Roman

Roman

czwartek, 15 lutego 2018

PLOTKI

Kto jest "żydem"?

- Zgodnie z prawem rabinicznym (ie mylić z uniwersalnym boskim, kosmicznym prawem), "żydem" określa się osobę, urodzoną przez żydowską matkę (cokolwiek pod tym pojęciem chcemy rozumieć) lub osobę konwertowaną na judaizm.Tak więc np. Elvis, Aron Presley był po kądzieli "żydem", co z pewnością ortodoksyjnym rabinom nie podobało się w ogóle i w szczególe, jeśli chodzi
o jego ruchy frykcyjne podczas wykonywania swoich utworów.

-  - Natomiast Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor i m.in. Sammy Davis Jr. także mieli ziemskie matki ale konwertowali się na judaizm.- . Po śmierci matki Elvis osobiście zaprojektował grobowiec ukochanej mamy, na którym miała być tarcza Dawida (zwana często "gwiazdą Dawida" na nagrobku oraz maksyma: NIE MOJA WOLA, LECZ TWOJA NIECH SIĘ STANIE.
W późniejszym życiu, Elvis wrócił do nauk jmojżeszowych, potem studiował zen-i w końcu zajął się okultyzmem za namową swojego fryzjera, Larry'ego Gellera; zapoznał się z alfabetem hebrajskim i jego symbolami i wibracjami.
- Pewnego dnia obserwując na swoim domem unoszące sie UFO, stwierdził, że jego misiją na ziemi jest muzyka. Odtąd na scenie przez większość lat 1970-ch. Elvis nosił naszyjnik "Chai". 
- Gdy Charlie Hodge zapytał Elvisa, dlaczego ta szczególna ozdoba jest tak ważna dla niego, Elvis odpowiedział mu: "Nie chcę przegapić przejścia do nieba z technicznego punktu widzenia". Zauważ, że dwie litery tworzą Chai, hebrajskie słowo "ŻYCIE".

Także Bob Marley, "żyd" po kądzieli  nosił na taki sam amulet.


Znany artysta, pieśniarz w stylu  reggae, Bob Marley, był po kądzieli "żydem"
Kilkadziesiąt lat temu, na Jamajce, żydowska dziewczyna pochodzenia syryjskiego, Ellen Ann Broomfield,  poślubiła Alberta Thomasa Marleya. jej wnukiem był, Robert Nesta Marley zwany Bobem Marleyem, który twierdził, że że tysiące Jamajczyków ma żydowskie korzenie, ponieważ historia Żydów na Jamajce zaczyna się od imigrantów z katolickiej Portugalii i Hiszpanii, którzy przybyli na wyspę po raz pierwszy  1494 roku.
- Bob był członkiem ruchu mesjanistycznego rastafari. Społeczność ta wierzy, że cesarz Etiopii Haile Selasie był "prawdziwym" żydem"...
http://romannacht.blogspot.com/2013/11/jezu-i-ci-czesc-czwarta.htmlJego wysokość poradził sobie z faszystą Mussolinim, który tak jak Hitler
i generał franco na usługach Watykanu prowadzili potajemnie interesy
z żydami. (Nota bene,jeszcze nigdy nie spotkałem antysemity, który potajemnie nie prowadził interesów z "żydami"; wszak wiadomo, że nie odcina się gałęzi, na której się siedzi.
Nie warto i nie opłaca się).


- Gdy żydowski dramaturg, Arthur Miller spotkał Marilyn Monroe na przyjęciu koktajlowym w Hollywood nie wiedział, jak potoczy się ich życie. Gdy spotkali się ponownie  kilka lat później, po jej rozwodzie z Joe DiMaggio, rozkwitła miłość;  GDYdy zaczęli rozważać małżeństwo, Marilyn zaskoczyła go niezwykłą prośbą: "Artur! Myślę, że chciałbym mieć swojego rabina".
Rodzina Artura zaakceptowała seksowną Marylin i podarowała jej grający siedmioramienny świecznik - menorę.

Marilyn konwertowała się w czerwcu 1956 roku
pod opieką, jej rabina, Roberta Goldberga.
Świadectwo konwersji na judaizm, które otrzymała Marylin

- Czy wyrzekasz się swojego dawnego wyznania? - spytał rabin.
- Tak, wyrzekam się.
- Czy przyrzekasz sobie być lojalną wobec judaizmu? ...
29 czerwca 1956 roku, wyszła za mąż za Arthura Millera
a 1-go lipca 1956 roku. odbyła się kolejna żydowska ceremonia ślubna, bo bardzo się kochali.

Elizabeth Taylor i Eddie Fisher
15 stycznia 2001 roku. słynny dziennikarz amerykański Larry King spytał gwiazdę filmową XX wieku, Elizabeth Taylor: Czy jesteś żydówką?".
- Jestem, jestem" powiedziała.
Konwertowała się po śmierci  męża, Michaela Todda, producentai impresario,przed ślubem z piosenkarzem Eddiem Fisherem.


Muzyk i aktor Sammy Davis Jr.

W 1954 roku, Sammy Davis, Jr., straciłby życie w ciężkim wypadku samochodowym, w którym stracił lewe oko. 
Podczas pobytu w szpitalu odwiedzał go jego przyjaciel, Eddie Cantor. Kiedyś ozmawiali o podobieństwami między żydowską a afrykańską "czarną" kulturą. Podczas rekonwalescencji Davis przesadził długie rozmowy z rabinem
w szpitalu. 
W końcu znalazł wiele podobieństw między wyzwaniami, z którymi mierzyli się Żydzi i czarni Amerykanie, zarówno historycznie, jak i współcześnie. Ta głęboka refleksja skłoniła go do konwertowania się na judaizm. Przyjaciele nie raz pytali go: Sammy, nie masz dość kłopotów z bycia "murzynem"? Potrzebujesz dodatkowych kłopotów jako "żyd"? Często sam żartował, że jest on jedynym jednookim, żydowskim czarnuchem, albo czarnym, jednookim żydem.

 DKNY
- te cztery litery to logo nowojorskiej projektantki mody Donny Karan,
która często odwiedza Izrael i zafascynowana jest kabałą...
... tak jak Madonna (patrz foto powyżej) i m.in Demi Moore
Rabin Philip Berg, który miał około czterech milionów uczniów
w centrach Kabały na całym świecie, napisał ponad 20 książek przetłumaczonych na ponad 30 języków. Był uwielbiany przez "celebrytów nie tylkow Hollywood, ale także w Wielkie Brytanii, Francji i Niemczech a także wśród polityków (ale nie izraelskich).
Doradzał Mickowi Jaggerowi z zespołu The RollingStones... Santanie.
Rabin Berg twierdził, że kabała nie jest tylko dana żydom.
Jego uczniem jest także Ashton Kutcher, merykański aktor, producent i scenarzysta filmowy.

- No cóż, w moim wieku mogę sobie pozwolić poplotkować przy okazji astanawiając się nad tym,  c o  jest tak magnetycznego
w judaizmie,który jest jakby nie było tylko jednym z - izmów.
- Ale nie tylko w USA i w Hollywood także litewscy Radziwiłłowie niosą w sobie "krew żydowską" - cokolwiek to oznacza. Gdy ludzie się wzajemnie kochają, nie pytają jeden drugiego o wyznanie i tym podobne ludzkie mrzonki. 
Miłość jest boskim atrybutem a nie ludzkim
Np. "żydem" po kądzieli był Fryderyk Chopin. [W tym wypadku katoliczka , jego rodzicielka przeistoczyła się we frankistkę, zbuntowaną żydówkę wyznającą nieboską doktrynę barna Jakuba Franka, sabatejczyka.;
a w innych wypadkach frankiści lub frankistki ,
zdzierając z siebie listki,
konwertowały się na katolicyzm lub protestantyzm, zaś purytanki katolickie
i protestanckie... przeistaczały się w żydówki, przez co stawały się bardziej "egzotyczne dla konsumentów i koneserów..., a dokładniej obmierzłych niewolników swoich obciążeń żeńskimi modelami ziemskich skafandrów.


