Roman

Roman

piątek, 9 lutego 2018

ŻYDZI LECĄ NA MARSA...


Popularny projektant mody, Alon Livne współpracuje z Izraelską Agencją Kosmiczną i zaprojektował kosmiczne kombinezony dla astronautów.    - izraelscy astronauci ćwiczą się w symulacji środowiska marsjańskiego, aby doświadczać marsjańskich warunków, a tymczasem  IBM zainauguruje nowe, największe poza USA laboratorium bezpieczeństwa w Be'er Szewie, w mieście na pustyni Negew.


- SHabitat najnowszej technologii (Hi-Tech) symulująca unikalne środowisko planety Mars zwanej "Czerwoną Planetą" jest budowana na pustyni Negev. 

Sześciu izraelskich astronautów będzie doświadczać tu warunków marsjańskich, stale komunikując się z centrum kontroli w mieście Rehovot, korzystając
z izraelskiego satelity AMOS 7. 
Obiekt ten powstaje w pobliżu Mitzpe Ramon.

- Na podstawie Biblii: 
A pan zstąpił z nieba,a więc nie nasz Bóg-Ojciec i duchowy Stwórca, lecz jakaś istota astralna, zdolny iluzjonista i hipnotyzer i rzekł do swoich popleczników, załogi i asystentów: Oto ludy tej planety jednoczą się
i dlatego postanowili wspólnie budować swoją przyszłość.
Nie możemy na to pozwolić! Stają się jednym ludem i są zdolni porozumieć się i koordynować siły w dążeniu do wspólnego celu, jakim jest ich współistnienie w pokoju.  T o jest przyczyną, że zaczęli współpracować, a 
zatem w przyszłości nic nie będzie dla nich niemożliwe, cokolwiek zamierzą uczynić, a co gorsze - staną się tacy silni jak my.
Zejdźmy więc na Ziemię i pomieszajmy tam ich języki i skłóćmy ich, aby jeden nie rozumiał drugiego, bo gdy nie będą mogli porozumiewać się, będą bezwiednie nam służyć. 

Myślę więc, że skłóceni "żydzi" z Polakami" i Polacy z Żydami mogliby współpracować np. w habitacie na pustyni Negew, W Polsce nie brakuje zdolnych naukowców, którzy łatwo mogąc porozumieć się z izraelskimi naukowcami mogą współpracować ignorując tych polityków, którzy dbając o swoje ziemskie "kariery" i wygody, skłócają "Polaków z Żydami i vice versa starając się w ten sposób przypodobać ich Panu, bo naszemu wspólnemu Ojcu i Stwórcy spory
i waśnie toczone przez Jego niebiańskie dzieci nie podobają się a nawet - posługują się tu językiem biblijnym - są dla Niego obrzydliwością.
- Moim - skromnym oczywiście -zdaniem, obopólne dążenie do koegzystencji, do jedności i tworzenia wspólnej zgodnej z boską wolą przyszłości stanowi powrót do przytomności i ruch ku przyszłości. Projekt Mars może być szansą na sukces, końcem sporów ii waśni, a zarazem skłócone strony dadzą żywy przykład upadłym, astralnym istotom na czym polega kosmiczna jedność i realizowanie
w życiu codziennym uniwersalnych, kosmicznych praw ujętych w t.zw. Dekalogu Mojżesza i tzw. Kazaniu na Górze Chrystusa.


Agni i ja nie wierzymy lecz wiemy, że to jest możliwe,
wiemy że warto i że opłaca się żyć w spokoju, harmonii i jedności.
5 komentarzy:

