacji dotyczących porozumień i układów politycznych, działań wojennych i terrorystyczych, operacji biznesowych, które do tej pory pozostawały "niejasne/podejrzane" i obejmują okres od 1985 roku  do października 2004.
Jeden z tych tomów jest wystawiony w Muzeum Yassera Arafata w Ramallah.

-  J.Kidwa powiedział, żeFundacja, przy wsparciu zainteresowanych władz, podejmie niezbędne kroki prawne w celu ścigania każdego, kto ukradł lub wszedł w posiadanie jakiejkolwiek treści tych pamiętników/notatek i będzie ścigać każdego, kto próbuje zniekształcić symbol jakim jest  Arafat i jego walczyć, by służyć podejrzanym agendom. 
- Natomiast Włosi twierdzią, że arcy terrorysta palestyński, Arafat zawarł tajną umowę z rządem włoskim, aby nie atakować włoskich obywateli i przyjmował łapówki od politycznych przywódców.
Podczas mojego pobytu w Izraelu 20 lat temu, słyszałem tego typu pogłoski oraz o tym że, Arafat i jego żoną Suha posiadają konto w izraelskim banku Discont...

Państwo Arafat w Watykanie na audiencji.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz