Roman

Roman

niedziela, 18 marca 2018

ARTYKUŁ Z SERII "NIE WSZYSCY, NIE WSZYSTKIE" - Echo Dnia Kobiet- Przed Międzynarodowym Dniem Kobiet prezydent Izraela, Reuven Rivlin gościł u siebien22 wybitne izraelskie studentki (żydowskie i arabskie, które czują się Izraelkami, a nie tylko żydówkami lub Arabkami; rośnie nowe pokolenie wyzwalające się świadomie ze starego oprogramowania). Te Izraelki to liderki przyszłości.


- Prezydent Rivlin przyjąl także a Ambasadorów Izraela w Japonii, w Austrii,
w Etiopii i we Francji - to kobiety. Tego przykładu nie lubią militanci islamscy
w państwach ościennych. W ten sposób Izrael deprawuje przyzwoite muzułmankiNiektóre z pań a,mbasador.- Większość jerozolimskich Arabów i Arabek wybiera suwerenność Izraela.
- Nowa ankieta, przeprowadzona przez Palestyńskie Centrum Opinii Publicznej wśród Arabów ze wschodniej Jerozolimy, pokazuje, że 52% woli  żyć jako równouprawnieni obywatele Izraela. Siedem lat temu liczba ta wynosiła tylko 35%.
http://jcpa.org/article/coexistence-jerusalem-local-elections/

Od czasu do czasu ludzie pytają mnie, dlaczego piszę artykuły o Izraelu z serii NIE WSZYSCY. Otóż te artykuły dedykuję nie tylko tym, którzy interesują się tym państewkiem na Bliskim Wschodzie i już tam byli jako turyści, lub mają tam przyjaciół jeszcze soprzed 1968 roku, lecz przede wszystkim dla tych, którzy tam nigdy nie byli i nie mają pojęcia jak wygląda życie w tym kraju.


Pani mecenas, Anat Berko, kryminolog (nie kryminolożka), reprezentowała ostatnio Izrael na spotkaniu w Zgromadzenia Parlamentarnego Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie Wiedniu . 
 Izrael uczestniczył jako pełnoprawny członek Komitetu Ad Hoc ds. Przeciwdziałania Terroryzmowi. Wywiady państw UE ściśle współpracują
z wywiadem Izraela.

...a więc nie uogólniajmy, nie generalizujmy, bo zniekształcamy w ten sposób obraz rzeczywistości.


2 komentarze:

  1. CHCIALBYM Z PANEM POROZMAWIAC ALE NA WSZYSTKO JEST CZAS I MIEJSCE MAM NADZIEJE ZE BEDZIE MI DANE JAK NIE TEZ DOBRZE BEDE MIAL NAD CZYM ROZMYSLAC I CO PRZETWARZAC DZIEKUJE PANU ZE PAN JEST POLECAM POSLUCHAC KANAL NA YOU TUBE ARON JASNOWIDZ JAK PAN MYSLI CZY TO JEST MOZLIWE ZE TO BRAT MOJZESZA JEGO REINKARNACJA PODAJE TAKIE INFORMACJE ZE MOJE SERDUSZKO POZDRAWIA WASZE TWOJE SERDUSZKO PRZEKAZ IDZIE O MILOSCI JA MU WIERZE CO PAN MYSLI TAK NAPRAWDE ?

    OdpowiedzUsuń
  2. https://www.youtube.com/channel/UC4szvfhpar1k7GfHXXT8uzQ

    OdpowiedzUsuń