 1. Zamiast prowadzic wojny,tworzyc granice,korporacje które nas trują ,ludzkosc powinna sie zjednoczyc i podbijac kosmos,ludzie by wtedy chętniej płacili podatki zeby wspomóc nauke.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odrobina niezbędnej wszystkim GNOZY…
  Wielu z WAS już wie, że wszystko wokół zbudowane jest z energii w specjalnie ku temu celu stworzonym miejscu w którym wszystkim razem przyszło nam egzystować. W tym właśnie unikalnym energetycznie miejscu energia może w sposób niezakłócony poruszać się i trwać w czasie, a nawet implodować, tworząc martwą lub ożywioną materię, tworząc w ten sposób pozory jej materialnie odrębnej, dualnej formy.
  Energia ta tworzy POLE MORFOGENETYCZNE z którego WSZYSCY wokół w zależności od indywidualnego rezonansu energetycznego i DNA krwi korzystamy/ możemy skorzystać ( to są właśnie nawiedzające nas mi stąd ni zowąd idee, myśli, emocje ), a cała reszta powinna być tylko ww. efektów konsekwencją. Również każdy z nas sami, i to kompletnie bezwiednie na własny wpływ na tego uporządkowanego, ad-hock tworzonego obrazu/ zbioru swymi popełnionymi emocjami/myślami/ideami realny wpływ, zwykle zakłócając jego uporządkowany, uczyniony na wiadome podobieństwo obraz.
  Tak więc otaczający nas świat nie jest jak durnie głoszą narzucone nam masońskie prawa iście entropiczny, a dzieje się tak wyłącznie dzięki sprytnemu działaniu pozostawionych tu przez upadłych i rozmnożonych na kształt ROJ-u ludzko wyglądających HYBRYD, które tworzą wokół swój demoniczny KONTROLOWANY CHAOS tego pola/obrazu/ zbioru. Iluminowana świadomość tej możliwości według tzw. TEORII CHAOSU – to jest kreowania, ogłupiania tym samym całej nieznającej jego algorytmów zdurniałej RESZTY pozwala im już na etapie planów w sposób globalny, dyskretnie rządzić tym demonicznie materialnym łez padołem. Tak więc warunkiem koniecznym:
  1. Aby tworzyć i kontrolować CHAOS oraz wszystkie jego pochodne elementy: KONFLIKTY, WOJNY, SPORY, KŁÓTNIE, ect. należy samemu tworzyć dualny, HEGLOWSKI system wartości na zasadzie głoszonej medialnie TEZY i do niej ANTYTEZY,
  2. Na etapie tworzenia chaosu lub możliwie wcześniej przejąć wszystkie możliwe funkcje reprezentacyjne po przeciwnie zorientowanych w jego sporze elementach, aby móc mieć w każdej chwili przemożny wpływ na działania i podejmowane decyzje.
  3. Zyskiem z takiej powszechnie stosowanej, dyskretnie czynionej realizacji jest zwykle pozbawienie durnych stad możliwości na czas zareagowania, zastosowania asertywnych, logicznych w tych warunkach rozwiązań, niezmiennego generowania niskich, odmóżdżających emocji stada – wzburzenia, strachu, dezorientacji i w konsekwencji oczekiwanej, spolegliwej zgody na pokrycie wszelkich kosztów z zaproponowanej metody wyjścia z zaaranżowanego kryzysu tzw. SYNTEZY.
  4. To niby jedynie słuszne WYJŚCIE. to nagle zaproponowana, wyłącznie w swej długookresowej formie korzystna dla iluminowanych elit, zaproponowana przez nie forma SYNTEZY ( zwykle kosztownego lub obezwładniającego stada kompromisu) pozornie tylko dla nich moralnie korzystnego, a mimo to zawsze łaskawie przyjętego przez demoniczną, skorumpowaną, wiadomą, po obu stronach sporu zainstalowaną, decydującą reprezentacje, skrycie tworzących chaos TEZY i ANTYTEZY demonów wg. narzuconych stadom jedynie słusznych praw demoNkreacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odrobina niezbędnej wszystkim GNOZY cd…