- Żydem" był po kądzieli wieszcz, Adam Mickiewicz i jego córka, frankistka, Maria Górecka.  


- Niedawno przypomniałem sobie w Krynicy, że właściciel willi Patria , sławny Jan Kiepura był "żydem", o czym opowiedział mojemu ojcu jego kolega po fachu, lekarz zdrojowy, dr. Kociubiński (bodajże z początkiem lat 1960-ch).

- Miłość i seks (najzdrowiej jeśli idą w parze) jednoczą ludzi. 
- Szlachetnie urodzeni (cokolwiek to oznacza; czyż nie jesteśmy wszyscy dziećmi naszego Ojca w niebie, który jest miłością?) chętnie brali sobie za żony
i jako kochanki tak zwane "żydóweczki". 

Nihil novi. Czyż nie czytamy w Biblii, że "Synowie Boga, widząc, że córy człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały." [... a te, które im się nie podobały - zostawiali na rynku żeńskich ciał dla innych, nie tak szlachetnie urodzonych jak oni]. 
- "Żydowskie geny" (o ile już jakiś rasista  takie wysublimował) niosą w swoich ziemskich ciałach, m.in. hrabiowie Potoccy... i- Koronowane głowy, szlachetnie urodzeni obu płci chętnie korzystali z doradców - dziś mówimy "żydowskich", ale byli oni raczej pochodzenia sumeryjskiego. Magnatem sumeryjskim był biblijny magnat Abraham, małżonek księżnej sumeryjskiej - Sary (Sarai). [jedno z jej wcieleń to Soraja, żona szacha perskiego Pahlewi)
- Biblia opisuje Abrahama jako goj gadol, czyli członek wielkiego ludu. (Goj to po hebr. lud, ale nie naród; naród to am; l.mn.: amim. Tak więc zakompleksieni ludzie czujący się dotknięci gdy słyszą z ust zręcznych manipulatorów, że pojęcie "goj" jest pojęciem pejoratywnym zaczynają nienawidzić tych, którzy ich nazywają "gojami". Ludzi bardzo łatwo jest skłócać...; od tego są pewne służby specjalne)- Wracając do Abrahama, ten prowadził interesy z egipskim władcą, który przyjmował go na swoim dworze. Z rad i porad "żydowskich" doradców korzystali władcy imperiów, o czym też wspomina Biblia. Ci władcy chętnie żenili się z córkami "żydowskimi", ale tylko z tymi, które były piękne na zewnątrz (bionicznie), o co zadbała inżynieria genetyczna. 

- Szlachetnie urodzone Słowianki, nie gardziły żydowskimi doradcami, gdy ci mnożyli ich majątki i nie gardziły członami... tej społeczności.
- Z tych prawych i lewych łóżek wywodzili się książęta, hrabiowie, baronowie
i reszta szlachetnie urodzonych. Dotyczy to w Polsce Zamojskich, albo Lanckorońskich...

- Książę Marcin Lubomirski np. wziął sobie za żonę frankistkę - Teklę Łabęcką,
a ostatni król polski, z rodu Poniatowskich był nosicielem tzw. litwaków, czyli  genów żydów litewskich. Moja propozycja dla rasistów: prawnie zabronić produkcji łóżek. Toż to narzędzia Szatana. Wybrańcy mają prawo do posiadania łóżka, ale prawnie wolno na nim leżeć tylko jednej osobie - najlepiej samosiejce.
- Ortodoksyjni "żydzi" krzywo patrzeli na tzw. mieszane małżeństwa,
a ich lustro, "Polanie/Słowianie" o tej samej mentalności i podobnej, też 
krzywo patrzeli na tzw. mieszane małżeństwa wtrącając się w życie prywatne tych, którzy nie podzielali tych rasistowskich
i nacjonalistycznych zapatrywań i kierowali się sercem, a nie li tylko intelektem i krwią.materiałem genetycznym i łączeniem majątków.
 


Przeważnie antysemici, żydożercy i żydojedy, żeby odwrócić od siebie uwagę, oszczekują społeczność żydowską (szczególnie ci, którzy mają żony, mężów, kochanków i kochanki z tej rzekomo paskudnej społeczności. Potajemnie prowadzą z jej członkami w kraju i za granicą intratne interesy. Przecież antysemita to też człowiek i chce wygodnie żyć...) Dobrym tego przykładem może być znany antysemita polski, wydawca tygodnika "Prosto z mostu", był po mieczu i po kądzieli "żydem". 
 - Rozpoznając gusta intelektualne swoich czytelników, karmił ich każdego tygodnia antysemickimi mrzonkami, z czego żył całkiem nieźle.

- Po 1968 roku, krążył w PRLu i potem w 
polskim Tel Awiwie: Generał Moczar wchodzi do biura Gomułki i melduje:
- Pięć minut temu, pozbyliśmy się z Polski ostatnich żydów.
- a Gomułka na to: Mietek, niedobrze! Zapomnieliśmy pozbyć się przy okazji naszych żon! 

- Czy myślicie, że dziś jest inaczej; nie mam tu na myśli tylko Polski. 

Np. w państwach ościennych nie jest inaczej, na białorusi, na Ukrainie, w Rosji.... Są ludzie, gotowi płacić za dostarczane im bzdurne rzekome "informacje" (co oczywiście nie oznacza, że każdy, kto nazywany jest żydem albo uznaje się za żyda, jest szlachetną duszą - duszącą się w sosie własnym ).
- Sorrry, ale to nie moja wina, że
żydami po kądzieli i po mieczu byli pianista, Artur Rubinstein, Henryk Wieniawski, poeci Boy-Żeleński, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Marian Hemar, poeta, Józef-Nacht Prutkowski, malarz Artur-Nacht- Samborski, autor Marian Nacht-Rogowski,  Helena Rubinsztajn światowej sławy producentka kosmetyków rodem z Polski, , Elisabeth Arden i Ester Lauder, również "królowe" kosmetyków, poetka Wisława Szymborska...

Tu o wiele więcej informacji:

- O tych i on innych ważniejszych sprawach niż o tym kto jest a kto nie jest „żydem” (bo przecież wszechświat nie jest zamieszkały tylko przez żydowskie
i nieżydowskie rasy rozmawialiśmy ostatnio w Łodzi zastanawiając się która
z nas ma aryjski a kto semicki i dłuższy nos, bo w trym świecie nosa trzeba mieć. Natomiast od tematu – kto żyd, a kto nie żyd, można dostać nieżyt żołądka.
Jeśli więc ktoś już stworzył w swoim organizmie ziemskim ten symptom, zalecam kilka logopatycznych zabiegów i odpowiednie zioła, szczególnie te, zawierające THC, jako że żołądek to drugi mózg, choć tak nie należy go traktować )

3 komentarze:

  1. Znakomity tekst. Świetnie się Pana czyta.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytalem gdzies o chazarskich żydach czyli rzekomej agresywniejszej odmianie. Podobno z genami jeszcze po neandertalczyku. Mógłby pan to zweryfikowac? Tak widziny , że jest pan dumny z swoich przodków . To bardzo dobrze:) Pan robi nawet wiecej bo przeciez wspólnie z Agni pomagacie ldziom wskazac ich kierunek, naprowadzić. Mi bardzo pomogliście. Ktokolwiek kto bedzie Was krytykował zawsze powiem dobre zdanie. Interesy z Wami to wielka przyjemność.

    OdpowiedzUsuń
  3. Pozdrawiam serdecznie . Dobre wieści po prostu SĄ. Bernard 😃.

    OdpowiedzUsuń