   Proszę zwrócić łaskawie uwagę, że nie ważna w tym systemie jest jedynie myląca i faktyczna ocena moralnej wartości obu zaproponowanych możliwości, gdyż faktyczna ich realizacja i tak będzie wyłącznie i długotrwale korzystną jedynie dla wiadomej elity zaplanowanym skutkiem.
   Przykłady:
   a. Ostatnio popełniona ustawka/ faktycznie ochoczo jak o przymusowych szczepieniach podpisany przez Andrju prawny bubel o IPN
   TEZA: Zabroni używać pewnych nieprawdziwych zwrotów za wyjątkiem badań naukowych i działalności artystycznej
   ANTYTEZA: Rzekomo uniemożliwi ujawnianie prawdy o polskich zbrodniarzach biorących udział w HOLOCAUST-cie.
   SYNTEZA: Żałosny prawny bubel spowoduje, a faktycznie już spowodował bezkarne, masowe oczernianie Polski i Polaków za granicami Polski. Jak dotąd wyłącznie Polsce zaszkodził, a niczego specjalnie sobą nie wniósł. Będzie z pewnością wykorzystany do dalszego bezkarnego oskarżania Polski za granicami kraju w celu domagania się zwrotu mienia po żydowskiego łaknącym go jak żaba dżdżu organizacjom żydowskim. Tak więc teraz, aby uniknąć CHAOSU i żenującego blamażu, tak zmieni się poza świadomością społeczną zapisy ustawy, aby umożliwić za jej pomocą faktyczny, kolejny rozbiór Polski !
   b. wieloletnie POPiS-we rozgrywanie durnego elektoratu, zawsze w oczekiwany SYNTEZĄ sposób głosującego od kolejnej bandy do bandy.
   c. Obrzydliwa moralnie, cicha, pasterska zgoda, czyniona na wzór rzymskiego kolonizatora, Piłata umywającego ręcę, kiedy to na podobieństwo rabinicznej władzy Sanhedrynu, powinna w iluminowany sposób zabrać głos w takich umyślnie czynionych stadom demonicznych uczynkach i ewidentnych przeciwko niemu zaplanowanych morderczych spiskach, a jak zawsze skutkująca kompletnym brakiem jakiejkolwiek reakcji na zaplanowaną przymusową sterylizacje i depopulacje Polaków, powszechne zatruwanie zbiorników wody pitnej związkami Aluminium, Baru, Strontu rozpylanych nad od dawna zasłoniętą w tym celu chmurami Polską, stosowaniem kancerogennej i sterylizującej żywności GMO, chorym brakiem jej oznakowania, dziwacznie powtarzającym się występowaniem w wodzie, żywności, lekach, szczepionkach powszechnych, powolnych trucizn związków rtęci, skwalenu, aluminium, formaldehydów, stabilizatorów, glifosatów, obcego DNA ludzi lub chorych zwierząt, ect. Również brakiem prowadzenia i widocznej społecznie reprezentacji w jakichkolwiek badaniach kontrolnych w tym ważkim temacie.
   Jak widać pasterze i przysłowiowi Wilcy są w tym temacie dziwacznie zgodni, choc dosłownie kilka słów na niedzielnych kazaniach uciełoby łeb tej hydrze !
   WNIOSEK ZGODNIE ww. TEORIĄ CHAOSU:
   1. Wiadome wspomniane elity, w zdecydowanej większości wybrane przez stado, kontrolowane przez służby, reprezentujące polskie państwo, popełniły ten bubel prawny, będąc w pełni świadome wynikającego z niego CHAOSU i godząc się już na etapie jego tworzenia z wynikłymi z tego tytułu negatywnymi dla Polski i Polaków konsekwencjami.
   2. Nigdy naiwnie jak pozostałe durne stado nie popieraj żadnych, sugerowanych politycznie i medialnie rozpowszechnianych rozwiązań bez względu na ich sugerowaną moralną wartość, tak TEZY jak i ANTYTEZY, gdyż są one tylko zmanipulowanymi elementami gry, celowo tworzącymi społeczny chaos!
   Sam lub wespół w zespół staraj się zawsze logicznie przemyśleć i przewidzieć dalekowzroczne demoniczne, odległe w czasie syntetyczne konsekwencje i stwórz możliwie prawdopodobne, negatywne dla narodu ich szatańskie rozwiązania, aby zawczasu ujawnić wszechobecny wymierzony w Polskę, Polaków i Żydów iście SZATAŃSKI SPISEK.

   WĘŻYKIEM, WĘŻYKIEM
   UZASADNIENIE:
   https://www.youtube.com/watch?v=t8b-fILP6GA&t=375s

   Usuń
  2. Zanim to się stanie muszą stracić wpływ na bieg zdarzeń ci, co się Żydami nazywają a nimi nie są ,a okupują wszystkie narody świata,(nasienie węża,plemię żmijowe) -jak mawiał Chrystus.Apokalipsa Jana 3.9 Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.

   Usuń